Registracija
Tra
07

19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca - djevojčice 2009.

Nedjelja, 07.04.2019 08:00 Početak

Nedjelja, 07.04.2019 19:00 Završetak

Raspored turnira - Mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
07.04. 09:00 RŠ Vučići Zagreb RK MATULJI 8-8 Dubovac 1 GRUPA G
07.04. 09:00 RK Jamnica Pisarovina RK Zagorica Zagreb 5-0 Dubovac 2 GRUPA H
07.04. 09:00 ŽRK Udarnik PŠR CRIKVENICA 6-6 Dubovac 3 GRUPA I
07.04. 09:00 ŽRK SESVETE 1 ŽRK IVANIĆ 2 0-6 Grabrik 3 GRUPA C
07.04. 09:00 RK ŠR Karlovac /1 ŽRK ORKAN /1 19-2 Grabrik 1 GRUPA A
07.04. 09:00 RK Lokomotiva Zagreb ŽRK MINI SUNCE 5-0 Grabrik 2 GRUPA B
07.04. 09:13 ŽRK OGULIN ŽRK Trogir 58 10-8 Grabrik 1 GRUPA D
07.04. 09:13 RK Novska ŽRK ORKAN 4-9 Grabrik 2 GRUPA E
07.04. 09:13 ŽRK IVANIĆ RK Gospić 7-6 Grabrik 3 GRUPA F
07.04. 09:26 ŽRK Orahovica ŠRK Moslavac Popovača 6-8 Grabrik 1 GRUPA A
07.04. 09:26 RK Daruvar ŽRK DRENAK SLUNJ 5-6 Dubovac 1 GRUPA G
07.04. 09:26 RK Đurđevac ŽRK Rudar Labin 9-8 Dubovac 2 GRUPA H
07.04. 09:26 RŠD BJELOVAR ŽRK LIPA PAKRAC 6-10 Dubovac 3 GRUPA I
07.04. 09:26 ŽRK Darda ŽRK Radnik Križevci 14-13 Grabrik 2 GRUPA B
07.04. 09:26 ŽRK Umag RK ŠR Karlovac /2 16-1 Grabrik 3 GRUPA C
07.04. 09:39 ŽRK Gorica V. Gorica ŽRK Orahovica /1 5-0 Grabrik 3 GRUPA F
07.04. 09:39 ŽRK VRBOVSKO ŽRk Osijek 3-10 Grabrik 1 GRUPA D
07.04. 09:39 ŽRK Sloga Sveta Nedelja ŽRK SESVETE 2 1-12 Grabrik 2 GRUPA E
07.04. 09:52 ŽRK Orahovica ŽRK ORKAN /1 10-0 Grabrik 1 GRUPA A
07.04. 09:52 ŽRK Darda ŽRK MINI SUNCE 5-0 Grabrik 2 GRUPA B
07.04. 09:52 ŽRK Umag ŽRK IVANIĆ 2 23-3 Grabrik 3 GRUPA C
07.04. 09:52 RK Daruvar RK MATULJI 6-2 Dubovac 1 GRUPA G
07.04. 09:52 RK Đurđevac RK Zagorica Zagreb 5-0 Dubovac 2 GRUPA H
07.04. 09:52 RŠD BJELOVAR PŠR CRIKVENICA 10-8 Dubovac 3 GRUPA I
07.04. 10:05 ŽRK Gorica V. Gorica RK Gospić 0-16 Grabrik 3 GRUPA F
07.04. 10:05 ŽRK VRBOVSKO ŽRK Trogir 58 0-11 Grabrik 1 GRUPA D
07.04. 10:05 ŽRK Sloga Sveta Nedelja ŽRK ORKAN 6-12 Grabrik 2 GRUPA E
07.04. 10:18 RK ŠR Karlovac 2 ŽRK SESVETE 1 5-1 Grabrik 3 GRUPA C
07.04. 10:18 ŽRK DRENAK SLUNJ RŠ Vučići Zagreb 12-9 Dubovac 1 GRUPA G
