Registracija
Tra
14

19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca - dječaci 2008.

MINI RUKOMET
SUPER MINI RUKOMET

SudioniciRK Š.R. KARLOVAC 3RK ČAVLIRK Š.R. KARLOVAC 1RK LIPA PAKRACRK Š.R. KARLOVAC 2RK MORC CRIKVENICARK POLETRK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1
RŠ VUČIĆ ZAGREBMRK 28.APRILRK MARINA KAŠTELA 1RK UMAG
RK DRENAK SLUNJ 1RK POREČ 2
RK LIBRA TEHNIČARRK ZAGORICARK GOSPIĆ 1RK RUDAR RUDERK POREČ 1
RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2
RK PŠR CRIKVENICAVG VUČIĆI 2014RK NEXE NAŠICERK DRENAK SLUNJ 2RK MLADI RUDANRK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3RK MARINA KAŠTELA 2RK OGULINRK DUBRAVA
RK GOSPIĆ 2RK MARINA KAŠTELA 3RK Š.R KARLOVAC 4 RK Š.R. KARLOVAC 1 RK NEXE NAŠICE RK POREČ 1 RK RUDAR RUDE RK DRENAK SLUNJ 2 VG VUČIĆI 2014 RK UMAG RK ČAVLI RK GOSPIĆ 1 RK MARINA KAŠTELA 3

