Registracija
Pro
15

Zagreb KID'S Winter Trophy / U - 12 (2006.)

  • Turnir
  • Muški
  • dobna skupina (U-12 2006. Mlađi pioniri)
  • liga/natjecanje

MALI NOGOMET

Dječji nogomet Organizator

SudioniciNK GlaviceNK Bubamara ZagrebNK Sloga Ljubuški (BiH)NK Sava Kranj (SLO)RNK Zmaj MakarskaNK Jadran PorečDNK Talent SplitNK Šmartno Ljubljana (SLO)ŠF Sporting Sarajevo (BiH)NK Jaska B Jastrebarsko NK Lučko ZagrebNK Gomila Stijena (BiH)NK Vinogradar JastrebarskoOFK Lauš Banja Luka (BiH)NK Bjelovar NŠ Lav V. Kladuša (BiH)NK Krajišnik V. Kladuša (BiH)NK Jaska A JastrebarskoNK Mostanje All KarlovacNŠ Kolibri Bihać (BiH)Zagreb Boys

Petak, 15.12.2017 15:30 Početak

Nedjelja, 17.12.2017 15:30 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
15.12. 15:30 NK Glavice NK Bubamara Zagreb 4:1 Šalata 1 Grupa A
15.12. 15:55 NK Sloga Ljubuški (BiH) NK Sava Kranj (SLO) 2:1 Šalata 1 Grupa C
15.12. 16:45 RNK Zmaj Makarska NK Jadran Poreč 0:1 Šalata 1 Grupa B
15.12. 17:10 NK Sava Kranj (SLO) DNK Talent Split 3:0 Šalata 1 Grupa C
15.12. 17:35 NK Šmartno Ljubljana (SLO) ŠF Sporting Sarajevo (BiH) 1:0 Šalata 1 Grupa B
16.12. 08:00 NK Jaska B Jastrebarsko NK Lučko Zagreb 0:6 Šalata 1 Grupa E
16.12. 08:00 DNK Talent Split NK Gomila Stijena (BiH) 0:3 Dvojka 5 Grupa C
16.12. 08:50 NK Vinogradar Jastrebarsko NK Bubamara Zagreb 0:0 Savica 6 Grupa A
16.12. 09:15 OFK Lauš Banja Luka (BiH) NK Bjelovar 0:2 Šalata 3 Grupa E
16.12. 09:40 NK Gomila Stijena (BiH) NK Sloga Ljubuški (BiH) 2:4 Šalata 3 Grupa C
16.12. 09:40 NK Jadran Poreč NK Šmartno Ljubljana (SLO) 1:1 Dvojka 5 Grupa B
16.12. 10:05 NK Bjelovar NK Jaska B Jastrebarsko 10:0 Šalata 3 Grupa E
16.12. 10:55 NŠ Lav V. Kladuša (BiH) RNK Zmaj Makarska 0:4 Dvojka 5 Grupa B
16.12. 10:55 NK Lučko Zagreb OFK Lauš Banja Luka (BiH) 1:0 Šalata 2 Grupa E
16.12. 11:45 NK Sava Kranj (SLO) NK Gomila Stijena (BiH) 0:0 Šalata 2 Grupa C
16.12. 12:10 NK Sloga Ljubuški (BiH) DNK Talent Split 1:0 Šalata 1 Grupa C
16.12. 12:10 ŠF Sporting Sarajevo (BiH) NK Jadran Poreč 1:2 Dvojka 5 Grupa B
16.12. 12:35 NK Vinogradar Jastrebarsko NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) 1:0 Savica 6 Grupa A
16.12. 13:00 NK Jaska A Jastrebarsko NK Mostanje All Karlovac 2:1 Šalata 2 Grupa D
16.12. 13:00 NK Šmartno Ljubljana (SLO) NŠ Lav V. Kladuša (BiH) 0:0 Dvojka 5 Grupa B
16.12. 13:50 NK Mostanje All Karlovac NŠ Kolibri Bihać (BiH) 2:3 Šalata 3 Grupa D
16.12. 14:15 NK Glavice NK Vinogradar Jastrebarsko 1:1 Savica 6 Grupa A
16.12. 15:05 NK Jaska B Jastrebarsko OFK Lauš Banja Luka (BiH) 0:4 Dvojka 5 Grupa E