07.04. 10:18 ŽRK Rudar Labin RK Jamnica Pisarovina 7-4 Dubovac 2 GRUPA H
07.04. 10:18 ŽRK LIPA PAKRAC ŽRK Udarnik 10-5 Dubovac 3 GRUPA I
07.04. 10:18 ŠRK Moslavac Popovača RK ŠR Karlovac 1 10-11 Grabrik 1 GRUPA A
07.04. 10:18 ŽRK Radnik Križevci RK Lokomotiva Zagreb 5-11 Grabrik 2 GRUPA B
07.04. 10:31 ŽRk Osijek ŽRK OGULIN 6-11 Grabrik 1 GRUPA D
07.04. 10:31 ŽRK SESVETE 2 RK Novska 9-2 Grabrik 2 GRUPA E
07.04. 10:31 ŽRK Orahovica 1 ŽRK IVANIĆ 0-5 Grabrik 3 GRUPA F
07.04. 10:44 ŠRK Moslavac Popovača ŽRK ORKAN /1 14-4 Grabrik 1 GRUPA A
07.04. 10:44 ŽRK DRENAK SLUNJ RK MATULJI 8-6 Dubovac 1 GRUPA G
07.04. 10:44 ŽRK Rudar Labin RK Zagorica Zagreb 5-0 Dubovac 2 GRUPA H
07.04. 10:44 ŽRK LIPA PAKRAC PŠR CRIKVENICA 8-5 Dubovac 3 GRUPA I
07.04. 10:44 ŽRK Radnik Križevci ŽRK MINI SUNCE 5-0 Grabrik 2 GRUPA B
07.04. 10:44 RK ŠR Karlovac 2 ŽRK IVANIĆ 2 1-6 Grabrik 3 GRUPA C
07.04. 10:57 ŽRK Orahovica 1 RK Gospić 0-5 Grabrik 3 GRUPA F
07.04. 10:57 ŽRk Osijek ŽRK Trogir 58 5-9 Grabrik 1 GRUPA D
07.04. 10:57 ŽRK SESVETE 2 ŽRK ORKAN 12-10 Grabrik 2 GRUPA E
07.04. 11:10 ŽRK Udarnik RŠD BJELOVAR 6-5 Dubovac 3 GRUPA I
07.04. 11:10 RK ŠR Karlovac 1 ŽRK Orahovica 10-7 Grabrik 1 GRUPA A
07.04. 11:10 RK Lokomotiva Zagreb ŽRK Darda 7-7 Grabrik 2 GRUPA B
07.04. 11:10 ŽRK SESVETE 1 ŽRK Umag 0-18 Grabrik 3 GRUPA C
07.04. 11:10 RŠ Vučići Zagreb RK Daruvar 6-5 Dubovac 1 GRUPA G
07.04. 11:10 RK Jamnica Pisarovina RK Đurđevac 6-15 Dubovac 2 GRUPA H
07.04. 11:23 RK Novska ŽRK Sloga Sveta Nedelja 5-5 Grabrik 2 GRUPA E
07.04. 11:23 ŽRK IVANIĆ ŽRK Gorica V. Gorica 15-0 Grabrik 3 GRUPA F
07.04. 11:23 ŽRK OGULIN ŽRK VRBOVSKO 13-2 Grabrik 1 GRUPA D
07.04. 14:56 ŽRK IVANIĆ 2 /C2 ŽRK Trogir 58 /D2 4-8 Rakovac 2 VF 1/16 FINALA
07.04. 14:56 ŽRK ORKAN - /1 /A4 ŽRK MINI SUNCE /B4 5-0 Grabrik 1 MF 1/16 FINALA
07.04. 14:56 ŽRK SESVETE 1 /C4 ŽRK VRBOVSKO /D4 2-3 Grabrik 2 MF1/16 FINALA
07.04. 14:56 ŠRK Moslavac Popovača /A2 ŽRK DARDA /B2 7-8 Rakovac 1 VF 1/16 FINALA
07.04. 15:22 ŽRK ORAHOVICA /A3 ŽRK Sloga Sveta Nedelja /E4 14-4 Grabrik 1 MF 1/8 FINALA
07.04. 15:22 ŽRK Radnik Križevci /B3 ŽRK ORKAN - /1 /POB(A4-B4) 12-5 Grabrik 2 MF 1/8 FINALA
