Registracija
Tra
07

19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca - dječaci 2009.

MINI RUKOMET

SudioniciRukometni klub Škola rukometa Karlovac
Rukometni klub Ogulin
Gradski rukometni klub Varaždin 1930
Rukometni klub Umag
Hrvatski rukometni klub Gorica
Rukometni klub Rudar Rude
Rukometni klub Novigrad
RK MLADI RUDAR
RK ŠR Karlovac 4RK MARINA KAŠTELA Rukometni klub Bjelovar
Športski rukometni klub Moslavac Popovača
RK DRENAK SLUNJ Rukometna škola Vučići Zagreb
Rukometni klub Zagorica Zagreb
Rukometni klub Jamnica Pisarovina
Muški rukometni klub Lipa Pakrac
PŠR CRIKVENICA
RK TrogirRukometni klub Trsat Rijeka
Rukometni klub Daruvar
Hrvatski DragovoljacRukometni klub Osijek
Rukometni klub Gospić
RK ŠR KARLOVAC 2 RK ZAGORICA 1RUDAR RUDE 2RK OSIJEK
RK ŠR KARLOVAC 4RK TRSAT RIJEKARŠ VUČIĆI
GKRK VARAŽDIN 1930RK NOVIGRAD RK JAMNICA 1RK BJELOVARRUDAR RUDE 1RK UMAG
HRK GORICA
RK LIPA PAKRACRK GOSPIĆRK MARINA KAŠTELA 1HRVATSKI DRAGOVOLJACRK TROGIRRK DRENAK SLUNJRK OGULINRK MARINA KAŠTELA 2 RK TRSAT RIJEKAŠRK MOSLAVAC POPOVAČA RK ŠR KARLOVAC 2RK ŠR KARLOVAC 4 RK Š.R.KSRLOVAC 3RK Š.R.KARLOVACRK DARUVAR
GKRK VARAŽDIN 1930RUDAR RUDE 1 RK GOSPIĆ

