Registracija
Pro
15

Zagreb KID'S Winter Trophy / U - 15 (2003.)

  • Turnir
  • Muški
  • dobna skupina (U-15 2003. Stariji pioniri)
  • liga/natjecanje

MALI NOGOMET

Dječji nogomet Organizator

SudioniciNK Šmartno Ljubljana (SLO)NK Jadran PorečRNK Zmaj MakarskaNK Stup Sarajevo (BiH)NK LIBERTAS DUBROVNIK
NK Sava B Kranj (SLO)NK Sava A Kranj (SLO)NK Bubamara ZagrebNK SLAVONIJA POŽEGA
NK Župa Župa DubrovačkaNK Gospić 91 NK Sutla ŠenkovecNK Sloga Ljubuški (BiH)NK Jadran Kozina (SLO)NK FuntanaNK Rače (SLO)NK StupnikŠN Gorski KotarNK Krajišnik V. Kladuša (BiH)NK Vinogradar JastrebarskoMNK Vinkovci

Petak, 15.12.2017 16:45 Početak

Nedjelja, 17.12.2017 16:45 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
15.12. 16:45 NK Šmartno Ljubljana (SLO) NK Jadran Poreč 2:1 Šalata 7 Grupa E
15.12. 17:10 RNK Zmaj Makarska NK Stup Sarajevo (BiH) 2:0 Šalata 7 Grupa D
15.12. 17:35 NK LIBERTAS DUBROVNIK NK Sava B Kranj (SLO) 2:0 Šalata 7 Grupa B
15.12. 18:00 NK Sava A Kranj (SLO) NK Bubamara Zagreb 0:1 Šalata 7 Grupa D
15.12. 18:25 NK SLAVONIJA POŽEGA NK Šmartno Ljubljana (SLO) 1:0 Šalata 7 Grupa E
15.12. 18:50 NK Župa Župa Dubrovačka NK Gospić 91 1:1 Šalata 7 Grupa C
15.12. 19:15 NK SLAVONIJA POŽEGA NK Jadran Poreč 2:0 Šalata 7 Grupa E
16.12. 08:00 NK Sutla Šenkovec NK SLAVONIJA POŽEGA 1:5 Univers 8 Grupa E
16.12. 08:25 NK Sloga Ljubuški (BiH) NK LIBERTAS DUBROVNIK 5:0 Univers 8 Grupa B
16.12. 08:50 NK Jadran Poreč NK Sutla Šenkovec 5:2 Univers 8 Grupa E
16.12. 09:15 NK Jadran Kozina (SLO) NK Funtana 6:0 Univers 8 Grupa C
16.12. 09:40 NK Rače (SLO) NK Sava B Kranj (SLO) 4:0 Univers 8 Grupa B
16.12. 10:05 NK Jadran Kozina (SLO) NK Župa Župa Dubrovačka 4:0 Univers 8 Grupa C
16.12. 10:30 NK Sutla Šenkovec NK Šmartno Ljubljana (SLO) 1:1 Univers 8 Grupa E
16.12. 10:55 NK Sloga Ljubuški (BiH) NK Rače (SLO) 6:0 Univers 8 Grupa B
16.12. 11:20 NK Župa Župa Dubrovačka NK Funtana 2:0 Univers 8 Grupa C
16.12. 11:45 NK Gospić 91 NK Jadran Kozina (SLO) 1:3 Univers 8 Grupa C
16.12. 12:10 NK Sava A Kranj (SLO) RNK Zmaj Makarska 0:1 Univers 8 Grupa D
16.12. 12:35 NK Rače (SLO) NK LIBERTAS DUBROVNIK 0:4 Univers 8 Grupa B
16.12. 13:00 NK Sava B Kranj (SLO) NK Sloga Ljubuški (BiH) 1:3 Univers 8 Grupa B
16.12. 13:25 RNK Zmaj Makarska NK Bubamara Zagreb 3:2 Univers 8 Grupa D
16.12. 13:50 NK Funtana NK Gospić 91 1:6 Univers 8 Grupa C
16.12. 14:15 NK Stup Sarajevo (BiH) NK Sava A Kranj (SLO) 0:1 Univers 8 Grupa D
16.12. 14:15 NK Stupnik ŠN Gorski Kotar 0:1 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 14:40 NK Bubamara Zagreb NK Stup Sarajevo (BiH) 8:0 Univers 8 Grupa D
