Registracija
Pro
15

Zagreb KID'S Winter Trophy / U - 19 (1999/00.)

  • Turnir
  • Muški
  • Juniori (U-17 1999/00 )
  • liga/natjecanje

MALI NOGOMET

Dječji nogomet Organizator

SudioniciNK Korotan (SLO)NK LIBERTAS DUBROVNIK
NK Jadran PorečRNK Zmaj MakarskaNK Dugo SeloNK Dječji nogomet JastrebarskoNK Prigorje ŽerjavinecMNK VinkovciNK Javor KrapinaNK Vinogradar JastrebarskoBTP SesveteNK Ilovac Karlovac

Petak, 15.12.2017 14:15 Početak

Nedjelja, 17.12.2017 14:15 Završetak

Raspored turnira - Juniori

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
15.12. 14:15 NK Korotan (SLO) NK LIBERTAS DUBROVNIK 1:3 Šalata 7 Grupa A
15.12. 15:30 NK Jadran Poreč RNK Zmaj Makarska 1:0 Šalata 7 Grupa A
16.12. 08:00 NK Korotan (SLO) NK Jadran Poreč 0:3 Šalata 7 Grupa A
16.12. 09:15 NK LIBERTAS DUBROVNIK RNK Zmaj Makarska 1:4 Šalata 7 Grupa A
16.12. 10:05 NK Dugo Selo NK Dječji nogomet Jastrebarsko 3:3 Šalata 7 Grupa B
16.12. 10:30 NK Prigorje Žerjavinec MNK Vinkovci 3:0 Šalata 7 Grupa B
16.12. 12:10 NK Prigorje Žerjavinec NK Dugo Selo 3:3 Šalata 7 Grupa B
16.12. 12:35 NK Javor Krapina NK Vinogradar Jastrebarsko 3:0 Šalata 7 Grupa C
16.12. 13:25 NK LIBERTAS DUBROVNIK NK Jadran Poreč 2:1 Šalata 7 Grupa A
16.12. 13:50 RNK Zmaj Makarska NK Korotan (SLO) 1:1 Šalata 7 Grupa A
16.12. 14:40 BTP Sesvete NK Ilovac Karlovac 7:2 Šalata 7 Grupa C
16.12. 15:30 NK Dugo Selo MNK Vinkovci 3:0 Šalata 7 Grupa B
16.12. 15:55 NK Dječji nogomet Jastrebarsko NK Prigorje Žerjavinec 1:3 Šalata 7 Grupa B
16.12. 17:10 NK Ilovac Karlovac NK Javor Krapina Šalata 7 Grupa C
16.12. 17:35 NK Vinogradar Jastrebarsko BTP Sesvete Šalata 7 Grupa C
16.12. 19:15 MNK Vinkovci NK Dječji nogomet Jastrebarsko 0:3 Šalata 7 Grupa B
16.12. 19:40 NK Javor Krapina BTP Sesvete Univers 8 Grupa C
16.12. 20:05 NK Vinogradar Jastrebarsko NK Ilovac Karlovac Šalata 7 Grupa C
17.12. 08:00 / 1 / 8 Šalata 7 1/4 finale I
17.12. 08:25 / 2 / 7 Šalata 7 1/4 finale II
17.12. 08:50 / 3 / 6 Šalata 7 1/4 finale III
17.12. 09:15 / 4 / 5 Šalata 7 1/4 finale IV
17.12. 11:20 / II / III Šalata 7 1/2 finale
17.12. 11:45 / I / IV Šalata 7 1/2 finale
17.12. 13:00 Šalata 7 3. mjesto
17.12. 14:15 Šalata 7 FINALE

Poredak - Juniori

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 NK Jadran Poreč 3 2 0 1 5 2 3 6 P P I
2 NK LIBERTAS DUBROVNIK 3 2 0 1 6 6 0 6 P I P
3 RNK Zmaj Makarska 3 1 1 1 5 3 2 4 I P N
4 NK Korotan (SLO) 3 0 1 2 2 7 -5 1 I I N
1 NK Prigorje Žerjavinec 3 2 1 0 9 4 5 7 P N P
2 NK Dugo Selo 3 1 2 0 9 6 3 5 N N P
3 NK Dječji nogomet Jastrebarsko 2 0 1 1 4 6 -2 1 N I
4 MNK Vinkovci 2 0 0 2 0 6 -6 0 I I
1 BTP Sesvete 1 1 0 0 7 2 5 3 P
2 NK Javor Krapina 1 1 0 0 3 0 3 3 P
3 NK Vinogradar Jastrebarsko 1 0 0 1 0 3 -3 0 I
4 NK Ilovac Karlovac 1 0 0 1 2 7 -5 0 I
Sljedeće najave