Registracija
Kol
07

SPORTSKE IGRE MLADIH DRŽAVNA ZAVRŠNICA - Hrvatska pošta Cup teniski turnir

TENIS

SudioniciLENA OSTOJIĆ (S. Brod) MARTINA STIPANAC (Sisak)LIV HABDIJA ŠUMAK (Zagreb)NINA LUSAVEC (Vinkovci)LUCIJA KORIČIĆ (Osijek)NIKA DREŽNJAK (Požega)SANDRA ĆELEBIĆ (Pula)LOVRO HARC (Osijek)IVAN BARLOVIĆ (Sisak)

Ponedjeljak, 07.08.2017 07:00 Početak

Srijeda, 09.08.2017 20:30 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
08.08. 09:30 LENA OSTOJIĆ (S. Brod) MARTINA STIPANAC (Sisak) 1-0 (6-1) Teren 3 Grupa B
08.08. 09:30 LIV HABDIJA ŠUMAK (Zagreb) NINA LUSAVEC (Vinkovci) 1-0 (7-0) Teren 1 Grupa A
08.08. 09:30 LUCIJA KORIČIĆ (Osijek) NIKA DREŽNJAK (Požega) 1-0 (6-0) Teren 2 Grupa B
08.08. 10:00 NINA LUSAVEC (Vinkovci) SANDRA ĆELEBIĆ (Pula) 0-1 (2-7) Teren 1 Grupa A
08.08. 10:00 NIKA DREŽNJAK (Požega) MARTINA STIPANAC (Sisak) 1-0 (6-1) Teren 2 Grupa B
08.08. 10:00 LUCIJA KORIČIĆ (Osijek) LENA OSTOJIĆ (S. Brod) 1-0 (6-0) Teren 3 Grupa B
08.08. 10:30 SANDRA ĆELEBIĆ (Pula) LIV HABDIJA ŠUMAK (Zagreb) 0-1 (4-7) Teren 1 Grupa A
08.08. 10:30 LENA OSTOJIĆ (S. Brod) NIKA DREŽNJAK (Požega) 1-0 (6-2) Teren 2 Grupa B
08.08. 10:30 MARTINA STIPANAC (Sisak) LUCIJA KORIČIĆ (Osijek) 0-1 (0-6) Teren 3 Grupa B
08.08. 11:00 LOVRO HARC (Osijek) IVAN BARLOVIĆ (Sisak) 2-0 (6-0, 6-0) Teren 1 FINALE M
08.08. 11:30 LIV HABDIJA ŠUMAK (Zagreb) LUCIJA KORIČIĆ (Osijek) 0-1 (3-6) Teren 1 FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 LIV HABDIJA ŠUMAK (Zagreb) 2 2 0 0 2 0 2 6 P P
2 SANDRA ĆELEBIĆ (Pula) 2 1 0 1 1 1 0 3 P I
3 NINA LUSAVEC (Vinkovci) 2 0 0 2 0 2 -2 0 I I
1 LUCIJA KORIČIĆ (Osijek) 3 3 0 0 3 0 3 9 P P P
2 LENA OSTOJIĆ (S. Brod) 3 2 0 1 2 1 1 6 P I P
3 NIKA DREŽNJAK (Požega) 3 1 0 2 1 2 -1 3 I P I
4 MARTINA STIPANAC (Sisak) 3 0 0 3 0 3 -3 0 I I I

LIVE STREAM:




KONAČNI POREDAK:

M-2002: 1. LOVRO HARC (Osijek), 2. IVAN BARLOVIĆ (Sisak)

Ž-2002: 1. LUCIJA KORIČIĆ (Osijek), 2. LIV HABDIJA ŠUMAK (Zagreb), 3. LENA OSTOJIĆ (S. Brod) i SANDRA ĆELEBIĆ (Pula)


SPORTSKE IGRE MLADIH - SPORTILUS / rezultati i rasporedi po sportovima

SPORTSKE IGRE MLADIH - službena web stranica

Foto galerija

Sponzori

Sljedeće najave