Webshop Registracija
Pro
01

Svjetsko prvenstvo u rukometu za žene 2017 Women's Handball World Championship 2017

  • Turnir
  • Ženski
  • Seniorke (16+)
  • liga/natjecanje

Petak, 01.12.2017 19:00 Početak

Nedjelja, 17.12.2017 19:30 Završetak

Raspored turnira - Seniorke

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
01.12. 19:00 Germany Cameroon 28-15 Arena Leipzig Grupa D
02.12. 14:00 Romania Paraguay 29-17 Arena Trier Grupa A
02.12. 14:00 Czech Republic Argentina 28-22 EgeTrans Arena Grupa B
02.12. 14:00 Russia Tunisia 36-16 Große EWE Arena Grupa C
02.12. 15:30 Serbia China PR 43-23 Arena Leipzig Grupa D
02.12. 17:45 Brazil Japan 28-28 Große EWE Arena Grupa C
02.12. 18:00 Netherlands Republic of Korea 22-24 Arena Leipzig Grupa D
02.12. 18:00 France Slovenia 23-24 Arena Trier Grupa A
02.12. 18:00 Sweden Poland 30-33 EgeTrans Arena Grupa B
02.12. 20:15 Denmark Montenegro 24-31 Große EWE Arena Grupa C
02.12. 20:30 Spain Angola 28-24 Arena Trier Grupa A
02.12. 20:30 Norway Hungary 30-22 EgeTrans Arena Grupa B
03.12. 14:00 Tunisia Brazil 22-23 Große EWE Arena Grupa C
03.12. 14:00 Cameroon Serbia 21-34 Arena Leipzig Grupa D
03.12. 14:00 Slovenia Romania 28-31 Arena Trier Grupa A
03.12. 14:00 Poland Czech Republic 25-29 EgeTrans Arena Grupa B
03.12. 17:45 Montenegro Russia 24-28 Große EWE Arena Grupa C
03.12. 18:00 Angola France 19-26 Arena Trier Grupa A
03.12. 18:00 Hungary Sweden 22-25 EgeTrans Arena Grupa B
03.12. 18:00 China PR Netherlands 15-40 Arena Leipzig Grupa D
03.12. 20:30 Republic of Korea Germany 18-23 Arena Leipzig Grupa D
03.12. 20:30 Paraguay Spain 15-32 Arena Trier Grupa A
03.12. 20:30 Argentina Norway 21-36 EgeTrans Arena Grupa B
03.12. 20:30 Japan Denmark 18-32 Große EWE Arena Grupa C
05.12. 14:00 Republic of Korea China PR 31-19 Arena Leipzig Grupa D
05.12. 14:00 Slovenia Angola 32-25 Arena Trier Grupa A
05.12. 14:00 Hungary Argentina 33-15 EgeTrans Arena Grupa B
05.12. 14:00 Montenegro Japan 28-29 Große EWE Arena Grupa C
05.12. 17:45 Russia Brazil 24-16 Große EWE Arena Grupa C
05.12. 18:00 Netherlands Cameroon 29-22 Arena Leipzig Grupa D
05.12. 18:00 France Paraguay 35-13 Arena Trier Grupa A
05.12. 18:00 Sweden Czech Republic 36-32 EgeTrans Arena Grupa B
05.12. 18:00 Germany Serbia 22-22 Arena Leipzig Grupa D
05.12. 20:30 Romania Spain 19-17 Arena Trier Grupa A
05.12. 20:30 Norway Poland 35-20 EgeTrans Arena Grupa B
05.12. 20:30 Denmark Tunisia 37-19 Große EWE Arena Grupa C
06.12. 14:00 Russia Japan 29-28 Große EWE Arena Grupa C
06.12. 14:00 Cameroon Republic of Korea 21-33 Arena Leipzig Grupa D
06.12. 16:00 Serbia Netherlands 27-27 Arena Leipzig Grupa D
06.12. 17:45 Tunisia Montenegro 23-29 Große EWE Arena Grupa C
06.12. 18:00 Germany China PR 24-9 Arena Leipzig Grupa D
06.12. 20:30 Brazil Denmark 20-22 Große EWE Arena Grupa C
07.12. 14:00 Paraguay Slovenia 22-28 Arena Trier Grupa A
07.12. 14:00 Poland Hungary 28-31 EgeTrans Arena Grupa B
07.12. 18:00 Romania Angola 27-24 Arena Trier Grupa A
07.12. 18:00 Sweden Argentina 38-24 EgeTrans Arena Grupa B
07.12. 20:30 Spain France 25-25 Arena Trier Grupa A
07.12. 20:30 Czech Republic Norway 16-34 EgeTrans Arena Grupa B
08.12. 14:00 Angola Paraguay 32-28 Arena Trier Grupa A
08.12. 14:00 Argentina Poland 20-38 EgeTrans Arena Grupa B
08.12. 14:00 Japan Tunisia 31-13 Große EWE Arena Grupa C
08.12. 14:00 China PR Cameroon 26-26 Arena Leipzig Grupa D
08.12. 17:45 Brazil Montenegro 23-23 Große EWE Arena Grupa C
08.12. 18:00 France Romania 26-17 Arena Trier Grupa A
08.12. 18:00 Czech Republic Hungary 29-30 EgeTrans Arena Grupa B
08.12. 18:00 Netherlands Germany 31-23 Arena Leipzig Grupa D
08.12. 20:30 Norway Sweden 28-31 EgeTrans Arena Grupa B
08.12. 20:30 Denmark Russia 27-32 Große EWE Arena Grupa C
08.12. 20:30 Serbia Republic of Korea 33-28 Arena Leipzig Grupa D
08.12. 20:30 Spain Slovenia 33-26 Arena Trier Grupa A
10.12. 17:30 Montenegro Serbia 31-29 Arena Magdeburg 1/8 finala
10.12. 17:30 France Hungary 29-26 Arena Leipzig 1/8 finala
10.12. 20:30 Slovenia Sweden 21-33 Arena Leipzig 1/8 finala
10.12. 20:30 Denmark Germany 21-17 Arena Magdeburg 1/8 finala
11.12. 17:30 Romania Czech Republic 27-28 Arena Leipzig 1/8 finala
11.12. 17:30 Russia Republic of Korea 36-35 Arena Magdeburg 1/8 finala
11.12. 20:30 Spain Norway 23-31 Arena Leipzig 1/8 finala
11.12. 20:30 Japan Netherlands 24-26 Arena Magdeburg 1/8 finala
12.12. 17:30 Sweden Denmark 26-23 Arena Leipzig 1/4 finale
12.12. 20:45 France Montenegro 25-22 Arena Leipzig 1/4 finale
13.12. 17:30 Russia Norway 17-34 Arena Magdeburg 1/4 finale
13.12. 20:30 Czech Republic Netherlands 26-30 Arena Magdeburg 1/4 finale
15.12. 17:30 Netherlands Norway 23-32 Arena Hamburg 1/2 finale
15.12. 20:45 Sweden France 22-24 Arena Hamburg 1/2 finale
17.12. 14:30 Netherlands Sweden Arena Hamburg 3. mjesto
17.12. 17:30 Norway France Arena Hamburg Finale

