Registracija
Pro
15

Zagreb KID'S Winter Trophy / U - 9 (2009.)

  • Turnir
  • Muški
  • Limači U-9 (2009. Prstići)
  • liga/natjecanje

MALI NOGOMET

Dječji nogomet Organizator

SudioniciDNK Talent SplitŠF Bambinosi Sarajevo (BiH)NK Dravinja (SLO)NK Dubrava TK ZagrebNK Gospić 91NK Pomak SplitNK Jadran PorečŠF Sporting Sarajevo (BiH)NK ZdenčinaNK Mladost Klinča SeloNK StupnikOFK Bihać (BiH)NK Kolpa Metlika (SLO)NA Mladinić SplitNŠ Lav V. Kladuša (BiH)NK PregradaNK KarlovacNK Radenci (SLO)NK Vinogradar JastrebarskoNK Bistrica (SLO)NK Jaska JastrebarskoNK Utrine ZagrebNŠ Kolibri Bihać (BiH)NK Radoboj

Petak, 15.12.2017 15:55 Početak

Nedjelja, 17.12.2017 15:30 Završetak

Raspored turnira - Limači U-9

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
15.12. 15:55 DNK Talent Split ŠF Bambinosi Sarajevo (BiH) 0:0 Šalata 3 Grupa B
15.12. 16:20 NK Dravinja (SLO) NK Dubrava TK Zagreb 4:1 Šalata 3 Grupa A
15.12. 16:45 NK Gospić 91 NK Pomak Split 2:2 Šalata 3 Grupa C
15.12. 17:35 NK Jadran Poreč ŠF Sporting Sarajevo (BiH) 0:3 Šalata 3 Grupa D
16.12. 08:00 NK Dubrava TK Zagreb NK Zdenčina 1:2 Univers 4 Grupa A
16.12. 08:25 DNK Talent Split NK Mladost Klinča Selo 1:0 Univers 4 Grupa B
16.12. 08:50 NK Zdenčina NK Dravinja (SLO) 0:2 Univers 4 Grupa A
16.12. 09:15 ŠF Bambinosi Sarajevo (BiH) NK Stupnik 4:0 Univers 4 Grupa B
16.12. 09:40 NK Dravinja (SLO) OFK Bihać (BiH) 2:0 Univers 4 Grupa A
16.12. 10:05 ŠF Sporting Sarajevo (BiH) NK Kolpa Metlika (SLO) 4:1 Univers 4 Grupa D
16.12. 10:30 OFK Bihać (BiH) NK Zdenčina 2:1 Univers 4 Grupa A
16.12. 10:55 NK Mladost Klinča Selo NK Stupnik 0:1 Univers 4 Grupa B
16.12. 11:20 NA Mladinić Split NK Kolpa Metlika (SLO) 1:2 Univers 4 Grupa D
16.12. 11:45 NŠ Lav V. Kladuša (BiH) NK Pregrada 3:0 Univers 4 Grupa E
16.12. 12:10 NK Dubrava TK Zagreb OFK Bihać (BiH) 4:0 Univers 4 Grupa A
16.12. 12:35 NK Pregrada NK Karlovac 0:3 Univers 4 Grupa E
16.12. 13:00 NK Kolpa Metlika (SLO) NK Jadran Poreč Univers 4 Grupa D
16.12. 13:25 ŠF Bambinosi Sarajevo (BiH) NK Mladost Klinča Selo Univers 4 Grupa B
16.12. 13:50 NK Radenci (SLO) NK Pregrada Univers 4 Grupa E
16.12. 14:15 NK Stupnik DNK Talent Split Univers 4 Grupa B
16.12. 14:40 NK Gospić 91 NK Vinogradar Jastrebarsko Univers 4 Grupa C
16.12. 15:05 NK Jadran Poreč NA Mladinić Split Univers 4 Grupa D
16.12. 15:30 NK Bistrica (SLO) NK Jaska Jastrebarsko Univers 4 Grupa F
16.12. 15:55 NK Radenci (SLO) NK Karlovac Univers 4 Grupa E
16.12. 16:20 NK Pomak Split NK Utrine Zagreb Univers 4 Grupa C
16.12. 16:45 NŠ Kolibri Bihać (BiH) NK Radoboj Univers 4 Grupa F
16.12. 17:10 NK Vinogradar Jastrebarsko NK Utrine Zagreb Univers 4 Grupa C
16.12. 17:35 NK Karlovac NŠ Lav V. Kladuša (BiH) Univers 4 Grupa E
16.12. 18:00 NK Jaska Jastrebarsko NK Radoboj Univers 4 Grupa F
16.12. 18:25 NŠ Lav V. Kladuša (BiH) NK Radenci (SLO) Univers 4 Grupa E
16.12. 18:50 NK Bistrica (SLO) NŠ Kolibri Bihać (BiH) Univers 4 Grupa F
16.12. 19:15 ŠF Sporting Sarajevo (BiH) NA Mladinić Split Univers 4 Grupa D
16.12. 19:40 NK Pomak Split NK Vinogradar Jastrebarsko Univers 4 Grupa C
16.12. 20:05 NK Radoboj NK Bistrica (SLO) Univers 4 Grupa F
16.12. 20:30 NŠ Kolibri Bihać (BiH) NK Jaska Jastrebarsko Univers 4 Grupa F
16.12. 20:55 NK Utrine Zagreb NK Gospić 91 Univers 4 Grupa C
17.12. 08:00 / 1 / 16 Univers 4 1/8 finala I
17.12. 08:25 / 2 / 15 Univers 4 1/8 finala II
17.12. 08:50 / 3 / 14 Univers 4 1/8 finala III
17.12. 09:15 / 4 / 13 Univers 4 1/8 finala IV
17.12. 09:40 / 5 / 12 Univers 4 1/8 finala V
17.12. 10:05 / 6 / 11 Univers 4 1/8 finala VI
17.12. 10:30 / 7 / 10 Univers 4 1/8 finala VII
17.12. 10:55 / 8 / 9 Univers 4 1/8 finala VIII
17.12. 12:10 / I / VIII Dvojka 5 1/4 finale IV
17.12. 12:10 / IV / V Šalata 1 1/4 finale I
17.12. 12:10 / III / VI Šalata 2 1/4 finale II
17.12. 12:10 / II / VII Šalata 3 1/4 finale III
17.12. 13:25 / B / C Dvojka 5 1/2 finale
17.12. 13:25 / A / D Šalata 3 1/2 finale
17.12. 14:15 Šalata 2 3. mjesto
17.12. 14:40 Šalata 2 FINALE

