Registracija
Kol
10

SPORTSKE IGRE MLADIH DRŽAVNA ZAVRŠNICA - MALI NOGOMET

MALI NOGOMET

SudioniciNo Limit (Virovitica)Marsonia 1 (Sl. Brod)Uljanik (Pula) NK Mladost (Petrinja)NK Dubrava (Zagreb)Maestral (Sisak)MNK Pletionica Ivkovic (Split)Vukovar 1991Diklo (Zadar)NK Slavonija (Požega) Marsonia 1 (Sl. Brod) / A1NK Dubrava (Zagreb) / C1Vukovar 1991 / B1 NK Mladost (Petrinja) / C2NK Dubrava (Zagreb) Marsonia 1 (Sl. Brod)

Četvrtak, 10.08.2017 09:00 Početak

Petak, 11.08.2017 13:30 Završetak

Raspored turnira - Pioniri

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
08.08. 08:00 No Limit (Virovitica) Marsonia 1 (Sl. Brod) 3-4 (1-1) Teren 1 Grupa A
08.08. 08:25 Uljanik (Pula) NK Mladost (Petrinja) 0-0 Teren 1 Grupa C
08.08. 08:50 NK Dubrava (Zagreb) Maestral (Sisak) 0-0 Teren 1 Grupa C
08.08. 09:15 MNK Pletionica Ivkovic (Split) No Limit (Virovitica) 1-0 Teren 1 Grupa A
08.08. 09:40 Vukovar 1991 Diklo (Zadar) 3-0 Teren 1 Grupa B
08.08. 10:05 NK Mladost (Petrinja) Maestral (Sisak) 2-1 Teren 1 Grupa C
08.08. 10:30 Marsonia 1 (Sl. Brod) MNK Pletionica Ivkovic (Split) 1-0 Teren 1 Grupa A
08.08. 10:55 Diklo (Zadar) NK Slavonija (Požega) 0-3 Teren 1 Grupa B
08.08. 17:30 Uljanik (Pula) NK Dubrava (Zagreb) 0-1 Teren 1 Grupa C
08.08. 17:55 NK Slavonija (Požega) Vukovar 1991 2-3 (0-0) Teren 1 Grupa B
08.08. 18:20 NK Dubrava (Zagreb) NK Mladost (Petrinja) 1-0 Teren 1 Grupa C
08.08. 18:45 Maestral (Sisak) Uljanik (Pula) 4-0 Teren 1 Grupa C
09.08. 08:30 Marsonia 1 (Sl. Brod) / A1 NK Dubrava (Zagreb) / C1 1-0 (1-0) Teren 1 1/2 finale A
09.08. 09:15 Vukovar 1991 / B1 NK Mladost (Petrinja) / C2 0-2 (0-1) Teren 1 1/2 finale B
09.08. 10:15 NK Dubrava (Zagreb) Vukovar 1991 4-0 (3-0) Teren 1 Ut. za 3. mjesto
09.08. 11:00 Marsonia 1 (Sl. Brod) NK Mladost (Petrinja) 0-4 (0-4) Teren 1 FINALE

Poredak - Pioniri

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 Marsonia 1 (Sl. Brod) 2 2 0 0 5 3 2 6 P P
2 MNK Pletionica Ivkovic (Split) 2 1 0 1 1 1 0 3 P I
3 No Limit (Virovitica) 2 0 0 2 3 5 -2 0 I I
1 Vukovar 1991 2 2 0 0 6 2 4 6 P P
2 NK Slavonija (Požega) 2 1 0 1 5 3 2 3 P I
3 Diklo (Zadar) 2 0 0 2 0 6 -6 0 I I
1 NK Dubrava (Zagreb) 3 2 1 0 2 0 2 7 N P P
2 Maestral (Sisak) 3 1 1 1 5 2 3 4 N I P
3 NK Mladost (Petrinja) 3 1 1 1 2 2 0 4 N P I
4 Uljanik (Pula) 3 0 1 2 0 5 -5 1 N I I

KONAČNI POREDAK:

M-2006: 1.  NK Mladost (Petrinja), 2.  Marsonia 1 (Sl. Brod) 3. NK Dubrava (Zagreb) 


Propozicije:

U grupama se igra 2x10min, a u polufinalu, za 3 mjesto i finalu 2x15min. U polufinale se plasiraju pobjednici grupa A i B te prvo i drugoplasirani iz grupe C. 


SPORTSKE IGRE MLADIH - SPORTILUS / rezultati i rasporedi po sportovima

SPORTSKE IGRE MLADIH - službena web stranica


Foto galerija

Sljedeće najave