Registracija
Svi
24

Završnica prvenstva Hrvatske - Dječaci A sezona 2017/2018.

  • Turnir
  • Muški
  • Dječaci A (U-14)
  • liga/natjecanje

Četvrtak, 24.05.2018 14:00 Početak

Nedjelja, 27.05.2018 14:00 Završetak

Raspored turnira - Dječaci A

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
24.05. 14:20 RK Umag RK Koprivnica NOA 22-14 OŠ Marije i Line Grupa A
24.05. 14:20 RK Trsat Rijeka MRK Čakovec 15-17 Stella Maris Grupa C
24.05. 15:10 RK Gospić RK Bjelovar 16-19 OŠ Marije i Line Grupa B
24.05. 15:10 RK Poreč RK Varaždin 10-15 Stella Maris Grupa D
24.05. 16:00 RK Nexe Našice RK Maksimir Pastela 8-18 OŠ Marije i Line Grupa A
24.05. 16:00 RK Feniks Osijek RK Rugvica 17-23 Stella Maris Grupa C
24.05. 16:50 RK Nova Gradiška RK Sisak 16-19 OŠ Marije i Line Grupa B
24.05. 16:50 RK Valpovka Valpovo RK Rudar Rude 24-16 Stella Maris Grupa D
24.05. 17:40 RK Ribola Kaštela RK Umag 16-10 OŠ Marije i Line Grupa A
24.05. 17:40 RK Split RK Trsat Rijeka 13-16 Stella Maris Grupa C
24.05. 18:30 MRK Trogir RK Poreč 15-10 Stella Maris Grupa D
24.05. 18:30 RK Solin RK Gospić 16-18 OŠ Marije i Line Grupa B
24.05. 19:20 RK Maksimir Pastela RK Koprivnica NOA 23-12 OŠ Marije i Line Grupa A
24.05. 19:20 RK Rugvica MRK Čakovec 18-16 Stella Maris Grupa C
24.05. 20:10 RK Sisak RK Bjelovar 17-21 OŠ Marije i Line Grupa B
24.05. 20:10 RK Rudar Rude RK Varaždin 16-12 Stella Maris Grupa D
25.05. 08:30 RK Nexe Našice RK Ribola Kaštela 16-9 Stella Maris Grupa A
25.05. 08:30 RK Feniks Osijek RK Split 15-15 OŠ Marije i Line Grupa C
25.05. 09:20 RK Nova Gradiška RK Solin 14-13 Stella Maris Grupa B
25.05. 09:20 RK Valpovka Valpovo MRK Trogir 20-13 OŠ Marije i Line Grupa D
25.05. 10:10 RK Rugvica RK Trsat Rijeka 18-14 OŠ Marije i Line Grupa C
25.05. 10:10 RK Maksimir Pastela RK Umag 19-9 Stella Maris Grupa A
25.05. 11:00 RK Sisak RK Gospić 14-17 Stella Maris Grupa B
25.05. 11:00 RK Rudar Rude RK Poreč 15-9 OŠ Marije i Line Grupa D
25.05. 11:50 RK Koprivnica NOA RK Nexe Našice 11-12 Stella Maris Grupa A
25.05. 11:50 MRK Čakovec RK Feniks Osijek 22-13 OŠ Marije i Line Grupa C
25.05. 12:40 RK Bjelovar RK Nova Gradiška 20-14 Stella Maris Grupa B
25.05. 12:40 RK Varaždin RK Valpovka Valpovo 10-18 OŠ Marije i Line Grupa D
25.05. 15:30 RK Maksimir Pastela RK Ribola Kaštela 25-11 OŠ Marije i Line Grupa A
25.05. 15:30 RK Rugvica RK Split 24-8 Stella Maris Grupa C
25.05. 16:20 RK Sisak RK Solin 18-17 OŠ Marije i Line Grupa B
25.05. 16:20 RK Rudar Rude MRK Trogir 21-15 Stella Maris Grupa D
25.05. 17:10 RK Umag RK Nexe Našice 15-17 OŠ Marije i Line Grupa A
25.05. 17:10 RK Trsat Rijeka RK Feniks Osijek 26-9 Stella Maris Grupa C
25.05. 18:00 RK Gospić RK Nova Gradiška 23-14 OŠ Marije i Line Grupa B
