Registracija
Pro
15

Zagreb KID'S Winter Trophy / U - 14 (2004.)

  • Turnir
  • Muški
  • dobna skupina (U-14 2004. Stariji pioniri)
  • liga/natjecanje

MALI NOGOMET

Dječji nogomet Organizator

SudioniciNK Sloga Ljubuški (BiH)NK Miklavž B (SLO)NK Šmartno Ljubljana (SLO)RNK Zmaj MakarskaNK Miklavž A (SLO)NK Zarica Kranj (SLO)NK Bistrica A (SLO)NK Železničar Divača (SLO)NK Mostanje All karlovacNK Jaska JastrebarskoNK Bistrica B (SLO)NK Bela Krajina Črnomelj (SLO)NK Rače (SLO)NK No Limit ViroviticaNK Vinogradar JastrebarskoNK Krajišnik V. Kladuša (BiH)

Petak, 15.12.2017 19:40 Početak

Nedjelja, 17.12.2017 19:40 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
15.12. 19:40 NK Sloga Ljubuški (BiH) NK Miklavž B (SLO) 3:1 Šalata 7 Grupa B
15.12. 20:05 NK Šmartno Ljubljana (SLO) RNK Zmaj Makarska 0:3 Šalata 7 Grupa C
15.12. 20:30 NK Miklavž A (SLO) NK Zarica Kranj (SLO) 9:0 Šalata 7 Grupa C
16.12. 09:40 RNK Zmaj Makarska NK Zarica Kranj (SLO) 9:0 Šalata 7 Grupa C
16.12. 11:45 NK Šmartno Ljubljana (SLO) NK Miklavž A (SLO) 0:6 Šalata 7 Grupa C
16.12. 15:05 NK Miklavž A (SLO) RNK Zmaj Makarska 1:3 Šalata 7 Grupa C
16.12. 15:05 NK Bistrica A (SLO) NK Železničar Divača (SLO) 2:1 Univers 8 Grupa B
16.12. 15:05 NK Mostanje All karlovac NK Jaska Jastrebarsko 0:1 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 15:30 NK Bistrica B (SLO) NK Bela Krajina Črnomelj (SLO) 0:5 Univers 8 Grupa D
16.12. 15:55 NK Rače (SLO) NK No Limit Virovitica 3:4 Univers 8 Grupa D
16.12. 16:20 NK Železničar Divača (SLO) NK Miklavž B (SLO) 1:4 Univers 8 Grupa B
16.12. 16:20 NK Vinogradar Jastrebarsko NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) 0:3 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 16:45 NK Bistrica A (SLO) NK Sloga Ljubuški (BiH) Univers 8 Grupa B
16.12. 17:10 NK Bela Krajina Črnomelj (SLO) NK No Limit Virovitica Univers 8 Grupa D
16.12. 17:35 NK Vinogradar Jastrebarsko NK Mostanje All karlovac Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 17:35 NK Bistrica B (SLO) NK Rače (SLO) Univers 8 Grupa D
16.12. 18:00 NK Miklavž B (SLO) NK Bistrica A (SLO) Univers 8 Grupa B
16.12. 18:25 NK Rače (SLO) NK Bela Krajina Črnomelj (SLO) Univers 8 Grupa D
16.12. 18:50 NK Zarica Kranj (SLO) NK Šmartno Ljubljana (SLO) Šalata 7 Grupa C
16.12. 18:50 NK Sloga Ljubuški (BiH) NK Železničar Divača (SLO) Univers 8 Grupa B
16.12. 19:15 NK No Limit Virovitica NK Bistrica B (SLO) Univers 8 Grupa D
16.12. 19:15 NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) NK Jaska Jastrebarsko Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 20:30 NK Jaska Jastrebarsko NK Vinogradar Jastrebarsko Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 20:55 NK Mostanje All karlovac NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) Jastrebarsko 9 Grupa A
17.12. 08:00 / 1A / 2C Univers 8 1/4 finale I
17.12. 08:25 / 1B / 2D Univers 8 1/4 finale II
17.12. 08:50 / 1C / 2A Univers 8 1/4 finale III
17.12. 09:15 / 1D / 2B Univers 8 1/4 finale IV
17.12. 09:45 / II / III Univers 8 1/2 finale
17.12. 10:15 / I / IV Univers 8 1/2 finale
17.12. 10:45 Univers 8 3. mjesto
17.12. 11:15 Univers 8 FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) 1 1 0 0 3 0 3 3 P
2 NK Jaska Jastrebarsko 1 1 0 0 1 0 1 3 P
3 NK Mostanje All karlovac 1 0 0 1 0 1 -1 0 I
4 NK Vinogradar Jastrebarsko 1 0 0 1 0 3 -3 0 I
1 NK Sloga Ljubuški (BiH) 1 1 0 0 3 1 2 3 P
2 NK Miklavž B (SLO) 2 1 0 1 5 4 1 3 I P
3 NK Bistrica A (SLO) 1 1 0 0 2 1 1 3 P
4 NK Železničar Divača (SLO) 2 0 0 2 2 6 -4 0 I I
1 RNK Zmaj Makarska 3 3 0 0 15 1 14 9 P P P
2 NK Miklavž A (SLO) 3 2 0 1 16 3 13 6 P P I
3 NK Šmartno Ljubljana (SLO) 2 0 0 2 0 9 -9 0 I I
4 NK Zarica Kranj (SLO) 2 0 0 2 0 18 -18 0 I I
1 NK Bela Krajina Črnomelj (SLO) 1 1 0 0 5 0 5 3 P
2 NK No Limit Virovitica 1 1 0 0 4 3 1 3 P
3 NK Rače (SLO) 1 0 0 1 3 4 -1 0 I
4 NK Bistrica B (SLO) 1 0 0 1 0 5 -5 0 I
Sljedeće najave