Registracija
Pro
21

PAN zimska malonogometna liga Koprivnica

  • Turnir
  • Muški
  • SVI
  • liga/natjecanje

MALI NOGOMET

SudioniciCB 048 PIZZ FOKUSROMANTIČARIACTIVE COMMERCINDUCTA++ E MERCATOOPG RADIČEK&NIKO TRADENK GRANIČARWWW.KUDUMIJA.HRLAKRDIJAŠI BE UNIQEROBIN-MARKETI 0-24ELLITE CLUB ZIP DRNJEEKIPA RTV SERVIS DOLENECCB KAKADUJELENA TRADEKOTLAR DOOMOD GRADNJANK LIPAAMADEUSCASTRUMLEGRADGARANTAAGRO KUĆA VRTNI CENTARBOEMI KOTORIBACB 048GRAVITACIJSKE KOTRLJAČECB BESTACTIVE JUNIORI123 DESIGNE COMPANYAUTO FLORIJANIĆNK RADNIK KRIŽEVCIOPG RAŠANEC, SLATINA & CB LAVERNABURGER & GRILL BAR No1FENIKSKAMPUSNK STARIGRAD JUNIORITISKARA DIKOPA MC PLUSOŠTREK GRADNJA CB MAROCCHINOSTARS 2002REPLAY KŽCB PODROOMART METALI MNK JUNAJTEDSPORT DOLENECMAVIK & MESNICE MARTINJAKTOMISLAV DRNJEZAVRŠNI RADOVI ŠIME & RESTORAN ZRINSKIE-PODRAVINACB STILL MNK 75 KOTORIBACENTAR ŠKUDARPULS NIGHT BAR STOCKNATURAVITAPLAYOBOX MR JACKSUPERPRINTCB ACTIVEVINTAGE BAR / UNIJA BETONASO PONOS KRAPINARADIO DRAVA & DRAVA INFO & CB 048MNK ČREŠNJEVORITZ CLUBIPA ZAGREBSIVEC TRANSTUPEK AUTOMULTI STARSTRIDON - PROMETCVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆPOP CORN ŠAKIĆAPIOS CB LOOPVINTAGE BAR UNIJA BETONROBIN MARKETI 0-24MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆMULTISTARPLUS NIGHT BAR STOCKPLAYBOX MR JACK