07.04. 15:22 RK ŠR Karlovac - /2 /C3 ŽRK VRBOVSKO /POB(C4-D4) 3-7 Grabrik 3 MF 1/8 FINALA
07.04. 15:22 RK ŠR Karlovac - /1 /A1 ŽRK ORKAN /E2 10-5 Rakovac 2 VF 1/8 FINALA
07.04. 15:22 RK Lokomotiva Zagreb /B1 ŽRK DARDA /POB(A2-B2) 10-11 Rakovac 3 VF 1/8 FINALA
07.04. 15:35 ŽRK SESVETE 2 /E1 ŽRK Rudar Labin /H2 7-11 Rakovac 3 VF 1/8 FINALA
07.04. 15:35 ŽRK OGULIN /D1 RŠ Vučići Zagreb /G2 6-8 Rakovac 2 VF1/8 FINALA
07.04. 15:35 ŽRk Osijek /D3 RK MATULJI /G4 9-7 Grabrik 1 MF 1/8 FINALA
07.04. 15:35 RK Novska /E3 RK Zagorica Zagreb /H4 5-0 Grabrik 2 MF 1/8 FINALA
07.04. 15:35 ŽRK Gorica V. Gorica /F3 PŠR CRIKVENICA /I4 1-12 Grabrik 3 MF 1/8 FINALA
07.04. 15:35 ŽRK UMAG /C1 ŽRK Trogir 58 /POB(C2-D2) 14-5 Rakovac 1 VF 1/8 FINALA
07.04. 15:48 ŽRK DRENAK SLUNJ /G1 RK Gospić /F2 2-9 Rakovac 2 VF1/8 FINALA
07.04. 15:48 RK Đurđevac /H1 ŽRK LIPA PAKRAC /I2 15-7 Rakovac 3 VF 1/8 FINALA
07.04. 15:48 RK DARUVAR /G3 ŽRK Orahovica - /1 /F4 5-0 Grabrik 1 MF 1/8 FINALA
07.04. 15:48 RK Jamnica Pisarovina /H3 RŠD BJELOVAR /I3 0-5 Grabrik 2 MF 1/8 FINALA
07.04. 15:48 ŽRK IVANIĆ /F1 ŽRK Udarnik /I2 7-4 Rakovac 1 VF1/8 FINALA
07.04. 16:02 ŽRk Osijek ŽRK VRBOVSKO 12-2 Grabrik 3 MF1/4 FINALA
07.04. 16:02 RK Novska PŠR CRIKVENICA 1-7 Grabrik 3 MF 1/4 FINALA
07.04. 16:02 ŽRK ORAHOVICA ŽRK Radnik Križevci 8-11 Grabrik 2 MF1/4 FINALA
07.04. 16:14 ŽRK Rudar Labin ŽRK IVANIĆ 4-11 Rakovac 3 VF 1 /4 FINALA
07.04. 16:14 RK ŠR Karlovac - /1 ŽRK DARDA 12-11 Rakovac 2 VF 1 /4 FINALA
07.04. 16:14 ŽRK UMAG RŠ Vučići Zagreb 8-9 Rakovac 3 VF 1 /4 FINALA
07.04. 16:15 RK DARUVAR RŠD BJELOVAR 5-3 Grabrik 1 MF1/4 FINALA
07.04. 16:28 RK Gospić RK Đurđevac 9-8 Rakovac 1 VF 1 /4 FINALA
07.04. 16:28 ŽRK Radnik Križevci ŽRk Osijek 10-7 Grabrik 1 MF 1/2 FINALA
07.04. 16:28 PŠR CRIKVENICA RK DARUVAR 3-5 Rakovac 2 MF 1/2 FINALA
07.04. 16:53 RK Š.R.KARLOVAC RŠ VUČIĆI 10-03 Rakovac 1 VF 1/2 FINALA
07.04. 16:53 ŽRK IVANIĆ RK GOSPIĆ 9-8 Rakovac 2 VF 1/2 FINALA
07.04. 17:07 RŠ VUČIĆI RK GOSPIĆ 2-8 Rakovac 3 TREĆE MJESTO VF
07.04. 17:20 RK RADNIK KRIŽEVCI RK DARUVAR 13-06 Rakovac 1 PRVO MJESTO MF
07.04. 17:20 RK Š.R.KARLOVAC ŽRK IVANIĆ 7-9 Rakovac 1 FINALNA UTAKMICA

