Registracija
Svi
10

Završnica prvenstva 1. Hrvatske kadetske rukometne lige 2017/2018.

Četvrtak, 10.05.2018 16:00 Početak

Nedjelja, 13.05.2018 15:00 Završetak

Raspored turnira - Kadeti

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
10.05. 16:00 RK PPD Zagreb RK ZG Dubrava 26-17 SD Umag Grupa A
10.05. 17:15 GRK Varaždin 1930 RK Zadar 1954 30-18 SD Umag Grupa B
10.05. 18:30 RK Dubrava RK Balić&Metličić Split 29-26 SD Umag Grupa A
10.05. 19:45 RK Zamet Rijeka HRK Karlovac 17-20 SD Umag Grupa B
11.05. 09:00 RK ZG Dubrava RK Balić&Metličić Split 18-24 SD Umag Grupa A
11.05. 10:15 RK Zadar 1954 HRK Karlovac 27-27 SD Umag Grupa B
11.05. 11:30 RK PPD Zagreb RK Dubrava 29-23 SD Umag Grupa A
11.05. 12:45 GRK Varaždin 1930 RK Zamet Rijeka 13-19 SD Umag Grupa B
11.05. 16:00 RK Dubrava RK ZG Dubrava 24-27 SD Umag Grupa A
11.05. 17:15 RK Zamet Rijeka RK Zadar 1954 23-18 SD Umag Grupa B
11.05. 18:30 RK PPD Zagreb RK Balić&Metličić Split 21-21 SD Umag Grupa A
11.05. 19:45 GRK Varaždin 1930 HRK Karlovac 21-25 SD Umag Grupa B
12.05. 10:00 RK ZG Dubrava / 3A RK Zadar 1954 / 4B 19-21 SD Umag Razigravanje 5.-8. mj.
12.05. 11:30 GRK Varaždin 1930 / 3B RK Dubrava / 4A 22-24 SD Umag Razigravanje 5.-8. mj.
12.05. 19:00 RK PPD Zagreb / 1A RK Zamet Rijeka / 2B 25-17 Dv. OŠ Marije i Line 1/2 finale
12.05. 20:30 HRK Karlovac / 1B RK Balić&Metličić Split / 2A 21-22 Dv. OŠ Marije i Line 1/2 finale
13.05. 09:00 RK ZG Dubrava GRK Varaždin 1930 24-18 Dv. OŠ Marije i Line Za 7. mjesto
13.05. 10:30 RK Zadar 1954 RK Dubrava 26-23 Dv. OŠ Marije i Line Za 5 mjesto
13.05. 12:00 RK Zamet Rijeka HRK Karlovac 31-17 Dv. OŠ Marije i Line Za 3. mjesto
13.05. 13:30 RK PPD Zagreb RK Balić&Metličić Split 24-19 Dv. OŠ Marije i Line Finale

Poredak - Kadeti

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK PPD Zagreb 3 2 1 0 76 61 15 5 P P N
2 RK Balić&Metličić Split 3 1 1 1 71 68 3 3 I P N
3 RK Dubrava 3 1 0 2 76 82 -6 2 P I I
4 RK ZG Dubrava 3 1 0 2 62 74 -12 2 I I P
1 HRK Karlovac 3 2 1 0 72 65 7 5 P N P
2 RK Zamet Rijeka 3 2 0 1 59 51 8 4 I P P
3 GRK Varaždin 1930 3 1 0 2 64 62 2 2 P I I
4 RK Zadar 1954 3 0 1 2 63 80 -17 1 I N I

Najbolja sedmorka:

Lijevo krilo:                         Duje Džaja – RK Dubrava

Lijevi vanjski:                     Ante Ivanković – RK Dubrava

Srednji vanjski:                  Ivan Rukavina – HRK Karlovac

Desni vanjski:                    Mateo Maraš – RK Balić-Metličić

Desno krilo:                       Antonio Budinski – GRK Varaždin 1930

Kružni napadač:               Antonio Ljubić – RK PPD Zagreb

Vratar:                                Stipe Purić – RK PPD Zagreb


Najbolji obrambeni igrač:            Alan Javor – RK PPD Zagreb

Najkorisniji igrač (MVP):              Karpo Sirotić – RK PPD Zagreb

Najbolji strijelac turnira:              Mateo Maraš – RK Balić-Metličić 34 pogotka

Najbolji trener:                               Boris Nemec RK PPD Zagreb


Konačni poredak:

1. Rukometni klub Prvo plinarsko društvo Zagreb

2. Rukometni klub Balić&Metličić Split

3. Rukometni klub Zamet Rijeka

4. Hrvatski rukometni klub Karlovac

5. Rukometni klub Zadar 1954

6. Rukometni klub Dubrava Zagreb

7. Rukometni klub ZG Dubrava

8. Gradski rukometni klub Varaždin 1930


Sljedeće najave