Poredak - Limači U-9

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 NK Dravinja (SLO) 3 3 0 0 8 1 7 9 P P P
2 NK Dubrava TK Zagreb 3 1 0 2 6 6 0 3 I I P
3 NK Zdenčina 3 1 0 2 3 5 -2 3 P I I
4 OFK Bihać (BiH) 3 1 0 2 2 7 -5 3 I P I
1 ŠF Bambinosi Sarajevo (BiH) 2 1 1 0 4 0 4 4 N P
2 DNK Talent Split 2 1 1 0 1 0 1 4 N P
3 NK Stupnik 2 1 0 1 1 4 -3 3 I P
4 NK Mladost Klinča Selo 2 0 0 2 0 2 -2 0 I I
1 NK Gospić 91 1 0 1 0 2 2 0 1 N
2 NK Pomak Split 1 0 1 0 2 2 0 1 N
3 NK Vinogradar Jastrebarsko 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NK Utrine Zagreb 0 0 0 0 0 0 0 0
1 ŠF Sporting Sarajevo (BiH) 2 2 0 0 7 1 6 6 P P
2 NK Kolpa Metlika (SLO) 2 1 0 1 3 5 -2 3 I P
3 NA Mladinić Split 1 0 0 1 1 2 -1 0 I
4 NK Jadran Poreč 1 0 0 1 0 3 -3 0 I
1 NŠ Lav V. Kladuša (BiH) 1 1 0 0 3 0 3 3 P
2 NK Karlovac 1 1 0 0 3 0 3 3 P
3 NK Radenci (SLO) 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NK Pregrada 2 0 0 2 0 6 -6 0 I I
1 NK Bistrica (SLO) 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NK Jaska Jastrebarsko 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NŠ Kolibri Bihać (BiH) 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NK Radoboj 0 0 0 0 0 0 0 0
Sljedeće najave