Poredak - Mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK ŠR Karlovac - /1 3 3 0 0 40 19 21 6 P P P
2 ŠRK Moslavac Popovača 3 2 0 1 32 21 11 4 P I P
3 ŽRK Orahovica 3 1 0 2 23 18 5 2 I P I
4 ŽRK ORKAN - /1 3 0 0 3 6 43 -37 0 I I I
1 RK Lokomotiva Zagreb 3 2 1 0 23 12 11 5 P P N
2 ŽRK Darda 3 2 1 0 26 20 6 5 P P N
3 ŽRK Radnik Križevci 3 1 0 2 23 25 -2 2 I I P
4 ŽRK MINI SUNCE 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 ŽRK Umag 3 3 0 0 57 4 53 6 P P P
2 ŽRK IVANIĆ 2 3 2 0 1 15 24 -9 4 P I P
3 RK ŠR Karlovac - /2 3 1 0 2 7 23 -16 2 I P I
4 ŽRK SESVETE 1 3 0 0 3 1 29 -28 0 I I I
1 ŽRK OGULIN 3 3 0 0 34 16 18 6 P P P
2 ŽRK Trogir 58 3 2 0 1 28 15 13 4 I P P
3 ŽRk Osijek 3 1 0 2 21 23 -2 2 P I I
4 ŽRK VRBOVSKO 3 0 0 3 5 34 -29 0 I I I
1 ŽRK SESVETE 2 3 3 0 0 33 13 20 6 P P P
2 ŽRK ORKAN 3 2 0 1 31 22 9 4 P P I
3 RK Novska 3 0 1 2 11 23 -12 1 I I N
4 ŽRK Sloga Sveta Nedelja 3 0 1 2 12 29 -17 1 I I N
1 ŽRK IVANIĆ 3 3 0 0 27 6 21 6 P P P
2 RK Gospić 3 2 0 1 27 7 20 4 I P P
3 ŽRK Gorica V. Gorica 3 1 0 2 5 31 -26 2 P I I
4 ŽRK Orahovica - /1 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 ŽRK DRENAK SLUNJ 3 3 0 0 26 20 6 6 P P P
2 RŠ Vučići Zagreb 3 1 1 1 23 25 -2 3 N I P
3 RK Daruvar 3 1 0 2 16 14 2 2 I P I
4 RK MATULJI 3 0 1 2 16 22 -6 1 N I I
1 RK Đurđevac 3 3 0 0 29 14 15 6 P P P
2 ŽRK Rudar Labin 3 2 0 1 20 13 7 4 I P P
3 RK Jamnica Pisarovina 3 1 0 2 15 22 -7 2 P I I
4 RK Zagorica Zagreb 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 ŽRK LIPA PAKRAC 3 3 0 0 28 16 12 6 P P P
2 ŽRK Udarnik 3 1 1 1 17 21 -4 3 N I P
3 RŠD BJELOVAR 3 1 0 2 21 24 -3 2 I P I
4 PŠR CRIKVENICA 3 0 1 2 19 24 -5 1 N I I

19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca - djevojčice 2009.


REZULTATI NA NAVEDENIM POVEZNICAMA:

REZULTATI djevojčice 2009. godište

REZULTATI dječaci 2009. godište

Bilten


REZULTATI djevojčice 2010. godište



Sljedeće najave