Registracija
Lip
26

Makarska 2018 - M/M2006

  • Turnir
  • Muški
  • Dječaci B (U12)
  • liga/natjecanje

Utorak, 26.06.2018 11:50 Početak

Subota, 30.06.2018 11:50 Završetak

Raspored turnira - Dječaci B

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 11:50 HMRK Zrinjski Mostar MRK Ljubljana 11-17 I-02 Grupa A
26.06. 11:50 HC Bruck an der Mur RA Čapljina 12-6 I-03 Grupa A
26.06. 15:20 RA Čapljina HMRK Zrinjski Mostar 4-16 I-03 Grupa A
26.06. 15:30 HRK Izviđač CO Ljubuški MRK Ljubljana 8-17 I-02 Grupa A
26.06. 16:40 RK Jerkovac Metković RK Hrvatski dragovoljac 8-17 I-04 Grupa A
27.06. 10:10 HC Bruck an der Mur HMRK Zrinjski Mostar 13-14 I-05 Grupa A
27.06. 10:10 RA Čapljina HRK Izviđač CO Ljubuški 0-10 I-04 Grupa A
27.06. 15:00 RK Hrvatski dragovoljac MRK Ljubljana 13-9 I-03 Grupa A
27.06. 15:00 HMRK Zrinjski Mostar HRK Izviđač CO Ljubuški 18-10 I-02 Grupa A
27.06. 17:40 HC Bruck an der Mur RK Hrvatski dragovoljac 6-12 I-03 Grupa A
27.06. 19:00 MRK Ljubljana RA Čapljina 12-9 I-02 Grupa A
27.06. 19:00 RK Jerkovac Metković HC Bruck an der Mur 15-10 I-03 Grupa A
27.06. 19:40 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Jerkovac Metković 10-6 I-02 Grupa A
28.06. 11:50 MRK Ljubljana HC Bruck an der Mur 15-10 I-04 Grupa A
28.06. 11:50 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Hrvatski dragovoljac 4-17 I-03 Grupa A
28.06. 15:40 HMRK Zrinjski Mostar RK Hrvatski dragovoljac 10-16 I-05 Grupa A
28.06. 16:20 HC Bruck an der Mur HRK Izviđač CO Ljubuški 10-14 I-04 Grupa A
28.06. 17:00 RA Čapljina RK Jerkovac Metković 11-18 I-04 Grupa A
28.06. 17:50 RK Jerkovac Metković MRK Ljubljana 6-10 I-02 Grupa A
28.06. 18:20 RK Hrvatski dragovoljac RA Čapljina 19-11 I-05 Grupa A
28.06. 19:00 RK Jerkovac Metković HMRK Zrinjski Mostar 14-12 I-03 Grupa A
29.06. 18:00 HC Bruck an der Mur HRK Izviđač CO Ljubuški 8-17 I-01 5-7. mj
29.06. 18:40 MRK Ljubljana HMRK Zrinjski Mostar 16-15 I-01 1/2 finale
29.06. 19:20 RK Hrvatski dragovoljac RK Jerkovac Metković 21-10 I-01 1/2 finale
30.06. 09:00 MRK Ljubljana RK Hrvatski dragovoljac 10-13 I-01 FINALE
30.06. 10:20 RA Čapljina HC Bruck an der Mur 6-12 I-02 5-7. mj
30.06. 14:40 HMRK Zrinjski Mostar RK Jerkovac Metković 14-3 I-05 3/4. mjesto
30.06. 16:20 HRK Izviđač CO Ljubuški RA Čapljina 11-13 I-04 5-7. mj

Poredak - Dječaci B

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Hrvatski dragovoljac 6 6 0 0 94 48 46 12 P P P P P
2 MRK Ljubljana 6 5 0 1 80 57 23 10 P P I P P
3 HMRK Zrinjski Mostar 6 3 0 3 81 74 7 6 I P P P I
4 RK Jerkovac Metković 6 3 0 3 67 70 -3 6 I P I P I
5 RK Izviđač Ljubuški 6 3 0 3 56 68 -12 6 I P I P I
6 HC Bruck an der Mur 6 1 0 5 61 76 -15 2 P I I I I
7 RA Čapljina 6 0 0 6 41 87 -46 0 I I I I I

21. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2018


SPORTILUS MOBILE APPLICATION FOR ANDROID

SPORTILUS MOBILE APPLICATION IS AVAILABLE ON APP STORE

Rezultati UŽIVO Poveznice na kategorije/Links to categories LIVE SCORES

Kategorija/

Categories

Muški/Man

MM2000/01

MM2002/03

MM2004/05

MM2006/07

Žene/Women

ŽW2000/01

ŽW2002/03

ŽW2004/05

ŽW2006/07



KONAČNI PLASMAN FINAL STANDINGS

1. Rukometni klub Hrvatski dragovoljac Dugi Rat

2. Moški rukometni klub Ljubljana

3. Hrvatski muški rukometni klub Zrinjski Mostar

4. Rukometni klub Jerkovac Metković

5. Rukometni klub Izviđač Ljubuški

6. Handball club Bruck an der Mur

7. Rukometna akademija Čapljina


NAJBOLJI IGRAČ / BEST PLAYER:       KRISTIJAN VUKOVIĆ Hrvatski dragovoljac

NAJBOLJI VRATAR / BEST GOALKEEPER:      JOSIP BOŠNJAK /ZRINJSKI

NAJBOLJI STRIJELAC / TOP SCORER: KRISTIJAN VUKOVIĆ - 17 golova / Hrvatski dragovoljac

Sljedeće najave