Registracija
Pro
15

Zagreb KID'S Winter Trophy / U - 10 (2008.)

  • Turnir
  • Muški
  • Limači U-10 (2010. Limači)
  • liga/natjecanje

Dječji nogomet Organizator

SudioniciDNK Talent A SplitNK TOŠK Tešanj (BiH)DNK Talent B SplitNk Korotan (SLO)NK Jaska Jastrebarsko DNK Talent C SplitŠF Bambinosi Sarajevo (BiH)NK Jadran PorečŠF Sporting Sarajevo (BiH)OFK Bihać (BiH)NK Vinogradar JastrebarskoNK Dinamo OkićNŠ Kolibri Bihać (BiH)NK SLAVONIJA POŽEGA
ŠN Gorski KotarNaš ponos OmišNK Bistrica (SLO)NK KarlovacNK Spinut SplitNA Mladinić Split

Petak, 15.12.2017 15:05 Početak

Petak, 15.12.2017 15:05 Završetak

Raspored turnira - Limači U-10

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
15.12. 15:05 DNK Talent A Split NK TOŠK Tešanj (BiH) 0:3 Šalata 2 Grupa A
15.12. 15:30 DNK Talent B Split Nk Korotan (SLO) 0:4 Šalata 2 Grupa B
15.12. 16:20 NK Jaska Jastrebarsko DNK Talent A Split 2:0 Šalata 2 Grupa A
15.12. 16:45 DNK Talent C Split ŠF Bambinosi Sarajevo (BiH) 0:3 Šalata 2 Grupa C
15.12. 17:35 NK Jadran Poreč ŠF Sporting Sarajevo (BiH) 3:0 Šalata 2 Grupa D
16.12. 10:05 NK Jaska Jastrebarsko OFK Bihać (BiH) 0:0 Dvojka 5 Grupa A
16.12. 11:45 Nk Korotan (SLO) NK Vinogradar Jastrebarsko 2:0 Šalata 1 Grupa B
16.12. 12:35 NK TOŠK Tešanj (BiH) NK Dinamo Okić 3:0 Šalata 3 Grupa A
16.12. 13:25 DNK Talent A Split OFK Bihać (BiH) 0:5 Dvojka 5 Grupa A
16.12. 13:50 NŠ Kolibri Bihać (BiH) NK SLAVONIJA POŽEGA 0:3 Šalata 1 Grupa B
16.12. 13:50 NK Dinamo Okić NK Jaska Jastrebarsko 0:1 Šalata 2 Grupa A
16.12. 14:15 ŠF Bambinosi Sarajevo (BiH) ŠN Gorski Kotar 3:1 Šalata 2 Grupa C
16.12. 14:15 Naš ponos Omiš NK Bistrica (SLO) 0:2 Šalata 3 Grupa C
16.12. 14:40 ŠF Sporting Sarajevo (BiH) NK Karlovac 1:0 Šalata 1 Grupa D
16.12. 14:40 NK Spinut Split NA Mladinić Split 4:0 Šalata 2 Grupa D
16.12. 15:05 OFK Bihać (BiH) NK Dinamo Okić 3:0 Šalata 2 Grupa A
16.12. 15:55 NK Dinamo Okić DNK Talent A Split 1:2 Šalata 2 Grupa A
16.12. 16:20 OFK Bihać (BiH) NK TOŠK Tešanj (BiH) 1:0 Šalata 1 Grupa A
16.12. 16:20 DNK Talent B Split NK SLAVONIJA POŽEGA 0:1 Šalata 2 Grupa B
16.12. 16:20 ŠF Sporting Sarajevo (BiH) NK Spinut Split 1:1 Šalata 3 Grupa D
16.12. 16:45 DNK Talent C Split NK Bistrica (SLO) 0:0 Šalata 2 Grupa C
16.12. 16:45 NK Vinogradar Jastrebarsko NŠ Kolibri Bihać (BiH) 0:1 Šalata 3 Grupa B
16.12. 17:10 ŠN Gorski Kotar Naš ponos Omiš 3:0 Šalata 1 Grupa C
16.12. 17:35 NA Mladinić Split NK Karlovac 0:6 Šalata 1 Grupa D
16.12. 17:35 NK TOŠK Tešanj (BiH) NK Jaska Jastrebarsko 0:0 Šalata 2 Grupa A
16.12. 18:00 NK Bistrica (SLO) ŠN Gorski Kotar 4:1 Šalata 2 Grupa C
16.12. 18:00 NK Spinut Split NK Jadran Poreč 0:0 Šalata 3 Grupa D
16.12. 18:25 ŠF Bambinosi Sarajevo (BiH) Naš ponos Omiš 2:2 Šalata 1 Grupa C
16.12. 18:25 NK Vinogradar Jastrebarsko DNK Talent B Split 3:4 Šalata 2 Grupa B
16.12. 18:25 Nk Korotan (SLO) NŠ Kolibri Bihać (BiH) 1:0 Šalata 3 Grupa B
16.12. 18:50 NA Mladinić Split ŠF Sporting Sarajevo (BiH) Šalata 1 Grupa D
16.12. 19:15 NK Jadran Poreč NA Mladinić Split Šalata 2 Grupa D
16.12. 19:15 NK SLAVONIJA POŽEGA Nk Korotan (SLO) Šalata 3 Grupa B
16.12. 19:40 Naš ponos Omiš DNK Talent C Split Šalata 2 Grupa C
16.12. 19:40 NK Bistrica (SLO) ŠF Bambinosi Sarajevo (BiH) Šalata 3 Grupa C
16.12. 20:05 NK Karlovac NK Jadran Poreč Šalata 2 Grupa D
16.12. 20:05 NK SLAVONIJA POŽEGA NK Vinogradar Jastrebarsko Šalata 3 Grupa B
16.12. 20:30 NŠ Kolibri Bihać (BiH) DNK Talent B Split Šalata 2 Grupa B
16.12. 20:30 ŠN Gorski Kotar DNK Talent C Split Šalata 3 Grupa C
16.12. 20:55 NK Karlovac NK Spinut Split Šalata 3 Grupa D
17.12. 10:30 / 1A / 2C Šalata 1 1/4 finale I
17.12. 10:30 / 1B / 2D Šalata 2 1/4 finale II
17.12. 10:30 / 1C / 2A Šalata 3 1/4 finale III
17.12. 10:30 / 1D / 2B Dvojka 5 1/4 finale IV
17.12. 12:35 / II / III Šalata 1 1/2 finale
17.12. 12:35 / I / IV Šalata 2 1/2 finale
17.12. 14:15 Šalata 1 3. mjesto
17.12. 14:40 Šalata 3 FINALE

