Registracija
Srp
09

SPORTSKE IGRE MLADIH DRŽAVNA ZAVRŠNICA GRANIČARI 2008.

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • dobna skupina (U-9 )
  • liga/natjecanje

GRANIČAR

SudioniciDRUGI B OŠ M. MARTINOLIĆA M. LošinjMALI NAZOROVCI KriževciLIPANJ SisakLIMAČI PrelogTITUŠI Zagreb RUKOMETAŠI PetrinjaBORBENI MALCI PazinMALI ZELENI PožegaSTRIJELE PrelogPICOKI ĐurđevacMALCI VinkovciŽIFČEKI PrelogGRANIČARI S VELOG VRHA PulaLUCINI LAVOVI S. BrodBRZI I ŽESTOKI N. VinodolskiMLADOST OSIJEK
LAVIĆI NovskaSUPER 9 Koprivnica

Nedjelja, 09.07.2017 08:00 Početak

Ponedjeljak, 10.07.2017 23:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
09.07. 08:00 DRUGI B OŠ M. MARTINOLIĆA M. Lošinj MALI NAZOROVCI Križevci 0-2 (8-9, 7- 9) Teren 1 Grupa A
09.07. 08:20 LIPANJ Sisak LIMAČI Prelog 0-2 ( 5- 9 , 6 - 9) Teren 1 Grupa B
09.07. 08:40 TITUŠI Zagreb RUKOMETAŠI Petrinja 2-1 (9-8, 8-9, 8 - 6) Teren 1 Grupa C
09.07. 09:00 BORBENI MALCI Pazin MALI ZELENI Požega 1-2 (9-8, 2-9, 3 - 8) Teren 1 Grupa D
09.07. 09:20 STRIJELE Prelog PICOKI Đurđevac 0-2 (2-9, 0-9) Teren 1 Grupa E
09.07. 09:40 MALCI Vinkovci ŽIFČEKI Prelog 2-0 ( 9-6, 9-5) Teren 1 Grupa F
09.07. 10:00 GRANIČARI S VELOG VRHA Pula DRUGI B OŠ M. MARTINOLIĆA M. Lošinj 2-0 (9-7, 9-7) Teren 1 Grupa A
09.07. 10:20 LIPANJ Sisak LUCINI LAVOVI S. Brod 0-2 (6-9, 4-9) Teren 1 Grupa B
09.07. 19:15 TITUŠI Zagreb BRZI I ŽESTOKI N. Vinodolski 2-0 (9-2, 9-1) Teren 1 Grupa C
09.07. 19:30 BORBENI MALCI Pazin MLADOST OSIJEK 0-2 (6- 9, 2-9) Teren 1 Grupa D
09.07. 19:45 STRIJELE Prelog LAVIĆI Novska 0-2 (7-9, 6-9) Teren 1 Grupa E
09.07. 20:00 MALCI Vinkovci SUPER 9 Koprivnica 0-2 ( 5-9, 6-9) Teren 1 Grupa F
09.07. 20:15 MALI NAZOROVCI Križevci GRANIČARI S VELOG VRHA Pula 1-2 ( 8-9, 9-6, 7-8) Teren 1 Grupa A
09.07. 20:30 LUCINI LAVOVI S. Brod LIMAČI Prelog 1-2 (8-9, 9-8, 5-8) Teren 1 Grupa B
10.07. 08:00 BRZI I ŽESTOKI N. Vinodolski RUKOMETAŠI Petrinja 0-2 (2-9, 5-9) Teren 1 Grupa C
10.07. 08:15 MLADOST OSIJEK MALI ZELENI Požega 2-1 (7-9, 9-6,, 8-6) Teren 1 Grupa D
10.07. 08:30 LAVIĆI Novska PICOKI Đurđevac 2-0 (9-3, 9-6) Teren 1 Grupa E
10.07. 08:45 SUPER 9 Koprivnica ŽIFČEKI Prelog 2-0 ( 9-0, 9-4) Teren 1 Grupa F
10.07. 09:30 GRANIČARI S VELOG VRHA Pula / A1 RUKOMETAŠI Petrinja / 2.1 2-0 (9-7, 9-8) Teren 1 1/4 Finale A
10.07. 10:15 LIMAČI Prelog / B1 LUCINI LAVOVI S. Brod / 2.2 1-2 (6-9, 9-5, 7-8) Teren 1 1/4 Finale B
10.07. 10:50 TITUŠI Zagreb / C1 MLADOST OSIJEK / D1 2-0 (9-8, 9-5) Teren 1 1/4 Finale C
10.07. 11:10 LAVIĆI Novska / E1 SUPER 9 Koprivnica / F1 1-2 (9-3, 1-9, 0-8) Teren 1 1/4 Finale D
10.07. 19:30 GRANIČARI S VELOG VRHA Pula / A SUPER 9 Koprivnica / D 2-1 (9-7, 4-9, 8-5) Teren 1 1/2 Finale
10.07. 19:50 LUCINI LAVOVI S. Brod / B TITUŠI Zagreb / C 0-2 (5-9, 7-9) Teren 1 1/2 Finale
10.07. 21:10 SUPER 9 Koprivnica LUCINI LAVOVI S. Brod 2-1 (9-5, 7-9, 8-5) Teren 1 Za 3. mjesto
10.07. 22:00 GRANIČARI S VELOG VRHA Pula TITUŠI Zagreb 0-2 (13-15, 12-15) Teren 1 Finale

