Registracija
Lip
16

12.RUKOMETNI TURNIR MAKSIMIR 2017

RUKOMET

SudioniciMRK DUGO SELO
RK MAKSIMIR PASTELA 2
RK MAKSIMIR PASTELA 1
RK DUBRAVA
SELEKCIJA ZAGREB 2005MRK SESVETE
RŠ KARLOVAC
RK LOKOMOTIVAŽRK IVANIĆ
RK KRAJINA CAZINHC VERLACH (A)RK VALPOVKARK UMAG
RS PULARK TREŠNJEVKAPPD ZAGREB
MRK DUGO SELO RK MAKSIMIR PASTELA 1MRK SESVETE MRK SESVETE RŠ KARLOVAC RK VALPOVKA

Petak, 16.06.2017 08:00 Početak

Nedjelja, 18.06.2017 20:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
16.06. 08:58 MRK DUGO SELO RK MAKSIMIR PASTELA 2 19 - 4 (12 - 1) Teren 1 Grupa A 2002
16.06. 09:31 RK MAKSIMIR PASTELA 1 RK DUBRAVA 17 - 11 ( 5 - 8 ) Teren 1 Grupa A 2002
16.06. 10:04 RK DUBRAVA SELEKCIJA ZAGREB 2005 13 - 14 Teren 1 Grupa B 2004
16.06. 10:32 MRK DUGO SELO RK MAKSIMIR PASTELA 1 13 - 12 Teren 1 Grupa A 2006
16.06. 11:00 MRK SESVETE RK MAKSIMIR PASTELA 2 4 - 11 Teren 1 Grupa B 2006
16.06. 11:28 MRK DUGO SELO RK MAKSIMIR PASTELA 1 21 - 13 (9 - 9) Teren 1 Grupa A 2002
16.06. 12:01 RK MAKSIMIR PASTELA 2 RŠ KARLOVAC 15 - 19 Teren 1 Grupa A 2004
16.06. 12:29 RK MAKSIMIR PASTELA 1 RK DUBRAVA 16 - 7 Teren 1 Grupa B 2004
16.06. 12:57 MRK DUGO SELO RK DUBRAVA 13 - 10 Teren 1 Grupa A 2006
16.06. 13:25 MRK SESVETE RŠ KARLOVAC 7 - 11 Teren 1 Grupa B 2006
16.06. 13:53 RK LOKOMOTIVA ŽRK IVANIĆ 17 - 14 Teren 1 Grupa A Ž 2002
16.06. 14:21 RK DUBRAVA RK KRAJINA CAZIN 18 - 6 (11 - 2) Teren 1 Grupa A 2002
16.06. 14:54 RK MAKSIMIR PASTELA 2 HC VERLACH (A) 20 - 13 Teren 1 Grupa A 2004
16.06. 15:22 MRK DUGO SELO RK VALPOVKA 18 - 16 Teren 1 Grupa B 2004
16.06. 15:50 RK MAKSIMIR PASTELA 2 RK UMAG 14 - 8 Teren 1 Grupa B 2006
16.06. 16:18 RS PULA RK TREŠNJEVKA 11 - 7 Teren 1 Grupa A Ž 2002
16.06. 16:46 RK KRAJINA CAZIN RS PULA 2 - 18 (1 - 9) Teren 1 Grupa A 2002
16.06. 17:19 RŠ KARLOVAC MRK SESVETE 12 - 11 Teren 1 Grupa A 2004
16.06. 17:47 RK VALPOVKA RK MAKSIMIR PASTELA 1 13 - 15 Teren 1 Grupa B 2004
16.06. 18:25 RŠ KARLOVAC RK UMAG 14 - 7 Teren 1 Grupa B 2006
16.06. 18:53 RK MAKSIMIR PASTELA 2 RS PULA 8 - 23 (4 - 13) Teren 1 Grupa A 2002
16.06. 19:26 HC VERLACH (A) MRK SESVETE 22 - 11 Teren 1 Grupa A 2004
16.06. 19:54 RK MAKSIMIR PASTELA 1 PPD ZAGREB 6 - 10 Teren 1 Grupa A 2006
17.06. 08:33 RK MAKSIMIR PASTELA 1 RK MAKSIMIR PASTELA 2 15 - 6 (10 - 5) Teren 1 Grupa A 2002
17.06. 09:01 RŠ KARLOVAC HC VERLACH (A) 8 - 19 Teren 1 Grupa A 2004
17.06. 09:29 RK DUBRAVA MRK DUGO SELO 16 - 18 Teren 1 Grupa B 2004
17.06. 09:57 SELEKCIJA ZAGREB 2005 RK MAKSIMIR PASTELA 1 13 - 14 Teren 1 Grupa B 2004
17.06. 10:25 RK DUBRAVA RK MAKSIMIR PASTELA 1 2 - 6 Teren 1 Grupa A 2006
17.06. 10:53 RŠ KARLOVAC RK MAKSIMIR PASTELA 2 10 - 13 Teren 1 Grupa B 2006
17.06. 11:21 RK UMAG MRK SESVETE 12 - 10 Teren 1 Grupa B 2006
17.06. 11:48 ŽRK IVANIĆ RK TREŠNJEVKA 9 - 9 Teren 1 Grupa A Ž 2002
17.06. 12:16 RK LOKOMOTIVA RS PULA 12 - 10 Teren 1 Grupa A Ž 2002