Poredak - Limači U-10

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 OFK Bihać (BiH) 4 3 1 0 9 0 9 10 N P P P
2 NK Jaska Jastrebarsko 4 2 2 0 3 0 3 8 P N P N
3 NK TOŠK Tešanj (BiH) 4 2 1 1 6 1 5 7 P P I N
4 DNK Talent A Split 4 1 0 3 2 11 -9 3 I I I P
5 NK Dinamo Okić 4 0 0 4 1 9 -8 0 I I I I
1 Nk Korotan (SLO) 3 3 0 0 7 0 7 9 P P P
2 NK SLAVONIJA POŽEGA 2 2 0 0 4 0 4 6 P P
3 NŠ Kolibri Bihać (BiH) 3 1 0 2 1 4 -3 3 I P I
4 DNK Talent B Split 3 1 0 2 4 8 -4 3 I I P
5 NK Vinogradar Jastrebarsko 3 0 0 3 3 7 -4 0 I I I
1 ŠF Bambinosi Sarajevo (BiH) 3 2 1 0 8 3 5 7 P P N
2 NK Bistrica (SLO) 3 2 1 0 6 1 5 7 P N P
3 ŠN Gorski Kotar 3 1 0 2 5 7 -2 3 I P I
4 DNK Talent C Split 2 0 1 1 0 3 -3 1 I N
5 Naš ponos Omiš 3 0 1 2 2 7 -5 1 I I N
1 NK Spinut Split 3 1 2 0 5 1 4 5 P N N
2 NK Jadran Poreč 2 1 1 0 3 0 3 4 P N
3 ŠF Sporting Sarajevo (BiH) 3 1 1 1 2 4 -2 4 I P N
4 NK Karlovac 2 1 0 1 6 1 5 3 I P
5 NA Mladinić Split 2 0 0 2 0 10 -10 0 I I
Sljedeće najave