Registracija
Pro
20

PAN Zimska liga Koprivnica

  • Turnir
  • Muški
  • Seniori (16+)
  • liga/natjecanje

MALI NOGOMET

SudioniciRENTA CAR FAMILY OLD CAMBIOACTIVE CBOPG SLATINA PIKOVA DAMALEGRADSTRIDON PROMETAC JESENOVIĆCB BLICPSVART METALI JUNAJTEDJURA OBRTRADIO DRAVA DRAVA INFO 048K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAKMETEORA PRODUKCIJAPOP CORN ŠAKIĆ EURO LIMBUS SASINABOEMI KOTORIBAINDUCTA ++VETERANI STARIGRADEMERKATO.HRASO PONOSTOP CONSULT GRUPAACTIVE COMMERCEOBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICASPORT DOLENECPIZZERIA FOKUS 048PEKARA ZRINSKISIVEC TRANSMAVIK - MESNICE MARTINJAKSUPERPRINT BIG BANGRITZ CLUBTRGOVINE I PEKARE DERGEZMLADOST 17 PRELOGSTAKLARSKI OBRT BERTAVETERANI OSVITLUNARTISKARA BOOMROMANTIČARINK SLOGABIMBONK DRAVA VETERANI NOVIGRAD PODRAVSKIVINTAGE BAR UNIJA BETONROBIN MARKETI 0 - 24KLIKAJ.HR CB LAVERNACARLSBERG TEAMCB GULIVERH.E.S.LEGEOPG RADIČEK NIKO TRADEWWW. KUDUMIJA. HRMOD GRADNJAINTERSPARCB STILL MNK KLUB 75 KOTORIBAFRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQETENNESSEE BAR 57PIZZERIA GROFAUTOLIMARIJA NEMČIĆCB ACTIVEPETGRADEDITOM TROPHYVETERANI NK KRIŽEVCIRESTORAN KATARZACB FORUMZIP WDFMNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆPLAYBOX MR. JACK STAKLARSKI OBRT BERTAACTIVE COMMERCEVETERANI STARIGRADCB BLICCB FORUMPEKARA ZRINSKISPORT DOLENECVETERANI OSVITCARLSBERG TEAMACTIVE CBŽNK LEPOGLAVANŠ ČAKOVEC 1NŠ ČAKOVEC 2METEORA FUTSALCB ACTIVEMOD GRADNJARITZ CLUBBOEMI KOTORIBAAGRAMŽNK VIKTORIŽNK KOPRIVNICA ORINOCOKKC PIXELASO PONOSŽNK AGRAMMETEORA PRODUKCIJASTARIGRAD VETERANIGRANIČAR ĐURĐEVACPODRAVINA LUDBREGSLAVEN 2005SLAVEN 2006

