Registracija
Svi
17

Završnica prvenstva 1. Hrvatske mlađe-kadetske rukometne lige 2017/2018.

  • Turnir
  • Muški
  • Mlađi kadeti (U-16)
  • liga/natjecanje

Četvrtak, 17.05.2018 16:00 Početak

Nedjelja, 20.05.2018 16:00 Završetak

Raspored turnira - Mlađi kadeti

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
17.05. 16:00 RK Sisak RK Senj 31-23 Žatika Grupa za prvaka 2
17.05. 16:00 MRK Dugo Selo RK Trsat Rijeka 23-7 Žatika Grupa A
17.05. 16:00 RK Sisak RK Senj 31-23 Žatika Grupa C
17.05. 17:00 MRK Trogir RK Ludbreg 22-17 Žatika Grupa Poredak 2
17.05. 17:00 MRK Trogir RK Ludbreg 22-17 Žatika Grupa C
17.05. 18:00 HRK Karlovac RK VIRO Virovitica 25-19 Žatika Grupa A
17.05. 18:00 RK Dubrava RK Varaždin 14-16 Žatika Grupa B
17.05. 18:00 RK PPD Zagreb RK Đakovo 23-17 Žatika Grupa D
17.05. 18:00 RK PPD Zagreb RK Đakovo 23-17 Žatika Grupa za prvaka 2
17.05. 19:00 RK Balić&Metličić Split RK Osijek 19-19 Žatika Grupa B
17.05. 19:00 RK Ribola Kaštela RK Zamet Rijeka 21-24 Žatika Grupa D
17.05. 19:00 RK Ribola Kaštela RK Zamet Rijeka 21-24 Žatika Grupa Poredak 2
18.05. 09:00 RK Trsat Rijeka RK VIRO Virovitica 16-14 Žatika Grupa A
18.05. 09:00 RK Senj RK Ludbreg 18-23 Žatika Grupa C
18.05. 09:00 RK Trsat Rijeka RK VIRO Virovitica 16-14 Žatika Grupa poredak 1
18.05. 10:00 MRK Dugo Selo HRK Karlovac 22-11 Žatika Grupa A
18.05. 10:00 RK Sisak MRK Trogir 27-19 Žatika Grupa C
18.05. 10:00 MRK Dugo Selo HRK Karlovac 22-11 Žatika Grupa za prvaka 1
18.05. 11:00 RK Varaždin RK Osijek 17-19 Žatika Grupa B
18.05. 11:00 RK Đakovo RK Zamet Rijeka 22-17 Žatika Grupa D
18.05. 11:00 RK Varaždin RK Osijek 17-19 Žatika Grupa poredak 1
18.05. 12:00 RK Dubrava RK Balić&Metličić Split 22-20 Žatika Grupa za prvaka 1
18.05. 12:00 RK Dubrava RK Balić&Metličić Split 22-20 Žatika Grupa B
18.05. 12:00 RK PPD Zagreb RK Ribola Kaštela 33-18 Žatika Grupa D
18.05. 16:00 HRK Karlovac RK Trsat Rijeka 16-14 Žatika Grupa A
18.05. 16:00 MRK Trogir RK Senj 17-23 Žatika Grupa C
18.05. 17:00 RK VIRO Virovitica MRK Dugo Selo 9-28 Žatika Grupa A
18.05. 17:00 RK Ludbreg RK Sisak 18-19 Žatika Grupa C
18.05. 18:00 RK Balić&Metličić Split RK Varaždin 24-11 Žatika Grupa B
18.05. 18:00 RK Ribola Kaštela RK Đakovo 22-20 Žatika Grupa D
18.05. 19:00 RK Osijek RK Dubrava 12-23 Žatika Grupa B
18.05. 19:00 RK Zamet Rijeka RK PPD Zagreb 17-27 Žatika Grupa D
19.05. 09:00 RK Trsat Rijeka RK Varaždin 16-22 Žatika Grupa poredak 1
19.05. 09:00 RK Ludbreg RK Zamet Rijeka 17-24 Žatika Grupa poredak 2
19.05. 10:00 RK Osijek RK VIRO Virovitica 8-15 Žatika Grupa poredak 1
19.05. 10:00 RK Ribola Kaštela MRK Trogir 15-7 Žatika Grupa poredak 2
19.05. 11:00 RK Dubrava HRK Karlovac 11-16 Žatika Grupa za prvaka 1
19.05. 11:00 RK PPD Zagreb RK Senj 26-20 Žatika Grupa za prvaka 2
19.05. 12:00 MRK Dugo Selo RK Balić&Metličić Split 22-13 Žatika Grupa za prvaka 1
19.05. 12:00 RK Sisak RK Đakovo 22-20 Žatika Grupa za prvaka 2
19.05. 15:00 RK Osijek RK Trsat Rijeka 15-20 Žatika Grupa poredak 1
19.05. 15:00 RK Ribola Kaštela RK Ludbreg 14-19 Žatika Grupa Poredak 2
19.05. 16:00 RK VIRO Virovitica RK Varaždin 12-19 Žatika Grupa poredak 1
19.05. 16:00 MRK Trogir RK Zamet Rijeka 25-20 Žatika Grupa Poredak 2
19.05. 17:00 HRK Karlovac RK Balić&Metličić Split 13-22 Žatika Grupa za prvaka 1
19.05. 17:00 RK Senj RK Đakovo 19-21 Žatika Grupa za prvaka 2
19.05. 18:00 RK PPD Zagreb RK Sisak 21-19 Žatika Grupa za prvaka 2
19.05. 18:00 RK Dubrava MRK Dugo Selo 19-22 Žatika Grupa za prvaka 1
20.05. 09:00 RK Osijek RK Ribola Kaštela 19-12 Žatika Za 15. mjesto
20.05. 09:00 MRK Dugo Selo RK Sisak 25-19 Žatika 1/2 finale 1
20.05. 10:00 RK VIRO Virovitica RK Ludbreg 16-21 Žatika Za 13. mjesto
20.05. 10:00 RK PPD Zagreb RK Balić&Metličić Split 17-11 Žatika 1/2 finale 2
20.05. 11:00 RK Trsat Rijeka RK Zamet Rijeka 24-25 Žatika Za 11. mjesto
20.05. 11:00 HRK Karlovac RK Senj 22-18 Žatika Za 7. mjesto
20.05. 12:00 RK Varaždin MRK Trogir 27-19 Žatika Za 9. mjesto
20.05. 12:00 RK Dubrava RK Đakovo 19-26 Žatika Za 5. mjesto
20.05. 14:00 RK Sisak RK Balić&Metličić Split 23-18 Žatika Za 3. mjesto
20.05. 15:00 MRK Dugo Selo RK PPD Zagreb 24-19 Žatika Finale

