Registracija
Pro
01

Svjetsko prvenstvo u rukometu za žene 2017 Women's Handball World Championship 2017

  • Turnir
  • Ženski
  • Seniorke (16+)
  • liga/natjecanje

Petak, 01.12.2017 19:00 Početak

Nedjelja, 17.12.2017 19:30 Završetak

Raspored turnira - Seniorke

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
01.12. 19:00 Germany Cameroon 28-15 Arena Leipzig Grupa D
02.12. 14:00 Romania Paraguay 29-17 Arena Trier Grupa A
02.12. 14:00 Czech Republic Argentina 28-22 EgeTrans Arena Grupa B
02.12. 14:00 Russia Tunisia 36-16 Große EWE Arena Grupa C
02.12. 15:30 Serbia China PR 43-23 Arena Leipzig Grupa D
02.12. 17:45 Brazil Japan 28-28 Große EWE Arena Grupa C
02.12. 18:00 France Slovenia 23-24 Arena Trier Grupa A
02.12. 18:00 Sweden Poland 30-33 EgeTrans Arena Grupa B
02.12. 18:00 Netherlands Republic of Korea 22-24 Arena Leipzig Grupa D
02.12. 20:15 Denmark Montenegro 24-31 Große EWE Arena Grupa C
02.12. 20:30 Norway Hungary 30-22 EgeTrans Arena Grupa B
02.12. 20:30 Spain Angola 28-24 Arena Trier Grupa A
03.12. 14:00 Tunisia Brazil 22-23 Große EWE Arena Grupa C
03.12. 14:00 Cameroon Serbia 21-34 Arena Leipzig Grupa D
03.12. 14:00 Slovenia Romania 28-31 Arena Trier Grupa A
03.12. 14:00 Poland Czech Republic 25-29 EgeTrans Arena Grupa B
03.12. 17:45 Montenegro Russia 24-28 Große EWE Arena Grupa C
03.12. 18:00 Angola France 19-26 Arena Trier Grupa A
03.12. 18:00 Hungary Sweden 22-25 EgeTrans Arena Grupa B
03.12. 18:00 China PR Netherlands 15-40 Arena Leipzig Grupa D
03.12. 20:30 Republic of Korea Germany 18-23 Arena Leipzig Grupa D
03.12. 20:30 Paraguay Spain 15-32 Arena Trier Grupa A
03.12. 20:30 Argentina Norway 21-36 EgeTrans Arena Grupa B
03.12. 20:30 Japan Denmark 18-32 Große EWE Arena Grupa C
05.12. 14:00 Republic of Korea China PR 31-19 Arena Leipzig Grupa D
05.12. 14:00 Slovenia Angola 32-25 Arena Trier Grupa A
05.12. 14:00 Hungary Argentina 33-15 EgeTrans Arena Grupa B
05.12. 14:00 Montenegro Japan 28-29 Große EWE Arena Grupa C
05.12. 17:45 Russia Brazil 24-16 Große EWE Arena Grupa C
05.12. 18:00 Netherlands Cameroon 29-22 Arena Leipzig Grupa D
05.12. 18:00 France Paraguay 35-13 Arena Trier Grupa A
05.12. 18:00 Sweden Czech Republic 36-32 EgeTrans Arena Grupa B
05.12. 18:00 Germany Serbia 22-22 Arena Leipzig Grupa D
05.12. 20:30 Norway Poland 35-20 EgeTrans Arena Grupa B
05.12. 20:30 Denmark Tunisia 37-19 Große EWE Arena Grupa C
05.12. 20:30 Romania Spain 19-17 Arena Trier Grupa A
06.12. 14:00 Russia Japan 29-28 Große EWE Arena Grupa C
06.12. 14:00 Cameroon Republic of Korea 21-33 Arena Leipzig Grupa D
06.12. 16:00 Serbia Netherlands 27-27 Arena Leipzig Grupa D
06.12. 17:45 Tunisia Montenegro 23-29 Große EWE Arena Grupa C
06.12. 18:00 Germany China PR 24-9 Arena Leipzig Grupa D
06.12. 20:30 Brazil Denmark 20-22 Große EWE Arena Grupa C
07.12. 14:00 Paraguay Slovenia 22-28 Arena Trier Grupa A
07.12. 14:00 Poland Hungary 28-31 EgeTrans Arena Grupa B
07.12. 18:00 Romania Angola 27-24 Arena Trier Grupa A
07.12. 18:00 Sweden Argentina 38-24 EgeTrans Arena Grupa B
07.12. 20:30 Spain France 25-25 Arena Trier Grupa A
07.12. 20:30 Czech Republic Norway 16-34 EgeTrans Arena Grupa B
08.12. 14:00 Angola Paraguay 32-28 Arena Trier Grupa A
08.12. 14:00 Argentina Poland 20-38 EgeTrans Arena Grupa B
08.12. 14:00 Japan Tunisia 31-13 Große EWE Arena Grupa C
08.12. 14:00 China PR Cameroon 26-26 Arena Leipzig Grupa D
08.12. 17:45 Brazil Montenegro 23-23 Große EWE Arena Grupa C
08.12. 18:00 France Romania 26-17 Arena Trier Grupa A
08.12. 18:00 Czech Republic Hungary 29-30 EgeTrans Arena Grupa B
08.12. 18:00 Netherlands Germany 31-23 Arena Leipzig Grupa D
08.12. 20:30 Norway Sweden 28-31 EgeTrans Arena Grupa B
08.12. 20:30 Denmark Russia 27-32 Große EWE Arena Grupa C
08.12. 20:30 Serbia Republic of Korea 33-28 Arena Leipzig Grupa D
08.12. 20:30 Spain Slovenia 33-26 Arena Trier Grupa A
10.12. 17:30 Montenegro Serbia 31-29 Arena Magdeburg 1/8 finala
10.12. 17:30 France Hungary 29-26 Arena Leipzig 1/8 finala
10.12. 20:30 Slovenia Sweden 21-33 Arena Leipzig 1/8 finala
10.12. 20:30 Denmark Germany 21-17 Arena Magdeburg 1/8 finala
11.12. 17:30 Romania Czech Republic 27-28 Arena Leipzig 1/8 finala
11.12. 17:30 Russia Republic of Korea 36-35 Arena Magdeburg 1/8 finala
11.12. 20:30 Spain Norway 23-31 Arena Leipzig 1/8 finala
11.12. 20:30 Japan Netherlands 24-26 Arena Magdeburg 1/8 finala
12.12. 17:30 Sweden Denmark 26-23 Arena Leipzig 1/4 finale
12.12. 20:45 France Montenegro 25-22 Arena Leipzig 1/4 finale
13.12. 17:30 Russia Norway 17-34 Arena Magdeburg 1/4 finale
13.12. 20:30 Czech Republic Netherlands 26-30 Arena Magdeburg 1/4 finale
15.12. 17:30 Netherlands Norway 23-32 Arena Hamburg 1/2 finale
15.12. 20:45 Sweden France 22-24 Arena Hamburg 1/2 finale
17.12. 14:30 Netherlands Sweden 24-21 Arena Hamburg 3. mjesto
17.12. 17:30 Norway France 21-24 Arena Hamburg Finale