Nedjelja, 07.04.2019 08:00 Početak

Nedjelja, 07.04.2019 19:00 Završetak

Raspored turnira - Mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
07.04. 09:00 RK ŠR Karlovac /2 RK Ogulin 5-5 RAKOVAC 2 GRUPA B
07.04. 09:00 GRK Varaždin 1930 RK Umag 13-4 RAKOVAC 3 GRUPA C
07.04. 09:00 RK ŠR Karlovac HRK Gorica 12-4 RAKOVAC 1 GRUPA A
07.04. 09:13 RK Rudar Rude RK Novigrad 10-10 RAKOVAC 3 GRUPA F
07.04. 09:13 RK MLADI RUDAR RK ŠR Karlovac 4 /2 0-5 RAKOVAC 1 GRUPA D
07.04. 09:13 RK MARINA KAŠTELA /2 RK Bjelovar 5-15 RAKOVAC 2 GRUPA E
07.04. 09:26 ŠRK Moslavac Popovača RK DRENAK SLUNJ 9-12 RAKOVAC 3 GRUPA A
07.04. 09:26 RŠ Vučići Zagreb RK Zagorica Zagreb 5-0 RAKOVAC 1 GRUPA G
07.04. 09:39 RK Jamnica Pisarovina /1 RK MARINA KAŠTELA /1 10-2 RAKOVAC 3 GRUPA D
07.04. 09:39 MRK Lipa Pakrac PŠR CRIKVENICA 8-12 RAKOVAC 1 GRUPA B
07.04. 09:39 RK Trogir RK Rudar Rude /2 9-6 RAKOVAC 2 GRUPA C
07.04. 09:52 RK MARINA KAŠTELA /2 RK Trsat Rijeka 5-0 RAKOVAC 1 GRUPA E
07.04. 09:52 RK Daruvar RK ŠR Karlovac /3 12-6 RAKOVAC 3 GRUPA G
07.04. 09:52 Hrvatski Dragovoljac RK Osijek 10-9 RAKOVAC 2 GRUPA F
07.04. 10:05 ŠRK Moslavac Popovača HRK Gorica 13-13 RAKOVAC 2 GRUPA A
07.04. 10:05 MRK Lipa Pakrac RK Ogulin 7-11 RAKOVAC 3 GRUPA B
07.04. 10:18 RK Trogir RK Umag 11-9 RAKOVAC 1 GRUPA C
07.04. 10:18 RK Jamnica Pisarovina /1 RK ŠR Karlovac 4 /2 14-1 RAKOVAC 2 GRUPA D
07.04. 10:18 RK Gospić RK Bjelovar 13-7 RAKOVAC 3 GRUPA E
07.04. 10:31 RK Daruvar RK Zagorica Zagreb 5-0 RAKOVAC 2 GRUPA G
07.04. 10:31 Hrvatski Dragovoljac RK Novigrad 14-11 RAKOVAC 1 GRUPA F
07.04. 10:44 RK Rudar Rude /2 GRK Varaždin 1930 3-11 RAKOVAC 3 GRUPA C
07.04. 10:44 RK DRENAK SLUNJ RK ŠR Karlovac 7-17 RAKOVAC 3 GRUPA A
07.04. 10:44 PŠR CRIKVENICA RK ŠR Karlovac /2 9-4 RAKOVAC 2 GRUPA B
07.04. 10:57 RK MARINA KAŠTELA /1 RK MLADI RUDAR 5-0 RAKOVAC 1 GRUPA D
07.04. 10:57 RK Trsat Rijeka RK Gospić 0-5 RAKOVAC 2 GRUPA E
07.04. 10:57 RK Osijek RK Rudar Rude /1 9-11 RAKOVAC 3 GRUPA F
07.04. 11:10 PŠR CRIKVENICA RK Ogulin 10-8 RAKOVAC 1 GRUPA B
07.04. 11:10 RK ŠR Karlovac /3 RŠ Vučići Zagreb 7-8 RAKOVAC 1 GRUPA G
07.04. 11:10 RK DRENAK SLUNJ HRK Gorica 12-8 RAKOVAC 3 GRUPA A
07.04. 11:23 RK MARINA KAŠTELA /1 RK ŠR Karlovac 4 /2 11-0 RAKOVAC 3 GRUPA D
07.04. 11:23 RK Rudar Rude /2 RK Umag 8-3 RAKOVAC 2 GRUPA C
07.04. 11:36 RK ŠR Karlovac /3 RK Zagorica Zagreb 5-0 RAKOVAC 3 GRUPA G
07.04. 11:36 RK Trsat Rijeka RK Bjelovar 0-5 RAKOVAC 1 GRUPA E
07.04. 11:36 RK Osijek RK Novigrad 7-14 RAKOVAC 2 GRUPA F
07.04. 11:49 RK ŠR Karlovac /2 MRK Lipa Pakrac 9-7 RAKOVAC 3 GRUPA B
07.04. 11:49 RK ŠR Karlovac ŠRK Moslavac Popovača 13-5 RAKOVAC 2 GRUPA A
07.04. 12:02 RK MLADI RUDAR RK Jamnica Pisarovina /1 0-5 RAKOVAC 2 GRUPA D
07.04. 12:02 RK Gospić RK MARINA KAŠTELA /2 17-3 RAKOVAC 3 GRUPA E
07.04. 12:02 GRK Varaždin 1930 RK Trogir 9-8 RAKOVAC 1 GRUPA C
07.04. 12:15 RK Rudar Rude /1 Hrvatski Dragovoljac 10-11 RAKOVAC 1 GRUPA F
07.04. 12:15 RŠ Vučići Zagreb RK Daruvar 7-9 RAKOVAC 2 GRUPA G
07.04. 14:30 RK ŠR KARLOVAC 2 /B3 RK ZAGORICA 1 /G4 5-0 GRABRIK 1 MF 2009 1/8 FINALA
07.04. 14:30 RUDAR RUDE 2 /C3 RK OSIJEK /F4 7-12 GRABRIK 2 MF 2009 1/8 FINALA
07.04. 14:30 RK ŠR KARLOVAC 4 /D3 RK TRSAT RIJEKA /E4 5-0 GRABRIK 3 MF 2009 1/8 FINALA
07.04. 14:30 PŠR CRIKVENICA /B1 RŠ VUČIĆI /G2 9-5 RAKOVAC 1 VF 2009 1/8 FINALA
07.04. 14:30 GKRK VARAŽDIN 1930 /C1 RK NOVIGRAD /F2 9-5 RAKOVAC 2 VF 2009 1/8 FINALA
07.04. 14:30 RK JAMNICA 1 /D1 RK BJELOVAR /E2 7-10 RAKOVAC 3 VF 2009 1/8 FINALA
07.04. 14:43 RUDAR RUDE 1 /F3 RK UMAG /C4 20-10 GRABRIK 2 MF 2009 1/8 FINALA
07.04. 14:43 HRK GORICA /A4 RK LIPA PAKRAC /B4 7-6 GRABRIK 3 MF 2009 1/8 FINALA
07.04. 14:43 RK GOSPIĆ /E1 RK MARINA KAŠTELA 1 /D2 29-5 RAKOVAC 1 VF 2009 1/8 FINALA
07.04. 14:43 HRVATSKI DRAGOVOLJAC /F1 RK TROGIR /C2 13-10 RAKOVAC 2 VF 2009 1/8 FINALA
07.04. 14:43 RK DRENAK SLUNJ /A2 RK OGULIN /B2 8-7 RAKOVAC 3 VF 2009 1/8 FINALA
07.04. 14:43 RK MARINA KAŠTELA 2 /E3 RK TRSAT RIJEKA /D4 5-0 GRABRIK 1 MF 2009 1/8 FINALA
07.04. 14:56 ŠRK MOSLAVAC POPOVAČA /A3 RK ŠR KARLOVAC 2 8-6 GRABRIK 3 MF 2009 1/4 FINALA
07.04. 15:09 RK OSIJEK RK ŠR KARLOVAC 4 14-0 GRABRIK 1 MF 2009 1/4 FINALA
07.04. 15:09 RK MARINA KAŠTELA 2 RUDAR RUDE 1 6-16 GRABRIK 2 MF 2009 1/4 FINALA
07.04. 15:09 HRK GORICA RK Š.R.KSRLOVAC 3 10-9 GRABRIK 3 MF 2009 1/4 FINALA
07.04. 15:09 RK Š.R.KARLOVAC PŠR CRIKVENICA 5-2 RAKOVAC 1 VF 2009 1/4 FINALA
07.04. 15:09 GKRK VARAŽDIN 1930 RK BJELOVAR 14-09 RAKOVAC 2 VF 2009 1/4 FINALA
07.04. 15:09 RK GOSPIĆ HRVATSKI DRAGOVOLJAC 14-06 RAKOVAC 3 VF 2009 1/4 FINALA
07.04. 15:22 RK DRENAK SLUNJ RK DARUVAR 8-13 RAKOVAC 1 VF 2009 1/4 FINALA
07.04. 15:48 ŠRK MOSLAVAC POPOVAČA RK OSIJEK 7-12 GRABRIK 3 MF 2009 1/2 FINALA
07.04. 16:01 RK Š.R.KARLOVAC GKRK VARAŽDIN 1930 8-7 RAKOVAC 3 VF 2009 1/2 FINALA
07.04. 16:02 RUDAR RUDE 1 HRK GORICA 17-10 GRABRIK 1 MF 2009 1/2 FINALA
07.04. 16:14 RK GOSPIĆ RK DARUVAR 16-7 RAKOVAC 1 VF 2009 1/2 FINALA
07.04. 16:53 ŠRK MOSLAVAC POPOVAČA HRK GORICA 5-0 RAKOVAC 3 TREĆE MJESTO MALO FINALE 2009
07.04. 17:07 GKRK VARAŽDIN 1930 RK DARUVAR 10-9 RAKOVAC 1 TREĆE MJESTO VELIKO FINALE 2009
07.04. 17:33 RK OSIJEK RUDAR RUDE 1 10-15 RAKOVAC 1 FINALNA UTAKMICA MALOG FINALA
07.04. 17:33 RK Š.R.KARLOVAC RK GOSPIĆ 9-12 RAKOVAC 2 FINALNA UTAKMICA VELIKOG FINALA