Poredak - Mlađi kadeti

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 MRK Dugo Selo 3 3 0 0 73 27 46 6 P P P
2 HRK Karlovac 3 2 0 1 52 55 -3 4 P I P
3 RK Trsat Rijeka 3 1 0 2 37 53 -16 2 I P I
4 RK VIRO Virovitica 3 0 0 3 42 69 -27 0 I I I
1 RK Dubrava 3 2 0 1 59 48 11 4 I P P
2 RK Balić&Metličić Split 3 1 1 1 63 52 11 3 N I P
3 RK Osijek 3 1 1 1 50 59 -9 3 N P I
4 RK Varaždin 3 1 0 2 44 57 -13 2 P I I
1 RK Sisak 3 3 0 0 77 60 17 6 P P P
2 RK Ludbreg 3 1 0 2 58 59 -1 2 I P I
3 RK Senj 3 1 0 2 64 71 -7 2 I I P
4 MRK Trogir 3 1 0 2 58 67 -9 2 P I I
1 RK PPD Zagreb 3 3 0 0 83 52 31 6 P P P
2 RK Đakovo 3 1 0 2 59 62 -3 2 I P I
3 RK Zamet Rijeka 3 1 0 2 58 70 -12 2 P I I
4 RK Ribola Kaštela 3 1 0 2 61 77 -16 2 I I P
1 RK Varaždin 3 2 0 1 58 47 11 4 I P P
2 RK Trsat Rijeka 3 2 0 1 52 51 1 4 P I P
3 RK VIRO Virovitica 3 1 0 2 41 43 -2 2 I P I
4 RK Osijek 3 1 0 2 42 52 -10 2 P I I
1 RK Zamet Rijeka 3 2 0 1 68 63 5 4 P P I
2 MRK Trogir 3 2 0 1 54 52 2 4 P I P
3 RK Ribola Kaštela 3 1 0 2 50 50 0 2 I P I
4 RK Ludbreg 3 1 0 2 53 60 -7 2 I I P
1 MRK Dugo Selo 3 3 0 0 66 43 23 6 P P P
2 RK Balić&Metličić Split 3 1 0 2 55 57 -2 2 I I P
3 RK Dubrava 3 1 0 2 52 58 -6 2 P I I
4 HRK Karlovac 3 1 0 2 40 55 -15 2 I P I
1 RK PPD Zagreb 3 3 0 0 70 56 14 6 P P P
2 RK Sisak 3 2 0 1 72 64 8 4 P P I
3 RK Đakovo 3 1 0 2 58 64 -6 2 I I P
4 RK Senj 3 0 0 3 62 78 -16 0 I I I

