Registracija
Pro
15

Zagreb KID'S Winter Trophy / U - 8 (2010.)

  • Turnir
  • Muški
  • Početnici U-8 (2010. Prstići)
  • liga/natjecanje

MALI NOGOMET

Dječji nogomet Organizator

SudioniciŠN DU Talent NK Jadran PorečNK Sutla ŠenkovecOŠ Dinamo ZgNK Mladost DesinecNK Hrv. LeskovacNK KarlovacNK Bistrica (SLO)NK Jaska NK Bela Krajina (SLO)NK UtrineNK Brda Split

Petak, 15.12.2017 17:10 Početak

Nedjelja, 17.12.2017 18:00 Završetak

Raspored turnira - Početnici U-8

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
15.12. 17:10 ŠN DU Talent NK Jadran Poreč 0:0 Šalata 3 Grupa A
16.12. 09:15 NK Sutla Šenkovec OŠ Dinamo Zg 0:1 Savica 6 Grupa B
16.12. 10:55 NK Mladost Desinec NK Hrv. Leskovac 0:4 Savica 6 Grupa B
16.12. 11:20 ŠN DU Talent NK Karlovac 0:2 SC Dvojka Grupa A
16.12. 12:10 NK Sutla Šenkovec NK Mladost Desinec 7:0 Savica 6 Grupa B
16.12. 13:25 OŠ Dinamo Zg NK Hrv. Leskovac 3:0 Savica 6 Grupa B
16.12. 14:40 NK Hrv. Leskovac NK Sutla Šenkovec 1:2 Savica 6 Grupa B
16.12. 15:05 NK Karlovac NK Bistrica (SLO) 0:0 Šalata 1 Grupa A
16.12. 15:30 NK Jaska NK Bela Krajina (SLO) 3:2 Šalata 2 Grupa C
16.12. 15:30 NK Utrine NK Brda Split 2:0 Šalata 3 Grupa C
16.12. 15:55 NK Mladost Desinec OŠ Dinamo Zg 1:3 Savica 6 Grupa B
16.12. 16:45 NK Jadran Poreč NK Karlovac 0:3 Šalata 1 Grupa A
16.12. 17:35 NK Bela Krajina (SLO) NK Brda Split 1:2 Šalata 3 Grupa C
16.12. 18:00 NK Jadran Poreč NK Bistrica (SLO) 0:1 Šalata 1 Grupa A
16.12. 18:50 NK Utrine NK Bela Krajina (SLO) Šalata 3 Grupa C
16.12. 19:40 NK Jaska NK Utrine Šalata 1 Grupa C
16.12. 20:05 NK Bistrica (SLO) ŠN DU Talent Šalata 1 Grupa A
16.12. 20:30 NK Brda Split NK Jaska Šalata 1 Grupa C
17.12. 11:20 / 1 / 8 SC Univers 4 1/4 finale I
17.12. 11:45 / 2 / 7 SC Univers 4 1/4 finale II
17.12. 12:10 / 3 / 6 SC Univers 4 1/4 finale III
17.12. 12:35 / 4 / 5 SC Univers 4 1/4 finale IV
17.12. 13:25 / II / III Šalata 2 1/2 finale
17.12. 13:25 / I / IV Šalata 1 1/2 finale
17.12. 14:15 Šalata 3 3. mjesto
17.12. 14:40 Šalata 1 Finale

Poredak - Početnici U-8

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 NK Karlovac 3 2 1 0 5 0 5 7 P N P
2 NK Bistrica (SLO) 2 1 1 0 1 0 1 4 N P
3 ŠN DU Talent 2 0 1 1 0 2 -2 1 N I
4 NK Jadran Poreč 3 0 1 2 0 4 -4 1 N I I
1 OŠ Dinamo Zg 3 3 0 0 7 1 6 9 P P P
2 NK Sutla Šenkovec 3 2 0 1 9 2 7 6 I P P
3 NK Hrv. Leskovac 3 1 0 2 5 5 0 3 P I I
4 NK Mladost Desinec 3 0 0 3 1 14 -13 0 I I I
1 NK Utrine 1 1 0 0 2 0 2 3 P
2 NK Jaska 1 1 0 0 3 2 1 3 P
3 NK Brda Split 2 1 0 1 2 3 -1 3 I P
4 NK Bela Krajina (SLO) 2 0 0 2 3 5 -2 0 I I
Sljedeće najave