Registracija
Lip
26

Makarska 2018 - Ž/W2002

  • Turnir
  • Ženski
  • Mlađe kadetkinje (U-16)
  • liga/natjecanje

Utorak, 26.06.2018 09:50 Početak

Subota, 30.06.2018 19:00 Završetak

Raspored turnira - Mlađe kadetkinje

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 09:50 FTC Kézilabda Budapest Haslum IL Håndball 15-11 I-04 Grupa B
26.06. 09:50 Uraedd Handball 2003 - 1 Siggerud IL Håndball -2 12-13 I-05 Grupa D
26.06. 09:50 Spydeberg IL Graabein IF SÆTRE - 1 14-8 I-02 Grupa A
26.06. 09:50 Graabein IF SÆTRE -2 ŽRK Hoteli Makarska 9-19 I-03 Grupa C
26.06. 10:30 ŽRK Samobor ŽRK Krka Novo Mesto 15-9 I-02 Grupa A
26.06. 10:30 RK Zelene Doline Žalec Alytaus SRC 23-10 I-03 Grupa C
26.06. 10:30 ŽRK Koka Varaždin Uraedd Handball 2002 9-3 I-04 Grupa B
26.06. 10:30 Bajnok DSE Nemesvámos ŠDRŠ Vrhnika 16-10 I-05 Grupa D
26.06. 11:10 Siggerud IL Håndball -1 ŽRK Darda 16-20 I-02 Grupa E
26.06. 11:10 ASI Vasas Ruch Chorzow 12-16 I-03 Grupa E
26.06. 14:00 Uraedd Handball 2003 - 2 Hei handball Porsgrunn 12-19 I-05 Grupa F
26.06. 14:00 ŽRK Izola ŽRK Dugo Selo 55 14-11 I-04 Grupa F
27.06. 08:30 Spydeberg IL ŽRK Samobor 11-10 I-01 Grupa A
27.06. 09:10 Graabein IF SÆTRE - 1 ŽRK Krka Novo Mesto 7-14 I-01 Grupa A
27.06. 09:50 FTC Kézilabda Budapest ŽRK Koka Varaždin 15-13 I-01 Grupa B
27.06. 10:30 Haslum IL Håndball Uraedd Handball 2002 14-7 I-01 Grupa B
27.06. 11:10 Graabein IF SÆTRE -2 RK Zelene Doline Žalec 9-25 I-01 Grupa C
27.06. 15:00 ŽRK Hoteli Makarska Alytaus SRC 9-13 I-01 Grupa C
27.06. 15:40 Uraedd Handball 2003 - 1 Bajnok DSE Nemesvámos 7-28 I-01 Grupa D
27.06. 16:20 Siggerud IL Håndball -2 ŠDRŠ Vrhnika 10-13 I-01 Grupa D
27.06. 17:00 Siggerud IL Håndball - 1 ASI Vasas 9-19 I-01 Grupa E
27.06. 17:40 ŽRK Darda Ruch Chorzow 14-14 I-01 Grupa E
27.06. 18:20 ŽRK Izola Uraedd Handball 2003 - 2 14-14 I-01 Grupa F
27.06. 19:00 ŽRK Dugo Selo 55 Hei handball Porsgrunn 20-13 I-01 Grupa F
28.06. 08:30 ŽRK Samobor Graabein IF SÆTRE - 1 17-4 I-02 Grupa A
28.06. 08:30 ŽRK Koka Varaždin Haslum IL Håndball 13-10 I-03 Grupa B
28.06. 08:30 RK Zelene Doline Žalec ŽRK Hoteli Makarska 14-8 I-04 Grupa C
28.06. 08:30 ASI Vasas ŽRK Darda 14-15 I-05 Grupa E
28.06. 09:10 ŽRK Krka Novo Mesto Spydeberg IL 14-8 I-02 Grupa A
28.06. 09:10 Uraedd Handball 2002 FTC Kézilabda Budapest 3-21 I-03 Grupa B
28.06. 09:10 Alytaus SRC Graabein IF SÆTRE -2 17-11 I-04 Grupa C
28.06. 09:10 Ruch Chorzow Siggerud IL Håndball - 1 15-8 I-05 Grupa E
28.06. 09:50 Uraedd Handball 2003 - 2 ŽRK Dugo Selo 55 6-12 I-04 Grupa F
28.06. 09:50 ŠDRŠ Vrhnika Uraedd Handball 2003 - 1 19-9 I-05 Grupa D
28.06. 09:50 Bajnok DSE Nemesvámos Siggerud IL Håndball -2 25-7 I-03 Grupa D
28.06. 10:40 Hei handball Porsgrunn ŽRK Izola 12-11 I-02 Grupa F