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 GRANIČARI S VELOG VRHA Pula 2 2 0 0 4 1 3 6 P P
2 MALI NAZOROVCI Križevci 2 1 0 1 3 2 1 3 P I
3 DRUGI B OŠ M. MARTINOLIĆA M. Lošinj 2 0 0 2 0 4 -4 0 I I
1 LIMAČI Prelog 2 2 0 0 4 1 3 6 P P
2 LUCINI LAVOVI S. Brod 2 1 0 1 3 2 1 3 P I
3 LIPANJ Sisak 2 0 0 2 0 4 -4 0 I I
1 TITUŠI Zagreb 2 2 0 0 4 1 3 6 P P
2 RUKOMETAŠI Petrinja 2 1 0 1 3 2 1 3 I P
3 BRZI I ŽESTOKI N. Vinodolski 2 0 0 2 0 4 -4 0 I I
1 MLADOST OSIJEK 2 2 0 0 4 1 3 6 P P
2 MALI ZELENI Požega 2 1 0 1 3 3 0 3 P I
3 BORBENI MALCI Pazin 2 0 0 2 1 4 -3 0 I I
1 LAVIĆI Novska 2 2 0 0 4 0 4 6 P P
2 PICOKI Đurđevac 2 1 0 1 2 2 0 3 P I
3 STRIJELE Prelog 2 0 0 2 0 4 -4 0 I I
1 SUPER 9 Koprivnica 2 2 0 0 4 0 4 6 P P
2 MALCI Vinkovci 2 1 0 1 2 2 0 3 P I
3 ŽIFČEKI Prelog 2 0 0 2 0 4 -4 0 I I




Finalne utakmice u obje kategorije igraju se do 15 poena, a u trećem odlučujućem setu igra se do 8 poena!

Konačan poredak:

1. TITUŠI Zagreb 

2. GRANIČARI S VELOG VRHA Pula

3. SUPER 9 Koprivnica

4. LUCINI LAVOVI S. Brod


Poveznice za praćenje rezultata UŽIVO:

GRANIČARI 2006.


ATLETIKA - TRČANJE NA 60 metara

DJEVOJČICE - 2006.

DJEČACI - 2006.

DJEVOJČICE - 2008.

DJEČACI - 2008.


Foto galerija

Sljedeće najave