Registracija
Svi
31

Završnica prvenstva Hrvatske - Dječaci B sezona 2017/2018.

  • Turnir
  • Muški
  • Dječaci B (U-12)
  • liga/natjecanje

Četvrtak, 31.05.2018 14:00 Početak

Nedjelja, 03.06.2018 15:00 Završetak

Raspored turnira - Dječaci B

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
31.05. 14:15 RK Ivančica Ivanec RK Feniks Osijek 13-5 Koprivnica Grupa A
31.05. 14:15 RK Valpovka Valpovo RK VIRO Virovitica 13-17 Đurđevac Grupa C
31.05. 15:00 RK Koprivnica NOA RK Osijek 16-11 Koprivnica Grupa B
31.05. 15:00 RK Bjelovar RK Nexe Našice 17-9 Đurđevac Grupa D
31.05. 15:45 RK Solin MRK Dugo Selo 22-19 Koprivnica Grupa A
31.05. 15:45 MRK Trogir RK PPD Zagreb 6-23 Đurđevac Grupa C
31.05. 16:30 RK Olimpija Vodice RK Rudar Rude 11-17 Koprivnica Grupa B
31.05. 16:30 RK Hrvatski dragovoljac RK Rugvica 9-20 Đurđevac Grupa D
31.05. 17:15 RK Viškovo RK Ivančica Ivanec 9-17 Koprivnica Grupa A
31.05. 17:15 RK Pećine Rijeka RK Valpovka Valpovo 21-11 Đurđevac Grupa C
31.05. 18:00 RK Trsat Rijeka RK Koprivnica NOA 12-18 Koprivnica Grupa B
31.05. 18:00 RK Poreč RK Bjelovar 13-16 Đurđevac Grupa D
31.05. 18:45 MRK Dugo Selo RK Feniks Osijek 22-14 Koprivnica Grupa A
31.05. 18:45 RK PPD Zagreb RK VIRO Virovitica 23-11 Đurđevac Grupa C
31.05. 19:30 RK Rudar Rude RK Osijek 19-13 Koprivnica Grupa B
31.05. 19:30 RK Rugvica RK Nexe Našice 21-15 Đurđevac Grupa D
01.06. 09:00 RK Solin RK Viškovo 17-9 Koprivnica Grupa A
01.06. 09:00 MRK Trogir RK Pećine Rijeka 15-12 Đurđevac Grupa C
01.06. 09:45 RK Olimpija Vodice RK Trsat Rijeka 8-16 Koprivnica Grupa B
01.06. 09:45 RK Hrvatski dragovoljac RK Poreč 7-10 Đurđevac Grupa D
01.06. 10:30 RK PPD Zagreb RK Valpovka Valpovo 30-5 Đurđevac Grupa C
01.06. 10:30 MRK Dugo Selo RK Ivančica Ivanec 13-18 Koprivnica Grupa A
01.06. 11:15 RK Rudar Rude RK Koprivnica NOA 8-15 Koprivnica Grupa B
01.06. 11:15 RK Rugvica RK Bjelovar 18-19 Đurđevac Grupa D
01.06. 12:00 RK Feniks Osijek RK Solin 8-12 Koprivnica Grupa A
01.06. 12:00 RK VIRO Virovitica MRK Trogir 18-9 Đurđevac Grupa C
01.06. 12:45 RK Osijek RK Olimpija Vodice 14-10 Koprivnica Grupa B
01.06. 12:45 RK Nexe Našice RK Hrvatski dragovoljac 13-15 Đurđevac Grupa D
01.06. 15:30 MRK Dugo Selo RK Viškovo 18-13 Koprivnica Grupa A
01.06. 15:30 RK PPD Zagreb RK Pećine Rijeka 26-8 Đurđevac Grupa C
01.06. 16:15 RK Rudar Rude RK Trsat Rijeka 14-10 Koprivnica Grupa B
01.06. 16:15 RK Rugvica RK Poreč 13-10 Đurđevac Grupa D
01.06. 17:00 RK Ivančica Ivanec RK Solin 16-10 Koprivnica Grupa A
01.06. 17:00 RK Valpovka Valpovo MRK Trogir 12-19 Đurđevac Grupa C
01.06. 17:45 RK Koprivnica NOA RK Olimpija Vodice 16-17 Koprivnica Grupa B
01.06. 17:45 RK Bjelovar RK Hrvatski dragovoljac 10-16 Đurđevac Grupa D
01.06. 18:30 RK Viškovo RK Feniks Osijek 12-20 Koprivnica Grupa A
01.06. 18:30 RK Pećine Rijeka RK VIRO Virovitica 12-17 Đurđevac Grupa C
01.06. 19:15 RK Trsat Rijeka RK Osijek 17-9 Koprivnica Grupa B
01.06. 19:15 RK Poreč RK Nexe Našice 20-12 Đurđevac Grupa D
02.06. 09:00 RK Rudar Rude / B2 MRK Dugo Selo / A3 18-11 Koprivnica Kval. za 1/4 finale
02.06. 09:00 RK Rugvica / D2 MRK Trogir / C3 21-10 Đurđevac Kval. za 1/4 finale
02.06. 09:45 RK Solin / A2 RK Trsat Rijeka / B3 12-15 Koprivnica Kval. za 1/4 finale
02.06. 09:45 RK VIRO Virovitica / C2 RK Poreč / D3 17-16 Đurđevac Kval. za 1/4 finale
02.06. 10:30 RK Osijek / B4 RK Viškovo / A5 11-13 Koprivnica Poredak
02.06. 10:30 RK Hrvatski dragovoljac / D4 RK Valpovka Valpovo / C5 15-14 Đurđevac Poredak
02.06. 11:15 RK Pećine Rijeka / C4 RK Nexe Našice / D5 10-13 Đurđevac Poredak
02.06. 11:15 RK Feniks Osijek / A4 RK Olimpija Vodice / B5 7-19 Koprivnica Poredak
02.06. 15:30 RK Bjelovar RK Rudar Rude 15-17 Koprivnica 1/4 finale 1
02.06. 15:30 RK Koprivnica NOA RK Rugvica 14-15 Đurđevac 1/4 finale 3
02.06. 16:15 RK PPD Zagreb RK Trsat Rijeka 17-4 Koprivnica 1/4 finale 2
02.06. 16:15 RK Ivančica Ivanec RK VIRO Virovitica 18-12 Đurđevac 1/4 finale 4
02.06. 17:00 RK Olimpija Vodice RK Nexe Našice 17-16 Koprivnica 13. do 16. mj.
02.06. 17:00 RK Viškovo RK Hrvatski dragovoljac 14-16 Đurđevac 13. do 16. mj.
02.06. 17:45 RK Solin RK Poreč 14-8 Koprivnica 9. do 12. mj.
02.06. 17:45 MRK Dugo Selo MRK Trogir 19-16 Đurđevac 9. do 12. mj.
02.06. 18:30 RK Feniks Osijek RK Pećine Rijeka 18-10 Koprivnica 17. do 20. mj.
02.06. 18:30 RK Osijek RK Valpovka Valpovo 13-14 Đurđevac 17. do 20. mj.
02.06. 19:15 RK Bjelovar RK Trsat Rijeka 14-20 Koprivnica 5-8. mjesto
02.06. 19:15 RK Koprivnica NOA RK VIRO Virovitica 20-11 Đurđevac 5-8. mjesto
03.06. 09:00 RK Rudar Rude RK PPD Zagreb 7-17 Koprivnica 1/2 finale 1
03.06. 09:50 RK Rugvica RK Ivančica Ivanec 13-16 Koprivnica 1/2 finale 2
03.06. 09:50 RK Pećine Rijeka RK Osijek 15-8 Đurđevac Za 19. mjesto
03.06. 10:40 RK Solin MRK Dugo Selo 14-15 Koprivnica Za 9. mjesto
03.06. 10:40 RK Feniks Osijek RK Valpovka Valpovo 15-16 Đurđevac Za 17. mjesto
03.06. 11:30 RK Nexe Našice RK Viškovo 13-15 Đurđevac Za 15. mjesto
03.06. 11:30 RK Bjelovar RK VIRO Virovitica 20-19 Koprivnica Za 7. mjesto
03.06. 12:20 RK Olimpija Vodice RK Hrvatski dragovoljac 8-10 Đurđevac Za 13. mjesto
03.06. 12:20 RK Trsat Rijeka RK Koprivnica NOA 10-16 Koprivnica Za 5. mjesto
03.06. 13:10 RK Rudar Rude RK Rugvica 20-9 Koprivnica Za 3. mjesto
03.06. 13:10 RK Poreč MRK Trogir 13-8 Đurđevac Za 11. mjesto
03.06. 14:00 RK PPD Zagreb RK Ivančica Ivanec 19-15 Koprivnica FINALE

