Petak, 26.08.2016 12:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
26.08. 09:00 NOVA VAROŠ (SRB) LERN PETRINJA (CRO) 25 : 7 TEREN 2 GRUPA ŽENE
26.08. 09:00 TRNJE ZAGREB (CRO) SREM SREMSKA MITROVICA (SRB) 25 : 20 TEREN 1 1/2 FINALE MUŠKI
26.08. 09:45 JABLANI KAŠTELA (CRO) (BIH) 18 : 25 TEREN 1 1/2 FINALE MUŠKI
26.08. 10:00 NOVA VAROŠ (SRB) ČEPIN OSIJEK (CRO) 25 : 19 TEREN 2 GRUPA ŽENE
26.08. 10:30 SREM SREMSKA MITROVICA (SRB) JABLANI KAŠTELA (CRO) 16 : 25 TRREN 1 UTAKMICA ZA 3. MJESTO MUŠKI

Dimenzije terena su 16x8 metara.

Ekipa se sastoji od 2 igrača bez prava zamjene.

Visina mreže za djevojke i mladiće: 224 cm

Utakmica se igra u jedan dobiveni set (25 poena), a polufinale i finale u dva dobivena seta (21 poen). U slučaju neriješenog rezultata igra se treći set (15 poena).

Pravo nastupa na utakmicama utvrđuje Voditelj sporta, prije početka, uz nazočnost predstavnika ekipa. Identitet igrača utvrđuje se, prije početka utakmice. Identitet se utvrđuje bilo kojim dokumentom sa slikom (putovnica, učenička knjižica, sportska iskaznica, pokazna karta ili slično), a u nedostatku kopijom domovnice ili rodnog lista.

Pozicijskih i rotacijskih pogrešaka nema. Svaki dodir bilo kojeg dijela mreže smatra se nedozvoljenim.

Središnje crte nema, što znači da igrač u igri može prijeći u protivničko polje uz uvjet da ne smeta protivniku.

Suigrač onog koji servira mora se na zahtjev protivničke ekipe maknuti kako bi oni imali pogled na igrača koji servira.

Nema vršnog prebacivanja lopte bilo s jednom ili dvije ruke, niti vršnog prijema i obrane.

Dodirivanje u bloku se računa kao jedno odigravanje.

Svaka ekipa po setu ima pravo na 2 time-outa.

Strane se mijenjaju svakih 10 poena (u setu od 25 poena) ili svakih 7 poena (u setu od 21 poen).