Petak, 21.12.2018 16:00 Početak

Nedjelja, 13.01.2019 21:00 Završetak

Raspored turnira - SVI

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
21.12. 16:30 CB 048 PIZZ FOKUS ROMANTIČARI 0-6 1 Grupa B comf.
21.12. 17:05 ACTIVE COMMERC INDUCTA++ E MERCATO 3-0 1 Grupa A comf.
21.12. 17:40 OPG RADIČEK&NIKO TRADE NK GRANIČAR 1-0 1 Grupa A pro.
21.12. 18:15 WWW.KUDUMIJA.HR LAKRDIJAŠI BE UNIQE 0-4 1 Grupa B pro.
21.12. 18:50 ROBIN-MARKETI 0-24 ELLITE CLUB ZIP DRNJE 5-4 1 Grupa K seniori
21.12. 19:30 EKIPA RTV SERVIS DOLENEC CB KAKADU 1-6 1 Grupa H seniori
21.12. 20:10 JELENA TRADE KOTLAR DOO 0-0 1 Grupa B seniori
21.12. 20:50 CB KAKADU MOD GRADNJA 2-2 1 Grupa H seniori
22.12. 15:00 NK LIPA AMADEUS 1-11 1 Grupa A comf.
22.12. 15:35 CASTRUM LEGRAD 1-0 1 Grupa B comf.
22.12. 16:10 GARANTA AGRO KUĆA VRTNI CENTAR 1-3 1 Grupa I seniori
22.12. 16:50 BOEMI KOTORIBA CB 048 2-2 1 Grupa A seniori
22.12. 17:30 GRAVITACIJSKE KOTRLJAČE CB BEST 2-1 1 Grupa D seniori
22.12. 18:10 ACTIVE JUNIORI 123 DESIGNE COMPANY 1-4 1 Grupa F seniori
22.12. 18:50 MOD GRADNJA AUTO FLORIJANIĆ 5-0 1 Grupa H seniori
22.12. 19:30 NK RADNIK KRIŽEVCI OPG RAŠANEC, SLATINA & CB LAVERNA 3-0 1 Grupa B pro.
22.12. 20:10 BURGER & GRILL BAR No1 FENIKS 1-0 1 Grupa C seniori
22.12. 20:50 KAMPUS NK STARIGRAD JUNIORI 11-1 1 Grupa G seniori
23.12. 15:00 KOTLAR DOO TISKARA DIKOPA MC PLUS 0-5 1 Grupa B seniori
23.12. 15:35 OŠTREK GRADNJA CB MAROCCHINO STARS 2002 5-1 1 Grupa J seniori
23.12. 16:10 TISKARA DIKOPA MC PLUS JELENA TRADE 5-0 1 Grupa B seniori
23.12. 16:50 REPLAY KŽ CB PODROOM 5-0 1 Grupa E seniori
23.12. 17:30 ART METALI MNK JUNAJTED 123 DESIGNE COMPANY 6-1 1 Grupa F seniori
23.12. 18:10 SPORT DOLENEC REPLAY KŽ 2-3 1 Grupa E seniori
23.12. 18:50 ART METALI MNK JUNAJTED ACTIVE JUNIORI 3-0 1 Grupa F seniori
23.12. 19:30 ACTIVE COMMERC NK LIPA 10-0 1 Grupa A comf.
23.12. 20:10 MAVIK & MESNICE MARTINJAK OPG RADIČEK&NIKO TRADE 0-1 1 Grupa A pro.
23.12. 20:50 ROMANTIČARI TOMISLAV DRNJE 3-1 1 Grupa B comf.
26.12. 15:00 ZAVRŠNI RADOVI ŠIME & RESTORAN ZRINSKI AMADEUS 1-1 1 Grupa A comf.
26.12. 15:35 LEGRAD TOMISLAV DRNJE 1-2 1 Grupa B comf.
26.12. 16:10 WWW.KUDUMIJA.HR NK RADNIK KRIŽEVCI 1-0 1 Grupa B pro.
26.12. 16:50 ROBIN-MARKETI 0-24 E-PODRAVINA 4-0 1 Grupa K seniori
26.12. 17:30 LAKRDIJAŠI BE UNIQE OPG RAŠANEC, SLATINA & CB LAVERNA 3-1 1 Grupa B pro.
26.12. 18:15 CB STILL MNK 75 KOTORIBA GRAVITACIJSKE KOTRLJAČE 3-2 1 Grupa D seniori
26.12. 18:50 CENTAR ŠKUDAR AGRO KUĆA VRTNI CENTAR 2-3 1 Grupa I seniori
