Registracija
Svi
26

6.međunarodni turnir u mini rukometu "Pisarovina 2018" - dječaci

  • Turnir
  • Muški
  • Mini rukomet (U-11/10/9)
  • liga/natjecanje

Subota, 26.05.2018 09:00 Početak

Subota, 26.05.2018 16:00 Završetak

Raspored turnira - Mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.05. 09:00 RK Jamnica Pisarovina RK Pavleki 12-12 1 Grupa A 2007
26.05. 09:00 RK Baltazar Velika Gorica RŠ Vučići Zagreb 7-9 2 Grupa A 2007
26.05. 09:00 RK Zagorec Krapina RK Dubrava Vrbovečka 3-12 3 Grupa A 2007
26.05. 09:36 MRK Sesvete RK Bedekovčina 1 11-5 1 Grupa E 2009
26.05. 09:36 RK Ivančica Ivanec GRK Varaždin 1930 5-6 2 Grupa E 2009
26.05. 09:36 RŠ Vučići Zagreb ŠRK Moslavac Popovača 8-6 3 Grupa F 2009
26.05. 09:48 RK Bedekovčina 2 RK Pavleki 3-15 3 Grupa G 2009
26.05. 09:48 RK ŠR Karlovac RK Dubrava Vrbovečka 16-0 1 Grupa F 2009
26.05. 09:48 RŠ VG Vučići 2014 RK Jamnica Pisarovina 12-9 2 Grupa G 2009
26.05. 10:00 RK Pavleki RK Dubrava Vrbovečka 12-5 1 Grupa A 2007
26.05. 10:00 RŠ Vučići Zagreb RK Zagorec Krapina 10-2 2 Grupa A 2007
26.05. 10:00 RK Jamnica Pisarovina RK Baltazar Velika Gorica 19-7 3 Grupa A 2007
26.05. 10:12 RK Zabok RK Zagorica Zagreb 3-8 1 Grupa B 2008
26.05. 10:12 RK Jamnica Pisarovina MRK Sesvete 2 6-10 2 Grupa B 2008
26.05. 10:12 RK Pavleki GRK Varaždin 1930 9-17 3 Grupa C 2008
26.05. 10:24 RK Ivančica Ivanec 1 MRK Sesvete 3 16-10 1 Grupa C 2008
26.05. 10:24 HRK Gorica RK Ivančica Ivanec 2 3-8 2 Grupa D 2008
26.05. 10:24 MRK Sesvete 1 RK ŠR Karlovac 9-4 3 Grupa D 2008
26.05. 10:36 RK Bedekovčina 1 GRK Varaždin 1930 5-11 1 Grupa E 2009
26.05. 10:36 MRK Sesvete RK Ivančica Ivanec 9-5 2 Grupa E 2009
26.05. 10:36 ŠRK Moslavac Popovača RK Dubrava Vrbovečka 4-3 3 Grupa F 2009
26.05. 10:48 RŠ Vučići Zagreb RK ŠR Karlovac 0-12 1 Grupa F 2009
26.05. 10:48 RK Jamnica Pisarovina RK Pavleki 5-15 2 Grupa G 2009
26.05. 10:48 RŠ VG Vučići 2014 RK Bedekovčina 2 7-1 3 Grupa G 2009
26.05. 11:00 RK Baltazar Velika Gorica RK Pavleki 8-14 1 Grupa A 2007
26.05. 11:00 RK Zagorec Krapina RK Jamnica Pisarovina 3-17 2 Grupa A 2007
26.05. 11:00 RK Dubrava Vrbovečka RŠ Vučići Zagreb 8-5 3 Grupa A 2007
26.05. 11:12 MRK Sesvete 2 RK Zabok 9-2 1 Grupa B 2008
26.05. 11:12 RK Zagorica Zagreb RK Jamnica Pisarovina 4-14 2 Grupa B 2008
26.05. 11:12 GRK Varaždin 1930 RK Ivančica Ivanec 1 9-10 3 Grupa C 2008
26.05. 11:24 RK Petrinja RK Pavleki 9-7 1 Grupa C 2008
26.05. 11:24 RK Ivančica Ivanec 2 MRK Sesvete 1 4-10 2 Grupa D 2008
26.05. 11:24 RK Dubrava Vrbovečka HRK Gorica 9-7 3 Grupa D 2008
26.05. 11:36 RK Ivančica Ivanec RK Bedekovčina 1 11-5 1 Grupa E 2009
26.05. 11:36 GRK Varaždin 1930 MRK Sesvete 12-7 2 Grupa E 2009
