Registracija
Pro
26

PAN zimska malonogometna liga Koprivnica - pioniri

  • Turnir
  • Muški
  • Stariji pioniri U-14 (U-12/14)
  • liga/natjecanje

MALI NOGOMET

SudioniciOŠ „Đuro Ester“ OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ NK Starigrad NK Radnik NK Podravina 1 NK Tomislav NK Slaven Belupo 2007 OŠ „A. N. Gostovinski“ NK Slaven Belupo 2006 NK Podravina 2 NK MladostNC Sveti Đurđ NK GraničarOŠ „Braća Radić“ NK Slaven Belupo 2005 NK Tehničar NK Slaven Belupo 2004 MiškinovciBjelovarski dječaci NK Graničar 2 MNK Novi Marof NK StarigradNK Podravina WDF NK Graničar 1 Comfort

Srijeda, 26.12.2018 00:00 Početak

Nedjelja, 13.01.2019 21:00 Završetak

Raspored turnira - Stariji pioniri U-14

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.12. 09:00 OŠ „Đuro Ester“ OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ 1 GRUPA C MP
26.12. 09:20 NK Starigrad NK Radnik 1 GRUPA C MP
26.12. 09:40 NK Podravina 1 NK Tomislav 1 Grupa B MP
26.12. 10:00 NK Slaven Belupo 2007 OŠ „A. N. Gostovinski“ 1 Grupa B MP
26.12. 10:20 OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ NK Starigrad 1 GRUPA C MP
26.12. 10:40 NK Slaven Belupo 2006 OŠ „Đuro Ester“ 1 GRUPA C MP
26.12. 11:00 NK Tomislav OŠ „A. N. Gostovinski“ 1 Grupa B MP
26.12. 11:20 NK Podravina 1 NK Slaven Belupo 2007 1 Grupa B MP
26.12. 11:40 NK Starigrad NK Slaven Belupo 2006 1 GRUPA C MP
26.12. 12:00 NK Radnik OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ 1 GRUPA C MP
26.12. 12:20 NK Slaven Belupo 2007 NK Tomislav 1 Grupa B MP
26.12. 12:40 OŠ „A. N. Gostovinski“ NK Podravina 1 1 Grupa B MP
26.12. 13:00 NK Slaven Belupo 2006 NK Radnik 1 GRUPA C MP
26.12. 13:20 OŠ „Đuro Ester“ NK Starigrad 1 GRUPA C MP
26.12. 13:40 OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ NK Slaven Belupo 2006 1 GRUPA C MP
26.12. 14:00 NK Radnik OŠ „Đuro Ester“ 1 GRUPA C MP
29.12. 09:00 NK Podravina 2 NK Mladost 1 GRUPA A MP
29.12. 09:20 NC Sveti Đurđ NK Graničar 1 GRUPA A MP
29.12. 09:40 OŠ „Braća Radić“ NK Mladost 1 GRUPA D SP
29.12. 10:00 NK Slaven Belupo 2005 NK Tehničar 1 GRUPA D SP
29.12. 10:20 NK Mladost NC Sveti Đurđ 1 GRUPA A MP
29.12. 10:40 OŠ „Braća Radić“ NK Podravina 2 1 GRUPA A MP
29.12. 11:00 NK Mladost NK Tehničar 1 GRUPA D SP
29.12. 11:20 OŠ „Braća Radić“ NK Slaven Belupo 2005 1 GRUPA D SP
29.12. 11:40 NC Sveti Đurđ OŠ „Braća Radić“ 1 GRUPA A MP
29.12. 12:00 NK Graničar NK Mladost 1 GRUPA A MP
29.12. 12:20 NK Slaven Belupo 2005 NK Mladost 1 GRUPA D SP
29.12. 12:40 NK Tehničar OŠ „Braća Radić“ 1 GRUPA D SP
29.12. 13:00 OŠ „Braća Radić“ NK Graničar 1 GRUPA A MP
29.12. 13:20 NK Podravina 2 NC Sveti Đurđ 1 GRUPA A MP
29.12. 13:40 NK Mladost OŠ „Braća Radić“ 1 GRUPA A MP
29.12. 14:00 NK Graničar NK Podravina 2 1 GRUPA A MP
30.12. 09:00 NK Slaven Belupo 2004 Miškinovci 1 GRUPA C SP
30.12. 09:40 OŠ „Đuro Ester“ OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ 1 GRUPA C SP
30.12. 09:40 Bjelovarski dječaci NK Graničar 2 1 GRUPA A SP
30.12. 10:00 MNK Novi Marof NK Starigrad 1 GRUPA A SP
30.12. 10:20 NK Podravina WDF 1 GRUPA B SP
30.12. 10:40 NK Graničar 1 Comfort 1 GRUPA B SP
30.12. 11:00 Miškinovci OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ 1 GRUPA C SP
30.12. 11:20 NK Slaven Belupo 2004 OŠ „Đuro Ester“ 1 GRUPA C SP
30.12. 11:40 NK Graničar 2 NK Starigrad 1 GRUPA A SP
30.12. 12:00 Bjelovarski dječaci MNK Novi Marof 1 GRUPA A SP
30.12. 12:20 WDF Comfort 1 GRUPA B SP
30.12. 12:40 NK Podravina NK Graničar 1 1 GRUPA B SP
30.12. 13:00 OŠ „Đuro Ester“ Miškinovci 1 GRUPA C SP
30.12. 13:20 OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ NK Slaven Belupo 2004 1 GRUPA C SP
30.12. 13:40 MNK Novi Marof NK Graničar 2 1 GRUPA A SP
30.12. 14:00 NK Starigrad Bjelovarski dječaci 1 GRUPA A SP
30.12. 14:20 NK Graničar 1 WDF 1 GRUPA B SP
30.12. 14:40 Comfort NK Podravina 1 GRUPA B SP

