Registracija
Pro
15

Zagreb KID'S Winter Trophy / U - 17 (2001/02.)

  • Turnir
  • Muški
  • Kadeti (U-15 2001/02 )
  • liga/natjecanje

MALI NOGOMET

Dječji nogomet Organizator

SudioniciDNK Talent SplitNK Sloga Ljubuški (BiH)NK Jadran PorečRNK Zmaj MakarskaNK FuntanaNK LIBERTAS DUBROVNIK
NK Ilovac KarlovacNK Dugo SeloNK Bistrica A (SLO)AS Tomi VaraždinAvenija LABPLUS ZagrebNK Bistrica B (SLO)NK Jaska A JastrebarskoCB Art ViroviticaMNK VinkovciNK Krajišnik V. Kladuša (BiH)NK Jaska B JastrebarskoNK Ban Jelačić Vukovina

Petak, 15.12.2017 14:40 Početak

Nedjelja, 17.12.2017 14:40 Završetak

Raspored turnira - Kadeti

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
15.12. 14:40 DNK Talent Split NK Sloga Ljubuški (BiH) 4:0 Šalata 7 Grupa C
15.12. 15:05 NK Jadran Poreč RNK Zmaj Makarska 3:1 Šalata 7 Grupa D
15.12. 15:55 NK Sloga Ljubuški (BiH) NK Funtana 1:1 Šalata 7 Grupa C
15.12. 16:20 NK LIBERTAS DUBROVNIK RNK Zmaj Makarska 4:2 Šalata 7 Grupa D
16.12. 08:00 NK Ilovac Karlovac NK Dugo Selo 1:2 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 08:25 NK LIBERTAS DUBROVNIK NK Bistrica A (SLO) 2:5 Šalata 7 Grupa D
16.12. 08:25 AS Tomi Varaždin Avenija LABPLUS Zagreb 6:0 Jastrebarsko 9 Grupa B
16.12. 08:50 NK Bistrica B (SLO) NK Funtana 2:0 Šalata 7 Grupa C
16.12. 08:50 NK Jaska A Jastrebarsko CB Art Virovitica 1:6 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 09:15 MNK Vinkovci NK Ilovac Karlovac 0:3 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 09:40 NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) NK Jaska B Jastrebarsko 1:3 Jastrebarsko 9 Grupa B
16.12. 10:05 NK Dugo Selo NK Jaska A Jastrebarsko 1:1 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 10:30 MNK Vinkovci CB Art Virovitica 0:3 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 10:55 DNK Talent Split NK Bistrica B (SLO) 2:2 Šalata 7 Grupa C
16.12. 10:55 NK Jaska B Jastrebarsko Avenija LABPLUS Zagreb 2:2 Jastrebarsko 9 Grupa B
16.12. 11:20 NK Bistrica A (SLO) NK Jadran Poreč 0:0 Šalata 7 Grupa D
16.12. 11:20 NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) AS Tomi Varaždin 0:9 Jastrebarsko 9 Grupa B
16.12. 11:45 NK Jaska A Jastrebarsko MNK Vinkovci 3:0 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 12:10 CB Art Virovitica NK Ilovac Karlovac 4:1 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 12:35 NK Jaska B Jastrebarsko AS Tomi Varaždin 1:5 Jastrebarsko 9 Grupa B
16.12. 13:00 RNK Zmaj Makarska NK Bistrica A (SLO) 1:0 Šalata 7 Grupa D
16.12. 13:00 Avenija LABPLUS Zagreb NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) 2:2 Jastrebarsko 9 Grupa B
16.12. 13:25 NK Dugo Selo MNK Vinkovci 3:0 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 13:50 NK Ilovac Karlovac NK Jaska A Jastrebarsko 1:5 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 14:15 NK Funtana DNK Talent Split 1:0 Šalata 7 Grupa C
16.12. 14:40 CB Art Virovitica NK Dugo Selo 2:1 Jastrebarsko 9 Grupa A
16.12. 16:20 NK Ban Jelačić Vukovina NK Bistrica A (SLO) 0:4 Šalata 7 Grupa D
16.12. 16:45 NK Jadran Poreč NK LIBERTAS DUBROVNIK 1:2 Šalata 7 Grupa D
16.12. 18:00 NK Bistrica B (SLO) NK Sloga Ljubuški (BiH) Šalata 7 Grupa C
16.12. 18:25 NK Ban Jelačić Vukovina NK Jadran Poreč Šalata 7 Grupa D
16.12. 19:40 NK LIBERTAS DUBROVNIK NK Ban Jelačić Vukovina Šalata 7 Grupa D
16.12. 20:30 RNK Zmaj Makarska NK Ban Jelačić Vukovina Šalata 7 Grupa D
17.12. 09:40 / 1A / 2C Šalata 7 1/4 finale I
17.12. 10:05 / 1B / 2D Šalata 7 1/4 finale II
17.12. 10:30 / 1C / 2A Šalata 7 1/4 finale III
17.12. 10:55 / 1D / 2B Šalata 7 1/4 finale IV
17.12. 12:10 / II / III Šalata 7 1/2 finale
17.12. 12:35 / I / IV Šalata 7 1/2 finale
17.12. 13:25 Šalata 7 3. mjesto
17.12. 13:50 Šalata 7 FINALE

Poredak - Kadeti

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 CB Art Virovitica 4 4 0 0 15 3 12 12 P P P P
2 NK Dugo Selo 4 2 1 1 7 4 3 7 P N P I
3 NK Jaska A Jastrebarsko 4 2 1 1 10 8 2 7 I N P P
4 NK Ilovac Karlovac 4 1 0 3 6 11 -5 3 I P I I
5 MNK Vinkovci 4 0 0 4 0 12 -12 0 I I I I
1 AS Tomi Varaždin 3 3 0 0 20 1 19 9 P P P
2 NK Jaska B Jastrebarsko 3 1 1 1 6 8 -2 4 P N I
3 Avenija LABPLUS Zagreb 3 0 2 1 4 10 -6 2 I N N
4 NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) 3 0 1 2 3 14 -11 1 I I N
1 DNK Talent Split 3 1 1 1 6 3 3 4 P N I
2 NK Bistrica B (SLO) 2 1 1 0 4 2 2 4 P N
3 NK Funtana 3 1 1 1 2 3 -1 4 N I P
4 NK Sloga Ljubuški (BiH) 2 0 1 1 1 5 -4 1 I N
1 NK Bistrica A (SLO) 4 2 1 1 9 3 6 7 P N I P
2 NK LIBERTAS DUBROVNIK 3 2 0 1 8 8 0 6 P I P
3 NK Jadran Poreč 3 1 1 1 4 3 1 4 P N I
4 RNK Zmaj Makarska 3 1 0 2 4 7 -3 3 I I P
5 NK Ban Jelačić Vukovina 1 0 0 1 0 4 -4 0 I
Sljedeće najave