26.05. 11:36 RK ŠR Karlovac ŠRK Moslavac Popovača 11-5 3 Grupa F 2009
26.05. 11:48 RK Bedekovčina 2 RK Jamnica Pisarovina 8-8 2 Grupa G 2009
26.05. 11:48 RK Pavleki RŠ VG Vučići 2014 11-3 3 Grupa G 2009
26.05. 11:48 RK Dubrava Vrbovečka RŠ Vučići Zagreb 2-1 1 Grupa F 2009
26.05. 12:40 RK Pavleki RŠ Vučići Zagreb 14-6 1 Grupa A 2007
26.05. 12:40 RK Jamnica Pisarovina RK Dubrava Vrbovečka 16-7 2 Grupa A 2007
26.05. 12:40 RK Baltazar Velika Gorica RK Zagorec Krapina 10-2 3 Grupa A 2007
26.05. 12:52 RK Ivančica Ivanec 1 RK Petrinja 8-7 1 Grupa C 2008
26.05. 12:52 MRK Sesvete 3 GRK Varaždin 1930 8-12 2 Grupa C 2008
26.05. 12:52 MRK Sesvete 1 RK Dubrava Vrbovečka 12-5 3 Grupa D 2008
26.05. 13:04 RK ŠR Karlovac RK Ivančica Ivanec 2 1-5 1 Grupa D 2008
26.05. 13:04 RK Zagorec Krapina RK Pavleki 1-26 2 Grupa A 2007
26.05. 13:04 RK Dubrava Vrbovečka RK Baltazar Velika Gorica 9-4 3 Grupa A 2007
26.05. 13:16 RŠ Vučići Zagreb RK Jamnica Pisarovina 6-13 1 Grupa A 2007
26.05. 13:16 RK Petrinja MRK Sesvete 3 6-11 2 Grupa C 2008
26.05. 13:16 RK Pavleki RK Ivančica Ivanec 1 8-13 3 Grupa C 2008
26.05. 13:28 RK Dubrava Vrbovečka RK ŠR Karlovac 10-6 1 Grupa D 2008
26.05. 13:28 HRK Gorica MRK Sesvete 1 6-18 3 Grupa D 2008
26.05. 13:40 GRK Varaždin 1930 / E1 RŠ Vučići Zagreb / F2 10-3 1 2009. razig.
26.05. 13:40 RK ŠR Karlovac / F1 RŠ VG Vučići 2014 / G2 8-7 2 2009. razig.
26.05. 13:40 RK Pavleki / G1 MRK Sesvete / E2 12-3 3 2009. razig.
26.05. 13:52 MRK Sesvete / B1 GRK Varaždin 1930 / C2 10-8 1 2008. razig.
26.05. 13:52 RK Ivančica Ivanec / C1 RK Dubrava Vrbovečka / D2 13-8 2 2008. razig.
26.05. 13:52 MRK Sesvete / D1 RK Jamnica Pisarovina / B2 11-7 3 2008. razig.
26.05. 14:04 RK Pavleki / A1 RŠ Vučići Zagreb / A4 12-3 1 2007. 1/2 finale 1
26.05. 14:04 RK Jamnica Pisarovina / A2 RK Dubrava Vrbovečka / A3 12-5 2 2007. 1/2 finale 2
26.05. 14:04 RK ŠR Karlovac / pob. (F1:G2) RK Pavleki / pob. (G1:E2) 3-9 3 2009. 1-3. mj.
26.05. 14:16 RŠ Vučići Zagreb / por. A1/A4 RK Dubrava Vrbovečka / por. A2/A3 4-5 3 2007. za 3. mjesto
26.05. 14:16 RK Ivančica Ivanec / pob. (C1:D2) MRK Sesvete / pob. (D1:B2) 10-6 2 2008. 1-3. mj.
26.05. 14:16 GRK Varaždin 1930 / pob. (E1:F2) RK ŠR Karlovac / pob. (F1:G2) 9-15 1 2009. 1-3. mj.
26.05. 14:28 MRK Sesvete / pob. (B1:C2) RK Ivančica Ivanec / pob. (C1:D2) 10-10 3 2008. 1-3. mj.
26.05. 14:28 RK Pavleki / pob. (G1:E2) GRK Varaždin 1930 / pob. (E1:F2) 10-6 1 2009. 1-3. mj.
26.05. 14:40 MRK Sesvete / pob. (D1:B2) MRK Sesvete / pob. (B1:C2) 7-10 2 2008. 1-3. mj.
26.05. 14:52 RK Pavleki / pob. A1/A4 RK Jamnica Pisarovina / pob. A2/A3 15-6 2 2007. FINALE

