Registracija
Pro
15

Zagreb KID'S Winter Trophy / U - 13 (2005.)

  • Turnir
  • Muški
  • dobna skupina (U-13 2005. Mlađi pioniri)
  • liga/natjecanje

MALI NOGOMET

Dječji nogomet Organizator

SudioniciNK StupnikNK GlaviceDNK Talent SplitNK Šmartno Ljubljana (SLO)NK FuntanaNK Peca Črna na Koroškem (ISLO)Nk Dravinja (SLO)NK RovinjNK Jadran PorečNK Župa Župa DubrovačkaRNK Zmaj MakarskaNK Korotan (SLO)NK Sloga Ljubuški (BiH)NK Vinogradar JastrebarskoNA No Limit ViroviticaNK Jaska JastrebarskoOFK Bihać (BiH)NK SLAVONIJA POŽEGA
NK Mostanje All KarlovacNK Zagorec B KrapinaOFK Lauš Banja Luka (BiH)NK Zagorec A KrapinaNK Krajišnik V. Kladuša (BiH)NK Brežice (SLO)

Petak, 15.12.2017 13:50 Početak

Nedjelja, 17.12.2017 13:50 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
15.12. 13:50 NK Stupnik NK Glavice 0:3 Šalata 1 Grupa B
15.12. 14:15 DNK Talent Split NK Šmartno Ljubljana (SLO) 1:0 Šalata 1 Grupa D
15.12. 14:15 NK Funtana NK Peca Črna na Koroškem (ISLO) 3:0 Šalata 2 Grupa C
15.12. 14:15 Nk Dravinja (SLO) NK Rovinj 0:1 Šalata 3 Grupa A
15.12. 14:40 NK Jadran Poreč NK Župa Župa Dubrovačka 2:1 Šalata 1 Grupa E
15.12. 15:05 RNK Zmaj Makarska NK Korotan (SLO) 1:1 Šalata 1 Grupa F
15.12. 16:20 NK Sloga Ljubuški (BiH) RNK Zmaj Makarska 0:2 Šalata 1 Grupa F
16.12. 08:00 NK Vinogradar Jastrebarsko Nk Dravinja (SLO) 0:3 Savica 6 Grupa A
16.12. 08:00 NK Peca Črna na Koroškem (ISLO) NA No Limit Virovitica 0:4 Šalata 2 Grupa C
16.12. 08:00 NK Šmartno Ljubljana (SLO) NK Jaska Jastrebarsko 0:1 Šalata 3 Grupa D
16.12. 08:25 OFK Bihać (BiH) NK Jadran Poreč 1:3 Šalata 2 Grupa E
16.12. 08:25 NK Korotan (SLO) NK Sloga Ljubuški (BiH) 5:0 Šalata 3 Grupa F
16.12. 08:25 NK Rovinj NK Vinogradar Jastrebarsko 8:1 Savica 6 Grupa A
16.12. 08:25 NK SLAVONIJA POŽEGA DNK Talent Split 4:0 Šalata 1 Grupa D
16.12. 09:15 NK Funtana NK Mostanje All Karlovac 9:0 Šalata 1 Grupa C
16.12. 09:40 NK Zagorec B Krapina NK Glavice 0:1 Savica 6 Grupa B
16.12. 10:05 NK Šmartno Ljubljana (SLO) NK SLAVONIJA POŽEGA 1:3 Šalata 1 Grupa D
16.12. 10:05 OFK Lauš Banja Luka (BiH) NK Župa Župa Dubrovačka 0:2 Šalata 2 Grupa E
16.12. 10:05 NK Zagorec A Krapina NK Rovinj 0:3 Savica 6 Grupa A
16.12. 10:30 NK Mostanje All Karlovac NA No Limit Virovitica 0:5 Šalata 1 Grupa C
16.12. 10:30 NK Jaska Jastrebarsko DNK Talent Split 2:0 Šalata 2 Grupa D
16.12. 10:30 NK Stupnik NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) 0:1 Savica 6 Grupa B
16.12. 11:20 NK Glavice NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) 1:0 Savica 6 Grupa B
16.12. 11:45 NK Vinogradar Jastrebarsko NK Zagorec A Krapina 0:4 Savica 6 Grupa A
16.12. 12:10 NK Peca Črna na Koroškem (ISLO) NK Mostanje All Karlovac 1:0 Šalata 3 Grupa C
