Registracija
Lip
26

Makarska 2018 - M/M2004

  • Turnir
  • Muški
  • Dječaci A (U-14)
  • liga/natjecanje

Utorak, 26.06.2018 12:00 Početak

Subota, 30.06.2018 12:00 Završetak

Raspored turnira - Dječaci A

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 12:00 MRK Ljubljana HMRK Zrinjski Mostar 15-8 I-04 Grupa A
26.06. 14:40 MRK Ljubljana HC Bruck an der Mur 18-10 I-03 Grupa A
26.06. 16:00 RK Hrvatski dragovoljac HRK Međugorje 17-16 I-05 Grupa A
26.06. 17:20 RK Jerkovac Metković RK Kingtrade Makarska 14-8 I-03 Grupa B
26.06. 17:30 RD Butan plin Izola RA Čapljina 16-11 I-02 Grupa B
27.06. 11:30 HMRK Zrinjski Mostar RK Hrvatski dragovoljac 12-12 I-02 Grupa A
27.06. 16:20 MRK Ljubljana RK Hrvatski dragovoljac 18-11 I-02 Grupa A
27.06. 17:00 HC Bruck an der Mur HRK Međugorje 9-11 I-02 Grupa A
27.06. 19:00 RK Kingtrade Makarska RA Čapljina 3-8 I-04 Grupa B
27.06. 19:00 HRK Međugorje HMRK Zrinjski Mostar 12-15 I-05 Grupa A
27.06. 19:40 RK Jerkovac Metković RD Butan plin Izola 12-17 I-03 Grupa B
28.06. 11:20 HRK Međugorje MRK Ljubljana 15-17 I-02 Grupa A
28.06. 12:00 HC Bruck an der Mur HMRK Zrinjski Mostar 7-15 I-02 Grupa A
28.06. 15:50 HC Bruck an der Mur RK Hrvatski dragovoljac 12-23 I-02 Grupa A
28.06. 17:10 RK Kingtrade Makarska RD Butan plin Izola 10-15 I-02 Grupa B
28.06. 19:00 RA Čapljina RK Jerkovac Metković 10-16 I-04 Grupa B
29.06. 10:40 HRK Međugorje RA Čapljina 12-15 I-01 5-8. mj. (M073)
29.06. 11:20 HMRK Zrinjski Mostar RK Kingtrade Makarska 16-11 I-01 5-8. mj.(M071)
29.06. 12:00 RK Hrvatski dragovoljac RD Butan plin Izola 16-24 I-01 1.-4. (M072)
29.06. 12:40 MRK Ljubljana RK Jerkovac Metković 20-15 I-01 1.-4. (M070)
29.06. 19:10 RK Kingtrade Makarska HC Bruck an der Mur 13-15 I-05 7-9. mj. (M102)
30.06. 11:00 RK Jerkovac Metković RK Hrvatski dragovoljac 18-9 I-02 3.-4.
30.06. 11:00 HMRK Zrinjski Mostar RA Čapljina 16-10 I-03 5.-6.
30.06. 11:00 RK Kingtrade Makarska HRK Međugorje 8-16 I-04 7-9. mj
30.06. 14:00 HC Bruck an der Mur HRK Međugorje 0-10 I-05 7-9. mj
30.06. 16:00 MRK Ljubljana RD Butan plin Izola 21-14 I-01 FINALE

Poredak - Dječaci A

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 MRK Ljubljana 4 4 0 0 68 44 24 8 P P P P
2 RK Hrvatski dragovoljac 4 2 1 1 63 58 5 5 P N I P
3 HMRK Zrinjski Mostar 4 2 1 1 50 46 4 5 I N P P
4 HRK Međugorje 4 1 0 3 54 58 -4 2 I P I I
5 HC Bruck an der Mur 4 0 0 4 38 67 -29 0 I I I I
1 RD Butan plin Izola 3 3 0 0 48 33 15 6 P P P
2 RK Jerkovac Metković 3 2 0 1 42 35 7 4 P I P
3 RA Čapljina 3 1 0 2 29 35 -6 2 I P I
4 RK Kingtrade Makarska 3 0 0 3 21 37 -16 0 I I I

21. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2018

Finale


SPORTILUS MOBILE APPLICATION FOR ANDROID

SPORTILUS MOBILE APPLICATION IS AVAILABLE ON APP STORE

Rezultati UŽIVO Poveznice na kategorije/Links to categories LIVE SCORES

Kategorija/

Categories

Muški/Man

MM2000/01

MM2002/03

MM2004/05

MM2006/07

Žene/Women

ŽW2000/01

ŽW2002/03

ŽW2004/05

ŽW2006/07



KONAČNI PLASMAN FINAL STANDINGS

1. Moški rukometni klub Ljubljana

2. Rokometno društvo Butan plin Izola

3. Rukometni klub Jerkovac Metković

4. Rukometni klub Hrvatski dragovoljac Dugi Rat

5. Hrvatski muški rukometni klub Zrinjski Mostar

6. Rukometna akademija Čapljina

7. Hrvatski rukometni klub Međugorje (BiH)

8. Handball club Bruck an der Mur

9. Rukometni klub Kingtrade Makarska


NAJBOLJI IGRAČ / BEST PLAYER:       MARKO CVITKOVIĆ / JERKOVAC

NAJBOLJI VRATAR / BEST GOALKEEPER:      MAKS ROZMAN / LJUBLJANA

NAJBOLJI STRIJELAC / TOP SCORER: MAJ FELUGA 15 golova / RD IZOLA

Sljedeće najave