Petak, 20.12.2019 17:00 Početak

Nedjelja, 12.01.2020 21:00 Završetak

Raspored turnira - Seniori

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
20.12. 18:00 RENTA CAR FAMILY OLD CAMBIO ACTIVE CB 4-0 Grupa G seniori
20.12. 18:35 OPG SLATINA PIKOVA DAMA LEGRAD 2-1 Grupa D comfort
20.12. 19:10 STRIDON PROMET AC JESENOVIĆ 0-9 Grupa H seniori
20.12. 19:45 CB BLIC PSV 2-10 Grupa F seniori
20.12. 20:20 ART METALI JUNAJTED JURA OBRT 6-0 Grupa B seniori
20.12. 20:55 RADIO DRAVA DRAVA INFO 048 K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAK 2-1 Grupa A seniori
20.12. 21:30 ART METALI JUNAJTED METEORA PRODUKCIJA 5-0 Grupa B seniori
21.12. 15:00 POP CORN ŠAKIĆ EURO LIMBUS SASINA BOEMI KOTORIBA 5-3 Grupa C seniori
21.12. 15:35 INDUCTA ++ VETERANI STARIGRAD 1-2 Grupa A comfort
21.12. 16:10 POP CORN ŠAKIĆ EURO LIMBUS SASINA EMERKATO.HR 8-0 Grupa C seniori
21.12. 16:45 ASO PONOS TOP CONSULT GRUPA 0-0 Grupa E seniori
21.12. 17:20 ACTIVE COMMERCE OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA 1-1 Grupa B comfort
21.12. 17:55 TOP CONSULT GRUPA SPORT DOLENEC 11-0 Grupa E seniori
21.12. 18:30 PIZZERIA FOKUS 048 PEKARA ZRINSKI 1-3 Grupa B comfort
21.12. 19:05 SIVEC TRANS MAVIK - MESNICE MARTINJAK 3-2 Grupa A pro
21.12. 19:40 SUPERPRINT BIG BANG ART METALI JUNAJTED 1-0 Grupa B seniori
21.12. 20:15 RITZ CLUB TRGOVINE I PEKARE DERGEZ 1-0 Grupa J seniori
21.12. 20:50 RITZ CLUB MLADOST 17 PRELOG 6-0 Grupa J seniori
22.12. 14:00 STAKLARSKI OBRT BERTA VETERANI OSVIT 2-3 Grupa C comfort
22.12. 14:35 LUNAR TISKARA BOOM 3-0 Grupa A comfort
22.12. 15:10 ROMANTIČARI NK SLOGA 4-1 Grupa D comfort
22.12. 15:45 BIMBO NK DRAVA VETERANI NOVIGRAD PODRAVSKI 6-1 Grupa C comfort
22.12. 16:20 VINTAGE BAR UNIJA BETON ROBIN MARKETI 0 - 24 2-0 Grupa D seniori
22.12. 16:55 KLIKAJ.HR CB LAVERNA CARLSBERG TEAM 4-0 Grupa I seniori
22.12. 17:30 VINTAGE BAR UNIJA BETON CB GULIVER 1-1 Grupa D seniori
22.12. 18:05 KLIKAJ.HR CB LAVERNA H.E.S. 3-0 Grupa I seniori
22.12. 18:40 CB BLIC LEGE 2-1 Grupa F seniori
22.12. 19:15 OPG RADIČEK NIKO TRADE WWW. KUDUMIJA. HR 1-0 Grupa B pro
22.12. 19:50 SUPERPRINT BIG BANG JURA OBRT 7-0 Grupa B seniori
22.12. 20:25 MOD GRADNJA INTERSPAR 4-1 Grupa G seniori
23.12. 16:30 CB STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA CARLSBERG TEAM 5-0 Grupa I seniori
23.12. 17:05 FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQE K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAK 3-0 Grupa A seniori
23.12. 17:40 CB STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA H.E.S. 4-3 Grupa I seniori
23.12. 18:15 FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQE TENNESSEE BAR 57 3-2 Grupa A seniori
23.12. 18:50 RENTA CAR FAMILY OLD CAMBIO INTERSPAR 5-0 Grupa G seniori
23.12. 19:25 PIZZERIA GROF LEGE 11-1 Grupa F seniori
23.12. 20:00 RENTA CAR FAMILY OLD CAMBIO MOD GRADNJA 1-1 Grupa G seniori
