Registracija
Tra
15

18. Međunarodno otvoreno prvenstvo Karlovca u mini rukometu za dječake

MINI RUKOMET

SudioniciRK Š.R. KARLOVAC 1RK LIPA PAKRAC 1ŠR MOSLAVACRK ZADAR 1954RK MINI SUNCE BIOGRADRK LIPA PAKRAC 2RK ARBA RABRK ZAGORICARK DARUVAR
RK DOBAVA (SLO)RK DUBOVAC GAZAŠR BRODRK VALPOVKARK RUDAR RUDE 2
RK PPD ZAGREB
MRK ČAKOVEC 2
RK RUDAR RUDE 1RK KRŠKO(SLO)RK GOSPIĆRK MARINA KAŠTELA 2RK OGULINRK MORNAR DRAMALJ CRIKVENICARK LIBRA TEHNIČARRK Š.R. KARLOVAC 3RK SLATINARK Š.R. KARLOVAC 2MRK 28 APRILRK Š.R. KARLOVAC 4RK KRAJINA CAZIN (BIH)RK UMAG
RK MARINA KAŠTELA 1PŠR CRIKVENICA
RK BENKOVAC
RK MLADI RUDAR LABINHRK GORICA
RK JAMNICA
RK TROGIRRK DUBRAVA
RK VIRO VIROVITICA
MRK ČAKOVEC 1
nema protivnika
RK KRŠKO(SLO)

