Registracija
Srp
09

SPORTSKE IGRE MLADIH DRŽAVNA ZAVRŠNICA GRANIČARI 2006.

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • dobna skupina (U-11)
  • liga/natjecanje

GRANIČAR

SudioniciPILAREVCI S. BrodKAŠTANJERCI PulaMUNJE ZagrebĐURĐEVEČKI GRANIČARI ĐurđevacGENIJALCI NovskaMLADOST OSIJEK
PANTERE PazinLIPE SISAK
SPRING PrelogLAVOVI TopuskoVATRENI KRIŽEVCI
DEKANI VinkovciMORNAR N. VinodolskiČETVRTI „A” Mali LošinjČETVRTI „A” RADIĆI KoprivnicaCESARIĆI „A” Požega

Nedjelja, 09.07.2017 08:00 Početak

Ponedjeljak, 10.07.2017 23:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
09.07. 08:00 PILAREVCI S. Brod KAŠTANJERCI Pula 0-2 (5-9, 6-9) Teren 2 Grupa A
09.07. 08:20 MUNJE Zagreb ĐURĐEVEČKI GRANIČARI Đurđevac 0-2 (7-9, 2-9) Teren 2 Grupa A
09.07. 08:40 GENIJALCI Novska MLADOST OSIJEK 0-2 (8-9, 6-9) Teren 2 Grupa B
09.07. 09:00 PANTERE Pazin LIPE SISAK 0-2 (3-9, 2-9) Teren 2 Grupa C
09.07. 09:20 SPRING Prelog LAVOVI Topusko 2-0 ( 9-5, 9-0) Teren 2 Grupa D
09.07. 09:40 VATRENI KRIŽEVCI DEKANI Vinkovci 2-1 (6-9, 9-6, 8-5) Teren 2 Grupa E
09.07. 10:00 PILAREVCI S. Brod MUNJE Zagreb 2-1 (9-7, 7-9, 8-4) Teren 2 Grupa A
09.07. 10:20 KAŠTANJERCI Pula ĐURĐEVEČKI GRANIČARI Đurđevac 2-0 ( 9-0, 9-3) Teren 2 Grupa A
09.07. 19:15 GENIJALCI Novska MORNAR N. Vinodolski 2-0 (9-8, 9-6) Teren 2 Grupa B
09.07. 19:30 ČETVRTI „A” Mali Lošinj PANTERE Pazin 2-0 (9-5, 9-6) Teren 2 Grupa C
09.07. 19:45 SPRING Prelog ČETVRTI „A” RADIĆI Koprivnica 2-0 (9-5, 9-7) Teren 2 Grupa D
09.07. 20:00 VATRENI KRIŽEVCI CESARIĆI „A” Požega 2-0 ( 9-5, 9-4) Teren 2 Grupa E
09.07. 20:15 ĐURĐEVEČKI GRANIČARI Đurđevac PILAREVCI S. Brod 0-2 (5-9, 5-9) Teren 2 Grupa A
09.07. 20:30 MUNJE Zagreb KAŠTANJERCI Pula 2-1 ( 7-9, 9-6, 8-7) Teren 2 Grupa A
10.07. 08:00 MORNAR N. Vinodolski MLADOST OSIJEK 0-2 (4-9, 6-9) Teren 2 Grupa B
10.07. 08:15 ČETVRTI „A” Mali Lošinj LIPE SISAK 0-2 (4-9, 5-9) Teren 2 Grupa C
10.07. 08:30 ČETVRTI „A” RADIĆI Koprivnica LAVOVI Topusko 2-0 ( 9-7, 9-3) Teren 2 Grupa D
10.07. 08:45 CESARIĆI „A” Požega DEKANI Vinkovci 1-2 (8-9, 9-6, 5-9) Teren 2 Grupa E
10.07. 09:30 KAŠTANJERCI Pula / A1 DEKANI Vinkovci / 2.1 2-1 ( 9-7, 5-9, 8-6) Teren 2 1/4 Finale A
10.07. 10:15 MLADOST OSIJEK / B1 ČETVRTI „A” RADIĆI Koprivnica / 2.2 2-1 ( 4-9, 9-7, 8-3) Teren 2 1/4 Finale B
10.07. 10:45 LIPE SISAK / C1 PILAREVCI S. Brod / A2 2-0 ( 9-6, 9-6) Teren 2 1/4 Finale C
10.07. 11:00 SPRING Prelog / D1 VATRENI KRIŽEVCI / E1 2-0 ( 9-7, 9-2) Teren 2 1/4 Finale D
10.07. 19:30 KAŠTANJERCI Pula / A SPRING Prelog / D 0-2 (6 - 9, 4-9) Teren 2 1/2 Finale
10.07. 19:50 MLADOST OSIJEK / B LIPE SISAK / C 1-2 (9-6, 8-9, 6-8) Teren 2 1/2 Finale
10.07. 21:40 KAŠTANJERCI Pula MLADOST OSIJEK 1-2 (4-9, 9-8, 4-8) Teren 1 Za 3. mjesto
10.07. 22:40 SPRING Prelog LIPE SISAK 2-1 (13-15, 15-14, 8-7 Teren 1 Finale

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 KAŠTANJERCI Pula 3 2 0 1 5 2 3 6 P P I
2 PILAREVCI S. Brod 3 2 0 1 4 3 1 6 I P P
3 MUNJE Zagreb 3 1 0 2 3 5 -2 3 I I P
4 ĐURĐEVEČKI GRANIČARI Đurđevac 3 1 0 2 2 4 -2 3 P I I
1 MLADOST OSIJEK 2 2 0 0 4 0 4 6 P P
2 GENIJALCI Novska 2 1 0 1 2 2 0 3 I P
3 MORNAR N. Vinodolski 2 0 0 2 0 4 -4 0 I I
1 LIPE SISAK 2 2 0 0 4 0 4 6 P P
2 ČETVRTI „A” Mali Lošinj 2 1 0 1 2 2 0 3 P I
3 PANTERE Pazin 2 0 0 2 0 4 -4 0 I I
1 SPRING Prelog 2 2 0 0 4 0 4 6 P P
2 ČETVRTI „A” RADIĆI Koprivnica 2 1 0 1 2 2 0 3 I P
3 LAVOVI Topusko 2 0 0 2 0 4 -4 0 I I
1 VATRENI KRIŽEVCI 2 2 0 0 4 1 3 6 P P
2 DEKANI Vinkovci 2 1 0 1 3 3 0 3 I P
3 CESARIĆI „A” Požega 2 0 0 2 1 4 -3 0 I I



Finalne utakmice u obje kategorije igraju se do 15 poena, a u trećem odlučujućem setu igra se do 8 poena!

Konačan poredak:

1. SPRING Prelog

2. LIPE SISAK

3. MLADOST OSIJEK

4. KAŠTANJERCI Pula


Poveznice za praćenje rezultata UŽIVO:

GRANIČARI 2008.


ATLETIKA - UTRKA NA 60 metara

DJEVOJČICE - 2006.

DJEČACI - 2006.

DJEVOJČICE - 2008.

DJEČACI - 2008.



 

Foto galerija

Sljedeće najave