26.12. 19:30 CB STILL MNK 75 KOTORIBA CB BEST 4-1 1 Grupa D seniori
26.12. 20:10 PULS NIGHT BAR STOCK FENIKS 5-1 1 Grupa C seniori
26.12. 20:50 PULS NIGHT BAR STOCK BURGER & GRILL BAR No1 7-0 1 Grupa C seniori
27.12. 15:50 NATURAVITA JELENA TRADE 5-0 1 Grupa B seniori
27.12. 16:30 CASTRUM ROMANTIČARI 1-3 1 Grupa B comf.
27.12. 17:05 PLAYOBOX MR JACK NK STARIGRAD JUNIORI 9-0 1 Grupa G seniori
27.12. 17:40 PLAYOBOX MR JACK KAMPUS 2-0 1 Grupa G seniori
27.12. 18:15 SUPERPRINT ROBIN-MARKETI 0-24 4-1 1 Grupa K seniori
27.12. 18:50 NATURAVITA TISKARA DIKOPA MC PLUS 1-1 1 Grupa B seniori
27.12. 19:30 E-PODRAVINA SUPERPRINT 0-5 1 Grupa K seniori
27.12. 20:10 INDUCTA++ E MERCATO NK LIPA 4-1 1 Grupa A comf.
27.12. 20:50 TOMISLAV DRNJE CB 048 PIZZ FOKUS 0-2 1 Grupa B comf.
28.12. 15:50 NATURAVITA KOTLAR DOO 5-0 1 Grupa B seniori
28.12. 16:30 AMADEUS ACTIVE COMMERC 2-2 1 Grupa A comf.
28.12. 17:05 CB ACTIVE MAVIK & MESNICE MARTINJAK 5-1 1 Grupa A pro.
28.12. 17:40 SUPERPRINT ELLITE CLUB ZIP DRNJE 5-0 1 Grupa K seniori
28.12. 18:15 VINTAGE BAR / UNIJA BETON CB 048 2-0 1 Grupa A seniori
28.12. 18:50 ASO PONOS KRAPINA NK STARIGRAD JUNIORI 16-2 1 Grupa G seniori
28.12. 19:30 BOEMI KOTORIBA VINTAGE BAR / UNIJA BETON 0-5 1 Grupa A seniori
28.12. 20:10 ASO PONOS KRAPINA KAMPUS 8-0 1 Grupa G seniori
28.12. 20:50 SPORT DOLENEC CB PODROOM 0-6 1 Grupa E seniori
29.12. 15:00 ASO PONOS KRAPINA PLAYOBOX MR JACK 0-2 1 Grupa G seniori
29.12. 15:35 GARANTA RADIO DRAVA & DRAVA INFO & CB 048 3-2 1 Grupa I seniori
29.12. 16:10 MNK ČREŠNJEVO OŠTREK GRADNJA CB MAROCCHINO 0-3 1 Grupa J seniori
29.12. 16:50 GARANTA CENTAR ŠKUDAR 1-1 1 Grupa I seniori
29.12. 17:30 MNK ČREŠNJEVO STARS 2002 2-0 1 Grupa J seniori
29.12. 18:10 RADIO DRAVA & DRAVA INFO & CB 048 CENTAR ŠKUDAR 0-4 1 Grupa I seniori
29.12. 18:50 MOD GRADNJA EKIPA RTV SERVIS DOLENEC 7-2 1 Grupa H seniori
29.12. 19:30 RITZ CLUB GRAVITACIJSKE KOTRLJAČE 5-1 1 Grupa D seniori
29.12. 20:10 ACTIVE COMMERC ZAVRŠNI RADOVI ŠIME & RESTORAN ZRINSKI 4-1 1 Grupa A comf.
29.12. 20:50 RITZ CLUB CB STILL MNK 75 KOTORIBA 1-1 1 Grupa D seniori
30.12. 15:00 NK GRANIČAR MAVIK & MESNICE MARTINJAK 3-4 1 Grupa A pro.
30.12. 15:35 IPA ZAGREB SIVEC TRANS 0-5 1 Grupa C pro.
30.12. 16:10 ELLITE CLUB ZIP DRNJE E-PODRAVINA 7-0 1 Grupa K seniori
30.12. 16:50 CB KAKADU AUTO FLORIJANIĆ 5-0 1 Grupa H seniori
30.12. 17:30 TUPEK AUTO BOEMI KOTORIBA 8-1 1 Grupa A seniori
30.12. 18:10 AUTO FLORIJANIĆ EKIPA RTV SERVIS DOLENEC 0-5 1 Grupa H seniori
30.12. 18:50 TUPEK AUTO CB 048 3-0 1 Grupa A seniori