23.12. 20:35 ASO PONOS AUTOLIMARIJA NEMČIĆ 5-0 Grupa E seniori
23.12. 21:10 PIZZERIA GROF PSV 6-0 Grupa F seniori
23.12. 21:45 ASO PONOS SPORT DOLENEC 4-1 Grupa E seniori
26.12. 14:50 JURA OBRT METEORA PRODUKCIJA 5-0 Grupa B seniori
26.12. 15:30 STAKLARSKI OBRT BERTA BIMBO 4-0 Grupa C comfort
26.12. 16:05 NK SLOGA LEGRAD 1-2 Grupa D comfort
26.12. 16:40 ROMANTIČARI OPG SLATINA PIKOVA DAMA 1-3 Grupa D comfort
26.12. 17:15 INDUCTA ++ TISKARA BOOM 3-2 Grupa A comfort
26.12. 17:50 ACTIVE COMMERCE PIZZERIA FOKUS 048 2-0 Grupa B comfort
26.12. 18:25 EMERKATO.HR BOEMI KOTORIBA 2-1 Grupa C seniori
26.12. 19:00 AUTOLIMARIJA NEMČIĆ SPORT DOLENEC 0-6 Grupa E seniori
26.12. 19:35 LUNAR VETERANI STARIGRAD 2-0 Grupa A comfort
26.12. 20:10 MOD GRADNJA ACTIVE CB 8-2 Grupa G seniori
26.12. 20:45 CB ACTIVE SIVEC TRANS 0-0 Grupa A pro
27.12. 16:00 STAKLARSKI OBRT BERTA NK DRAVA VETERANI NOVIGRAD PODRAVSKI 4-2 Grupa C comfort
27.12. 16:35 ACTIVE COMMERCE PEKARA ZRINSKI 3-0 Grupa B comfort
27.12. 17:10 OPG SLATINA PIKOVA DAMA NK SLOGA 5-3 Grupa D comfort
27.12. 17:45 VINTAGE BAR UNIJA BETON PETGRAD 1-0 Grupa D seniori
27.12. 18:20 SUPERPRINT BIG BANG METEORA PRODUKCIJA 5-0 Grupa B seniori
27.12. 18:55 ACTIVE CB INTERSPAR 4-0 Grupa G seniori
27.12. 19:30 ROMANTIČARI LEGRAD 1-1 Grupa D comfort
27.12. 20:05 PIZZERIA GROF CB BLIC 6-2 Grupa F seniori
27.12. 20:40 CB ACTIVE EDITOM TROPHY 3-2 Grupa A pro
28.12. 13:00 LUNAR INDUCTA ++ 3-2 Grupa A comfort
28.12. 13:35 CB GULIVER PETGRAD 6-3 Grupa D seniori
28.12. 14:10 WWW. KUDUMIJA. HR VETERANI NK KRIŽEVCI 2-0 Grupa B pro
28.12. 14:45 ROBIN MARKETI 0 - 24 PETGRAD 3-0 Grupa D seniori
28.12. 15:20 RESTORAN KATARZA VETERANI NK KRIŽEVCI 1-3 Grupa B pro
28.12. 15:55 RESTORAN KATARZA WWW. KUDUMIJA. HR 1-3 Grupa B pro
28.12. 16:30 CARLSBERG TEAM H.E.S. 1-0 Grupa I seniori
28.12. 17:05 PSV LEGE 6-2 Grupa F seniori
28.12. 17:40 TISKARA BOOM VETERANI STARIGRAD 1-7 Grupa A comfort
28.12. 18:15 CB FORUM MLADOST 17 PRELOG 5-0 Grupa J seniori
28.12. 18:50 TOP CONSULT GRUPA AUTOLIMARIJA NEMČIĆ 3-1 Grupa E seniori
28.12. 19:25 TRGOVINE I PEKARE DERGEZ CB FORUM 1-0 Grupa J seniori
28.12. 20:00 EMERKATO.HR ZIP WDF 4-0 Grupa C seniori
28.12. 20:35 PIZZERIA FOKUS 048 OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA 0-3 Grupa B comfort
29.12. 13:25 POP CORN ŠAKIĆ EURO LIMBUS SASINA ZIP WDF 4-1 Grupa C seniori
29.12. 14:00 OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA PEKARA ZRINSKI 1-3 Grupa B comfort
29.12. 14:35 VETERANI OSVIT NK DRAVA VETERANI NOVIGRAD PODRAVSKI 3-1 Grupa C comfort
29.12. 15:10 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ STRIDON PROMET 8-1 Grupa H seniori
29.12. 15:45 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ PLAYBOX MR. JACK 1-0 Grupa H seniori
29.12. 16:20 CB STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA KLIKAJ.HR CB LAVERNA 5-0 Grupa I seniori
