Registracija
Lip
26

Makarska 2018 - M/M2002

  • Turnir
  • Muški
  • Mlađi kadeti (U-16)
  • liga/natjecanje

Utorak, 26.06.2018 14:40 Početak

Subota, 30.06.2018 19:00 Završetak

Raspored turnira - Mlađi kadeti

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.06. 14:40 MRK Ljubljana HRK Izviđač CO Ljubuški 13-14 I-05 Grupa B
26.06. 15:20 RK Hrvatski dragovoljac HRK Međugorje 14-13 I-04 Grupa A
26.06. 15:20 Vestre Bærum IF RK Mladost 09 Samobor 11-8 I-05 Grupa A
27.06. 10:10 RK Mladost 09 Samobor Alytaus SRC 18-8 I-03 Grupa A
27.06. 15:20 RK Hrvatski dragovoljac RK Mladost 09 Samobor 11-13 I-05 Grupa A
27.06. 16:00 Pogoń 1945 Zabrze MRK Ljubljana 12-12 I-04 Grupa B
27.06. 17:40 HRK Međugorje Vestre Bærum IF 11-17 I-02 Grupa A
27.06. 18:20 HRK Izviđač CO Ljubuški Pogoń 1945 Zabrze 21-11 I-02 Grupa B
27.06. 19:40 MRK Ljubljana RK Jerkovac Metković 16-9 I-04 Grupa B
27.06. 19:40 Alytaus SRC Vestre Bærum IF 11-20 I-05 Grupa A
28.06. 10:30 HRK Međugorje Alytaus SRC 15-12 I-05 Grupa A
28.06. 11:10 Vestre Bærum IF RK Hrvatski dragovoljac 10-0 I-05 Grupa A
28.06. 15:40 RK Mladost 09 Samobor HRK Međugorje 17-10 I-03 Grupa A
28.06. 16:20 Alytaus SRC RK Hrvatski dragovoljac 13-9 I-03 Grupa A
28.06. 17:40 Pogoń 1945 Zabrze RK Jerkovac Metković 16-17 I-05 Grupa B
28.06. 19:10 RK Jerkovac Metković HRK Izviđač CO Ljubuški 9-19 I-02 Grupa B
29.06. 08:00 Vestre Bærum IF MRK Ljubljana 11-18 I-01 1.-4. (M066)
29.06. 08:40 HRK Izviđač CO Ljubuški RK Mladost 09 Samobor 21-19 I-01 1.-4. (M067)
29.06. 09:20 HRK Međugorje Pogoń 1945 Zabrze 7-13 I-01 5-8. mj. (M068)
29.06. 10:00 RK Jerkovac Metković Alytaus SRC 0-10 I-01 5-8. mj. (M069)
29.06. 19:10 RK Hrvatski dragovoljac HRK Međugorje 17-10 I-04 7-9. mj. (M110)
30.06. 11:00 HRK Međugorje RK Jerkovac Metković 10-0 I-05 7-9. mj. (M093)
30.06. 11:40 Vestre Bærum IF RK Mladost 09 Samobor 8-12 I-04 3.-4.
30.06. 11:40 Pogoń 1945 Zabrze Alytaus SRC 13-8 I-05 5.-6.
30.06. 14:00 MRK Ljubljana HRK Izviđač CO Ljubuški 14-11 I-01 FINALE
30.06. 16:20 RK Jerkovac Metković RK Hrvatski dragovoljac 0-10 I-05 7-9. mj.

Poredak - Mlađi kadeti

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Vestre Bærum IF 4 4 0 0 58 30 28 8 P P P P
2 RK Mladost 09 Samobor 4 3 0 1 56 40 16 6 I P P P
3 HRK Međugorje 4 1 0 3 49 60 -11 2 I I P I
4 RK Hrvatski dragovoljac 4 1 0 3 34 49 -15 2 P I I I
5 Alytaus SRC 4 1 0 3 44 62 -18 2 I I I P
1 RK Izviđač Ljubuški 3 3 0 0 54 33 21 6 P P P
2 MRK Ljubljana 3 1 1 1 41 35 6 3 I N P
3 RK Jerkovac Metković 3 1 0 2 35 51 -16 2 I P I
4 Pogoń 1945 Zabrze 3 0 1 2 39 50 -11 1 N I I

21. Međunarodni rukometni turnir Makarska 2018

Finale


Odluka natjecateljskog povjerenstva:

Utakmica br. 16 (Vestre Bærum IF - Rukometni klub Hrvatski dragovoljac Dugi Rat) zbog napuštanja terena od ekipe RK Hrvatski dragovoljac registrira se rezultatom 10:0 u korist Vestre Bærum IF, a ekipi RK Hrvatski dragovoljac oduzima se jedan bod. Upozoravam RK Hrvatski dragovoljac da će u ponovljenom slučaju sve njihove ekipe biti isključene s turnira.

Due to withdrawal from the court during the game Nr.16 (Vestre Bærum IF - Rukometni klub Hrvatski dragovoljac Dugi Rat) match is registered 10:0 in favour of Vestre Bærum IF, and the team Rukometni klub Hrvatski dragovoljac Dugi Rat is further fined with the loss of 1 point. We strongly warn the club Rukometni klub Hrvatski dragovoljac Dugi Rat that in case of the next withdrawal of the team all their teams shall be banned from the tournament.


SPORTILUS MOBILE APPLICATION FOR ANDROID

SPORTILUS MOBILE APPLICATION IS AVAILABLE ON APP STORE

Rezultati UŽIVO Poveznice na kategorije/Links to categories LIVE SCORES

Kategorija/

Categories

Muški/Man

MM2000/01

MM2002/03

MM2004/05

MM2006/07

Žene/Women

ŽW2000/01

ŽW2002/03

ŽW2004/05

ŽW2006/07


KONAČNI PLASMAN FINAL STANDINGS

1. Moški rukometni klub Ljubljana

2. Rukometni klub Izviđač Ljubuški

3. Rukometni klub Mladost 09 Samobor

4. Vestre Bærum IF

5. Pogoń 1945 Zabrze

6. Alytaus SRC Margiris

7. Rukometni klub Hrvatski dragovoljac Dugi Rat

8. Hrvatski rukometni klub Međugorje (BiH)

9. Rukometni klub Jerkovac Metković


NAJBOLJI IGRAČ / BEST PLAYER:       IVAN PAVLOVIĆ / IZVIDJAČ

NAJBOLJI VRATAR / BEST GOALKEEPER:      LUKA RAĐENOVIĆ / LJUBLJANA

NAJBOLJI STRIJELAC / TOP SCORER: ROKO VUCO 15 golova /Hrvatski dragovoljac

Sljedeće najave