30.12. 19:30 MULTI STAR REPLAY KŽ 0-3 1 Grupa E seniori
30.12. 20:10 RITZ CLUB CB BEST 5-0 1 Grupa D seniori
30.12. 20:50 MULTI STAR SPORT DOLENEC 5-0 1 Grupa E seniori
02.01. 16:00 LEGRAD CB 048 PIZZ FOKUS 0-3 1 Grupa B comf.
02.01. 16:35 ZAVRŠNI RADOVI ŠIME & RESTORAN ZRINSKI NK LIPA 6-2 1 Grupa A comf.
02.01. 17:10 INDUCTA++ E MERCATO AMADEUS 1-5 1 Grupa A comf.
02.01. 17:45 STRIDON - PROMET ACTIVE JUNIORI 1-3 1 Grupa F seniori
02.01. 18:20 CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ BURGER & GRILL BAR No1 6-1 1 Grupa C seniori
02.01. 18:55 STRIDON - PROMET ART METALI MNK JUNAJTED 0-7 1 Grupa F seniori
02.01. 19:30 POP CORN ŠAKIĆ MNK ČREŠNJEVO 2-1 1 Grupa J seniori
02.01. 20:10 CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ FENIKS 12-0 1 Grupa C seniori
02.01. 20:50 MULTI STAR CB PODROOM 1-0 1 Grupa E seniori
03.01. 16:35 123 DESIGNE COMPANY STRIDON - PROMET 5-1 1 Grupa F seniori
03.01. 17:10 TOMISLAV DRNJE CASTRUM 3-5 1 Grupa B comf.
03.01. 17:45 POP CORN ŠAKIĆ OŠTREK GRADNJA CB MAROCCHINO 0-2 1 Grupa J seniori
03.01. 18:20 VINTAGE BAR / UNIJA BETON TUPEK AUTO 1-2 1 Grupa A seniori
03.01. 18:55 POP CORN ŠAKIĆ STARS 2002 6-2 1 Grupa J seniori
03.01. 19:30 OPG RADIČEK&NIKO TRADE CB ACTIVE 1-3 1 Grupa A pro.
03.01. 20:10 AGRO KUĆA VRTNI CENTAR RADIO DRAVA & DRAVA INFO & CB 048 1-3 1 Grupa I seniori
03.01. 20:50 CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ PULS NIGHT BAR STOCK 5-0 1 Grupa C seniori
04.01. 16:30 ROMANTIČARI LEGRAD 1-2 1 Grupa B comf.
04.01. 17:05 OPG RAŠANEC, SLATINA & CB LAVERNA WWW.KUDUMIJA.HR 0-3 1 Grupa B pro.
04.01. 17:40 ZAVRŠNI RADOVI ŠIME & RESTORAN ZRINSKI INDUCTA++ E MERCATO 2-5 1 Grupa A comf.
04.01. 18:15 APIOS CB LOOP IPA ZAGREB 5-0 1 Grupa C pro.
04.01. 18:50 LAKRDIJAŠI BE UNIQE NK RADNIK KRIŽEVCI 2-0 1 Grupa B pro.
04.01. 19:30 APIOS CB LOOP SIVEC TRANS 2-3 1 Grupa C pro.
04.01. 20:10 CB 048 PIZZ FOKUS CASTRUM 0-1 1 Grupa B comf.
04.01. 20:50 CB ACTIVE NK GRANIČAR 5-0 1 Grupa A pro.
05.01. 17:00 CB ACTIVE NK RADNIK KRIŽEVCI 5-0 1 1/4 finale PRO
05.01. 18:20 MOD GRADNJA BURGER & GRILL BAR No1 2-1 1 1/16 SENIORI
05.01. 19:00 SUPERPRINT KAMPUS 9-1 1 1/16 SENIORI
05.01. 19:40 OŠTREK GRADNJA CB MAROCCHINO ACTIVE JUNIORI 7-0 1 1/16 SENIORI
05.01. 20:20 ART METALI MNK JUNAJTED EKIPA RTV SERVIS DOLENEC 7-1 1 1/16 SENIORI
07.01. 17:30 NATURAVITA CB 048 6-5 1 1/16 SENIORI
07.01. 18:10 LAKRDIJAŠI BE UNIQE OPG RADIČEK&NIKO TRADE 4-5 1 1/4 finale PRO
07.01. 18:50 TISKARA DIKOPA MC PLUS 123 DESIGNE COMPANY 4-1 1 1/16 SENIORI
