Registracija
Lip
26

Makarska 2018 - Ž/W2006

  • Turnir
  • Ženski
  • Djevojčice B (U-12)
  • liga/natjecanje

Utorak, 26.06.2018 14:40 Početak

Subota, 30.06.2018 19:00 Završetak

Raspored turnira - Djevojčice B

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 09:00 RK Zelene Doline Žalec Szombathelyi Női Kézilabda 4-14 I-05 Grupa A
26.06. 12:00 Szombathelyi Női Kézilabda ŽRK Darda 15-15 I-05 Grupa A
26.06. 14:40 ŠDRŠ Vrhnika RK Dalmatinka Ploče 7-13 I-04 Grupa B
26.06. 16:00 RK Zelina ŽRK Hoteli Makarska 19-13 I-04 Grupa B
26.06. 16:00 Bajnok DSE Nemesvámos ŽARK Split 19-3 I-03 Grupa C
26.06. 16:10 RK Zelene Doline Žalec ŽRK Darda 6-16 I-02 Grupa A
26.06. 16:40 HC Hypo Noe ŽRK Koka Varaždin 11-8 I-03 Grupa C
26.06. 16:50 ŽRK Metković ŽRK Dugo Selo 55 6-7 I-02 Grupa A
27.06. 11:30 ŽRK Dugo Selo 55 Szombathelyi Női Kézilabda 3-21 I-03 Grupa A
27.06. 15:40 ŽRK Darda ŽRK Dugo Selo 55 17-11 I-02 Grupa A
27.06. 15:40 ŽARK Split ŽRK Koka Varaždin 6-9 I-03 Grupa C
27.06. 16:40 RK Zelene Doline Žalec ŽRK Metković 13-6 I-04 Grupa A
27.06. 17:00 Bajnok DSE Nemesvámos HC Hypo Noe 14-5 I-03 Grupa C
27.06. 17:40 ŠDRŠ Vrhnika RK Zelina 6-14 I-05 Grupa B
27.06. 18:00 RK Dalmatinka Ploče ŽRK Hoteli Makarska 11-16 I-03 Grupa B
28.06. 11:50 Szombathelyi Női Kézilabda ŽRK Metković 15-6 I-05 Grupa A
28.06. 16:20 ŽRK Metković ŽRK Darda 2-14 I-05 Grupa A
28.06. 17:00 ŽRK Dugo Selo 55 RK Zelene Doline Žalec 12-16 I-05 Grupa A
28.06. 17:00 HC Hypo Noe ŽARK Split 13-6 I-03 Grupa C
28.06. 17:40 ŽRK Koka Varaždin Bajnok DSE Nemesvámos 3-10 I-03 Grupa C
28.06. 18:20 RK Zelina RK Dalmatinka Ploče 11-9 I-03 Grupa B
28.06. 18:30 ŽRK Hoteli Makarska ŠDRŠ Vrhnika 11-9 I-02 Grupa B
29.06. 12:10 Szombathelyi Női Kézilabda ŽRK Koka Varaždin 17-6 I-02 1.-8. (W135)
29.06. 12:10 HC Hypo Noe RK Dalmatinka Ploče 16-14 I-03 1.-8. (W136)
29.06. 12:10 Bajnok DSE Nemesvámos ŽRK Hoteli Makarska 20-5 I-04 1.-8. (W137)
29.06. 12:10 RK Zelina ŽRK Darda 7-9 I-05 1.-8. (W138)
29.06. 12:50 RK Zelene Doline Žalec ŽRK Dugo Selo 55 15-4 I-04 9.-13. (W141)
29.06. 12:50 ŠDRŠ Vrhnika ŽARK Split 13-10 I-05 9.-13. (W142)
29.06. 18:30 ŽRK Koka Varaždin RK Dalmatinka Ploče 6-5 I-04 5.-8. (W169)
29.06. 18:30 ŽRK Hoteli Makarska RK Zelina 5-11 I-05 5.-8. (W170)
29.06. 18:30 Szombathelyi Női Kézilabda HC Hypo Noe 18-8 I-02 1.-4. (W167)
29.06. 18:30 Bajnok DSE Nemesvámos ŽRK Darda 14-5 I-03 1.-4. (W168)
29.06. 20:00 ŽRK Dugo Selo 55 ŽRK Metković 19-15 I-01 11.-13. (W222)
30.06. 10:00 Szombathelyi Női Kézilabda Bajnok DSE Nemesvámos 7-20 I-01 FINALE
30.06. 11:40 ŽRK Dugo Selo 55 ŽARK Split 16-13 I-03 11.-13.
30.06. 11:40 RK Zelene Doline Žalec ŠDRŠ Vrhnika 8-7 I-02 9.-10
30.06. 12:20 RK Dalmatinka Ploče ŽRK Hoteli Makarska 14-3 I-04 7.-8.
30.06. 12:20 HC Hypo Noe ŽRK Darda 11-17 I-02 3.-4.
30.06. 12:20 ŽRK Koka Varaždin RK Zelina 3-9 I-03 5.-6.
30.06. 17:00 ŽRK Metković ŽARK Split 0-10 I-02 11.-13.

