Registracija
Lip
26

Makarska 2018 - Ž/W2004

  • Turnir
  • Ženski
  • Djevojčice A (U-14)
  • liga/natjecanje

Utorak, 26.06.2018 09:00 Početak

Subota, 30.06.2018 19:00 Završetak

Raspored turnira - Djevojčice A

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 09:00 ŽRK Dugo Selo 55 HC Hypo Noe 17-12 I-01 Grupa A
26.06. 09:40 AFSK ŽRK Darda 5-19 I-01 Grupa D
26.06. 10:20 RK Zelene Doline Žalec -2 RK Orkan Dugi Rat 21-4 I-01 Grupa B
26.06. 11:00 KS Zgoda Ruda ŽRK Samobor 13-7 I-01 Grupa B
26.06. 11:40 KFUM Stavanger -2 HC Bruck an der Mur 23-8 I-01 Grupa C
26.06. 14:00 ŠDRŠ Vrhnika ŽRK Hoteli Makarska 10-17 I-01 Grupa C
26.06. 14:40 RK Zelene Doline Žalec -2 Bajnok DSE Nemesvámos 8-11 I-01 Grupa B
26.06. 15:20 ŽRK Izviđač CO Ljubuški Ruch Chorzow 14-8 I-01 Grupa D
26.06. 16:00 RK Dalmatinka Ploče RK Zelene Doline Žalec -1 6-20 I-01 Grupa A
26.06. 16:40 AFSK RK Zelina 2-23 I-01 Grupa D
26.06. 17:20 ŽRK Dugo Selo 55 KFUM Stavanger -1 16-15 I-01 Grupa A
26.06. 17:20 RK Orkan Dugi Rat Bajnok DSE Nemesvámos 5-18 I-04 Grupa B
27.06. 08:50 ŽRK Izviđač CO Ljubuški AFSK 13-7 I-05 Grupa D
27.06. 09:30 Ruch Chorzow ŽRK Darda 10-22 I-05 Grupa D
27.06. 10:10 ŽRK Dugo Selo 55 RK Dalmatinka Ploče 11-6 I-02 Grupa A
27.06. 10:50 HC Hypo Noe RK Zelene Doline Žalec -1 4-12 I-02 Grupa A
27.06. 10:50 RK Zelene Doline Žalec -2 KS Zgoda Ruda 4-9 I-03 Grupa B
27.06. 10:50 KFUM Stavanger -2 ŠDRŠ Vrhnika 8-10 I-04 Grupa C
27.06. 10:50 RK Zelina ŽRK Izviđač CO Ljubuški 14-14 I-05 Grupa D
27.06. 11:30 KFUM Stavanger -1 RK Dalmatinka Ploče 22-6 I-05 Grupa A
27.06. 11:30 HC Bruck an der Mur ŽRK Hoteli Makarska 3-12 I-04 Grupa C
27.06. 15:20 RK Orkan Dugi Rat ŽRK Samobor 4-11 I-04 Grupa B
27.06. 16:20 Ruch Chorzow RK Zelina 8-16 I-03 Grupa D
27.06. 16:50 Bajnok DSE Nemesvámos KS Zgoda Ruda 18-5 I-05 Grupa B
27.06. 18:20 HC Hypo Noe KFUM Stavanger -1 6-14 I-05 Grupa A
28.06. 10:30 KS Zgoda Ruda RK Orkan Dugi Rat 16-6 I-04 Grupa B
28.06. 10:30 ŠDRŠ Vrhnika HC Bruck an der Mur 16-7 I-03 Grupa C
28.06. 11:10 ŽRK Hoteli Makarska KFUM Stavanger -2 14-12 I-03 Grupa C
28.06. 11:10 ŽRK Samobor RK Zelene Doline Žalec -2 9-15 I-04 Grupa B
28.06. 15:00 RK Zelene Doline Žalec -1 ŽRK Dugo Selo 55 9-13 I-03 Grupa A
28.06. 15:00 RK Dalmatinka Ploče HC Hypo Noe 8-6 I-04 Grupa A
