Registracija
Pro
15

Zagreb KID'S Winter Trophy / U - 11 (2007.)

  • Turnir
  • Muški
  • dobna skupina (U-11 2007. Limači)
  • liga/natjecanje

MALI NOGOMET

Dječji nogomet Organizator

SudioniciNK Župa Župa DubrovačkaNK Portorož-Piran (SLO)NK FuntanaŠF Bambinosi Sarajevo (BiH)Nk Jaska JastrebarskoNK Sava Kranj (SLO)Nk Peca Črna na Koroškem (SLO)NK Jadran PorečDNK Talent SplitNK Spinut SplitNK Varaždin
NK Dinamo OkićNK Bili As SplitNK Zdenčina NK Pomak SplitNK Mladost D. DragonožecNK Gomila Stijena (BiH)NK Sloga BrezjeFK Borac Jelah (BiH)NŠ Kolibri Bihać (BiH)NK StupnikNK KarlovacNŠ Bela Krajina Črnomelj (SLO)NA Mladinić SplitNŠ Lav V. Kladuša (BiH)

Petak, 15.12.2017 14:40 Početak

Nedjelja, 17.12.2017 14:40 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
15.12. 14:40 NK Župa Župa Dubrovačka NK Portorož-Piran (SLO) 1:1 Šalata 3 Grupa A
15.12. 15:05 NK Funtana ŠF Bambinosi Sarajevo (BiH) 1:1 Šalata 3 Grupa B
15.12. 15:30 Nk Jaska Jastrebarsko NK Sava Kranj (SLO) 1:1 Šalata 3 Grupa B
15.12. 15:55 Nk Peca Črna na Koroškem (SLO) NK Jadran Poreč 2:0 Šalata 2 Grupa C
15.12. 17:10 DNK Talent Split Nk Peca Črna na Koroškem (SLO) 4:0 Šalata 2 Grupa C
16.12. 08:25 ŠF Bambinosi Sarajevo (BiH) NK Sava Kranj (SLO) 0:0 Dvojka 5 Grupa B
16.12. 08:50 NK Spinut Split NK Varaždin 0:1 Šalata 3 Grupa E
16.12. 08:50 DNK Talent Split NK Dinamo Okić 4:0 Šalata 1 Grupa C
16.12. 08:50 NK Bili As Split NK Zdenčina 5:1 Šalata 2 Grupa D
16.12. 08:50 NK Portorož-Piran (SLO) NK Pomak Split 1:2 Dvojka 5 Grupa A
16.12. 09:15 NK Mladost D. Dragonožec NK Gomila Stijena (BiH) 1:4 Šalata 2 Grupa F
16.12. 09:15 NK Sloga Brezje FK Borac Jelah (BiH) 1:3 Dvojka 5 Grupa F
16.12. 09:40 NK Spinut Split NŠ Kolibri Bihać (BiH) 4:0 Šalata 1 Grupa E
16.12. 09:40 NK Stupnik NK Zdenčina 0:1 Šalata 2 Grupa D
16.12. 10:30 FK Borac Jelah (BiH) NK Karlovac 4:0 Dvojka 5 Grupa F
16.12. 10:30 NK Župa Župa Dubrovačka NŠ Bela Krajina Črnomelj (SLO) 4:1 Šalata 3 Grupa A
16.12. 10:55 NŠ Kolibri Bihać (BiH) NA Mladinić Split 3:1 Šalata 1 Grupa E
16.12. 10:55 NK Dinamo Okić NK Jadran Poreč 1:4 Šalata 3 Grupa C
16.12. 11:20 NK Zdenčina NŠ Lav V. Kladuša (BiH) 3:0 Šalata 1 Grupa D
16.12. 11:20 NK Stupnik NK Bili As Split 0:2 Šalata 2 Grupa D
16.12. 11:20 NK Sloga Brezje NK Mladost D. Dragonožec 2:1 Šalata 3 Grupa F
16.12. 11:45 NK Varaždin NA Mladinić Split 2:0 Šalata 3 Grupa E
16.12. 11:45 NŠ Bela Krajina Črnomelj (SLO) NK Pomak Split 0:2 Dvojka 5 Grupa A
16.12. 12:10 FK Borac Jelah (BiH) NK Gomila Stijena (BiH) 1:0 Šalata 2 Grupa F
16.12. 13:00 NŠ Bela Krajina Črnomelj (SLO) NK Portorož-Piran (SLO) 0:2 Šalata 3 Grupa A
16.12. 13:25 NŠ Lav V. Kladuša (BiH) NK Stupnik 2:0 Šalata 1 Grupa D
16.12. 13:25 NK Pomak Split NK Župa Župa Dubrovačka 1:2 Šalata 2 Grupa A