Poredak - Stariji pioniri U-14

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 NK Podravina 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NK Mladost 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NC Sveti Đurđ 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NK Graničar 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OŠ „Braća Radić“ 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Bjelovarski dječaci 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NK Graničar 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MNK Novi Marof 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NK Starigrad 0 0 0 0 0 0 0 0
1 NK Podravina 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NK Tomislav 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NK Slaven Belupo 2007 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OŠ „A. N. Gostovinski“ 0 0 0 0 0 0 0 0
1 NK Podravina 0 0 0 0 0 0 0 0
2 WDF 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NK Graničar 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Comfort 0 0 0 0 0 0 0 0
1 OŠ „Đuro Ester“ 0 0 0 0 0 0 0 0
2 OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NK Starigrad 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NK Radnik 0 0 0 0 0 0 0 0
5 NK Slaven Belupo 2006 0 0 0 0 0 0 0 0
1 NK Slaven Belupo 2004 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Miškinovci 0 0 0 0 0 0 0 0
3 OŠ „Đuro Ester“ 0 0 0 0 0 0 0 0
4 OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ 0 0 0 0 0 0 0 0
1 OŠ „Braća Radić“ 0 0 0 0 0 0 0 0
2 NK Mladost 0 0 0 0 0 0 0 0
3 NK Slaven Belupo 2005 0 0 0 0 0 0 0 0
4 NK Tehničar 0 0 0 0 0 0 0 0

PAN zimska malonogometna liga Koprivnica - Memorijal profesora Branimir Jedvaja


Kategorije:

1. Veterani: 


2. Memorijal profesora Branimir Jedvaja:


MLAĐI PIONIRI 2006. godište (MP):

 

GRUPA A MP:

1. OŠ „BRAĆA RADIĆ“ KOPRIVNICA

2. NK PODRAVINA 2 LUDBREG

3. NC SVETI ĐURĐ

4. NK GRANIČAR ĐURĐEVAC

5. NK MLADOST MOLVE

 

Grupa B MP:

1. NK PODRAVINA 1 LUDBREG

2. NK SLAVEN BELUPO 2007.

3. OŠ „A. N. GOSTOVINSKI“

4. NK TOMISLAV DRNJE

 

GRUPA C MP:

1. NK SLAVEN BELUPO 2006.

2. OŠ „ĐURO ESTER“ KOPRIVNICA

3. NK STARIGRAD

4. NK RADNIK KRIŽEVCI

5. OŠ „A. N. GOSTOVINSKI“ DJEVOJČICE

 

 

STARIJI PIONIRI 2004705. godište (SP):

 

GRUPA A SP:

1. BJELOVARSKI DJEČACI

2. MNK NOVI MAROF

3. NK STARIGRAD

4. NK GRANIČAR 2 ĐURĐEVAC

 

 

GRUPA B SP:

1. NK PODRAVINA LUDBREG

2. NK GRANIČAR 1 ĐURĐEVAC

3. COMFORT

4. WDF MALI BUKOVEC

 

GRUPA C SP:

1. NK SLAVEN BELUPO 2004

2. OŠ „ĐURO ESTER“

3. OŠ „A. N. GOSTOVINSKI“

4. MIŠKINOVCI

 

 

GRUPA D SP:

1. OŠ „BRAĆA RADIĆ“

2. NK SLAVEN BELUPO 2005

3. NK TEHNIČAR CVETKOVEC

4. NK MLADOST MOLVE



Sljedeće najave