Registracija
Kol
03

SPORTSKE IGRE MLADIH DRŽAVNA ZAVRŠNICA - ODBOJKA

ODBOJKA

SudioniciŽOK OSIJEK
OK DARUVAR
OK GROBNIČAN ČAVLE
MOMCI SISAKSISČANKE
KOLONIJA S. BRODFENIKS ZAGREBMURSA OSIJEK
SESTRIČNE S. BRODOK VARAŽDIN
ČEPINDŽIGIBAO ZAGREBOK KAŠTEL LUKŠIĆOK SPLIT
OK AGROTEHNIKA OSIJEKČEGO I PLAĆENICI KAŠTELAŽOK OSIJEK / ASISČANKE / BSESTRIČNE S. BROD / COK SPLIT / DSESTRIČNE S. BROD

Četvrtak, 03.08.2017 07:00 Početak

Subota, 05.08.2017 20:30 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
04.08. 08:15 ŽOK OSIJEK OK DARUVAR 2-0 (25-15, 25-23) Teren 1 Ž/1999. A
04.08. 08:15 OK GROBNIČAN ČAVLE OK DARUVAR 0-2 (10-25, 14-25) Teren 2 A GRUPA / Ž/2002
04.08. 08:15 OK DARUVAR MOMCI SISAK 0-2 (20-25, 23-25) Teren 3 A GRUPA M/2002
04.08. 09:00 SISČANKE OK GROBNIČAN ČAVLE 2-0 (25-20, 25-19) Teren 2 Ž/1999. B
04.08. 09:00 KOLONIJA S. BROD FENIKS ZAGREB 0-2 (16-25, 21-25) Teren 1 B GRUPA / Ž/2002
04.08. 09:00 OK GROBNIČAN ČAVLE MURSA OSIJEK 0-2 (21-25, 15-25) Teren 3 B GRUPA M/2002
04.08. 09:45 SESTRIČNE S. BROD OK VARAŽDIN 2-0 (25-11, 25-9) Teren 3 Ž/1999. C
04.08. 09:45 ČEPIN OK GROBNIČAN ČAVLE 2-0 (25-8, 25-9) Teren 2 A GRUPA / Ž/2002
04.08. 09:45 DŽIGIBAO ZAGREB OK DARUVAR 2-0 (25-19, 25-21) Teren 1 A GRUPA M/2002
04.08. 10:30 OK KAŠTEL LUKŠIĆ KOLONIJA S. BROD 2-0 (25-14, 25-15) Teren 2 B GRUPA / Ž/2002
04.08. 10:30 OK SPLIT OK AGROTEHNIKA OSIJEK 2-0 (25-12, 25-17) Teren 1 Ž/1999. D
04.08. 10:30 ČEGO I PLAĆENICI KAŠTELA OK GROBNIČAN ČAVLE 1-2 (10-25, 25-23, 12-15) Teren 3 B GRUPA M/2002
04.08. 11:15 OK DARUVAR ČEPIN 0-2 (16-25, 14-25) Teren 1 A GRUPA / Ž/2002
04.08. 11:15 FENIKS ZAGREB OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0-2 (3-25, 9-25) Teren 2 B GRUPA / Ž/2002
04.08. 11:15 MOMCI SISAK DŽIGIBAO ZAGREB 1-2 (25-18, 25-27, 9-15) Teren 3 A GRUPA M/2002
04.08. 12:00 MURSA OSIJEK ČEGO I PLAĆENICI KAŠTELA 0-2 (18-25, 20-25) Teren 2 B GRUPA M/2002
04.08. 16:00 ŽOK OSIJEK / A SISČANKE / B 2-1 (25-7, 23-25, 15-9) Teren 3 Ž/1999. 1/2 FINALE
04.08. 16:00 SESTRIČNE S. BROD / C OK SPLIT / D 2-0 (25-15, 25-10) Teren 2 Ž/1999.1/2 FINALE
04.08. 16:00 ČEPIN OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2-0 (25-12, 25-14) Teren 1 Ž/2002. FINALE
04.08. 17:00 OK DARUVAR FENIKS ZAGREB 2-0 (25-16, 25-14) Teren 2 Ž/2002. za 3. mj.
04.08. 17:00 MOMCI SISAK MURSA OSIJEK 2-1 (25-23, 21-25, 15-12) Teren 3 M/2002. za 3. mj.
04.08. 17:00 DŽIGIBAO ZAGREB ČEGO I PLAĆENICI KAŠTELA 2-1 (25-14, 15-25, 17-15) Teren 1 M/2002. FINALE
04.08. 18:00 OK SPLIT SISČANKE 1-2 (14-25, 25-21, 7-15) Teren 2 Ž/1999. za 3. mj.
04.08. 18:00 SESTRIČNE S. BROD ŽOK OSIJEK 2-0 (26-24, 25-18) Teren 1 Ž/1999. FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 ČEPIN 2 2 0 0 4 0 4 6 P P
2 OK DARUVAR 2 1 0 1 2 2 0 3 P I
3 OK GROBNIČAN ČAVLE 2 0 0 2 0 4 -4 0 I I
1 DŽIGIBAO ZAGREB 2 2 0 0 4 1 3 6 P P
2 MOMCI SISAK 2 1 0 1 3 2 1 3 P I
3 OK DARUVAR 2 0 0 2 0 4 -4 0 I I
1 OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2 2 0 0 4 0 4 6 P P
2 FENIKS ZAGREB 2 1 0 1 2 2 0 3 P I
3 KOLONIJA S. BROD 2 0 0 2 0 4 -4 0 I I
1 ČEGO I PLAĆENICI KAŠTELA 2 1 0 1 3 2 1 3 I P
2 MURSA OSIJEK 2 1 0 1 2 2 0 3 P I
3 OK GROBNIČAN ČAVLE 2 1 0 1 2 3 -1 3 I P

KONAČNI POREDAK:

Ž/1999: 1. SESTRIČNE S. BROD, 2. ŽOK OSIJEK, 3. SISČANKE

Ž/2002: 1. ČEPIN, 2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ, 3. OK DARUVAR

M/2002: 1. DŽIGIBAO ZAGREB, 2. ČEGO I PLAĆENICI KAŠTELA, 3. MOMCI SISAK


LIVE STREAM - PETAK finalne utakmice:

Ž/2002: ČEPIN - OK KAŠTEL LUKŠIĆ


M/2002: DŽIGIBAO ZAGREB - ČEGO I PLAĆENICI KAŠTELA


Ž/1999: SESTRIČNE S. BROD - ŽOK OSIJEK



SPORTSKE IGRE MLADIH - SPORTILUS / rezultati i rasporedi po sportovima


RASPORED AKTIVNOSTI:


SUBOTA 05.08.

07.00 - 08.30 / doručak

13.00 - 14.30 / ručak

19.00 - 20.00 / večera

20.30 - povratak kućama

Foto galerija

Sljedeće najave