Sportilus Home Header Image

RUKOMET ONLINE

Društveni servis za kreiranje sportskih profila i lokacijsko pretraživanje sportskog sadržaja.

Registracija

Vijesti

Sve vijesti

Rezultati

Svi rezultati

  • Sudionici: Ženski rukometni klub Hoteli Makarska, 19334
    19423
    19330
    19331
    19336
    19338
    19408
    19406
    19409
    19404
    19402
    19407
    19405
    19403
    19410
    19411
    19412
    19413
    19332
    19337
    19335
    19339
    19324
    19325
    19326
    19327
    19340
    19341
    19328
    19342
    19414
    19329
    19396
    19415
    19416
    HMRK Zrinjski M06 - Makarska 2019.
    Lietuva Tauras M04 - Makarska 2019.
    ŠKP Bratislava M04 - Makarska 2019.
    Varenos SC M06 - Makarska 2019
    Mokerc KIG (2007) M06
    Lietuva Tauras M04 - Makarska 2019.

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: SVI

    Dob: M 02/04/06/08

    Liga / natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski sportski centar Makarska

    Opširnije
  • Sudionici: Ženski rukometni klub Hoteli Makarska, 19351
    19354
    19385
    19389
    19391
    19386
    19395
    19382
    19388
    19392
    19380
    19384
    19383
    19421
    19347
    19350
    19375
    19387
    19393
    19394
    19381
    19377
    19343
    19349
    19353
    19345
    19372
    19374
    19361
    19365
    19356
    19420
    19366
    19363
    19358
    19359
    19369
    19418
    19368
    19367
    19362
    19364
    19346
    19348
    19344
    19352
    19371
    19370
    19355
    19417
    19360
    19419
    19373
    19379
    19376
    Zelene doline Žalec1 W06 - Makarska 2019.
    19390
    19398
    19397
    19399
    19396
    19422
    ŽRK Hoteli Makarska W06 - Makarska 2019.
    19400
    Bajnok DSE Nemesvamos W06 - Makarska 2019.
    Zelene Doline Žalec1 W06 - Makarska 2019.
    Logatec Zvezda W06 - Makarska 2019.
    Bajnok DSE Nemesvamos W04 - Makarska 2019.
    Kozarmisleny Sportegyesulet W04 - Makarska 2019.
    Kozarmisleny Sportegyesulet 2 W08 - Makarska 2019.
    Kozarmisleny Sportegyesulet W08 - Makarska 2019.
    Alytus SRC W08 - Makarska 2019.
    Kozarmisleny Sportegyesulet 1 W08 - Makarska 2019.
    Zelene doline Žalec 1 W04 - Makarska 2019.

    Sport: RUKOMET

    Spol: Ženski

    Dobna skupina: SVI

    Dob: W 02/04/06/08

    Liga / natjecanje:

    Sportski objekat: Gradski sportski centar Makarska

    Opširnije
  • Sudionici: HRVATSKI RUKOMETNI SAVEZ, 10998
    17713
    10949
    10903
    10963
    10810
    10813
    18941
    10886
    10912
    10921
    10942
    10974
    10790

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Dječaci B

    Dob: U-10

    Liga / natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • Sudionici: Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb,

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: SVI/SVI

    Dob: U/8-18

    Liga / natjecanje:

    Sportski objekat:

    Opširnije
  • Sudionici: Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb, 19291
    19292
    19299
    19321
    19323
    19305
    19296
    19297
    19317
    19320
    19289
    19318
    19319
    19312
    19307
    19300
    19303
    19313
    19314
    19294
    19309
    19306
    19311
    19290
    19293
    19316
    19315
    19301
    19295
    19302
    19308
    19310
    19298
    A5 / HRK Izviđač CO Ljubuški
    B5 / MRK Vidovec
    A1 / RK Dubrava Zagreb
    B2/ MRK Dugo Selo
    A4 / HC ASE Doukas 1
    B4 /HC ASE Doukas 2
    A2 / RK PPD Zagreb
    B1/ RK Maksimir Pastela
    A3 / RK Mladenovac
    B3/ Telekom Veszprém
    A1 / MRK Dugo Selo
    B2 /RK Rudar Rude
    A4 /RK Maksimir Pastela 1
    B4 /RK Maksimir Pastela 2
    A2 /HRK Izviđač CO Ljubuški
    B1 / RK PPD Zagreb
    A3 /RK Dubrava Zagreb
    B3 / RK Olimpija Vodice
    A1 /Telekom Veszprém
    B2 / MRK Dugo Selo
    A4 / RK Dubrava Zagreb
    B4 / RK Rudar Rude
    A2 / RK Maksimir Pastela 1
    A3 / RK Olimpija Vodice
    B3 / HRK Izviđač CO Ljubuški
    RK Dubrava Zagreb
    RK Maksimir Pastela

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muško/Ženski

    Dobna skupina: SVI/SVI

    Dob: U-12/14/16

    Liga / natjecanje:

    Sportski objekat: SPORTSKA DVORANA XV GIMNAZIJE (MIOC) ZAGREB

    Opširnije
  • Sudionici: Rukometni klub Maksimir Pastela Zagreb, Rukometni klub Mladost 09 Samobor

    Sport: RUKOMET

    Spol: Muški

    Dobna skupina: Kadeti

    Dob: U-16

    Liga / natjecanje: 2. Hrvatska kadetska rukometna liga središte 18/19

    Sportski objekat:

    Opširnije

Najave

Sve najave

Lige/natjecanja

Sve lige

Klubovi/udruge

Svi klubovi

Treneri

Svi treneri

Objekti

Svi objekti

Sljedeće najave