Poredak - Seniorke

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Romania 5 4 0 1 123 112 11 8 P P P P I
2 France 5 3 1 1 135 98 37 7 I P P N P
3 Spain 5 3 1 1 135 109 26 7 P P I N P
4 Slovenia 5 3 0 2 138 134 4 6 P I P P I
5 Angola 5 1 0 4 124 141 -17 2 I I I I P
6 Paraguay 5 0 0 5 95 156 -61 0 I I I I I
1 Norway 5 4 0 1 163 110 53 8 P P P P I
2 Sweden 5 4 0 1 160 139 21 8 I P P P P
3 Hungary 5 3 0 2 138 127 11 6 I I P P P
4 Poland 5 2 0 3 144 145 -1 4 P I I I P
5 Czech Republic 5 2 0 3 134 147 -13 4 P P I I I
6 Argentina 5 0 0 5 102 173 -71 0 I I I I I
1 Russia 5 5 0 0 149 111 38 10 P P P P P
2 Denmark 5 3 0 2 142 120 22 6 I P P P I
3 Montenegro 5 2 1 2 135 127 8 5 P I I P N
4 Japan 5 2 1 2 134 130 4 5 N I P I P
5 Brazil 5 1 2 2 110 119 -9 4 N P I I N
6 Tunisia 5 0 0 5 93 156 -63 0 I I I I I
1 Serbia 5 3 2 0 159 121 38 8 P P N N P
2 Netherlands 5 3 1 1 149 111 38 7 I P P N P
3 Germany 5 3 1 1 120 95 25 7 P P N P I
4 Republic of Korea 5 3 0 2 134 118 16 6 P I P P I
5 Cameroon 5 0 1 4 105 150 -45 1 I I I I N
6 China PR 5 0 1 4 92 164 -72 1 I I I I N

Poredak ekipa:

1. France 

2. Norway

3. Netherlands

4. Sweden

5. Rusija
6. Danska
6. Crna Gora
8. Češka
9. Srbija
10. Rumunjska
11. Španjolska
12. Njemačka
13. Južna Koreja
14. Slovenija
15. Mađarska
16. Japan
17. Poljska
18. Brazil
19. Angola
20. Kamerun
21. Paragvaj
22. Kina
23. Argentina
24. Tunis


All stars:

Vratarka: Katrine Lunde (NOR)
Desno krilo: Nathalie Hagman (SWE)
Desna vanjska: Nora Mørk (NOR)
Srednja vanjska: Grâce Zaadi (FRA)
Lijeva vanjska: Lois Abbingh (NED)
Lijevo krilo Siraba Dembélé (FRA)
Pivot: Yvette Broch (NED)
MVP: Stine Bredal Oftedal (NOR)


Arena Leipzig

Große EWE Arena Odlenburg

EgeTrans Arena Bietigheim-Bissingen 

Arena Trier

Barclaycard Arena Hamburg

GETEC-Arena Magdeburg


Official website

IHF website



Sljedeće najave