07.01. 19:30 APIOS CB LOOP WWW.KUDUMIJA.HR 1-0 1 1/4 finale PRO
07.01. 20:10 REPLAY KŽ CENTAR ŠKUDAR 3-1 1 1/16 SENIORI
07.01. 20:50 RITZ CLUB CB PODROOM 3-1 1 1/16 SENIORI
08.01. 17:30 AGRO KUĆA VRTNI CENTAR VINTAGE BAR UNIJA BETON 2-1 1 1/16 SENIORI
08.01. 18:10 ASO PONOS KRAPINA POP CORN ŠAKIĆ 4-3 1 1/16 SENIORI
08.01. 18:50 SIVEC TRANS MAVIK & MESNICE MARTINJAK 5-3 1 1/4 finale PRO
08.01. 19:30 TUPEK AUTO ROBIN MARKETI 0-24 5-1 1 1/16 SENIORI
08.01. 20:10 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ MNK ČREŠNJEVO 3-0 1 1/16 SENIORI
08.01. 20:50 PLAYOBOX MR JACK MULTISTAR 3-2 1 1/16 SENIORI
09.01. 17:00 ACTIVE COMMERC CASTRUM 1-2 1 1/2 finale COM.
09.01. 17:35 ROMANTIČARI AMADEUS 4-2 1 1/2 finale COM.
09.01. 18:10 CB KAKADU GRAVITACIJSKE KOTRLJAČE 4-1 1 1/16 SENIORI
09.01. 18:50 CB STILL MNK 75 KOTORIBA GARANTA 4-1 1 1/16 SENIORI
09.01. 19:30 PLUS NIGHT BAR STOCK ELLITE CLUB ZIP DRNJE 4-1 1 1/16 SENIORI
10.01. 17:30 APIOS CB LOOP SIVEC TRANS 4-2 1 1/2 finale PRO
10.01. 18:10 OŠTREK GRADNJA CB MAROCCHINO ASO PONOS KRAPINA 2-3 1 1/8 SENIORI
10.01. 18:50 CB KAKADU TUPEK AUTO 1-2 1 1/8 SENIORI
10.01. 19:30 OPG RADIČEK&NIKO TRADE CB ACTIVE 1-4 1 1/2 finale PRO
10.01. 20:10 RITZ CLUB NATURAVITA 4-3 1 1/8 SENIORI
10.01. 20:50 MOD GRADNJA PLAYBOX MR JACK 0-2 1 1/8 SENIORI
11.01. 17:30 ACTIVE COMMERC AMADEUS 1-4 1 3. mj. COMF.
11.01. 18:10 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ PLUS NIGHT BAR STOCK 2-0 1 1/8 SENIORI
11.01. 18:50 ART METALI MNK JUNAJTED TISKARA DIKOPA MC PLUS 5-4 1 1/8 SENIORI
11.01. 19:30 CASTRUM ROMANTIČARI 3-0 1 FINALE COMF.
11.01. 20:10 CB STILL MNK 75 KOTORIBA AGRO KUĆA VRTNI CENTAR 3-1 1 1/8 SENIORI
11.01. 20:50 SUPERPRINT REPLAY KŽ 1-3 1 1/8 SENIORI
12.01. 16:00 RITZ CLUB ART METALI MNK JUNAJTED 3-1 1 1/4 SENIORI
12.01. 16:50 REPLAY KŽ CB STILL MNK 75 KOTORIBA 5-6 1 1/4 SENIORI
12.01. 17:50 SIVEC TRANS OPG RADIČEK&NIKO TRADE 0-3 1 3. mj. PRO
12.01. 18:50 APIOS CB LOOP CB ACTIVE 3-2 1 FINALE PRO
12.01. 19:30 TUPEK AUTO ASO PONOS KRAPINA 0-1 1 1/4 SENIORI
12.01. 20:20 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ PLAYBOX MR JACK 5-3 1 1/4 SENIORI
13.01. 16:00 RITZ CLUB MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ 3-4 1 1/2 SENIORI
13.01. 17:00 CB STILL MNK 75 KOTORIBA ASO PONOS KRAPINA 6-5 1 1/2 SENIORI
13.01. 18:30 RITZ CLUB ASO PONOS KRAPINA 3-5 1 3. mj. SENIORI
13.01. 19:30 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ CB STILL MNK 75 KOTORIBA 2-3 1 FINALE

