Registracija
Ruj
14

Trofej Brčko distrikta BiH - 1. Međunarodni rukometni turnir

  • Turnir
  • Muški
  • Kadeti (U-16/14)
  • liga/natjecanje

Petak, 14.09.2018 17:00 Početak

Nedjelja, 16.09.2018 19:00 Završetak

Raspored turnira - Kadeti

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
14.09. 15:00 RK Sloboda Tuzla RK Jedinstvo 2015 Brčko 1 Grupa A 2004
14.09. 15:40 RK Jedinstvo 2015 Brčko RK Berane 1 Grupa A 2002
14.09. 16:30 RK Dubočica 54 Leskovac RK Sloboda Tuzla 1 Grupa A 2002
14.09. 17:20 RK Bijeljina RK Dubočica 54 Leskovac 1 Grupa A 2004
15.09. 09:00 RK Jedinstvo 2015 Brčko RK Bijeljina 1 Grupa A 2004
15.09. 09:40 RK Berane RK Dubočica 54 Leskovac 1 Grupa A 2002
15.09. 10:30 RK Drina Zvornik RK Brod Slavonski Brod 1 Grupa B 2004
15.09. 11:10 RK Bijeljina RK Sloboda Tuzla 1 Grupa A 2004
15.09. 11:50 RK Sloboda Tuzla RK Jedinstvo 2015 Brčko 1 Grupa A 2002
15.09. 13:20 RK Kamp Rastimo Novi Sad RK Berane 1 Grupa A 2002
15.09. 14:10 RK Brod Slavonski Brod RK Konjuh Živinice 1 Grupa B 2004
15.09. 14:50 RK Sloboda Tuzla RK Dubočica 54 Leskovac 1 Grupa A 2004
15.09. 15:30 RK Dubočica 54 Leskovac RK Kamp Rastimo Novi Sad 1 Grupa A 2002
15.09. 16:20 RK Konjuh Živinice RK Drina Zvornik 1 Grupa B 2004
15.09. 17:00 RK Dubočica 54 Leskovac RK Jedinstvo 2015 Brčko 1 Grupa A 2004
15.09. 17:50 RK Kamp Rastimo Novi Sad RK Sloboda Tuzla 1 Grupa A 2002
16.09. 09:00 RK Dubočica 54 Leskovac RK Jedinstvo 2015 Brčko 1 Grupa A 2002
16.09. 09:50 RK Sloboda Tuzla / A1 RK Konjuh Živinice / B2 1 2004. 1/2 finale
16.09. 10:40 RK Brod Slavonski Brod / B1 RK Dubočica 54 Leskovac / A2 1 2004. 1/2 finale
16.09. 11:30 RK Kamp Rastimo Novi Sad RK Jedinstvo 2015 Brčko 1 Grupa A 2002
16.09. 12:20 RK Sloboda Tuzla RK Berane 1 Grupa A 2002
16.09. 13:15 1 2004. za 3. mjesto
16.09. 14:00 1 2002. za 3. mjesto
16.09. 15:00 RK Sloboda Tuzla RK Dubočica 54 Leskovac 1 2004. FINALE
16.09. 15:45 RK Jedinstvo 2015 Brčko RK Dubočica 54 Leskovac 1 2002. FINALE

Poredak - Kadeti

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Jedinstvo 2015 Brčko 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RK Berane 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RK Dubočica 54 Leskovac 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RK Sloboda Tuzla 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RK Kamp Rastimo Novi Sad 0 0 0 0 0 0 0 0
1 RK Sloboda Tuzla 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RK Jedinstvo 2015 Brčko 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RK Bijeljina 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RK Dubočica 54 Leskovac 0 0 0 0 0 0 0 0
1 RK Drina Zvornik 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RK Brod Slavonski Brod 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RK Konjuh Živinice 0 0 0 0 0 0 0 0

Trofej Brčko distrikta BiH - 1. Međunarodni rukometni turnir


Poredak 2002:

1. RK Jedinstvo 2015 Brčko

2. RK Dubočica 54 Leskovac

3. RK  Kamp Rastimo Novi Sad

4. RK Berane

5. RK Sloboda Tuzla


Najbolji golman: NIKOLA MITIĆ (RK DUBOČICA 54) 
Najbolji strijelac: DEJAN JAKŠIĆ (RK KAMP RASTIMO) 
Najbolji igrač: NEMANJA PEŠTIĆ (RK JEDINSTVO 2015)


Poredak 2004:

1. RK Dubočica 54 Leskovac

2. RK Sloboda Tuzla

3. RK Brod Slavonski Brod

4. RK Konjuh

5. RK Jedinstvo 2015 Brčko

6. RK Bijeljina

7. RK Drina Zvornik


Najbolji golman: PEJAKOVIĆ LOVRO (RK BROD)
Najbolji strijelac: KRSTIĆ DANILO (RK DUBOČICA 54) 
Najbolji igrač: ELDIN VUKOVIĆ (RK SLOBODA)

Foto galerija

Sljedeće najave