17.06. 12:44 RK KRAJINA CAZIN MRK DUGO SELO 4 -28 (2 - 14) Teren 1 Grupa A 2002
17.06. 13:17 RS PULA RK DUBRAVA 14 - 11 (8 - 6) Teren 1 Grupa A 2002
17.06. 13:50 RK MAKSIMIR PASTELA 1 MRK DUGO SELO 18 - 20 Teren 1 Grupa B 2004
17.06. 14:18 MRK DUGO SELO RS PULA 17 - 10 (8 - 3) Teren 1 Grupa A 2002
17.06. 14:51 MRK DUGO SELO SELEKCIJA ZAGREB 2005 21 - 17 Teren 1 Grupa B 2004
17.06. 15:18 RK VALPOVKA RK DUBRAVA 24 - 11 Teren 1 Grupa B 2004
17.06. 15:46 RS PULA ŽRK IVANIĆ 13 - 12 Teren 1 Grupa A Ž 2002
17.06. 16:14 RK TREŠNJEVKA RK LOKOMOTIVA 11 - 11 Teren 1 Grupa A Ž 2002
17.06. 16:59 MRK SESVETE RK MAKSIMIR PASTELA 2 10 - 17 Teren 1 Grupa A 2004
17.06. 17:27 SELEKCIJA ZAGREB 2005 RK VALPOVKA 7 - 19 Teren 1 Grupa B 2004
17.06. 17:56 RK DUBRAVA PPD ZAGREB 9 - 15 Teren 1 Grupa A 2006
17.06. 18:24 PPD ZAGREB MRK DUGO SELO 11 - 12 Teren 1 Grupa A 2006
17.06. 18:52 MRK DUGO SELO / A1 RŠ KARLOVAC / B2 19 - 16 Teren 1 1/2 F 2006
17.06. 19:20 PPD ZAGREB / A2 RK MAKSIMIR PASTELA 2 / B1 5 - 7 Teren 1 1/2 F 2006
17.06. 19:53 RK MAKSIMIR PASTELA 2 RK DUBRAVA 6 - 15 (3 - 7) Teren 1 Grupa A 2002
17.06. 20:26 RK MAKSIMIR PASTELA 1 RK KRAJINA CAZIN 21 - 2(10-1) Teren 1 Grupa A 2002
18.06. 08:28 RK MAKSIMIR PASTELA 2 / A2 MRK DUGO SELO / B1 22 - 12 Teren 1 1/2 F 2004
18.06. 08:56 HC VERLACH (A) / A1 RK MAKSIMIR PASTELA 1 / B2 14 - 8 Teren 1 1/2 F 2004
18.06. 09:24 RK MAKSIMIR PASTELA 1 / A3 MRK SESVETE / B4 16 - 11 Teren 1 5-8. mj. 2006
18.06. 09:52 RK DUBRAVA / A4 RK UMAG / B3 6 - 13 Teren 1 5-8. mj. 2006
18.06. 10:20 MRK SESVETE / A4 SELEKCIJA ZAGREB 2005 / B4 10 - 11 Teren 1 za 7. mj. 2004.
18.06. 10:48 RŠ KARLOVAC / A3 RK VALPOVKA / B3 4 - 16 Teren 1 za 5. mj. 2004.
18.06. 11:16 MRK SESVETE POR A3/B4 RK DUBRAVA POR A4/B3 11 - 8 Teren 1 za 7. mj. 2006.
18.06. 11:44 RK MAKSIMIR PASTELA 1 POB A3/B4 RK UMAG POB A4/B3 11 - 12 Teren 1 za 5. mj. 2006.
18.06. 12:12 RK LOKOMOTIVA / A1 ŽRK IVANIĆ / A4 18 - 11 Teren 1 1/2 F Ž 2002.
18.06. 12:40 RS PULA / A2 RK TREŠNJEVKA / A3 9 - 11 Teren 1 1/2 F Ž 2002.
18.06. 13:08 RK KRAJINA CAZIN RK MAKSIMIR PASTELA 2 10 - 13 (4 - 5) Teren 1 Grupa A 2002
18.06. 13:41 RS PULA RK MAKSIMIR PASTELA 1 9 - 11 (4 - 7) Teren 1 Grupa A 2002
18.06. 14:14 RK DUBRAVA MRK DUGO SELO 14 - 18 (6 - 9) Teren 1 Grupa A 2002
18.06. 14:47 RK MAKSIMIR PASTELA 1 POR A1/B2 MRK DUGO SELO POR A2/B1 19 -16 Teren 1 Za 3. mj. 2004.
18.06. 15:20 RŠ KARLOVAC POR A1/B2 PPD ZAGREB POR A2/B1 13 - 8 Teren 1 Za 3. mj. 2006.
18.06. 15:53 ŽRK IVANIĆ POR A1/B2 RS PULA POR A2/B1 8 - 16 Teren 1 Za 3. mj. Ž 2002.
18.06. 16:26 RK LOKOMOTIVA POB A1/B2 RK TREŠNJEVKA POB A2/B1 7 - 11 Teren 1 FINALE Ž 2002.
18.06. 16:59 MRK DUGO SELO POB A1/B2 RK MAKSIMIR PASTELA 2 POB A2/B1 14 - 9 Teren 1 FINALE 2006.
18.06. 17:32 HC VERLACH (A) POB A1/B2 RK MAKSIMIR PASTELA 2 POB A2/B1 18 - 12 Teren 1 FINALE 2004.