16.12. 15:30 NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) NK Stupnik 3:1 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 15:55 NK Vinogradar Jastrebarsko ŠN Gorski Kotar 1:1 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 16:45 NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) MNK Vinkovci 3:0 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 17:10 NK Stupnik NK Vinogradar Jastrebarsko 1:5 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 18:00 ŠN Gorski Kotar NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 18:25 MNK Vinkovci NK Vinogradar Jastrebarsko Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 18:50 ŠN Gorski Kotar MNK Vinkovci Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 19:40 NK Vinogradar Jastrebarsko NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 20:05 MNK Vinkovci NK Stupnik Jastrebarsko 9 Grupa A
17.12. 08:00 / 1 / 16 Jastrebarsko 9 1/8 finala I
17.12. 08:25 / 2 / 15 Jastrebarsko 9 1/8 finala II
17.12. 08:50 / 3 / 14 Jastrebarsko 9 1/8 finala III
17.12. 09:15 / 4 / 13 Jastrebarsko 9 1/8 finala IV
17.12. 09:40 / 5 / 12 Jastrebarsko 9 1/8 finala V
17.12. 10:05 / 6 / 11 Jastrebarsko 9 1/8 finala VI
17.12. 10:30 / 7 / 10 Jastrebarsko 9 1/8 finala VII
17.12. 10:55 / 8 / 9 Jastrebarsko 9 1/8 finala VIII
17.12. 11:20 / IV / V Jastrebarsko 9 1/4 finale A
17.12. 11:45 / III / VI Jastrebarsko 9 1/4 finale B
17.12. 12:10 / II / VII Jastrebarsko 9 1/4 finale C
17.12. 12:35 / I / VIII Jastrebarsko 9 1/4 finale D
17.12. 13:00 / B / C Jastrebarsko 9 1/2 finale
17.12. 13:25 / A / D Jastrebarsko 9 1/2 finale
17.12. 14:00 Jastrebarsko 9 3. mjesto
17.12. 14:25 Jastrebarsko 9 FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) 2 2 0 0 6 1 5 6 P P
2 NK Vinogradar Jastrebarsko 2 1 1 0 6 2 4 4 N P
3 ŠN Gorski Kotar 2 1 1 0 2 1 1 4 P N
4 MNK Vinkovci 1 0 0 1 0 3 -3 0 I
5 NK Stupnik 3 0 0 3 2 9 -7 0 I I I
1 NK Sloga Ljubuški (BiH) 3 3 0 0 14 1 13 9 P P P
2 NK LIBERTAS DUBROVNIK 3 2 0 1 6 5 1 6 P I P
3 NK Rače (SLO) 3 1 0 2 4 10 -6 3 P I I
4 NK Sava B Kranj (SLO) 3 0 0 3 1 9 -8 0 I I I
1 NK Jadran Kozina (SLO) 3 3 0 0 13 1 12 9 P P P
2 NK Gospić 91 3 1 1 1 8 5 3 4 N I P
3 NK Župa Župa Dubrovačka 3 1 1 1 3 5 -2 4 N I P
4 NK Funtana 3 0 0 3 1 14 -13 0 I I I
1 RNK Zmaj Makarska 3 3 0 0 6 2 4 9 P P P
2 NK Bubamara Zagreb 3 2 0 1 11 3 8 6 P I P
3 NK Sava A Kranj (SLO) 3 1 0 2 1 2 -1 3 I I P
4 NK Stup Sarajevo (BiH) 3 0 0 3 0 11 -11 0 I I I
1 NK SLAVONIJA POŽEGA 3 3 0 0 8 1 7 9 P P P
2 NK Šmartno Ljubljana (SLO) 3 1 1 1 3 3 0 4 P I N
3 NK Jadran Poreč 3 1 0 2 6 6 0 3 I I P
4 NK Sutla Šenkovec 3 0 1 2 4 11 -7 1 I I N
Sljedeće najave