Registracija
Svi
27

6.međunarodni turnir u mini rukometu "Pisarovina 2018" - djevojčice

  • Turnir
  • Ženski
  • Mini rukomet (U-11/10/9)
  • liga/natjecanje

Nedjelja, 27.05.2018 09:00 Početak

Nedjelja, 27.05.2018 16:00 Završetak

Raspored turnira - Mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
27.05. 10:00 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica RK Laurus Velika Ludina 12-3 1 Grupa A 2007
27.05. 10:00 RK Zelina SURK Garešnica 13-9 2 Grupa A 2007
27.05. 10:00 ŽRK Brod RŠ Vučići Zagreb 5-7 3 Grupa B 2007
27.05. 10:12 ŽRK Bistra RK Jamnica Pisarovina 3-13 1 Grupa B 2007
27.05. 10:12 RK Zagorica Zagreb RK Čavle 3-9 2 Grupa C 2008
27.05. 10:12 RK Valpovka Valpovo 1 RK Đurđevac 2 6-9 3 Grupa C 2008
27.05. 10:24 RK ŠR Karlovac 2 RŠ Vučići Zagreb 6-12 1 Grupa D 2008
27.05. 10:24 ŽRK Sloga Sveta Nedelja RK Zelina 12-6 1 Grupa D 2008
27.05. 10:24 RK Đurđevac 1 RK Valpovka Valpovo 2 7-0 2 Grupa E 2008
27.05. 10:36 ŠŽRK Petrinia Petrinja RK Jamnica Pisarovina 3-12 3 Grupa E 2008
27.05. 10:36 RK Laurus Velika Ludina RK ŠR Karlovac 6-6 2 Grupa F 2009
27.05. 10:36 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica RŠ Vučići Zagreb 9-9 3 Grupa G 2009
27.05. 10:48 RK Laurus Velika Ludina SURK Garešnica 11-10 3 Grupa A 2007
27.05. 10:48 RK Zabok RK Jamnica Pisarovina 3-13 1 Grupa F 2009
27.05. 10:48 ŽRK Sloga Sveta Nedelja ŠRK Moslavac Popovača 5-5 2 Grupa G 2009
27.05. 11:00 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica RK Zelina 8-11 1 Grupa A 2007
27.05. 11:00 RŠ Vučići Zagreb RK Jamnica Pisarovina 2-14 2 Grupa B 2007
27.05. 11:00 ŽRK Brod ŽRK Bistra 6-10 3 Grupa B 2007
27.05. 11:12 RK Čavle RK Valpovka Valpovo 1 6-9 1 Grupa C 2008
27.05. 11:12 RK ŠR Karlovac 1 RK Zagorica Zagreb 24-0 2 Grupa C 2008
27.05. 11:12 RŠ Vučići Zagreb RK Zelina 9-7 3 Grupa D 2008
27.05. 11:24 RK Đurđevac 1 ŠŽRK Petrinia Petrinja 6-5 3 Grupa E 2008
27.05. 11:24 RK ŠR Karlovac 2 ŽRK Sloga Sveta Nedelja 5-15 1 Grupa D 2008
27.05. 11:24 RK Valpovka Valpovo 2 RK Jamnica Pisarovina 4-8 2 Grupa E 2008
27.05. 11:36 RK ŠR Karlovac RK Jamnica Pisarovina 11-4 1 Grupa F 2009
27.05. 11:36 RK Laurus Velika Ludina RK Zabok 11-1 2 Grupa F 2009
27.05. 11:36 RŠ Vučići Zagreb ŠRK Moslavac Popovača 9-2 3 Grupa G 2009
27.05. 11:48 SURK Garešnica ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica 12-8 1 Grupa A 2007
27.05. 11:48 RK Zelina RK Laurus Velika Ludina 9-4 2 Grupa A 2007
27.05. 11:48 ŽRK Bistra RŠ Vučići Zagreb 8-13 3 Grupa B 2007
27.05. 12:00 RK Valpovka Valpovo 1 RK ŠR Karlovac 1 2-17 3 Grupa C 2008
27.05. 12:00 RK Jamnica Pisarovina ŽRK Brod 13-0 2 Grupa B 2007
27.05. 12:00 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica ŽRK Sloga Sveta Nedelja 10-9 1 Grupa G 2009
27.05. 12:40 RK Đurđevac 2 RK Čavle 9-2 1 Grupa C 2008
27.05. 12:40 ŽRK Sloga Sveta Nedelja RŠ Vučići Zagreb 9-10 2 Grupa D 2008
27.05. 12:40 RK Zelina RK ŠR Karlovac 2 9-8 3 Grupa D 2008
27.05. 12:52 ŠŽRK Petrinia Petrinja RK Valpovka Valpovo 2 6-3 1 Grupa E 2008
27.05. 12:52 RK Jamnica Pisarovina RK Đurđevac 1 9-10 2 Grupa E 2008
27.05. 12:52 RK Zabok RK ŠR Karlovac 2-17 3 Grupa F 2009
27.05. 13:04 RK Jamnica Pisarovina RK Laurus Velika Ludina 6-9 1 Grupa F 2009
27.05. 13:04 ŽRK Sloga Sveta Nedelja RŠ Vučići Zagreb 7-5 2 Grupa G 2009
27.05. 13:04 ŠRK Moslavac Popovača ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica 1-14 3 Grupa G 2009
27.05. 13:16 RK ŠR Karlovac 1 RK Đurđevac 2 18-7 1 Grupa C 2008
27.05. 13:16 RK Valpovka Valpovo 1 RK Zagorica Zagreb 6-3 3 Grupa C 2008
27.05. 13:28 RK Đurđevac 2 RK Zagorica Zagreb 11-1 1 Grupa C 2008
27.05. 13:28 RK Čavle RK ŠR Karlovac 1 5-17 3 Grupa C 2008
27.05. 13:40 RK ŠR Karlovac / C1 RK Jamnica Pisarovina / E2 21-7 1 2008. razig.
27.05. 13:40 RŠ Vučići Zagreb / D1 RK Đurđevac / C2 13-5 2 2008. razig.
27.05. 13:40 RK Đurđevac / E1 ŽRK Sloga Sveta Nedelja / D2 8-9 3 2008. razig.
27.05. 13:52 RK ŠR Karlovac / F1 ŽRK Sloga Sveta Nedelja / G2 13-8 1 2009. 1/2 finale 1
27.05. 13:52 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica / G1 RK Laurus Velika Ludina / F2 17-16 3 2009. 1/2 finale 2
27.05. 14:04 RK Zelina / A1 RŠ Vučići Zagreb / B2 7-6 1 2007. 1/2 finale 1
27.05. 14:04 RK Jamnica Pisarovina / B1 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica / A2 12-8 3 2007. 1/2 finale 2
27.05. 14:16 RŠ Vučići Zagreb ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica 8-6 3 2007. za 3. mjesto
27.05. 14:16 ŽRK Sloga Sveta Nedelja RK Laurus Velika Ludina 5-11 1 2009. za 3. mjesto
27.05. 14:28 RŠ Vučići Zagreb ŽRK Sloga Sveta Nedelja 7-7 1 2008. 1-3. mj.
27.05. 14:28 RK ŠR Karlovac RŠ Vučići Zagreb 11-6 2 2008. 1-3. mj.
27.05. 14:28 ŽRK Sloga Sveta Nedelja RK ŠR Karlovac 9-15 3 2008. 1-3. mj.
27.05. 14:40 RK ŠR Karlovac ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica 10-8 2 2009. FINALE
27.05. 14:52 RK Jamnica Pisarovina RK Zelina 9-11 2 2007. FINALE