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 MRK DUGO SELO 5 5 0 0 103 45 58 10 P P P P P
2 RK MAKSIMIR PASTELA 1 5 4 0 1 77 49 28 8 P I P P P
3 RS PULA 5 3 0 2 74 49 25 6 P P P I I
4 RK DUBRAVA 5 2 0 3 69 61 8 4 I P I P I
5 RK MAKSIMIR PASTELA 2 5 1 0 4 37 82 -45 2 I I I I P
6 RK KRAJINA CAZIN 5 0 0 5 24 98 -74 0 I I I I I
1 MRK DUGO SELO 4 4 0 0 77 67 10 8 P P P P
2 RK MAKSIMIR PASTELA 1 4 3 0 1 63 53 10 6 P P P I
3 RK VALPOVKA 4 2 0 2 72 51 21 4 I I P P
4 SELEKCIJA ZAGREB 2005 4 1 0 3 51 67 -16 2 P I I I
5 RK DUBRAVA 4 0 0 4 47 72 -25 0 I I I I
1 MRK DUGO SELO 3 3 0 0 38 33 5 6 P P P
2 PPD ZAGREB 3 2 0 1 36 27 9 4 P P I
3 RK MAKSIMIR PASTELA 1 3 1 0 2 24 25 -1 2 I I P
4 RK DUBRAVA 3 0 0 3 21 34 -13 0 I I I
1 RK MAKSIMIR PASTELA 2 3 3 0 0 38 22 16 6 P P P
2 RŠ KARLOVAC 3 2 0 1 35 27 8 4 P P I
3 RK UMAG 3 1 0 2 27 38 -11 2 I I P
4 MRK SESVETE 3 0 0 3 21 34 -13 0 I I I
1 HC VERLACH (A) 3 2 0 1 54 39 15 4 I P P
2 RK MAKSIMIR PASTELA 2 3 2 0 1 52 42 10 4 I P P
3 RŠ KARLOVAC 3 2 0 1 39 45 -6 4 P P I
4 MRK SESVETE 3 0 0 3 32 51 -19 0 I I I
1 RK LOKOMOTIVA 3 2 1 0 40 35 5 5 P P N
2 RS PULA 3 2 0 1 34 31 3 4 P I P
3 RK TREŠNJEVKA 3 0 2 1 27 31 -4 2 I N N
4 ŽRK IVANIĆ 3 0 1 2 35 39 -4 1 I N I