29.06. 08:50 FTC Kézilabda Budapest ŽRK Dugo Selo 55 18-7 I-03 1.-8. (W116)
29.06. 08:50 RK Zelene Doline Žalec ŽRK Darda 19-11 I-04 1.-8. (W117)
29.06. 08:50 Bajnok DSE Nemesvámos Ruch Chorzow 15-7 I-05 1.-8. (W118)
29.06. 08:50 ŽRK Samobor ŠDRŠ Vrhnika 13-8 I-02 1.-8. (W115)
29.06. 10:10 Alytaus SRC Spydeberg IL 20-21 I-05 9.-16. (W126)
29.06. 10:10 ŽRK Krka Novo Mesto ŽRK Hoteli Makarska 6-15 I-02 9.-16. (W123)
29.06. 10:10 ŽRK Koka Varaždin ASI Vasas 13-11 I-03 9.-16. (W124)
29.06. 10:10 Hei handball Porsgrunn ŽRK Izola 10-12 I-04 9.-16. (W125)
29.06. 10:50 Haslum IL Håndball Uraedd Handball 2003 -2 14-15 I-02 17.-24. (W127)
29.06. 10:50 Siggerud IL Håndball - 2 Siggerud IL Håndball - 1 7-9 I-03 17.-24. (W128)
29.06. 10:50 Graabein IF SÆTRE - 1 Uraedd Handball 2003 -1 14-18 I-04 17.-24. (W129)
29.06. 10:50 Uraedd Handball 2002 Graabein IF SÆTRE - 2 10-8 I-05 17.-24. (W130)
29.06. 14:50 ŽRK Samobor Bajnok DSE Nemesvámos 11-16 I-02 1.-4. (W147)
29.06. 14:50 FTC Kézilabda Budapest RK Zelene Doline Žalec 13-12 I-03 1.-4. (W148)
29.06. 14:50 ŠDRŠ Vrhnika Ruch Chorzow 17-14 I-04 5.-8. (W149)
29.06. 14:50 ŽRK Dugo Selo 55 ŽRK Darda 15-21 I-05 5.-8. (W150)
29.06. 15:30 Uraedd Handball 2003 -2 Uraedd Handball 2002 18-10 I-04 17.-20. (W153)
29.06. 15:30 Siggerud IL Håndball - 1 Uraedd Handball 2003 -1 15-7 I-05 17.-20. (W154)
29.06. 17:00 ŽRK Hoteli Makarska Spydeberg IL 9-11 I-02 9.-12. (W159)
29.06. 17:00 ŽRK Koka Varaždin ŽRK Izola 12-7 I-03 9.-12. (W160)
29.06. 17:00 ŽRK Krka Novo Mesto Alytaus SRC 17-15 I-04 13.-16. (W161)
29.06. 17:00 ASI Vasas Hei handball Porsgrunn 16-8 I-05 13.-16. (W162)
29.06. 17:40 Siggerud IL Håndball - 2 Graabein IF SÆTRE - 1 13-10 I-05 21.-24. (W166)
29.06. 17:40 Haslum IL Håndball Graabein IF SÆTRE - 2 16-5 I-04 21.-24. (W165)
30.06. 09:00 Haslum IL Håndball W W165 Siggerud IL Håndball - 2 W W166 13-10 I-04 21.-22. (179)
30.06. 09:00 Graabein IF SÆTRE - 2 L W165 Graabein IF SÆTRE - 1 L W166 9-13 I-05 23.-24. (180)
30.06. 09:00 Uraedd Handball 2003 -2 Siggerud IL Håndball - 1 17-16 I-02 17.-18. (177)
30.06. 09:00 Uraedd Handball 2002 Uraedd Handball 2003 -1 14-12 I-03 19.-20. (178)
30.06. 09:40 Alytaus SRC Hei handball Porsgrunn 16-14 I-05 15.-16. (184)
30.06. 09:40 Spydeberg IL ŽRK Koka Varaždin 15-16 I-02 9.-10. (181)
30.06. 09:40 ŽRK Hoteli Makarska ŽRK Izola 9-15 I-03 11.-12. (182)
30.06. 09:40 ŽRK Krka Novo Mesto ASI Vasas 7-15 I-04 13.-14. (183)
30.06. 10:20 ŽRK Samobor RK Zelene Doline Žalec 7-11 I-03 3.-4
30.06. 10:20 ŠDRŠ Vrhnika ŽRK Darda 12-18 I-04 5.-6.
30.06. 10:20 Ruch Chorzow ŽRK Dugo Selo 55 18-23 I-05 7.-8.
30.06. 15:00 Bajnok DSE Nemesvámos FTC Kézilabda Budapest 23-24 I-01 FINALE