Poredak - Mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Zelina 3 3 0 0 33 21 12 6 P P P
2 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica 3 1 0 2 28 26 2 2 P I I
3 SURK Garešnica 3 1 0 2 31 32 -1 2 I I P
4 RK Laurus Velika Ludina 3 1 0 2 18 31 -13 2 I P I
1 RK Jamnica Pisarovina 3 3 0 0 40 5 35 6 P P P
2 RŠ Vučići Zagreb 3 2 0 1 22 27 -5 4 P I P
3 ŽRK Bistra 3 1 0 2 21 32 -11 2 I P I
4 ŽRK Brod 3 0 0 3 11 30 -19 0 I I I
1 RK ŠR Karlovac - 1 4 4 0 0 76 14 62 8 P P P P
2 RK Đurđevac - 2 4 3 0 1 36 27 9 6 P P I P
3 RK Valpovka Valpovo - 1 4 2 0 2 23 35 -12 4 I P I P
4 RK Čavle 4 1 0 3 22 38 -16 2 P I I I
5 RK Zagorica Zagreb 4 0 0 4 7 50 -43 0 I I I I
1 RŠ Vučići Zagreb 3 3 0 0 31 22 9 6 P P P
2 ŽRK Sloga Sveta Nedelja 3 2 0 1 36 21 15 4 P P I
3 RK Zelina 3 1 0 2 22 29 -7 2 I I P
4 RK ŠR Karlovac - 2 3 0 0 3 19 36 -17 0 I I I
1 RK Đurđevac - 1 3 3 0 0 23 14 9 6 P P P
2 RK Jamnica Pisarovina 3 2 0 1 29 17 12 4 P P I
3 ŠŽRK Petrinia Petrinja 3 1 0 2 14 21 -7 2 I I P
4 RK Valpovka Valpovo - 2 3 0 0 3 7 21 -14 0 I I I
1 RK ŠR Karlovac 3 2 1 0 34 12 22 5 N P P
2 RK Laurus Velika Ludina 3 2 1 0 26 13 13 5 N P P
3 RK Jamnica Pisarovina 3 1 0 2 23 23 0 2 P I I
4 RK Zabok 3 0 0 3 6 41 -35 0 I I I
1 ŽRK Knežopoljka Kozarska Dubica 3 2 1 0 33 19 14 5 N P P
2 RŠ Vučići Zagreb 3 1 1 1 23 18 5 3 N P I
3 ŽRK Sloga Sveta Nedelja 3 1 1 1 21 20 1 3 N I P
4 ŠRK Moslavac Popovača 3 0 1 2 8 28 -20 1 N I I

DJEVOJČICE 2007:                                                                                                                    

1.            RK ZELINA                         

2.            RK JAMNICA                    

3.            RŠ VUČIĆI                                                                         

 

DJEVOJČICE 2008:                                                                                                

1.            RŠK KARLOVAC                                 

2.            RŠ VUČIĆI                          

3.            ŽRK SLOGA                       

     

DJEVOJČICE 2009:          

1.            RŠK KARLOVAC                                 

2.            ŽRK KNEŽOPOLJKA                          

3.           ŽRK LAURUS                                                                                                                                           



Poveznice na turnir (raspored, satnica, rezultati):

NAJAVA TURNIRA

DJEČACI 26.06.2018.


Sljedeće najave