Poredak - Mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK ŠR Karlovac 3 3 0 0 42 16 26 6 P P P
2 RK DRENAK SLUNJ 3 2 0 1 31 34 -3 4 P I P
3 ŠRK Moslavac Popovača 3 0 1 2 27 38 -11 1 I N I
4 HRK Gorica 3 0 1 2 25 37 -12 1 I N I
1 PŠR CRIKVENICA 3 3 0 0 31 20 11 6 P P P
2 RK Ogulin 3 1 1 1 24 22 2 3 N P I
3 RK ŠR Karlovac - /2 3 1 1 1 18 21 -3 3 N I P
4 MRK Lipa Pakrac 3 0 0 3 22 32 -10 0 I I I
1 GRK Varaždin 1930 3 3 0 0 33 15 18 6 P P P
2 RK Trogir 3 2 0 1 28 24 4 4 P P I
3 RK Rudar Rude - /2 3 1 0 2 17 23 -6 2 I I P
4 RK Umag 3 0 0 3 16 32 -16 0 I I I
1 RK Jamnica Pisarovina - /1 3 3 0 0 29 3 26 6 P P P
2 RK MARINA KAŠTELA - /1 3 2 0 1 18 10 8 4 I P P
3 RK ŠR Karlovac 4 - /2 3 1 0 2 6 25 -19 2 P I I
4 RK MLADI RUDAR 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 RK Gospić 3 3 0 0 35 10 25 6 P P P
2 RK Bjelovar 3 2 0 1 27 18 9 4 P I P
3 RK MARINA KAŠTELA - /2 3 1 0 2 13 32 -19 2 I P I
4 RK Trsat Rijeka 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 Hrvatski Dragovoljac 3 3 0 0 35 30 5 6 P P P
2 RK Novigrad 3 1 1 1 35 31 4 3 N I P
3 RK Rudar Rude - /1 3 1 1 1 31 30 1 3 N P I
4 RK Osijek 3 0 0 3 25 35 -10 0 I I I
1 RK Daruvar 3 3 0 0 26 13 13 6 P P P
2 RŠ Vučići Zagreb 3 2 0 1 20 16 4 4 P P I
3 RK ŠR Karlovac - /3 3 1 0 2 18 20 -2 2 I I P
4 RK Zagorica Zagreb 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I

19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca - dječaci 2009.


REZULTATI NA NAVEDENIM POVEZNICAMA:

REZULTATI djevojčice 2009. godište

REZULTATI dječaci 2009. godište

Bilten


REZULTATI djevojčice 2010. godište

Sljedeće najave