Registracija
Kol
21

SPORTSKE IGRE MLADIH MEĐUNARODNA ZAVRŠNICA - ODBOJKA NA PIJESKU

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • dobna skupina (M i Ž 2002)
  • liga/natjecanje

ODBOJKA NA PIJESKU

SudioniciČepin (Čepin, HRV) Sremska Mitrovica (SRB) Plavi Peklenica (Peklenica, HRV) Futog (Novi Sad, SRB) Veliko Gradište 1 (Požarevac, SRB) Prijepolje (Prijepolje, ) ORT Principesse (Sarajevo, BiH) Mursa (Osijek, HRV) Torpedo (Sarajevo, BiH) Prijepolje (Prijepolje, SRB)

Ponedjeljak, 21.08.2017 09:00 Početak

Ponedjeljak, 21.08.2017 12:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
21.08. 09:00 Čepin (Čepin, HRV) Sremska Mitrovica (SRB) 1-0 (25-17) 1 Grupa B Ž02
21.08. 09:00 Plavi Peklenica (Peklenica, HRV) Futog (Novi Sad, SRB) 0-1 (15-25) 2 Grupa A Ž02
21.08. 09:20 Veliko Gradište 1 (Požarevac, SRB) Prijepolje (Prijepolje, ) 2-0 (15-3, 15-9) 1 1/2 finale M02
21.08. 09:20 ORT Principesse (Sarajevo, BiH) Plavi Peklenica (Peklenica, HRV) 1-0 (25-17) 2 Grupa A Ž02
21.08. 09:40 Mursa (Osijek, HRV) Torpedo (Sarajevo, BiH) 2-0 (15-8, 15-3) 2 1/2 finale M02
21.08. 09:40 Futog (Novi Sad, SRB) ORT Principesse (Sarajevo, BiH) 1-0 (25-23) 1 Grupa A Ž02
21.08. 10:00 Futog (Novi Sad, SRB) / A1 Sremska Mitrovica (SRB) / B2 2-0 (15-13, 19-17) 2 1/2 finale Ž02
21.08. 10:00 Prijepolje (Prijepolje, SRB) Torpedo (Sarajevo, BiH) 2-0 (15-2, 15-10) 1 za 3. mj. M02
21.08. 10:20 Čepin (Čepin, HRV) Futog (Novi Sad, SRB) 2-0 (15-10, 15-12) 1 FINALE Ž02
21.08. 10:20 ORT Principesse (Sarajevo, BiH) / A2 Čepin (Čepin, HRV) / B1 0-2 (8-15, 4-15) 2 1/2 finale Ž02
21.08. 10:20 Veliko Gradište 1 (Požarevac, SRB) Mursa (Osijek, HRV) 2-0 (15-11, 15-2) 1 FINALE M02
21.08. 10:40 ORT Principesse (Sarajevo, BiH) Sremska Mitrovica (SRB) 2-0 (15-7, 15-13) 2 za 3. mj. Ž02

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Futog (Novi Sad, SRB) 2 2 0 0 2 0 2 6 P P
2 ORT Principesse (Sarajevo, BiH) 2 1 0 1 1 1 0 3 P I
3 Plavi Peklenica (Peklenica, HRV) 2 0 0 2 0 2 -2 0 I I
1 Čepin (Čepin, HRV) 1 1 0 0 1 0 1 3 P
2 Sremska Mitrovica (SRB) 1 0 0 1 0 1 -1 0 I

SPORTSKE IGRE MLADIH MEĐUNARODNA ZAVRŠNICA - početna stranica




KONAČNI POREDAK:

Ž-2002: 1. Čepin (Čepin, HRV), 2. Futog (Novi Sad, SRB), 3.  ORT Principesse (Sarajevo, BiH)

M-2002: 1. Veliko Gradište 1 (Požarevac, SRB), 2. Mursa (Osijek, HRV),  3. Prijepolje (Prijepolje, SRB) 

Foto galerija

Sljedeće najave