16.12. 12:35 NA No Limit Virovitica NK Funtana 3:0 Šalata 1 Grupa C
16.12. 12:35 NK SLAVONIJA POŽEGA NK Jaska Jastrebarsko 1:3 Šalata 2 Grupa D
16.12. 12:35 NK Župa Župa Dubrovačka OFK Bihać (BiH) 1:1 Dvojka 5 Grupa E
16.12. 13:00 NK Sloga Ljubuški (BiH) NK Brežice (SLO) 0:1 Šalata 1 Grupa F
16.12. 13:00 NK Zagorec B Krapina NK Stupnik 3:1 Savica 6 Grupa B
16.12. 13:50 NK Zagorec A Krapina Nk Dravinja (SLO) 2:1 Savica 6 Grupa A
16.12. 14:15 NK Brežice (SLO) NK Korotan (SLO) 2:2 Dvojka 5 Grupa F
16.12. 14:40 OFK Bihać (BiH) OFK Lauš Banja Luka (BiH) 3:2 Dvojka 5 Grupa E
16.12. 15:05 NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) NK Zagorec B Krapina 0:4 Savica 6 Grupa B
16.12. 16:45 RNK Zmaj Makarska NK Brežice (SLO) Dvojka 5 Grupa F
16.12. 18:00 OFK Lauš Banja Luka (BiH) NK Jadran Poreč Dvojka 5 Grupa E
17.12. 08:00 / 1 / 16 Šalata 1 1/8 finala I
17.12. 08:00 / 2 / 15 Šalata 2 1/8 finala II
17.12. 08:00 / 3 / 14 Šalata 3 1/8 finala III
17.12. 08:00 / 4 / 13 Dvojka 5 1/8 finala IV
17.12. 08:25 / 5 / 12 Šalata 1 1/8 finala V
17.12. 08:25 / 6 / 11 Šalata 2 1/8 finala VI
17.12. 08:25 / 7 / 10 Šalata 3 1/8 finala VII
17.12. 08:25 / 8 / 9 Dvojka 5 1/8 finala VIII
17.12. 10:55 / IV / V Šalata 1 1/4 finale A
17.12. 10:55 / III / VI Šalata 2 1/4 finale B
17.12. 10:55 / II / VII Šalata 3 1/4 finale C
17.12. 10:55 / I / VIII Dvojka 5 1/4 finale D
17.12. 13:00 / B / C Šalata 1 1/2 finale
17.12. 13:00 / A / D Šalata 2 1/2 finale
17.12. 13:50 Šalata 1 3. mjesto
17.12. 15:05 Šalata 3 FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 NK Rovinj 3 3 0 0 12 1 11 9 P P P
2 NK Zagorec A Krapina 3 2 0 1 6 4 2 6 I P P
3 Nk Dravinja (SLO) 3 1 0 2 4 3 1 3 I P I
4 NK Vinogradar Jastrebarsko 3 0 0 3 1 15 -14 0 I I I
1 NK Glavice 3 3 0 0 5 0 5 9 P P P
2 NK Zagorec B Krapina 3 2 0 1 7 2 5 6 I P P
3 NK Krajišnik V. Kladuša (BiH) 3 1 0 2 1 5 -4 3 P I I
4 NK Stupnik 3 0 0 3 1 7 -6 0 I I I
1 NA No Limit Virovitica 3 3 0 0 12 0 12 9 P P P
2 NK Funtana 3 2 0 1 12 3 9 6 P P I
3 NK Peca Črna na Koroškem (ISLO) 3 1 0 2 1 7 -6 3 I I P
4 NK Mostanje All Karlovac 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 NK Jaska Jastrebarsko 3 3 0 0 6 1 5 9 P P P
2 NK SLAVONIJA POŽEGA 3 2 0 1 8 4 4 6 P P I
3 DNK Talent Split 3 1 0 2 1 6 -5 3 P I I
4 NK Šmartno Ljubljana (SLO) 3 0 0 3 1 5 -4 0 I I I
1 NK Jadran Poreč 2 2 0 0 5 2 3 6 P P
2 NK Župa Župa Dubrovačka 3 1 1 1 4 3 1 4 I P N
3 OFK Bihać (BiH) 3 1 1 1 5 6 -1 4 I N P
4 OFK Lauš Banja Luka (BiH) 2 0 0 2 2 5 -3 0 I I
1 NK Korotan (SLO) 3 1 2 0 8 3 5 5 N P N
2 RNK Zmaj Makarska 2 1 1 0 3 1 2 4 N P
3 NK Brežice (SLO) 2 1 1 0 3 2 1 4 P N
4 NK Sloga Ljubuški (BiH) 3 0 0 3 0 8 -8 0 I I I
Sljedeće najave