Poredak - Mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Pavleki 5 4 1 0 78 32 46 9 N P P P P
2 RK Jamnica Pisarovina 5 4 1 0 77 35 42 9 N P P P P
3 RK Dubrava Vrbovečka 5 3 0 2 41 40 1 6 P I P I P
4 RŠ Vučići Zagreb 5 2 0 3 36 44 -8 4 P P I I I
5 RK Baltazar Velika Gorica 5 1 0 4 36 53 -17 2 I I I P I
6 RK Zagorec Krapina 5 0 0 5 11 75 -64 0 I I I I I
1 MRK Sesvete - 2 2 2 0 0 19 8 11 4 P P
2 RK Jamnica Pisarovina 2 1 0 1 20 14 6 2 I P
3 RK Zagorica Zagreb 2 1 0 1 12 17 -5 2 P I
4 RK Zabok 2 0 0 2 5 17 -12 0 I I
1 RK Ivančica Ivanec - 1 4 4 0 0 47 34 13 8 P P P P
2 GRK Varaždin 1930 3 2 0 1 38 27 11 4 P I P
3 RK Petrinja 3 1 0 2 22 26 -4 2 P I I
4 MRK Sesvete - 3 3 1 0 2 29 34 -5 2 I I P
5 RK Pavleki 3 0 0 3 24 39 -15 0 I I I
1 MRK Sesvete - 1 4 4 0 0 49 19 30 8 P P P P
2 RK Ivančica Ivanec - 2 3 2 0 1 17 14 3 4 P I P
3 RK Dubrava Vrbovečka 3 2 0 1 24 25 -1 4 P I P
4 RK ŠR Karlovac 3 0 0 3 11 24 -13 0 I I I
5 HRK Gorica 3 0 0 3 16 35 -19 0 I I I
1 GRK Varaždin 1930 3 3 0 0 29 17 12 6 P P P
2 MRK Sesvete 3 2 0 1 27 22 5 4 P P I
3 RK Ivančica Ivanec 3 1 0 2 21 20 1 2 I I P
4 RK Bedekovčina - 1 3 0 0 3 15 33 -18 0 I I I
1 RK ŠR Karlovac 3 3 0 0 39 5 34 6 P P P
2 ŠRK Moslavac Popovača 3 1 0 2 15 22 -7 2 I P I
3 RŠ Vučići Zagreb 3 1 0 2 9 20 -11 2 P I I
4 RK Dubrava Vrbovečka 3 1 0 2 5 21 -16 2 I I P
1 RK Pavleki 3 3 0 0 41 11 30 6 P P P
2 RŠ VG Vučići 2014 3 2 0 1 22 21 1 4 P P I
3 RK Jamnica Pisarovina 3 0 1 2 22 35 -13 1 I I N
4 RK Bedekovčina - 2 3 0 1 2 12 30 -18 1 I I N

Dječaci 2007:

1. RK Pavleki Zagreb

2. RK Jamnica Pisarovina

3. RK Dubrava Vrbovečka


Dječaci 2008:

1. RK Ivančica Ivanec

2. MRK Sesvete 2

3. MRK Sesvete 1


Dječaci 2009:
1. RK Pavleki Zagreb

2. RK ŠR Karlovac

3. GRK Varaždin


Poveznice na turnir (raspored, satnica, rezultati):

NAJAVA TURNIRA

DJEVOJČICE 27.06.2018.


Sve informacije o turniru možete dobiti na mob 098/907 64 63 ili e-mail: rkjamnica@gmail.com

Sljedeće najave