Nedjelja, 15.04.2018 09:00 Početak

Nedjelja, 15.04.2018 18:00 Završetak

Raspored turnira - Mini rukomet

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
15.04. 09:00 RK Š.R. KARLOVAC 1 RK LIPA PAKRAC 1 15-3 Rakovac 1 Grupa A
15.04. 09:00 ŠR MOSLAVAC RK ZADAR 1954 9-9 Rakovac 2 Grupa B
15.04. 09:00 RK MINI SUNCE BIOGRAD RK LIPA PAKRAC 2 8-2 Rakovac 3 Grupa C
15.04. 09:00 RK ARBA RAB RK ZAGORICA 4-10 Dubovac 1 Grupa H
15.04. 09:00 RK DARUVAR RK DOBAVA (SLO) 5-0 Dubovac2 Grupa I
15.04. 09:00 RK DUBOVAC GAZA ŠR BROD 2-7 Dubovac 3 Grupa J
15.04. 09:13 RK VALPOVKA RK RUDAR RUDE 2 14-5 Rakovac 3 Grupa F
15.04. 09:13 RK PPD ZAGREB MRK ČAKOVEC 2 14-5 Rakovac 1 Grupa D
15.04. 09:13 RK RUDAR RUDE 1 RK KRŠKO(SLO) 11-11 Rakovac 2 Grupa E
15.04. 09:26 RK GOSPIĆ RK MARINA KAŠTELA 2 14-8 Rakovac 1 Grupa G
15.04. 09:26 RK OGULIN RK MORNAR DRAMALJ CRIKVENICA 11-12 Rakovac 2 Grupa A
15.04. 09:26 RK LIBRA TEHNIČAR RK Š.R. KARLOVAC 3 0-5 Rakovac 3 Grupa B
15.04. 09:26 RK SLATINA RK Š.R. KARLOVAC 2 7-4 Dubovac 1 Grupa H
15.04. 09:26 MRK 28 APRIL RK Š.R. KARLOVAC 4 16-2 Dubovac 2 Grupa I
15.04. 09:26 RK KRAJINA CAZIN (BIH) RK UMAG 8-7 Dubovac 3 Grupa J
15.04. 09:39 RK MARINA KAŠTELA 1 PŠR CRIKVENICA 7-9 Rakovac 2 Grupa D
15.04. 09:39 RK BENKOVAC RK MLADI RUDAR LABIN 2-12 Rakovac 3 Grupa E
15.04. 09:39 HRK GORICA RK JAMNICA 6-13 Rakovac 1 Grupa C
15.04. 09:52 RK TROGIR RK DUBRAVA 11:10 Rakovac 1 Grupa F
15.04. 09:52 RK VIRO VIROVITICA MRK ČAKOVEC 1 14:11 Rakovac 2 Grupa G
15.04. 09:52 RK OGULIN RK LIPA PAKRAC 1 13:14 Rakovac 3 Grupa A
15.04. 09:52 RK SLATINA RK ZAGORICA 5-9 Dubovac1 Grupa H
15.04. 09:52 MRK 28 APRIL RK DOBAVA (SLO) 5-0 Dubovac 2 Grupa I
15.04. 09:52 RK KRAJINA CAZIN (BIH) ŠR BROD 8-4 Dubovac 3 Grupa J
15.04. 10:05 RK LIBRA TEHNIČAR RK ZADAR 1954 0:5 Rakovac 1 Grupa B
15.04. 10:05 HRK GORICA RK LIPA PAKRAC 2 13:3 Rakovac 2 Grupa C
15.04. 10:05 RK MARINA KAŠTELA 1 MRK ČAKOVEC 2 5:13 Rakovac 3 Grupa D
15.04. 10:18 RK Š.R. KARLOVAC 2 RK ARBA RAB 2-18 Dubovac 1 Grupa H
15.04. 10:18 RK Š.R. KARLOVAC 4 RK DARUVAR 1-17 Dubovac 2 Grupa I
15.04. 10:18 RK UMAG RK DUBOVAC GAZA 12-2 Dubovac 3 Grupa J
15.04. 10:18 RK BENKOVAC RK KRŠKO(SLO) 5:10 Rakovac 1 Grupa E
15.04. 10:18 RK TROGIR RK RUDAR RUDE 2 13:11 Rakovac 2 Grupa F
15.04. 10:18 RK VIRO VIROVITICA RK MARINA KAŠTELA 2 14:7 Rakovac 3 Grupa G
15.04. 10:31 RK MORNAR DRAMALJ CRIKVENICA RK Š.R. KARLOVAC 1 3:18 Rakovac 1 Grupa A
15.04. 10:31 RK Š.R. KARLOVAC 3 ŠR MOSLAVAC 3:12 Rakovac 2 Grupa B
15.04. 10:31 RK JAMNICA RK MINI SUNCE BIOGRAD 11:9 Rakovac 3 Grupa C