28.06. 15:40 ŽRK Samobor Bajnok DSE Nemesvámos 7-18 I-04 Grupa B
28.06. 16:30 ŽRK Darda RK Zelina 12-5 I-02 Grupa D
28.06. 17:40 AFSK Ruch Chorzow 5-11 I-04 Grupa D
28.06. 18:20 ŽRK Darda ŽRK Izviđač CO Ljubuški 14-7 I-04 Grupa D
28.06. 19:00 RK Zelene Doline Žalec -1 KFUM Stavanger -1 12-17 I-05 Grupa A
29.06. 09:30 ŽRK Darda KFUM Stavanger - 1 8-13 I-03 1.-8. (W120)
29.06. 09:30 ŽRK Hoteli Makarska KS Zgoda Ruda 10-13 I-04 1.-8. (W121)
29.06. 09:30 Bajnok DSE Nemesvámos ŠDRŠ Vrhnika 19-6 I-05 1.-8. (W122)
29.06. 09:30 ŽRK Dugo Selo 55 RK Zelina 20-13 I-02 1.-8. (W119)
29.06. 11:30 Rokometni klub Zelene Doline Žalec - 1 Ruch Chorzow 19-7 I-02 9.-16. (W131)
29.06. 11:30 ŽRK Izviđač CO Ljubuški RK Dalmatinka Ploče 5-11 I-03 9.-16. (W132)
29.06. 11:30 KFUM Stavanger - 2 ŽRK Samobor 12-11 I-04 9.-16. (W133)
29.06. 11:30 Rokometni klub Zelene Doline Žalec - 2 HC Bruck an der Mur 18-2 I-05 9.-16. (W134)
29.06. 15:00 HC Hypo Noe RK Orkan Dugi Rat 19-8 I-01 17.-19. (W171)
29.06. 15:30 Ruch Chorzow HC Bruck an der Mur 15-6 I-03 13.-16. (W175)
29.06. 16:20 RK Zelina ŠDRŠ Vrhnika 14-8 I-04 5.-8. (W157)
29.06. 16:20 ŽRK Darda ŽRK Hoteli Makarska 17-15 I-05 5.-8. (W158)
29.06. 16:20 ŽRK Dugo Selo 55 Bajnok DSE Nemesvámos 10-16 I-02 1.-4. (W155)
29.06. 16:20 KFUM Stavanger - 1 KS Zgoda Ruda 13 -12 I-03 1.-4. (W156)
29.06. 17:20 AFSK HC Hypo Noe 3-21 I-01 17.-20. (W172)
29.06. 17:40 ŽRK Izviđač CO Ljubuški ŽRK Samobor 11-8 I-03 13.-16. (W176)
29.06. 19:10 Rokometni klub Zelene Doline Žalec - 1 Rokometni klub Zelene Doline Žalec - 2 10-9 I-02 9.-12. (W173)
29.06. 19:10 RK Dalmatinka Ploče KFUM Stavanger - 2 12-7 I-03 9.-12. (W174)
30.06. 12:00 Bajnok DSE Nemesvámos KFUM Stavanger - 1 17-13 I-01 FINALE
30.06. 12:20 RK Orkan Dugi Rat AFSK 9-8 I-05 17.-19.
30.06. 14:00 Rokometni klub Zelene Doline Žalec - 2 KFUM Stavanger - 2 13-11 I-02 11.-12.
30.06. 14:00 Ruch Chorzow ŽRK Izviđač CO Ljubuški 8-16 I-03 13.-14.
30.06. 14:00 HC Bruck an der Mur ŽRK Samobor 0-10 I-04 15.-16.
30.06. 14:40 Rokometni klub Zelene Doline Žalec - 1 RK Dalmatinka Ploče 14-1 I-02 9.-10.
30.06. 15:30 ŠDRŠ Vrhnika ŽRK Hoteli Makarska 11-16 I-02 7.-8.
30.06. 16:20 ŽRK Dugo Selo 55 KS Zgoda Ruda 16-11 I-02 3.-4.
30.06. 16:20 RK Zelina ŽRK Darda 12-10 I-03 5.-6.