Poredak - Seniorke

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Romania 5 4 0 1 123 112 11 8 P P P P I
2 France 5 3 1 1 135 98 37 7 I P P N P
3 Spain 5 3 1 1 135 109 26 7 P P I N P
4 Slovenia 5 3 0 2 138 134 4 6 P I P P I
5 Angola 5 1 0 4 124 141 -17 2 I I I I P
6 Paraguay 5 0 0 5 95 156 -61 0 I I I I I
1 Norway 5 4 0 1 163 110 53 8 P P P P I
2 Sweden 5 4 0 1 160 139 21 8 I P P P P
3 Hungary 5 3 0 2 138 127 11 6 I I P P P
4 Poland 5 2 0 3 144 145 -1 4 P I I I P
5 Czech Republic 5 2 0 3 134 147 -13 4 P P I I I
6 Argentina 5 0 0 5 102 173 -71 0 I I I I I
1 Russia 5 5 0 0 149 111 38 10 P P P P P
2 Denmark 5 3 0 2 142 120 22 6 I P P P I
3 Montenegro 5 2 1 2 135 127 8 5 P I I P N
4 Japan 5 2 1 2 134 130 4 5 N I P I P
5 Brazil 5 1 2 2 110 119 -9 4 N P I I N
6 Tunisia 5 0 0 5 93 156 -63 0 I I I I I
1 Serbia 5 3 2 0 159 121 38 8 P P N N P
2 Netherlands 5 3 1 1 149 111 38 7 I P P N P
3 Germany 5 3 1 1 120 95 25 7 P P N P I
4 Republic of Korea 5 3 0 2 134 118 16 6 P I P P I
5 Cameroon 5 0 1 4 105 150 -45 1 I I I I N
6 China PR 5 0 1 4 92 164 -72 1 I I I I N
Sljedeće najave