Poredak - Djevojčice B

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Szombathelyi Női Kézilabda 4 3 1 0 65 28 37 7 P N P P
2 ŽRK Darda 4 3 1 0 62 34 28 7 N P P P
3 RK Zelene Doline Žalec 4 2 0 2 39 48 -9 4 I I P P
4 ŽRK Dugo Selo 55 4 1 0 3 33 60 -27 2 P I I I
5 ŽRK Metković 4 0 0 4 20 49 -29 0 I I I I
1 RK Zelina 3 3 0 0 44 28 16 6 P P P
2 ŽRK Hoteli Makarska 3 2 0 1 40 39 1 4 I P P
3 RK Dalmatinka Ploče 3 1 0 2 33 34 -1 2 P I I
4 ŠDRŠ Vrhnika 3 0 0 3 22 38 -16 0 I I I
1 Bajnok DSE Nemesvámos 3 3 0 0 43 11 32 6 P P P
2 HC Hypo Noe 3 2 0 1 29 28 1 4 P I P
3 ŽRK Koka Varaždin 3 1 0 2 20 27 -7 2 I P I
4 ŽARK Split 3 0 0 3 15 41 -26 0 I I I

21. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2018

Finale


SPORTILUS MOBILE APPLICATION FOR ANDROID

SPORTILUS MOBILE APPLICATION IS AVAILABLE ON APP STORE



Rezultati UŽIVO Poveznice na kategorije/Links to categories LIVE SCORES

Kategorija/

Categories

Muški/Man

MM2000/01

MM2002/03

MM2004/05

MM2006/07

Žene/Women

ŽW2000/01

ŽW2002/03

ŽW2004/05

ŽW2006/07



KONAČNI PLASMAN FINAL STANDINGS

1. Bajnok DSE Nemesvámos

2. Szombathelyi Női Kézilabda

3. Ženski rukometni klub Darda

4. Handballclub Hypo Noe

5. Rukometni klub Zelina

6. Ženski rukometni klub Koka Varaždin

7. Rukometni klub Dalmatinka Ploče

8. Ženski rukometni klub Hoteli Makarska

9. Rokometni klub Zelene Doline Žalec

10. Športno društvo rokomrtna šola Vrhnika

11. Ženski rukometni klub Dugo Selo 55

12. Ženski akademski rukometni klub Split

13. Ženski rukometni klub Metković


NAJBOLJI IGRAČ / BEST PLAYER:       VIRAG SCHÖNIG / BAJNOK DSE

NAJBOLJI VRATAR / BEST GOALKEEPER:      BOGLARKA LUKACS / BAJNOK DSE

NAJBOLJI STRIJELAC / TOP SCORER: LEONIE NEUNTEUFEL 14 golova / HYPO NO

Sljedeće najave