25.05. 18:00 RK Poreč RK Valpovka Valpovo 6-20 Stella Maris Grupa D
25.05. 18:50 RK Ribola Kaštela RK Koprivnica NOA 12-12 OŠ Marije i Line Grupa A
25.05. 18:50 RK Split MRK Čakovec 17-15 Stella Maris Grupa C
25.05. 19:40 RK Solin RK Bjelovar 24-11 OŠ Marije i Line Grupa B
25.05. 19:40 MRK Trogir RK Varaždin 10-19 Stella Maris Grupa D
26.05. 08:50 RK Rudar Rude / D2 RK Trsat Rijeka / C3 11-17 OŠ Marije i Line Raz. 2
26.05. 08:50 RK Gospić / B2 RK Ribola Kaštela / A3 17-13 Stella Maris Raz. 1
26.05. 09:40 RK Nexe Našice / A2 RK Sisak / B3 14-21 Stella Maris Raz. 3
26.05. 09:40 MRK Čakovec / C2 RK Varaždin / D3 17-15 OŠ Marije i Line Raz. 4
26.05. 10:30 RK Nova Gradiška / B4 RK Koprivnica NOA / A5 10-21 Stella Maris Poredak
26.05. 10:30 MRK Trogir / D4 RK Feniks Osijek / C5 12-13 OŠ Marije i Line Poredak
26.05. 11:20 RK Umag / A4 RK Solin / B5 17-22 Stella Maris Poredak
26.05. 11:20 RK Split / C4 RK Poreč / D5 18-13 OŠ Marije i Line Poredak
26.05. 15:30 RK Maksimir Pastela MRK Čakovec 20-11 OŠ Marije i Line 1/4 finale 1
26.05. 15:30 RK Bjelovar RK Trsat Rijeka 18-11 Stella Maris 1/4 finale 3
26.05. 16:20 RK Rugvica RK Sisak 19-10 OŠ Marije i Line 1/4 finale 2
26.05. 16:20 RK Valpovka Valpovo RK Gospić 18-16 Stella Maris 1/4 finale 4
26.05. 17:10 RK Solin RK Split 15-10 OŠ Marije i Line 13-16. mjesto
26.05. 17:10 RK Koprivnica NOA RK Feniks Osijek 20-5 Stella Maris 13-16. mjesto
26.05. 18:00 RK Nexe Našice RK Varaždin 29-16 OŠ Marije i Line 9-12. mjesto
26.05. 18:00 RK Ribola Kaštela RK Rudar Rude 14-23 Stella Maris 9-12. mjesto
26.05. 18:50 RK Umag RK Poreč 15-8 OŠ Marije i Line 17-20. mjesto
26.05. 18:50 RK Nova Gradiška MRK Trogir 21-13 Stella Maris 17-20. mjesto
26.05. 19:40 MRK Čakovec RK Sisak 19-16 OŠ Marije i Line 5-8. mjesto
26.05. 19:40 RK Trsat Rijeka RK Gospić 18-14 Stella Maris 5-8. mjesto
27.05. 08:00 RK Poreč MRK Trogir 8-16 Stella Maris Za 19. mjesto
27.05. 08:50 RK Umag RK Nova Gradiška 17-18 Stella Maris Za 17. mjesto
27.05. 09:00 RK Maksimir Pastela RK Rugvica 15-14 OŠ Marije i Line 1/2 finale 1
27.05. 09:40 RK Split RK Feniks Osijek 26-25 Stella Maris Za 15. mjesto
27.05. 09:50 RK Bjelovar RK Valpovka Valpovo 18-21 OŠ Marije i Line 1/2 finale 2
27.05. 10:30 RK Solin RK Koprivnica NOA 10-15 Stella Maris Za 13. mjesto
27.05. 10:40 RK Sisak RK Gospić 16-14 OŠ Marije i Line Za 7. mjesto
27.05. 11:20 RK Varaždin RK Ribola Kaštela 20-19 Stella Maris Za 11. mjesto
27.05. 11:30 MRK Čakovec RK Trsat Rijeka 11-17 OŠ Marije i Line Za 5. mjesto
27.05. 12:10 RK Nexe Našice RK Rudar Rude 14-21 Stella Maris Za 9. mjesto
27.05. 12:40 RK Rugvica RK Bjelovar 15-19 OŠ Marije i Line Za 3. mjesto
27.05. 13:30 RK Maksimir Pastela RK Valpovka Valpovo 21-13 OŠ Marije i Line FINALE

