Raspored treninga

Oglasna ploča

Vijesti Sve vijesti >

• PRECIZAN BUDI I NA TRIBINI POLUDI

Pobjednici 3. kruga nagradne igre PRECIZAN BUDI I NA TRIBINI POLUDI su Marko Drinovac (OŠ SSK) i Vito Tutić (OŠ Jure Kaštelan). Čestitamo dečkima na osvjenim kartama (x 2 za svakoga)✌Veliki bravo i za ostale učesnike: Tomi Antekoloviću, Dominiku Mihalju, Dominiku Vučaku, Karlu Holetiću, Bernardu Vujiću i Karlu Mimici...

13.12.2017 23:48 Čitaj više >
  • Poraz u 2.kolu kupa Hrvatske

RK MAKSIMIR PASTELA – MRK METALAC  23:26 (13:16)U drugom kolu Kupa Hrvatske ždrijeb nas je spojio sa premijerligašem, ekipom MRK Metalac. Motivirani utakmicu otvaramo dobro, dolazimo do izrađenih prilika i pogodaka. Jedine probleme nam stvara vratar Metalca, David Heningman. Srećom, i naš Filip Perić je na visini zadatka. Do 15.minute ravnopravno se nosimo. Potom u narednih pet minuta, gosti...

13.12.2017 23:44 Čitaj više >