Poredak - Dječaci B

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Ivančica Ivanec 4 4 0 0 64 37 27 8 P P P P
2 RK Solin 4 3 0 1 61 52 9 6 P P P I
3 MRK Dugo Selo 4 2 0 2 72 67 5 4 I P I P
4 RK Feniks Osijek 4 1 0 3 47 59 -12 2 I I I P
5 RK Viškovo 4 0 0 4 43 72 -29 0 I I I I
1 RK Koprivnica Hangar 18 4 3 0 1 65 48 17 6 P P P I
2 RK Rudar Rude 4 3 0 1 58 49 9 6 P P I P
3 RK Trsat Rijeka 4 2 0 2 55 49 6 4 I P I P
4 RK Osijek 4 1 0 3 47 62 -15 2 I I P I
5 RK Olimpija Vodice 4 1 0 3 46 63 -17 2 I I I P
1 RK PPD Zagreb 4 4 0 0 102 30 72 8 P P P P
2 RK VIRO Virovitica 4 3 0 1 63 57 6 6 P I P P
3 MRK Trogir 4 2 0 2 49 65 -16 4 I P I P
4 RK Pećine Rijeka 4 1 0 3 53 69 -16 2 P I I I
5 RK Valpovka Valpovo 4 0 0 4 41 87 -46 0 I I I I
1 RK Rugvica 4 3 0 1 72 53 19 6 P P I P
2 RK Bjelovar 4 3 0 1 62 56 6 6 P P P I
3 RK Poreč 4 2 0 2 53 48 5 4 I P I P
4 RK Hrvatski dragovoljac 4 2 0 2 47 53 -6 4 I I P P
5 RK Nexe Našice 4 0 0 4 49 73 -24 0 I I I I

Konačni poredak:

1. RK PPD Zagreb

2. RK Ivančica Ivanec

3. RK Rudar Rude 

4. RK Rugvica

5. RK Koprivnica Hangar 18

6. RK Trsat Rijeka

7. RK Bjelovar

8. RK VIRO Virovitica

9. MRK Dugo Selo

10. RK Solin

11. RK Poreč

12. MRK Trogir

13. RK Hrvatski dragovoljac Dugi Rat

14. RK Olimpija Vodice

15. RK Viškovo 

16. RK Nexe Našice

17. RK Valpovka Valpovo

18. RK Feniks Osijek

19. RK Pećine Rijeka

20. RK Osijek


Završnica prvenstva Hrvatske za dječake B rođene 2006. i mlađe.

Sportska dvorana gimnazije Fran Galović

Sportska dvorana Đurđevac



Foto galerija

Sljedeće najave