Poredak - Mlađe kadetkinje

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 ŽRK Samobor 3 2 0 1 42 24 18 4 P I P
2 ŽRK Krka Novo Mesto 3 2 0 1 37 30 7 4 I P P
3 Spydeberg IL 3 2 0 1 33 32 1 4 P P I
4 Graabein IF SÆTRE - - 1 3 0 0 3 19 45 -26 0 I I I
1 FTC Kézilabda Budapest 3 3 0 0 51 27 24 6 P P P
2 ŽRK Koka Varaždin 3 2 0 1 35 28 7 4 P I P
3 Haslum IL Håndball 3 1 0 2 35 35 0 2 I P I
4 Uraedd Handball - 2002 3 0 0 3 13 44 -31 0 I I I
1 RK Zelene Doline Žalec 3 3 0 0 62 27 35 6 P P P
2 Alytaus SRC 3 2 0 1 40 43 -3 4 I P P
3 ŽRK Hoteli Makarska 3 1 0 2 36 36 0 2 P I I
4 Graabein IF SÆTRE - -2 3 0 0 3 29 61 -32 0 I I I
1 Bajnok DSE Nemesvámos 3 3 0 0 69 24 45 6 P P P
2 ŠDRŠ Vrhnika 3 2 0 1 42 35 7 4 I P P
3 Siggerud IL Håndball - -2 3 1 0 2 30 50 -20 2 P I I
4 Uraedd Handball - 2003 - 1 3 0 0 3 28 60 -32 0 I I I
1 Ruch Chorzow 3 2 1 0 45 34 11 5 P N P
2 ŽRK Darda 3 2 1 0 49 44 5 5 P N P
3 ASI Vasas 3 1 0 2 45 40 5 2 I P I
4 Siggerud IL Håndball - -1 3 0 0 3 33 54 -21 0 I I I
1 ŽRK Dugo Selo 55 3 2 0 1 43 33 10 4 I P P
2 Hei handball Porsgrunn 3 2 0 1 44 43 1 4 P I P
3 ŽRK Izola 3 1 1 1 39 37 2 3 P N I
4 Uraedd Handball - 2003 - 2 3 0 1 2 32 45 -13 1 I N I

21. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2018

Finale


SPORTILUS MOBILE APPLICATION FOR ANDROID

SPORTILUS MOBILE APPLICATION IS AVAILABLE ON APP STORE

Rezultati UŽIVO Poveznice na kategorije/Links to categories LIVE SCORES

Kategorija/

Categories

Muški/Man

MM2000/01

MM2002/03

MM2004/05

MM2006/07

Žene/Women

ŽW2000/01

ŽW2002/03

ŽW2004/05

ŽW2006/07



KONAČNI PLASMAN FINAL STANDINGS

1. FTC Kézilabda Budapest

2. Bajnok DSE Nemesvámos

3. Rokometni klub Zelene Doline Žalec

4. Ženski rukometni klub Samobor

5. Ženski rukometni klub Darda

6. Športno društvo rokomrtna šola Vrhnika

7. Ženski rukometni klub Dugo Selo 55

8. Ruch Chorzow

9. Ženski rukometni klub Koka Varaždin

10. Spydeberg IL

11. Ženski rokometni klub Izola

12. Ženski rukometni klub Hoteli Makarska

13. ASI Vasas

14. Ženski rokometni klub Krka Novo Mesto

15. Alytaus SRC Margiris

16. Hei handball Porsgrunn

17. Uraedd Handball 2003 -2

18. Siggerud IL Håndball - 1

19. Uraedd Handball 2002

20. Uraedd Handball 2003 -1

21. Haslum IL Håndball

22. Siggerud IL Håndball - 2

23. Graabein IF SÆTRE - 1

24. Graabein IF SÆTRE - 2


NAJBOLJI IGRAČ / BEST PLAYER:    GAL DOHINIKA/BAJNOK DSE

NAJBOLJI VRATAR / BEST GOALKEEPER:    LEA SEMPREMOŽNK/ZELENE DOLINE ŽALEC

NAJBOLJI STRIJELAC / TOP SCORER:          DEJMANTE BURBIAITE 22 gola / ALYTUS SRC

N

Sljedeće najave