Linkovi:

Bilten 

RK Maksimir Pastela – organizator turnira



Sportilus – stranica turnira i rezultati UŽIVO:


Sportilus - početna stranica


REC Production – live stream


              

Live stream – snimljene utakmice
               

 

REC Production – VOLIM SPORT (prilog o turniru):


REC Production - snimljene utakmice




12.RUKOMETNI TURNIR „MAKSIMIR 2017"

Konačan poredak 2002. godište djevojčice:

1. RK TREŠNJEVKA

2. RK LOKOMOTIVA

3. RS PULA

4. ŽRK IVANIĆ


Konačan poredak 2002. godište :


1. MRK DUGO SELO

2. RK MAKSIMIR PASTELA 1

3. RS PULA

4. RK DUBRAVA

5. RK MAKSIMIR PASTELA 2

6. RK KRAJINA CAZIN

Konačan poredak 2004. godište :


1. HC VERLACH (A)

2. RK MAKSIMIR PASTELA 2

3. RK MAKSIMIR PASTELA 2

4. RK VALPOVKA

6. RŠ KARLOVAC

7. SELEKCIJA ZAGREB 2005

8. MRK SESVETE

9. RK DUBRAVA


Konačan poredak 2006. godište :

1. MRK DUGO SELO

2. RK MAKSIMIR PASTELA 2

3. RŠ KARLOVAC

4. PPD ZAGREB

5. RK UMAG

6. RK MAKSIMIR PASTELA 1

7. MRK SESVETE

8. RK DUBRAVA


Pojedinačne nagrade najboljim pojedincima 2002. godište Ž:


Najbolja igračica: Ema Vubrić / Trešnjevka 

Najbolja strijelkinja: Bruna Zrnić (23)/  Lokomotiva

Najbolja vratarkinja: Iva Brkljačić / Trešnjevka 

Najbolji trener: Ivan Caharija / Lokomotiva


Pojedinačne nagrade najboljim pojedincima 2002. godište :


Najbolji igrač: Anto Agatić  / Dugo Selo 

Najbolji strijelac: Ante Drinovac / Maksimir Pastela  (22)

Najbolji vratar: Marko PerićMaksimir Pastela 

Najbolji trener: Matej Mišković / Dugo Selo


Pojedinačne nagrade najboljim pojedincima 2004. godište :


Najbolji igrač: Stefan Wuzella  / HC Verlach

Najbolji strijelac: Sven Majdak / Maksimir Pastela 2 (33)

Najbolji vratar: Ivan Prpić / Maksimir Pastela

Najbolji trener: Dino Poje/ HC Verlack


Pojedinačne nagrade najboljim pojedincima 2006. godište :


Najbolji igrač: Franko Pomper  /MRK Dugo Selo

Najbolji strijelac: Patrik Mataić / Maksimir Pastela 2  (27)

Najbolji vratar: Fran MiladinMaksimir Pastela 2

Najbolji trener: FIlip Horvat/ Dugo Selo

Foto galerija

Sljedeće najave