15.04. 10:44 RK Š.R. KARLOVAC 2 RK ZAGORICA 5-19 Dubovac 1 Grupa H
15.04. 10:44 RK Š.R. KARLOVAC 4 RK DOBAVA (SLO) 5-0 Dubovac 2 Grupa I
15.04. 10:44 RK UMAG ŠR BROD 11-7 Dubovac 3 Grupa J
15.04. 10:44 PŠR CRIKVENICA RK PPD ZAGREB 7:12 Rakovac 1 Grupa D
15.04. 10:44 RK MLADI RUDAR LABIN RK RUDAR RUDE 1 8:12 Rakovac 2 Grupa E
15.04. 10:44 RK DUBRAVA RK VALPOVKA 6:14 Rakovac 3 Grupa F
15.04. 10:57 RK Š.R. KARLOVAC 3 RK ZADAR 1954 7-8 Rakovac 3 Grupa B
15.04. 10:57 MRK ČAKOVEC 1 RK GOSPIĆ 6-20 Rakovac 1 Grupa G
15.04. 10:57 RK MORNAR DRAMALJ CRIKVENICA RK LIPA PAKRAC 1 13-13 Rakovac 2 Grupa A
15.04. 11:10 RK DUBOVAC GAZA RK KRAJINA CAZIN (BIH) 2-9 Dubovac 3 Grupa J
15.04. 11:10 RK JAMNICA RK LIPA PAKRAC 2 9-1 Rakovac 1 Grupa C
15.04. 11:10 PŠR CRIKVENICA MRK ČAKOVEC 2 12-8 Rakovac 2 Grupa D
15.04. 11:10 RK MLADI RUDAR LABIN RK KRŠKO(SLO) 10-5 Rakovac 3 Grupa E
15.04. 11:10 RK ARBA RAB RK SLATINA 16-5 Dubovac 1 Grupa H
15.04. 11:10 RK DARUVAR MRK 28 APRIL 19-9 Dubovac 2 Grupa I
15.04. 11:23 RK DUBRAVA RK RUDAR RUDE 2 12-8 Rakovac 1 Grupa F
15.04. 11:23 MRK ČAKOVEC 1 RK MARINA KAŠTELA 2 15-14 Rakovac 2 Grupa G
15.04. 11:23 RK Š.R. KARLOVAC 1 RK OGULIN 19-4 Rakovac 3 Grupa A
15.04. 11:36 RK PPD ZAGREB RK MARINA KAŠTELA 1 18-4 Rakovac 3 Grupa D
15.04. 11:36 ŠR MOSLAVAC RK LIBRA TEHNIČAR 5-0 Rakovac 1 Grupa B
15.04. 11:36 RK MINI SUNCE BIOGRAD HRK GORICA 9-10 Rakovac 2 Grupa C
15.04. 11:49 RK RUDAR RUDE 1 RK BENKOVAC 7-2 Rakovac 1 Grupa E
15.04. 11:49 RK VALPOVKA RK TROGIR 13-2 Rakovac 2 Grupa F
15.04. 11:49 RK GOSPIĆ RK VIRO VIROVITICA 9-9 Rakovac 3 Grupa G
15.04. 13:45 MRK 28 APRIL / I2 RK UMAG / J2 7-8 Rakovac 1 VF Kv. za 1/8 A
15.04. 13:45 RK TROGIR / F2 RK VIRO VIROVITICA / G2 9-16 Rakovac 2 VF Kv. za 1/8 B
15.04. 13:45 HRK GORICA / C2 PŠR CRIKVENICA / D2 7-6 Rakovac 3 VF Kv. za 1/8 C
15.04. 13:45 nema protivnika / I4 RK DUBOVAC GAZA / J4 Grabrik 1 MF Kv. za 1/8 A
15.04. 13:45 RK RUDAR RUDE 2 / F4 RK MARINA KAŠTELA 2 / G4 15-13 Grabrik 2 MF Kv. za 1/8 B
15.04. 13:45 RK LIPA PAKRAC 2 / C4 RK MARINA KAŠTELA 1 / D4 9-21 Grabrik 3 MF Kv. za 1/8 C
15.04. 13:58 RK OGULIN / A4 nema protivnika / B4 Grabrik 1 MF Kv. za 1/8 D
15.04. 13:58 RK LIPA PAKRAC 1 / A2 RK ZADAR 1954 / B2 8-12 Rakovac 1 VF Kv. za 1/8 D
15.04. 14:37 RK Š.R. KARLOVAC 1 / A1 RK ARBA RAB / H2 17-10 Rakovac 1 VF 1/8 A
15.04. 14:37 ŠR MOSLAVAC / B1 RK UMAG / POB.Kv. A 9-10 Rakovac 2 VF 1/8 B
15.04. 14:37 RK JAMNICA / C1 RK VIRO VIROVITICA / POB.Kv. B 5-10 Rakovac 3 VF 1/8 C
15.04. 14:37 RK MORNAR DRAMALJ CRIKVENICA / A3 RK Š.R. KARLOVAC 2 / H4 5-4 Grabrik 1 MF 1/8 A