Nedjelja, 14.04.2019 08:00 Početak

Nedjelja, 14.04.2019 19:00 Završetak

Raspored turnira - Mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
14.04. 09:00 RK Š.R. KARLOVAC 3 RK ČAVLI 6-11 DUBOVAC 3 GRUPA C
14.04. 09:00 RK Š.R. KARLOVAC 1 RK LIPA PAKRAC 10-2 DUBOVAC 1 GRUPA A
14.04. 09:00 RK Š.R. KARLOVAC 2 RK MORC CRIKVENICA 5-6 DUBOVAC 2 GRUPA B
14.04. 09:12 RK POLET RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1 14-9 DUBOVAC 2 GRUPA E
14.04. 09:12 RŠ VUČIĆ ZAGREB MRK 28.APRIL 7-9 DUBOVAC 3 GRUPA F
14.04. 09:12 RK MARINA KAŠTELA 1 RK UMAG 7-8 DUBOVAC 1 GRUPA D
14.04. 09:24 RK DRENAK SLUNJ 1 RK POREČ 2 8-9 DUBOVAC 2 GRUPA H
14.04. 09:24 RK LIBRA TEHNIČAR RK ZAGORICA 5-0 DUBOVAC 3 GRUPA A
14.04. 09:24 RK GOSPIĆ 1 RK RUDAR RUDE 9-6 DUBOVAC 1 GRUPA G
14.04. 09:36 RK POREČ 1 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 9-7 DUBOVAC 1 GRUPA B
14.04. 09:36 RK PŠR CRIKVENICA VG VUČIĆI 2014 14-0 DUBOVAC 2 GRUPA C
14.04. 09:36 RK NEXE NAŠICE RK DRENAK SLUNJ 2 12-7 DUBOVAC 3 GRUPA D
14.04. 09:48 RK MLADI RUDAN RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3 6-20 DUBOVAC 2 GRUPA F
14.04. 09:48 RK MARINA KAŠTELA 2 RK OGULIN 2-8 DUBOVAC 3 GRUPA G
14.04. 09:48 RK DUBRAVA RK GOSPIĆ 2 4-7 DUBOVAC 1 GRUPA E
14.04. 10:00 RK POREČ 1 RK MORC CRIKVENICA 9-5 DUBOVAC 3 GRUPA B
14.04. 10:00 RK MARINA KAŠTELA 3 RK Š.R KARLOVAC 4 10-4 DUBOVAC 1 GRUPA H
14.04. 10:00 RK LIBRA TEHNIČAR RK LIPA PAKRAC 11-5 DUBOVAC 2 GRUPA A
14.04. 10:12 RK DUBRAVA RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1 6-5 DUBOVAC 3 GRUPA E
14.04. 10:12 RK PŠR CRIKVENICA RK ČAVLI 7-7 DUBOVAC 1 GRUPA C
14.04. 10:12 RK NEXE NAŠICE RK UMAG 15-11 DUBOVAC 2 GRUPA D
14.04. 10:24 RK MARINA KAŠTELA 3 RK POREČ 2 9-6 DUBOVAC 3 GRUPA H
14.04. 10:24 RK MLADI RUDAN MRK 28.APRIL 4-8 DUBOVAC 1 GRUPA F
14.04. 10:24 RK MARINA KAŠTELA 2 RK RUDAR RUDE 2-21 DUBOVAC 2 GRUPA G
14.04. 10:36 RK ZAGORICA RK Š.R. KARLOVAC 1 0-5 DUBOVAC 1 GRUPA A
14.04. 10:36 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 RK Š.R. KARLOVAC 2 12-8 DUBOVAC 2 GRUPA B
14.04. 10:36 VG VUČIĆI 2014 RK Š.R. KARLOVAC 3 4-6 DUBOVAC 3 GRUPA C
14.04. 10:48 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3 RŠ VUČIĆ ZAGREB 12-8 DUBOVAC 3 GRUPA F
14.04. 10:48 RK GOSPIĆ 2 RK POLET 10-15 DUBOVAC 2 GRUPA E
14.04. 10:48 RK DRENAK SLUNJ 2 RK MARINA KAŠTELA 1 6-9 DUBOVAC 1 GRUPA D
14.04. 11:00 RK Š.R KARLOVAC 4 RK DRENAK SLUNJ 1 6-5 DUBOVAC 2 GRUPA H
14.04. 11:00 RK ZAGORICA RK LIPA PAKRAC 0-5 DUBOVAC 3 GRUPA A
14.04. 11:00 RK OGULIN RK GOSPIĆ 1 5-16 DUBOVAC 1 GRUPA G
14.04. 11:12 VG VUČIĆI 2014 RK ČAVLI 5-11 DUBOVAC 2 GRUPA C
14.04. 11:12 RK DRENAK SLUNJ 2 RK UMAG 11-13 DUBOVAC 3 GRUPA D
14.04. 11:12 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 RK MORC CRIKVENICA 7-9 DUBOVAC 1 GRUPA B
14.04. 11:24 RK GOSPIĆ 2 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1 11-8 DUBOVAC 1 GRUPA E
14.04. 11:24 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3 MRK 28.APRIL 5-5 DUBOVAC 2 GRUPA F
14.04. 11:24 RK OGULIN RK RUDAR RUDE 7-10 DUBOVAC 3 GRUPA G
14.04. 11:36 RK Š.R. KARLOVAC 1 RK LIBRA TEHNIČAR 6-5 DUBOVAC 2 GRUPA A
14.04. 11:36 RK Š.R. KARLOVAC 2 RK POREČ 1 6-8 DUBOVAC 3 GRUPA B
14.04. 11:36 RK Š.R KARLOVAC 4 RK POREČ 2 9-8 DUBOVAC 1 GRUPA H
14.04. 11:48 RK POLET RK DUBRAVA 11-5 DUBOVAC 3 GRUPA E