Poredak - SVI

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 ACTIVE COMMERC 4 3 1 0 19 3 16 10 P P N P
2 AMADEUS 4 2 2 0 19 5 14 8 P N N P
3 INDUCTA++ E MERCATO 4 2 0 2 10 11 -1 6 I P I P
4 ZAVRŠNI RADOVI ŠIME & RESTORAN ZRINSKI 4 1 1 2 10 12 -2 4 N I P I
5 NK LIPA 4 0 0 4 4 31 -27 0 I I I I
1 CB ACTIVE 3 3 0 0 13 2 11 9 P P P
2 OPG RADIČEK&NIKO TRADE 3 2 0 1 3 3 0 6 P P I
3 MAVIK & MESNICE MARTINJAK 3 1 0 2 5 9 -4 3 I I P
4 NK GRANIČAR 3 0 0 3 3 10 -7 0 I I I
1 TUPEK AUTO 3 3 0 0 13 2 11 9 P P P
2 VINTAGE BAR / UNIJA BETON 3 2 0 1 8 2 6 6 P P I
3 CB 048 3 0 1 2 2 7 -5 1 N I I
4 BOEMI KOTORIBA 3 0 1 2 3 15 -12 1 N I I
1 ROMANTIČARI 4 3 0 1 13 4 9 9 P P P I
2 CASTRUM 4 3 0 1 8 6 2 9 P I P P
3 CB 048 PIZZ FOKUS 4 2 0 2 5 7 -2 6 I P P I
4 LEGRAD 4 1 0 3 3 7 -4 3 I I I P
5 TOMISLAV DRNJE 4 1 0 3 6 11 -5 3 I P I I
1 LAKRDIJAŠI BE UNIQE 3 3 0 0 9 1 8 9 P P P
2 WWW.KUDUMIJA.HR 3 2 0 1 4 4 0 6 I P P
3 NK RADNIK KRIŽEVCI 3 1 0 2 3 3 0 3 P I I
4 OPG RAŠANEC, SLATINA & CB LAVERNA 3 0 0 3 1 9 -8 0 I I I
1 TISKARA DIKOPA MC PLUS 3 2 1 0 11 1 10 7 P P N
2 NATURAVITA 3 2 1 0 11 1 10 7 P N P
3 JELENA TRADE 3 0 1 2 0 10 -10 1 N I I
4 KOTLAR DOO 3 0 1 2 0 10 -10 1 N I I
1 SIVEC TRANS 2 2 0 0 8 2 6 6 P P
2 APIOS CB LOOP 2 1 0 1 7 3 4 3 P I
3 IPA ZAGREB 2 0 0 2 0 10 -10 0 I I
1 CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ 3 3 0 0 23 1 22 9 P P P
2 PULS NIGHT BAR STOCK 3 2 0 1 12 6 6 6 P P I
3 BURGER & GRILL BAR No1 3 1 0 2 2 13 -11 3 P I I
4 FENIKS 3 0 0 3 1 18 -17 0 I I I
1 RITZ CLUB 3 2 1 0 11 2 9 7 P N P
2 CB STILL MNK 75 KOTORIBA 3 2 1 0 8 4 4 7 P P N
3 GRAVITACIJSKE KOTRLJAČE 3 1 0 2 5 9 -4 3 P I I
4 CB BEST 3 0 0 3 2 11 -9 0 I I I
1 REPLAY KŽ 3 3 0 0 11 2 9 9 P P P
2 MULTI STAR 3 2 0 1 6 3 3 6 I P P
3 CB PODROOM 3 1 0 2 6 6 0 3 I P I
4 SPORT DOLENEC 3 0 0 3 2 14 -12 0 I I I
1 ART METALI MNK JUNAJTED 3 3 0 0 16 1 15 9 P P P
2 123 DESIGNE COMPANY 3 2 0 1 10 8 2 6 P I P
3 ACTIVE JUNIORI 3 1 0 2 4 8 -4 3 I I P
4 STRIDON - PROMET 3 0 0 3 2 15 -13 0 I I I
1 PLAYOBOX MR JACK 3 3 0 0 13 0 13 9 P P P
2 ASO PONOS KRAPINA 3 2 0 1 24 4 20 6 P P I
3 KAMPUS 3 1 0 2 11 11 0 3 P I I
4 NK STARIGRAD JUNIORI 3 0 0 3 3 36 -33 0 I I I
1 MOD GRADNJA 3 2 1 0 14 4 10 7 N P P
2 CB KAKADU 3 2 1 0 13 3 10 7 P N P
3 EKIPA RTV SERVIS DOLENEC 3 1 0 2 8 13 -5 3 I I P
4 AUTO FLORIJANIĆ 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 AGRO KUĆA VRTNI CENTAR 3 2 0 1 7 6 1 6 P P I
2 CENTAR ŠKUDAR 3 1 1 1 7 4 3 4 I N P
3 GARANTA 3 1 1 1 5 6 -1 4 I P N
4 RADIO DRAVA & DRAVA INFO & CB 048 3 1 0 2 5 8 -3 3 I I P
1 OŠTREK GRADNJA CB MAROCCHINO 3 3 0 0 10 1 9 9 P P P
2 POP CORN ŠAKIĆ 3 2 0 1 8 5 3 6 P I P
3 MNK ČREŠNJEVO 3 1 0 2 3 5 -2 3 I P I
4 STARS 2002 3 0 0 3 3 13 -10 0 I I I
1 SUPERPRINT 3 3 0 0 14 1 13 9 P P P
2 ROBIN-MARKETI 0-24 3 2 0 1 10 8 2 6 P P I
3 ELLITE CLUB ZIP DRNJE 3 1 0 2 11 10 1 3 I I P
4 E-PODRAVINA 3 0 0 3 0 16 -16 0 I I I

PAN zimska malonogometna liga Koprivnica


VAŽNO!

Objavljen je raspored Završnice sa satnicom za 05.01.2019.  (dokumenti), a satnica odigravanja ostalih utakmica će se objaviti nakon potvrde termina od strane ekipa!

Dokumenti (s desne strane):

1. okvirni raspored turnira

2. propozicije

3. raspored ekipa po grupama

4. rasporedi završnice


Kategorije:

1. Veterani: 

- veterani PRO

- veterani COMFORT


2. Memorijal profesora Branimir Jedvaja:

- stariji pioniri 2004/05

- mlađi pioniri 2006. godište


Foto galerija

Sponzori

Sljedeće najave