15.04. 14:37 RK Š.R. KARLOVAC 3 / B3 RK DUBOVAC GAZA / POB.Kv. A 6-3 Grabrik 2 MF 1/8 B
15.04. 14:37 RK MINI SUNCE BIOGRAD / C3 RK RUDAR RUDE 2 / POB.Kv. B 13-12 Grabrik 3 MF 1/8 C
15.04. 14:50 MRK ČAKOVEC 2 / D3 RK BENKOVAC / E4 5-0 Grabrik 1 MF 1/8 D
15.04. 14:50 RK KRŠKO(SLO) / E3 RK Š.R. KARLOVAC 4 / I3 10-3 Grabrik 2 MF 1/8 E
15.04. 14:50 RK DUBRAVA / F3 RK MARINA KAŠTELA 1 / POB.Kv. C 11-6 Grabrik 3 MF 1/8 F
15.04. 14:50 RK PPD ZAGREB / D1 RK MLADI RUDAR LABIN / E2 15-7 Rakovac 1 VF 1/8 D
15.04. 14:50 RK RUDAR RUDE 1 / E1 RK DARUVAR / I1 13-9 Rakovac 2 VF 1/8 E
15.04. 14:50 RK VALPOVKA / F1 HRK GORICA / POB.Kv. C 16-4 Rakovac 3 VF 1/8 F
15.04. 15:03 RK GOSPIĆ / G1 RK ZADAR 1954 / POB.Kv. D 14-6 Rakovac 1 VF 1/8 G
15.04. 15:03 RK ZAGORICA / H1 RK KRAJINA CAZIN (BIH) / J1 11-6 Rakovac 2 VF 1/8 H
15.04. 15:03 MRK ČAKOVEC 1 / G3 nema protivnika / POB.Kv. D Grabrik 1 MF 1/8 G
15.04. 15:03 RK SLATINA / H3 ŠR BROD / J3 5-11 Grabrik 2 MF 1/8 H
15.04. 15:29 RK Š.R. KARLOVAC 1 / POB. 1/8 A RK UMAG / POB. 1/8 B 19-10 Rakovac 1 VF 1/4 A
15.04. 15:29 RK VIRO VIROVITICA / POB. 1/8 C RK PPD ZAGREB / POB. 1/8 D 13-8 Rakovac 2 VF 1/4 B
15.04. 15:29 RK RUDAR RUDE 1 / POB. 1/8 E RK VALPOVKA / POB. 1/8 F 7-11 Rakovac 3 VF 1/4 C
15.04. 15:30 RK MORNAR DRAMALJ CRIKVENICA / POB. 1/8 A RK Š.R. KARLOVAC 3 / POB. 1/8 B 13-4 Grabrik 1 MF 1/4 A
15.04. 15:30 RK MINI SUNCE BIOGRAD / POB. 1/8 C MRK ČAKOVEC 2 / POB. 1/8 D 10-4 Grabrik 2 MF 1/4 B
15.04. 15:30 RK KRŠKO(SLO) / POB. 1/8 E RK DUBRAVA / POB. 1/8 F 11-7 Grabrik 3 MF 1/4 C
15.04. 15:42 RK GOSPIĆ / POB. 1/8 G RK ZAGORICA / POB. 1/8 H 10-4 Rakovac 1 VF 1/4 D
15.04. 15:43 MRK ČAKOVEC 1 / POB. 1/8 G ŠR BROD / POB. 1/8 H 13-7 Grabrik 1 MF 1/4 D
15.04. 16:08 RK Š.R. KARLOVAC 1 / POB. 1/4 A RK VIRO VIROVITICA / POB. 1/4 B 9-13 Rakovac 1 VF 1/2 A
15.04. 16:08 RK VALPOVKA / POB. 1/4 C RK GOSPIĆ / POB. 1/4 D 13-8 Rakovac 2 VF 1/2 B
15.04. 16:34 RK KRŠKO(SLO) / POB. 1/4 C MRK ČAKOVEC 1 / POB. 1/4 D 11-10 Rakovac 2 MF 1/2 B
15.04. 16:34 RK MORNAR DRAMALJ CRIKVENICA / POB. 1/4 A RK MINI SUNCE BIOGRAD / POB. 1/4 B 7-14 Rakovac 1 MF 1/2 A
15.04. 16:47 RK Š.R. KARLOVAC 1 / POR. 1/2 A RK GOSPIĆ / POR. 1/2 B 11-12 Rakovac 2 VF za 3. mjesto
15.04. 16:47 RK MORNAR DRAMALJ CRIKVENICA / POR. 1/2 A MRK ČAKOVEC 1 / POR. 1/2 B 9-6 Rakovac 1 MF za 3. mjesto
15.04. 17:13 RK MINI SUNCE BIOGRAD / POB. 1/2 A RK KRŠKO(SLO) / POB. 1/2 B 5-9 Rakovac 3 MALO FINALE
15.04. 17:27 RK VIRO VIROVITICA / POB. 1/2 A RK VALPOVKA / POB. 1/2 B 12-16 Rakovac 2 VELIKO FINALE