16.12. 13:25 Nk Peca Črna na Koroškem (SLO) NK Dinamo Okić 5:1 Šalata 3 Grupa C
16.12. 13:50 NK Karlovac NK Sloga Brezje 1:0 Dvojka 5 Grupa F
16.12. 14:15 NK Funtana Nk Jaska Jastrebarsko 0:0 Šalata 1 Grupa B
16.12. 14:40 NK Mladost D. Dragonožec FK Borac Jelah (BiH) 1:3 Šalata 3 Grupa F
16.12. 15:05 NK Jadran Poreč DNK Talent Split 0:0 Šalata 3 Grupa C
16.12. 15:30 Nk Jaska Jastrebarsko ŠF Bambinosi Sarajevo (BiH) 0:1 Šalata 1 Grupa B
16.12. 15:30 NK Karlovac NK Gomila Stijena (BiH) 4:1 Dvojka 5 Grupa F
16.12. 15:55 NK Gomila Stijena (BiH) NK Sloga Brezje 0:4 Šalata 3 Grupa F
16.12. 15:55 NŠ Kolibri Bihać (BiH) NK Varaždin 1:0 Šalata 1 Grupa E
16.12. 17:10 NK Sava Kranj (SLO) NK Funtana Šalata 2 Grupa B
16.12. 17:10 NK Bili As Split NŠ Lav V. Kladuša (BiH) Šalata 3 Grupa D
16.12. 17:10 NK Mladost D. Dragonožec NK Karlovac 0:5 Dvojka 5 Grupa F
16.12. 19:15 NA Mladinić Split NK Spinut Split Šalata 1 Grupa E
17.12. 09:40 / 4 / 13 Dvojka 5 1/8 finala IV
17.12. 09:40 / 1 / 16 Šalata 1 1/8 finala I
17.12. 09:40 / 2 / 15 Šalata 2 1/8 finala II
17.12. 09:40 / 3 / 14 Šalata 3 1/8 finala III
17.12. 10:05 / 5 / 12 Šalata 1 1/8 finala V
17.12. 10:05 / 6 / 11 Šalata 2 1/8 finala VI
17.12. 10:05 / 7 / 10 Šalata 3 1/8 finala VII
17.12. 10:05 / 8 / 9 Dvojka 5 1/8 finala VIII
17.12. 11:45 / IV / V Šalata 1 1/4 finale A
17.12. 11:45 / III / VI Šalata 2 1/4 finale B
17.12. 11:45 / II / VII Šalata 3 1/4 finale C
17.12. 11:45 / I / VIII Dvojka 5 1/4 finale D
17.12. 13:00 / B / C Šalata 3 1/2 finale
17.12. 13:00 / A / D Dvojka 5 1/2 finale
17.12. 13:50 Šalata 3 3. mjesto
17.12. 15:05 Šalata 1 FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 NK Župa Župa Dubrovačka 3 2 1 0 7 3 4 7 N P P
2 NK Pomak Split 3 2 0 1 5 3 2 6 P P I
3 NK Portorož-Piran (SLO) 3 1 1 1 4 3 1 4 N I P
4 NŠ Bela Krajina Črnomelj (SLO) 3 0 0 3 1 8 -7 0 I I I
1 ŠF Bambinosi Sarajevo (BiH) 3 1 2 0 2 1 1 5 N N P
2 NK Funtana 2 0 2 0 1 1 0 2 N N
3 NK Sava Kranj (SLO) 2 0 2 0 1 1 0 2 N N
4 Nk Jaska Jastrebarsko 3 0 2 1 1 2 -1 2 N N I
1 DNK Talent Split 3 2 1 0 8 0 8 7 P P N
2 Nk Peca Črna na Koroškem (SLO) 3 2 0 1 7 5 2 6 P I P
3 NK Jadran Poreč 3 1 1 1 4 3 1 4 I P N
4 NK Dinamo Okić 3 0 0 3 2 13 -11 0 I I I
1 NK Bili As Split 2 2 0 0 7 1 6 6 P P
2 NK Zdenčina 3 2 0 1 5 5 0 6 I P P
3 NŠ Lav V. Kladuša (BiH) 2 1 0 1 2 3 -1 3 I P
4 NK Stupnik 3 0 0 3 0 5 -5 0 I I I
1 NK VARAŽDIN 3 2 0 1 3 1 2 6 P P I
2 NŠ Kolibri Bihać (BiH) 3 2 0 1 4 5 -1 6 I P P
3 NK Spinut Split 2 1 0 1 4 1 3 3 I P
4 NA Mladinić Split 2 0 0 2 1 5 -4 0 I I
1 FK Borac Jelah (BiH) 4 4 0 0 11 2 9 12 P P P P
2 NK Karlovac 4 3 0 1 10 5 5 9 I P P P
3 NK Sloga Brezje 4 2 0 2 7 5 2 6 I P I P
4 NK Gomila Stijena (BiH) 4 1 0 3 5 10 -5 3 P I I I
5 NK Mladost D. Dragonožec 4 0 0 4 3 14 -11 0 I I I I
Sljedeće najave