Registracija
Lip
26

Makarska 2018 - Ž/W2000

  • Turnir
  • Ženski
  • Kadetkinje (U-18)
  • liga/natjecanje

Utorak, 26.06.2018 09:00 Početak

Subota, 30.06.2018 19:00 Završetak

Raspored turnira - Kadetkinje

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 09:00 Jászberényi TF DSE Vestre Bærum IF 20-24 I-02 Grupa A
26.06. 09:00 Szombathelyi Női Kézilabda ŠDRŠ Vrhnika 12-18 I-03 Grupa B
26.06. 09:00 IF Pors Håndball Ruch Chorzow 11-7 I-04 Grupa C
26.06. 11:10 RK Zelene Doline Žalec RK Dalmatinka Ploče 21-18 I-05 Grupa A
26.06. 11:10 ŽRK Krka Novo Mesto HC Hypo Noe 13-23 I-04 Grupa C
27.06. 08:30 Vestre Bærum IF RK Zelene Doline Žalec 12-19 I-02 Grupa A
27.06. 08:30 ŠDRŠ Vrhnika ŽRK Izola 17-14 I-03 Grupa B
27.06. 08:30 Ruch Chorzow ŽRK Krka Novo Mesto 8-11 I-04 Grupa C
27.06. 09:20 ŽRK Metković IF Pors Håndball 19-11 I-04 Grupa C
27.06. 09:20 RK Dalmatinka Ploče Jászberényi TF DSE 17-10 I-02 Grupa A
27.06. 09:20 ŽARK Split Szombathelyi Női Kézilabda 13-17 I-03 Grupa B
27.06. 16:00 ŽRK Metković HC Hypo Noe 12-23 I-05 Grupa C
28.06. 08:30 ŽARK Split ŽRK Izola 12-22 I-01 Grupa B
28.06. 09:20 HC Hypo Noe Ruch Chorzow 10-0 I-01 Grupa C
28.06. 10:10 ŽARK Split ŠDRŠ Vrhnika 8-30 I-01 Grupa B
28.06. 11:00 ŽRK Izola Szombathelyi Női Kézilabda 20-9 I-01 Grupa B
28.06. 11:50 ŽRK Krka Novo Mesto ŽRK Metković 17-13 I-01 Grupa C
28.06. 15:00 Jászberényi TF DSE RK Zelene Doline Žalec 19-26 I-01 Grupa A
28.06. 15:50 IF Pors Håndball ŽRK Krka Novo Mesto 12-24 I-01 Grupa C
28.06. 16:40 Vestre Bærum IF RK Dalmatinka Ploče 12-20 I-01 Grupa A
28.06. 17:30 Ruch Chorzow ŽRK Metković 8-21 I-01 Grupa C
28.06. 18:20 HC Hypo Noe IF Pors Håndball 30-6 I-01 Grupa C
29.06. 08:00 HC Hypo Noe ŽRK Izola 20-19 I-04 1.-8. (W113)
29.06. 08:00 ŠDRŠ Vrhnika RK Dalmatinka Ploče 28-18 I-05 1.-8. (W114)
29.06. 08:00 RK Zelene Doline Žalec Vestre Bærum IF 13-8 I-02 1.-8. (W111)
29.06. 08:00 ŽRK Krka Novo Mesto ŽRK Metković 19-14 I-03 1.-8. (W112)
29.06. 12:50 Szombathelyi Női Kézilabda Jászberényi TF DSE 14-12 I-02 9.-13. (W139)
29.06. 12:50 ŽARK Split IF Pors Håndball 18-17 I-03 9.-13. (W140)
29.06. 14:00 RK Zelene Doline Žalec ŠDRŠ Vrhnika 18-19 I-02 1.-4. (W143)
29.06. 14:00 ŽRK Krka Novo Mesto HC Hypo Noe 8-19 I-03 1.-4. (W144)
29.06. 14:00 Vestre Bærum IF RK Dalmatinka Ploče 21-15 I-04 5.-8. (W145)
29.06. 14:00 ŽRK Metković ŽRK Izola 12-15 I-05 5.-8.(W146)
29.06. 15:30 Jászberényi TF DSE IF Pors Håndball 18-8 I-02 11.-13. (W151)
29.06. 17:40 Jászberényi TF DSE Ruch Chorzow 16-16 I-02 11.-13. (W163)
30.06. 14:40 Szombathelyi Női Kézilabda ŽARK Split 11-12 I-03 9.-10. (W201)
30.06. 14:40 Ruch Chorzow IF Pors Håndball 7-16 I-04 11.-13. (W202)
30.06. 15:30 RK Zelene Doline Žalec ŽRK Krka Novo Mesto 17-15 I-03 3.-4.
30.06. 15:30 Vestre Bærum IF ŽRK Izola 11-21 I-04 5.-6.
30.06. 15:30 RK Dalmatinka Ploče ŽRK Metković 0-10 I-05 7.-8.
30.06. 18:00 ŠDRŠ Vrhnika HC Hypo Noe 24-34 I-01 FINALE

Poredak - Kadetkinje

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Zelene Doline Žalec 3 3 0 0 66 49 17 6 P P P
2 RK Dalmatinka Ploče 3 2 0 1 55 43 12 4 I P P
3 Vestre Bærum IF 3 1 0 2 48 59 -11 2 P I I
4 Jászberényi TF DSE 3 0 0 3 49 67 -18 0 I I I
1 ŠDRŠ Vrhnika 3 3 0 0 65 34 31 6 P P P
2 ŽRK Izola 3 2 0 1 56 38 18 4 I P P
3 Szombathelyi Női Kézilabda 3 1 0 2 38 51 -13 2 I P I
4 ŽARK Split 3 0 0 3 33 69 -36 0 I I I
1 HC Hypo Noe 4 4 0 0 86 31 55 8 P P P P
2 ŽRK Krka Novo Mesto 4 3 0 1 65 56 9 6 I P P P
3 ŽRK Metković 4 2 0 2 65 59 6 4 P I I P
4 IF Pors Håndball 4 1 0 3 40 80 -40 2 P I I I
5 Ruch Chorzow 4 0 0 4 23 53 -30 0 I I I I

21. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2018


SPORTILUS MOBILE APPLICATION FOR ANDROID

SPORTILUS MOBILE APPLICATION IS AVAILABLE ON APP STORE

Rezultati UŽIVO Poveznice na kategorije/Links to categories LIVE SCORES

Kategorija/

Categories

Muški/Man

MM2000/01

MM2002/03

MM2004/05

MM2006/07

Žene/Women

ŽW2000/01

ŽW2002/03

ŽW2004/05

ŽW2006/07



KONAČNI PLASMAN FINAL STANDINGS

1. Handballclub Hypo Noe

2. Športno društvo rokomrtna šola Vrhnika

3. Rokometni klub Zelene Doline Žalec

4. Ženski rokometni klub Krka Novo Mesto

5. Ženski rokometni klub Izola

6. Vestre Bærum IF

7. Ženski rukometni klub Metković

8. Rukometni klub Dalmatinka Ploče

9. Ženski akademski rukometni klub Split

10. Szombathelyi Női Kézilabda

11. Jászberényi TF DSE

12. IF Pors Håndball

13. Ruch Chorzow


NAJBOLJI IGRAČ / BEST PLAYER:       NINA NEIDHART / HYPO NO

NAJBOLJI VRATAR / BEST GOALKEEPER:      ŠPELA REMŠKAR / VRHNIKA

NAJBOLJI STRIJELAC / TOP SCORER: ESTER NEMET - 20 GOLOVA / JTF DSE

Sljedeće najave