Poredak - Dječaci A

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Maksimir Pastela 4 4 0 0 85 40 45 8 P P P P
2 RK Nexe Našice 4 3 0 1 53 53 0 6 I P P P
3 RK Ribola Kaštela 4 1 1 2 48 63 -15 3 P I I N
4 RK Umag 4 1 0 3 56 66 -10 2 P I I I
5 RK Koprivnica Hangar 18 4 0 1 3 49 69 -20 1 I I I N
1 RK Gospić 4 3 0 1 74 63 11 6 I P P P
2 RK Bjelovar 4 3 0 1 71 71 0 6 P P P I
3 RK Sisak 4 2 0 2 68 71 -3 4 P I I P
4 RK Solin 4 1 0 3 70 61 9 2 I I I P
5 RK Nova Gradiška 4 1 0 3 58 75 -17 2 I P I I
1 RK Rugvica 4 4 0 0 83 55 28 8 P P P P
2 RK Trsat Rijeka 4 2 0 2 71 57 14 4 I P I P
3 MRK Čakovec 4 2 0 2 70 63 7 4 P I P I
4 RK Split 4 1 1 2 53 70 -17 3 I N I P
5 RK Feniks Osijek 4 0 1 3 54 86 -32 1 I N I I
1 RK Valpovka Valpovo 4 4 0 0 82 45 37 8 P P P P
2 RK Rudar Rude 4 3 0 1 68 60 8 6 I P P P
3 RK Varaždin 4 2 0 2 56 54 2 4 P I I P
4 MRK Trogir 4 1 0 3 53 70 -17 2 P I I I
5 RK Poreč 4 0 0 4 35 65 -30 0 I I I I

Najbolja sedmorka:

Lijevo krilo: Mihovil Kozić – RK Bjelovar

Lijevi vanjski: Tin Lacković – RK Bjelovar

Srednji vanjski: Jura Egon Juranić – MRK Čakovec

Desni vanjski: Karlo Jurić – RK Sisak

Desno krilo: Luka Vukelić – RK Valpovka

Kružni napadač: Sven Majdak – RK Maksimir Pastela

Vratar: Zvonimir Hrka – RK Rugvica


Najbolji pojedinci:

Obrambeni igrač: David Mikuličić – RK Trsat

Najbolji strijelac: Karlo Jurić – RK Sisak – 62 gola

Najkorisniji igrač (MVP): Nikola Ivanković – RK Rugvica

Najbolji trener: Hrvoje Turković, Vedran Krkač - RK Maksimir Pastela


Poredak:

1. RK Maksimir Pastela Zagreb

2. RK Valpovka Valpovo

3. RK Bjelovar

4. RK Rugvica

5. RK Trsat Rijeka

6. MRK Čakovec

7. RK Sisak

8. RK Gospić

9. RK Rudar Rude

10. RK Nexe Našice

11. RK Varaždin

12. RK Ribola Kaštela

13. RK Koprivnica Hangar 18

14. RK Solin

15. RK Split

16. RK Fenix Osijek

17. RK Nova Gradiška

18. RK Umag

19. MRK Trogir

20. RK Poreč


Sljedeće najave