14.04. 11:48 RK Š.R. KARLOVAC 3 RK PŠR CRIKVENICA 1-8 DUBOVAC 1 GRUPA C
14.04. 11:48 RK MARINA KAŠTELA 1 RK NEXE NAŠICE 9-17 DUBOVAC 2 GRUPA D
14.04. 12:00 RK GOSPIĆ 1 RK MARINA KAŠTELA 2 14-3 DUBOVAC 2 GRUPA G
14.04. 12:00 RK DRENAK SLUNJ 1 RK MARINA KAŠTELA 3 10-7 DUBOVAC 3 GRUPA H
14.04. 12:00 RŠ VUČIĆ ZAGREB RK MLADI RUDAN 13-5 DUBOVAC 1 GRUPA F
14.04. 14:30 RK Š.R. KARLOVAC 1 /A1 RK Š.R KARLOVAC 4 /H2 9-4 RAKOVAC 1 VF 1/8 A
14.04. 14:30 RK LIPA PAKRAC /A3 RK DRENAK SLUNJ 1 /H4 2-13 DUBOVAC 2 MF 1/8 A
14.04. 14:42 RK MARINA KAŠTELA 1 /D3 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1 /E4 5-0 DUBOVAC 3 MF 1/8 D
14.04. 14:42 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 /B3 RK MARINA KAŠTELA 2 /G4 9-4 DUBOVAC 1 MF 1/8 B
14.04. 14:42 RK Š.R. KARLOVAC 3 /C3 RK MLADI RUDAN /F4 5-6 DUBOVAC 2 MF 1/8 C
14.04. 14:43 RK PŠR CRIKVENICA /C1 MRK 28.APRIL /F2 5-6 RAKOVAC 2 VF 1/8 C
14.04. 14:43 RK NEXE NAŠICE /D1 RK GOSPIĆ 2 /E2 21-16 RAKOVAC 3 VF 1/8 D
14.04. 14:43 RK POREČ 1 /B1 RK RUDAR RUDE /G2 6-12 RAKOVAC 1 VF 1/8 B
14.04. 14:54 RK OGULIN /G3 RK Š.R. KARLOVAC 2 /B4 8-7 DUBOVAC 3 MF 1/8 G
14.04. 14:54 RK DUBRAVA /E3 RK DRENAK SLUNJ 2 /D4 3-13 DUBOVAC 1 MF 1/8 E
14.04. 14:54 RŠ VUČIĆ ZAGREB /F3 VG VUČIĆI 2014 /C4 5-0 DUBOVAC 2 MF 1/8 F
14.04. 14:56 RK POLET /E1 RK UMAG /D2 13-7 RAKOVAC 1 VF 1/8 E
14.04. 14:56 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3 /F1 RK ČAVLI /C2 17-9 RAKOVAC 2 VF 1/8 F
14.04. 14:56 RK GOSPIĆ 1 /G1 RK MORC CRIKVENICA /B2 13-6 RAKOVAC 3 VF 1/8 G
14.04. 15:06 RK POREČ 2 /H3 RK ZAGORICA /A4 5-0 DUBOVAC 1 MF 1/8 H
14.04. 15:09 RK MARINA KAŠTELA 3 /H1 RK LIBRA TEHNIČAR /A2 6-17 RAKOVAC 1 VF 1/8 H
14.04. 15:42 RK DRENAK SLUNJ 1 /POB(MF 1/8 A) RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 /POB(MF 1/8 B) 14-8 DUBOVAC 1 MF 1/4 A
14.04. 15:42 RK MLADI RUDAN /POB(MF 1/8 C) RK MARINA KAŠTELA 1 /POB(MF 1/8 D) 4-14 DUBOVAC 2 MF 1/4 B
14.04. 15:42 RK DRENAK SLUNJ 2 /POB(MF 1/8 E) RŠ VUČIĆ ZAGREB /POB(MF 1/8 F) 2-13 DUBOVAC 3 MF 1/4 C
14.04. 15:48 RK Š.R. KARLOVAC 1 /POB(VF 1/8 A) RK RUDAR RUDE /POB(VF 1/8 B) 6-8 RAKOVAC 1 VF 1/4 A
14.04. 15:48 MRK 28.APRIL /POB(VF 1/8 C) RK NEXE NAŠICE /POB(VF 1/8 D) 12-11 RAKOVAC 2 VF 1/4 B
14.04. 15:48 RK POLET /POB(VF 1/8 E) RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3 /POB(VF 1/8 F) 10-5 RAKOVAC 3 VF 1/4 C
14.04. 15:54 RK OGULIN /POB(MF 1/8 G) RK POREČ 2 /POB(MF 1/8 H) 14-6 DUBOVAC 1 MF 1/4 D
14.04. 16:01 RK GOSPIĆ 1 /POB(VF 1/8 G) RK LIBRA TEHNIČAR /POB(VF 1/8 H) 16-9 RAKOVAC 1 VF 1/4 D
14.04. 16:18 RK DRENAK SLUNJ 1 /POB(MF 1/4 A) RK MARINA KAŠTELA 1 /POB(MF 1/4 B) 5-9 DUBOVAC 1 MF 1/2 A
14.04. 16:18 RŠ VUČIĆ ZAGREB /POB(MF 1/4 C) RK OGULIN /POB(MF 1/4 D) 9-5 DUBOVAC 2 MF 1/2 B
14.04. 16:27 RK RUDAR RUDE /POB(VF 1/4 A) MRK 28.APRIL /POB(VF 1/4 B) 11-7 RAKOVAC 1 VF 1/2 A
14.04. 16:27 RK POLET /POB(VF 1/4 C) RK GOSPIĆ 1 /POB(VF 1/4 D) 11-12 RAKOVAC 2 VF 1/2 B
14.04. 17:13 RK DRENAK SLUNJ 1 /POR(MF 1/2 A ) RK OGULIN /POR(MF 1/2 B ) 11-12 RAKOVAC 2 MF 3 MJESTO
14.04. 17:28 MRK 28.APRIL /POR(VF 1/2 A) RK POLET /POR(VF 1/2 B) 9-13 RAKOVAC VF 3 MJESTO
14.04. 17:43 RK MARINA KAŠTELA 1 /POB(MF 1/2 A) RŠ VUČIĆ ZAGREB /POB(MF 1/2 B) 9-6 RAKOVAC MF FINALE
14.04. 17:58 RK RUDAR RUDE /POB(VF 1/2 A) RK GOSPIĆ 1 /POB(VF 1/2 B) 8-10 RAKOVAC VF FINALE