Poredak - Mini rukomet

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Š.R. KARLOVAC 1 3 3 0 0 52 10 42 6 P P P
2 RK LIPA PAKRAC 1 3 1 1 1 30 41 -11 3 I P N
3 RK MORNAR DRAMALJ CRIKVENICA 3 1 1 1 28 42 -14 3 P I N
4 RK OGULIN 3 0 0 3 28 45 -17 0 I I I
1 ŠR MOSLAVAC 3 2 1 0 26 12 14 5 N P P
2 RK ZADAR 1954 3 2 1 0 22 16 6 5 N P P
3 RK Š.R. KARLOVAC 3 3 1 0 2 15 20 -5 2 P I I
4 RK LIBRA TEHNIČAR 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 RK JAMNICA 3 3 0 0 33 16 17 6 P P P
2 HRK GORICA 3 2 0 1 29 25 4 4 I P P
3 RK MINI SUNCE BIOGRAD 3 1 0 2 26 23 3 2 P I I
4 RK LIPA PAKRAC 2 3 0 0 3 6 30 -24 0 I I I
1 RK PPD ZAGREB 3 3 0 0 44 16 28 6 P P P
2 PŠR CRIKVENICA 3 2 0 1 28 27 1 4 P I P
3 MRK ČAKOVEC 2 3 1 0 2 26 31 -5 2 I P I
4 RK MARINA KAŠTELA 1 3 0 0 3 16 40 -24 0 I I I
1 RK RUDAR RUDE 1 3 2 1 0 30 21 9 5 N P P
2 RK MLADI RUDAR LABIN 3 2 0 1 30 19 11 4 P I P
3 RK KRŠKO(SLO) 3 1 1 1 26 26 0 3 N P I
4 RK BENKOVAC 3 0 0 3 9 29 -20 0 I I I
1 RK VALPOVKA 3 3 0 0 41 13 28 6 P P P
2 RK TROGIR 3 2 0 1 26 34 -8 4 P P I
3 RK DUBRAVA 3 1 0 2 28 33 -5 2 I I P
4 RK RUDAR RUDE 2 3 0 0 3 24 39 -15 0 I I I
1 RK GOSPIĆ 3 2 1 0 43 23 20 5 P P N
2 RK VIRO VIROVITICA 3 2 1 0 37 27 10 5 P P N
3 MRK ČAKOVEC 1 3 1 0 2 32 48 -16 2 I I P
4 RK MARINA KAŠTELA 2 3 0 0 3 29 43 -14 0 I I I
1 RK ZAGORICA 3 3 0 0 38 14 24 6 P P P
2 RK ARBA RAB 3 2 0 1 38 17 21 4 I P P
3 RK SLATINA 3 1 0 2 17 29 -12 2 P I I
4 RK Š.R. KARLOVAC 2 3 0 0 3 11 44 -33 0 I I I
1 RK DARUVAR 3 3 0 0 41 10 31 6 P P P
2 MRK 28 APRIL 3 2 0 1 30 21 9 4 P P I
3 RK Š.R. KARLOVAC 4 3 1 0 2 8 33 -25 2 I I P
4 RK DOBAVA (SLO) 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 RK KRAJINA CAZIN (BIH) 3 3 0 0 25 13 12 6 P P P
2 RK UMAG 3 2 0 1 30 17 13 4 I P P
3 ŠR BROD 3 1 0 2 18 21 -3 2 P I I
4 RK DUBOVAC GAZA 3 0 0 3 6 28 -22 0 I I I

POVEZNICA NA REZULTATE:

DJEVOJČICE - REZULTATI, TABLICE, RAZIGRAVANJE I POREDAK

DJEČACI - REZULTATI, TABLICE, RAZIGRAVANJE I POREDAK


VELIKO FINALE

Konačan poredak:

1. RK VALPOVKA

2. RK VIRO VIROVITICA

3. RK GOSPIĆ

4. RK Š.R. KARLOVAC 1

 

Najbolji pojedinci:

 Vratar: Lovro Mihaljević RK Valpovka

 Igrač: Luka Vuković RK Valpovka

 Strijelac: Matko Moslavac RK VIRO Virovitica


 Petorka turnira:

 1. Bruno Zubčić RK RŠ Karlovac

 2. Vedran Hečimović RK Gospić

 3. Šimun Pandurio RK Valpovka

 4. Leon Matijević RK VIRO Virovitica

 5. Mato Brdar RK Valpovka

 

Najbolji treneri:

 1. Matija Fumić RK Valpovka

 2. Marko Crljenić RK VIRO Virovitica

 3. Vanja Antić RK Gospić


MALO FINALE

Konačan poredak:

1. RK KRŠKO(SLO) 

2. RK MINI SUNCE BIOGRAD

3. RK MORNAR DRAMALJ CRIKVENICA

4. MRK ČAKOVEC 1

 

Najbolji pojedinci:

 Vratar: Marin Bogdanić RK MINI SUNCE Biograd

 Igrač: Niko Kokotec RK Krško (SLO) 

 Strijelac: Leonel Brečko RK Krško (SLO) 


 Petorka turnira:

 1. Niko Kokotec RK Krško (SLO) 

 2. Marko Šiško RK Krško (SLO) 

 3. Marko Kazija RK MINI SUNCE Biograd

 4. Bruno Pešić RK MINI SUNCE Biograd

 5. Dominik Huljina  RK MORNAR DRAMALJ CRIKVENICA 

 

Najbolji treneri:

 1. Tomislav Huljina RK RŠ Karlovac

 2. Danijel Petrović RK MINI SUNCE Biograd

 3. Roko Kordić RK MORNAR DRAMALJ Crikvenica

Sljedeće najave