Registracija
Kol
19

SPORTSKE IGRE MLADIH MEĐUNARODNA ZAVRŠNICA - ULIČNA KOŠARKA

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • dobna skupina (Ž-2001, M-2001 i 2003)
  • liga/natjecanje

STREETBALL

SudioniciKK Pazar Novi Pazar (SRB) KK Split (HRV) Pančevo (SRB) WBS Teslić (Teslić, BiH) Team Vinkulja (Vinkovci, HRV) Makedonija IKraljice (Zagreb, HRV) Cogini Puleni Kraljevo (SRB) Vranje (SRB) Makedonija IITenikre (Sl. Brod, HRV) Panteri Vranje (SRB)

Subota, 19.08.2017 20:00 Početak

Subota, 19.08.2017 22:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
19.08. 20:00 KK Pazar Novi Pazar (SRB) KK Split (HRV) 1-0 (11-9) 2 Grupa Ž 01
19.08. 20:00 Pančevo (SRB) WBS Teslić (Teslić, BiH) 1-0 (12-10) 1 Grupa B M01
19.08. 20:15 Team Vinkulja (Vinkovci, HRV) Makedonija I 0-1 (9-11) 1 M01
19.08. 20:15 Kraljice (Zagreb, HRV) Cogini Puleni Kraljevo (SRB) 1-0 (11-3) 2 Grupa Ž 01
19.08. 20:30 Pančevo (SRB) Team Vinkulja (Vinkovci, HRV) 1-0 (11-3) 2 Grupa B M01
19.08. 20:30 Vranje (SRB) Makedonija II 1-0 (11-4) 1 M01
19.08. 20:45 KK Split (HRV) Cogini Puleni Kraljevo (SRB) 1-0 (11-7) 2 Grupa Ž 01
19.08. 20:45 WBS Teslić (Teslić, BiH) Makedonija I 1-0 (11-7) 1 M01
19.08. 21:00 Makedonija II Tenikre (Sl. Brod, HRV) 0-1 (2-11) 2 M01
19.08. 21:00 KK Pazar Novi Pazar (SRB) Kraljice (Zagreb, HRV) 0-1 (5-11) 1 Grupa Ž 01
19.08. 21:10 Makedonija II Pančevo (SRB) 0-1 (5-11) 2 M01
19.08. 21:10 Team Vinkulja (Vinkovci, HRV) WBS Teslić (Teslić, BiH) 1-0 (11-6) 1 Grupa B M01
19.08. 21:20 Cogini Puleni Kraljevo (SRB) KK Pazar Novi Pazar (SRB) 0-1 (5-11) 2 Grupa Ž 01
19.08. 21:20 Tenikre (Sl. Brod, HRV) Panteri Vranje (SRB) 0-1 (8-11) 1 Grupa A M01
19.08. 21:35 Kraljice (Zagreb, HRV) KK Split (HRV) 1-0 (12-10) 1 Grupa Ž 01
19.08. 21:35 Tenikre (Sl. Brod, HRV) / A2 Team Vinkulja (Vinkovci, HRV) / B2 0-1 (17-21) 2 3. mj M01
19.08. 21:55 Panteri Vranje (SRB) / A1 Pančevo (SRB) / B1 1-0 (21-18) 1 FINALE M01

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Panteri Vranje (SRB) 1 1 0 0 1 0 1 3 P
2 Tenikre (Sl. Brod, HRV) 1 0 0 1 0 1 -1 0 I
1 Pančevo (SRB) 2 2 0 0 2 0 2 6 P P
2 Team Vinkulja (Vinkovci, HRV) 2 1 0 1 1 1 0 3 I P
3 WBS Teslić (Teslić, BiH) 2 0 0 2 0 2 -2 0 I I
1 Kraljice (Zagreb, HRV) 3 3 0 0 3 0 3 9 P P P
2 KK Pazar Novi Pazar (SRB) 3 2 0 1 2 1 1 6 P I P
3 KK Split (HRV) 3 1 0 2 1 2 -1 3 I P I
4 Cogini Puleni Kraljevo (SRB) 3 0 0 3 0 3 -3 0 I I I

SPORTSKE IGRE MLADIH MEĐUNARODNA ZAVRŠNICA - početna stranica




KONAČNI POREDAK:

Ž-2001: 1. Kraljice (Zagreb, HRV), 2. KK Pazar Novi Pazar (SRB), 3. KK Split (HRV) 

M-2001: 1. Panteri Vranje (SRB), 2. Pančevo (SRB), 3. Team Vinkulja (Vinkovci, HRV) 


Ekipe Makedonije sudjelovale su u natjecanju izvan konkurencije.

Foto galerija

Sljedeće najave