Poredak - Djevojčice A

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 ŽRK Dugo Selo 55 4 4 0 0 57 42 15 8 P P P P
2 KFUM Stavanger - -1 4 3 0 1 68 40 28 6 I P P P
3 RK Zelene Doline Žalec - -1 4 2 0 2 53 40 13 4 P P I I
4 RK Dalmatinka Ploče 4 1 0 3 26 59 -33 2 I I I P
5 HC Hypo Noe 4 0 0 4 28 51 -23 0 I I I I
1 Bajnok DSE Nemesvámos 4 4 0 0 65 25 40 8 P P P P
2 KS Zgoda Ruda 4 3 0 1 43 35 8 6 P P I P
3 RK Zelene Doline Žalec - -2 4 2 0 2 48 33 15 4 P I I P
4 ŽRK Samobor 4 1 0 3 34 50 -16 2 I P I I
5 RK Orkan Dugi Rat 4 0 0 4 19 66 -47 0 I I I I
1 ŽRK Hoteli Makarska 3 3 0 0 43 25 18 6 P P P
2 ŠDRŠ Vrhnika 3 2 0 1 36 32 4 4 I P P
3 KFUM Stavanger - -2 3 1 0 2 43 32 11 2 P I I
4 HC Bruck an der Mur 3 0 0 3 18 51 -33 0 I I I
1 ŽRK Darda 4 4 0 0 67 27 40 8 P P P P
2 RK Zelina 4 2 1 1 58 36 22 5 P N P I
3 ŽRK Izviđač CO Ljubuški 4 2 1 1 48 43 5 5 P P N I
4 Ruch Chorzow 4 1 0 3 37 57 -20 2 I I I P
5 AFSK 4 0 0 4 19 66 -47 0 I I I I

21. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2018

FINALE


SPORTILUS MOBILE APPLICATION FOR ANDROID

SPORTILUS MOBILE APPLICATION IS AVAILABLE ON APP STORE

Rezultati UŽIVO Poveznice na kategorije/Links to categories LIVE SCORES

Kategorija/

Categories

Muški/Man

MM2000/01

MM2002/03

MM2004/05

MM2006/07

Žene/Women

ŽW2000/01

ŽW2002/03

ŽW2004/05

ŽW2006/07



KONAČNI PLASMAN FINAL STANDINGS

1. Bajnok DSE Nemesvámos

2. KFUM Stavanger - 1

3. Ženski rukometni klub Dugo Selo 55

4. KS Zgoda Ruda

5. Rukometni klub Zelina

6. Ženski rukometni klub Darda

7. Ženski rukometni klub Hoteli Makarska

8. Športno društvo rokomrtna šola Vrhnika

9. Rokometni klub Zelene Doline Žalec - 1

10. Rukometni klub Dalmatinka Ploče

11. Rokometni klub Zelene Doline Žalec - 2

12. KFUM Stavanger - 2

13. ŽRK Izviđač Central osiguranje Ljubuški

14. Ruch Chorzow

15. Ženski rukometni klub Samobor

16. Handball club Bruck an der Mur

17. Handballclub Hypo Noe

18. Rukometni klub Orkan Dugi Rat

19. AFSK 


NAJBOLJI IGRAČ / BEST PLAYER:       KITTY KRSUTZ/KFUM

NAJBOLJI VRATAR / BEST GOALKEEPER:      EMA NOVOSEL/DUGO SELO 55

NAJBOLJI STRIJELAC / TOP SCORER: ANA SZABO 19 golova /  BAJNOK DSE

Sljedeće najave