Registracija
Tra
27

Završnica državnog prvenstva ŠSD - osnovne škole STOLNI TENIS djevojčice

Četvrtak, 27.04.2017 16:00 Početak

Četvrtak, 27.04.2017 21:00 Završetak

Raspored turnira - Djevojčice

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
27.04. 16:00 ŠŠD GLAVOČ CRIKVENICA ŠŠD MLADOST BJELOVAR 1-3 (3-1,1-3,0-3,2-3) 3 Grupa A
27.04. 16:00 ŠŠD CANKARICA ZAGREB ŠŠD ŠEMOVEC TRNOVEC BARTOLOVEČKI 2-3 (3-0,0-3,0-3,3-1,0-3) 4 Grupa B
27.04. 16:45 ŠŠD MEŠTAR BAŠKA VODA ŠŠD GLAVOČ CRIKVENICA 0-3 (0-3,1-3,0-3) 3 Grupa A
27.04. 16:45 ŠŠD TINKA OSIJEK ŠŠD CANKARICA ZAGREB 3-2 (0-3,3-0,3-2,0-3,3-0) 4 Grupa B
27.04. 17:45 ŠŠD MLADOST BJELOVAR ŠŠD MEŠTAR BAŠKA VODA 3-0 (3-0,3-1,3-1) 3 Grupa A
27.04. 17:45 ŠŠD ŠEMOVEC TRNOVEC BARTOLOVEČKI ŠŠD TINKA OSIJEK 3-0 (3-0,3-1,3-0) 4 Grupa B
27.04. 18:45 ŠŠD MLADOST BJELOVAR A1 ŠŠD TINKA OSIJEK B2 3-0 (3-0,3-1,3-0) 3 Polufinale
27.04. 18:45 ŠŠD GLAVOČ CRIKVENICA A2 ŠŠD ŠEMOVEC TRNOVEC BARTOLOVEČKI B1 2-3 (0-3,3-0,0-3,3-0,0-3) 4 Polufinale
27.04. 19:45 ŠŠD TINKA OSIJEK ŠŠD GLAVOČ CRIKVENICA 1-3 (03,0-3,3-2,0-3) 3 3. mjesto
27.04. 19:46 ŠŠD MLADOST BJELOVAR ŠŠD ŠEMOVEC TRNOVEC BARTOLOVEČKI 0-3 (2-3,0-3,1-3) 4 Finale

Poredak - Djevojčice

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 ŠŠD MLADOST BJELOVAR 2 2 0 0 6 1 5 4 P P
2 ŠŠD GLAVOČ CRIKVENICA 2 1 0 1 4 3 1 3 I P
3 ŠŠD MEŠTAR BAŠKA VODA 2 0 0 2 0 6 -6 2 I I
1 ŠŠD ŠEMOVEC TRNOVEC BARTOLOVEČKI 2 2 0 0 6 2 4 4 P P
2 ŠŠD TINKA OSIJEK 2 1 0 1 3 5 -2 3 P I
3 ŠŠD CANKARICA ZAGREB 2 0 0 2 4 6 -2 2 I I

STOLNI TENIS DJEVOJČICE

Iz ne tako poznatog hrvatskog mjesta dolaze nam državne prvakinje osnovnih škola u stolnom tenisu, ŠSD Šemovec Trnovec Bartolovečki bez ijednog izgubljenog meča osvojilo je državno prvenstvo pobijedivši u finalnoj utakmici svoje vršnjakinje iz ŠSD Mladost Bjelovar. Treće mjesto osvojile su djevojčice iz ŠSD Glavoč Crikvenica, a četvrto mjesto zauzele su stolnotenisačice ŠSD Tinka Osijek.

Šest djevojačkih ekipa diljem Lijepe Naše plasiralo se na državno prvenstvo u stolnom tenisu koje se održalo 27. travnja 2017. godine u sportskoj dvorani Intersport. Svojom dominantnom i borbenom igrom djevojke iz Osijeka, Crikvenice, Bjelovara i Trnovca plasirale su se u samu završnicu ovog neizvjesnog prvenstva. Za treće mjesto borile su se djevojčice iz Osijeka i Crikvenice, a pobjedu je ipak odnijela ekipa iz Crikvenice finalnim rezultatom 3:1. Svojom kvalitetnom igrom „najboljom od najboljih“ pokazala se ekipa iz Šemovca konačnim rezultatom 3:0.

Djevojke iz Šemovca hrabro su osvojile ovo prvenstvo te se tako svojim domovima vraćaju okrunjene zlatom!

Nora Hodak, Jana Marčinković, IPL


Završni poredak u stolnom tenisu za djevojčice:


1. ŠKOLSKO ŠPORTSKO DRUŠTVO ŠEMOVEC OŠ ŠEMOVEC TRNOVEC BARTOLOVEČKI

2. ŠKOLSKO ŠPORTSKO DRUŠTVO MLADOST III OŠ BJELOVAR  

3. ŠKOLSKO ŠPORTSKO DRUŠTVO GLAVOČ  OŠ ZVONKA CARA CRIKVENICA  

4. ŠKOLSKO ŠPORTSKO DRUŠTVO TINKA OŠ TIN UJEVIĆ OSIJEK  

5. ŠKOLSKO ŠPORTSKO DRUŠTVO MEŠTAR OŠ BARIŠE GRANIĆA MEŠTRA BAŠKA VODA

5. ŠKOLSKO ŠPORTSKO DRUŠTVO CANKARICA OŠ IVANA CANKARA ZAGREB


Bodovanje u tablici poredka:

Pobjeda 2 boda / poraz 1 bod

Foto galerija

Sljedeće najave