Konačni poredak:

1. MRK DUGO SELO

2. RK PPD ZAGREB

3. RK SISAK

4. RK BALIĆ&METLIČIĆ

5. RK ĐAKOVO

6. RK DUBRAVA

7. HRK KARLOVAC

8. RK SENJ

9. RK VARAŽDIN

10. MRK TROGIR

11. RK ZAMET

12. RK TRSAT

13. RK LUDBREG

14. RK VIRO-VIROVITICA

15. RK OSIJEK

16. RK RIBOLA KAŠTELA


Najbolja sedmorka i pojedinci:

 

Lijevo krilo: Grgo Luketin – RK Balić&Metličić

Desno krilo: Mislav Trninić – RK PPD Zagreb

Lijevi vanjski: Fabijan Grubišić – MRK Dugo Selo

Desni vanjski: Josip Berket – MRK Trogir

Srednji vanjski:  Jakov Neralić – RK PPD Zagreb

Pivot: Matej Komljenović – RK Sisak

Vratar: Dominik Kuzmanović – MRK Dugo Selo

 

Najbolji obrambeni: Dominik Šuker – MRK Dugo Selo

Najbolji igrač: Patrik Hršak – MRK Dugo Selo

Najbolji strijelac: Ivan Barbić – RK Senj (63 pogotka)


Sezona 2017/2018. poveznice na lige:

1. HMKRL središte

1. HMKRL istok

1. HMKRL zapad

1. HMKRL sjever

1. HMKRL jug



Sukladno članku 3. Propozicija, na završnici završnici sudjeluje 16 (šesnaest) ekipa podijeljenih u četiri skupine po četiri ekipe.

Regija Istok daje 2 ekipe, Regije Jug, Sjever i Zapad po 3 ekipe dok Regija Središte daje 5 ekipa na završnicu. U skupinama se igra po sustavu «svaki sa svakim» kroz tri kola.

Dvije prvo poredane ekipe iz svake od skupina prenose međusobne rezultate i tvore dvije Grupe za prvaka (PS1 i PS 2) a spajaju se grupe A-B i grupe C-D.

Treće i četvrto poredane ekipe iz svake od skupina prenose međusobne rezultate i tvore dvije Grupe za poredak (P1 i P2) a spajaju se grupe A-B i grupe C-D.

Prvo poredana ekipa iz Grupe za prvaka 1 igra polufinale s drugo poredanom ekipom iz Grupe za prvaka 2 i obratno.

Pobjednici polufinala igraju za prvaka dok poraženi igraju za treće mjesto.

Treće poredani iz Grupe za prvaka igraju međusobno za 5. mjesto, četvrto poredani za 7.mjesto.

Prvo poredani iz Grupe za poredak igraju međusobno za 9. mjesto, drugo poredani za 11. mjesto itd.

 

Sukladno članku 13. Propozicija natjecanja:

Članak 13. Završni se poredak klubova prije završnice određuje na osnovi osvojenih bodova.

Ako dva kluba ili više klubova osvoje jednaki broj bodova, poredak se određuje ovako:

- u izračun se uzimaju međusobni ishodi klubova o kojima je riječ, a redoslijed se određuje na osnovi osvojenih bodova na tako dobivenoj suženoj ljestvici;

- ako je broj bodova na tako dobivenoj suženoj ljestvici jednak, bolje je poredan klub koji ima bolju razliku datih i primljenih pogodaka na suženoj ljestvici;

- ako je razlika datih i primljenih pogodaka na suženoj ljestvici jednaka, bolje je poredan klub koji ima bolju ukupnu razliku pogodaka na završnoj ljestvici natjecanja prije završnice;

- ako je i ukupna razlika pogodaka na završnoj ljestvici prije završnice jednaka, bolje je poredan klub koji je postigao ukupno više pogodaka u prvenstvu. 


Fotografije: HRS

Foto galerija

Sljedeće najave