Poredak - Mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Š.R. KARLOVAC 1 3 3 0 0 21 7 14 6 P P P
2 RK LIBRA TEHNIČAR 3 2 0 1 21 11 10 4 P P I
3 RK LIPA PAKRAC 3 1 0 2 12 21 -9 2 I I P
4 RK ZAGORICA 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 RK POREČ 1 3 3 0 0 26 18 8 6 P P P
2 RK MORC CRIKVENICA 3 2 0 1 20 21 -1 4 P I P
3 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 3 1 0 2 26 26 0 2 I P I
4 RK Š.R. KARLOVAC 2 3 0 0 3 19 26 -7 0 I I I
1 RK PŠR CRIKVENICA 3 2 1 0 29 8 21 5 P N P
2 RK ČAVLI 3 2 1 0 29 18 11 5 P N P
3 RK Š.R. KARLOVAC 3 3 1 0 2 13 23 -10 2 I P I
4 VG VUČIĆI 2014 3 0 0 3 9 31 -22 0 I I I
1 RK NEXE NAŠICE 3 3 0 0 44 27 17 6 P P P
2 RK UMAG 3 2 0 1 32 33 -1 4 P I P
3 RK MARINA KAŠTELA 1 3 1 0 2 25 31 -6 2 I P I
4 RK DRENAK SLUNJ 2 3 0 0 3 24 34 -10 0 I I I
1 RK POLET 3 3 0 0 40 24 16 6 P P P
2 RK GOSPIĆ 2 3 2 0 1 28 27 1 4 P I P
3 RK DUBRAVA 3 1 0 2 15 23 -8 2 I P I
4 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 1 3 0 0 3 22 31 -9 0 I I I
1 RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3 3 2 1 0 37 19 18 5 P P N
2 MRK 28.APRIL 3 2 1 0 22 16 6 5 P P N
3 RŠ VUČIĆ ZAGREB 3 1 0 2 28 26 2 2 I I P
4 RK MLADI RUDAN 3 0 0 3 15 41 -26 0 I I I
1 RK GOSPIĆ 1 3 3 0 0 39 14 25 6 P P P
2 RK RUDAR RUDE 3 2 0 1 37 18 19 4 I P P
3 RK OGULIN 3 1 0 2 20 28 -8 2 P I I
4 RK MARINA KAŠTELA 2 3 0 0 3 7 43 -36 0 I I I
1 RK MARINA KAŠTELA 3 3 2 0 1 26 20 6 4 P P I
2 RK Š.R KARLOVAC 4 3 2 0 1 19 23 -4 4 I P P
3 RK DRENAK SLUNJ 1 3 1 0 2 23 22 1 2 I I P
4 RK POREČ 2 3 1 0 2 23 26 -3 2 P I I

19. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca - dječaci 2008.

Poredak GRUPE H:

1. RK MARINA KAŠTELA 3

2. RK Š.R KARLOVAC 4

3. RK POREČ 2

4. RK DRENAK SLUNJ 1

REZULTATI NA NAVEDENIM POVEZNICAMA:
Rezultati djevojčice 2008 godište

Rezultati dječaci 2010 godište


Sljedeće najave