16.12. 15:30 NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) NK Glavice 1:2 Savica 6 Grupa A
16.12. 15:55 NK Lučko Zagreb NK Bjelovar 0:4 Dvojka 5 Grupa E
16.12. 16:20 NŠ Kolibri Bihać (BiH) Zagreb Boys Dvojka 5 Grupa D
16.12. 16:20 NK Bubamara Zagreb NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) 1:0 Savica 6 Grupa A
16.12. 17:35 Zagreb Boys NK Mostanje All Karlovac Dvojka 5 Grupa D
16.12. 18:25 NŠ Lav V. Kladuša (BiH) ŠF Sporting Sarajevo (BiH) Dvojka 5 Grupa B
16.12. 18:50 NK Jadran Poreč NŠ Lav V. Kladuša (BiH) Šalata 2 Grupa B
16.12. 18:50 RNK Zmaj Makarska NK Šmartno Ljubljana (SLO) Dvojka 5 Grupa B
16.12. 19:15 NŠ Kolibri Bihać (BiH) NK Jaska A Jastrebarsko Dvojka 5 Grupa D
16.12. 19:40 ŠF Sporting Sarajevo (BiH) RNK Zmaj Makarska Dvojka 5 Grupa B
16.12. 20:05 Zagreb Boys NK Jaska A Jastrebarsko Dvojka 5 Grupa D
17.12. 08:50 / 1 / 16 Šalata 1 1/8 finala I
17.12. 08:50 / 2 / 15 Šalata 2 1/8 finala II
17.12. 08:50 / 3 / 14 Šalata 3 1/8 finala III
17.12. 08:50 / 4 / 13 Dvojka 5 1/8 finala IV
17.12. 09:15 / 5 / 12 Šalata 1 1/8 finala V
17.12. 09:15 / 6 / 11 Šalata 2 1/8 finala VI
17.12. 09:15 / 7 / 10 Šalata 3 1/8 finala VII
17.12. 09:15 / 8 / 9 Dvojka 5 1/8 finala VIII
17.12. 11:20 / IV / V Šalata 1 1/4 finale A
17.12. 11:20 / III / VI Šalata 2 1/4 finale B
17.12. 11:20 / II / VII Šalata 3 1/4 finale C
17.12. 11:20 / I / VIII Dvojka 5 1/4 finale D
17.12. 12:35 / B / C Šalata 3 1/2 finale
17.12. 12:35 / A / D Dvojka 5 1/2 finale
17.12. 13:50 Šalata 2 3. mjesto
17.12. 15:05 Šalata 2 FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 NK Glavice 3 2 1 0 7 3 4 7 P N P
2 NK Vinogradar Jastrebarsko 3 1 2 0 2 1 1 5 N P N
3 NK Bubamara Zagreb 3 1 1 1 2 4 -2 4 I N P
4 NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) 3 0 0 3 1 4 -3 0 I I I
1 NK Jadran Poreč 3 2 1 0 4 2 2 7 P N P
2 NK Šmartno Ljubljana (SLO) 3 1 2 0 2 1 1 5 P N N
3 RNK Zmaj Makarska 2 1 0 1 4 1 3 3 I P
4 NŠ Lav V. Kladuša (BiH) 2 0 1 1 0 4 -4 1 I N
5 ŠF Sporting Sarajevo (BiH) 2 0 0 2 1 3 -2 0 I I
1 NK Sloga Ljubuški (BiH) 3 3 0 0 7 3 4 9 P P P
2 NK Sava Kranj (SLO) 3 1 1 1 4 2 2 4 I P N
3 NK Gomila Stijena (BiH) 3 1 1 1 5 4 1 4 P I N
4 DNK Talent Split 3 0 0 3 0 7 -7 0 I I I
1 NŠ Kolibri Bihać (BiH) 1 1 0 0 3 2 1 3 P
2 NK Jaska A Jastrebarsko 1 1 0 0 2 1 1 3 P
3 Zagreb Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NK Mostanje All Karlovac 2 0 0 2 3 5 -2 0 I I
1 NK Bjelovar 3 3 0 0 16 0 16 9 P P P
2 NK Lučko Zagreb 3 2 0 1 7 4 3 6 P P I
3 OFK Lauš Banja Luka (BiH) 3 1 0 2 4 3 1 3 I I P
4 NK Jaska B Jastrebarsko 3 0 0 3 0 20 -20 0 I I I
Sljedeće najave