29.12. 16:55 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ AC JESENOVIĆ 2-3 Grupa H seniori
29.12. 17:30 FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQE RADIO DRAVA DRAVA INFO 048 0-1 Grupa A seniori
29.12. 18:05 PLAYBOX MR. JACK AC JESENOVIĆ 3-0 Grupa H seniori
29.12. 18:40 TENNESSEE BAR 57 K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAK 0-1 Grupa A seniori
29.12. 19:15 RADIO DRAVA DRAVA INFO 048 TENNESSEE BAR 57 5-0 Grupa A seniori
29.12. 19:50 RESTORAN KATARZA OPG RADIČEK NIKO TRADE 5-0 Grupa B pro
29.12. 20:25 CB ACTIVE MAVIK - MESNICE MARTINJAK 4-0 Grupa A pro
30.12. 16:00 BIMBO VETERANI OSVIT 1-4 Grupa C comfort
30.12. 16:35 TRGOVINE I PEKARE DERGEZ MLADOST 17 PRELOG 5-0 Grupa J seniori
30.12. 17:10 ROBIN MARKETI 0 - 24 CB GULIVER 1-3 Grupa D seniori
30.12. 17:45 RITZ CLUB CB FORUM 2-2 Grupa J seniori
30.12. 18:20 BOEMI KOTORIBA ZIP WDF 3-1 Grupa C seniori
30.12. 18:55 PLAYBOX MR. JACK STRIDON PROMET 8-0 Grupa H seniori
30.12. 19:30 MAVIK - MESNICE MARTINJAK EDITOM TROPHY 1-7 Grupa A pro
30.12. 20:05 OPG RADIČEK NIKO TRADE VETERANI NK KRIŽEVCI 6-2 Grupa B pro
30.12. 20:40 SIVEC TRANS EDITOM TROPHY 1-2 Grupa A pro
02.01. 17:30 OPG SLATINA PIKOVA DAMA STAKLARSKI OBRT BERTA 3-4 comfort 1/4
02.01. 18:05 RENTA CAR FAMILY OLD CAMBIO H.E.S. 6-1 seniori 1/16
02.01. 18:40 ACTIVE COMMERCE VETERANI STARIGRAD 1-5 comfort 1/4
02.01. 19:20 CB GULIVER AC JESENOVIĆ 1-3 seniori 1/16
02.01. 20:00 SUPERPRINT BIG BANG JURA OBRT 8-1 seniori 1/16
02.01. 20:40 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ CB BLIC 2-0 seniori 1/16
03.01. 17:30 TOP CONSULT GRUPA CB FORUM 4-3 seniori 1/16
03.01. 18:05 PIZZERIA GROF KLIKAJ.HR CB LAVERNA 1-2 seniori 1/16
03.01. 18:40 LUNAR PEKARA ZRINSKI 2-0 comfort 1/4
03.01. 19:20 ART METALI JUNAJTED SPORT DOLENEC 8-1 seniori 1/16
03.01. 20:00 VETERANI OSVIT ROMANTIČARI 6-2 comfort 1/4
03.01. 20:40 ASO PONOS EMERKATO.HR 4-1 seniori 1/16
04.01. 14:40 PSV CARLSBERG TEAM 2-0 seniori 1/16
04.01. 15:15 PLAYBOX MR. JACK ACTIVE CB 3-1 seniori 1/16
04.01. 15:55 ŽNK LEPOGLAVA NŠ ČAKOVEC 1 4-1 Grupa A žene
04.01. 16:20 NŠ ČAKOVEC 2 METEORA FUTSAL 0-4 Grupa A žene
04.01. 16:45 ŽNK LEPOGLAVA METEORA FUTSAL 3-0 Grupa A žene
04.01. 17:10 OPG RADIČEK NIKO TRADE EDITOM TROPHY 1-0 pro
04.01. 17:45 NŠ ČAKOVEC 1 NŠ ČAKOVEC 2 0-1 Grupa A žene
04.01. 18:15 ŽNK LEPOGLAVA NŠ ČAKOVEC 2 0-1 Grupa A žene
04.01. 18:40 METEORA FUTSAL NŠ ČAKOVEC 1 6-0 Grupa A žene
04.01. 19:10 CB ACTIVE WWW. KUDUMIJA. HR 3-0 pro
04.01. 19:45 MOD GRADNJA PETGRAD 1-3 seniori 1/16
04.01. 20:20 RITZ CLUB BOEMI KOTORIBA 5-1 seniori 1/16
05.01. 15:00 AGRAM ŽNK VIKTORI 6-0 Grupa B žene
05.01. 15:25 ŽNK KOPRIVNICA ORINOCO KKC PIXEL 0-1 Grupa B žene
05.01. 15:50 POP CORN ŠAKIĆ EURO LIMBUS SASINA FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQE 0-3 seniori 1/16
05.01. 16:30 RADIO DRAVA DRAVA INFO 048 TRGOVINE I PEKARE DERGEZ 0-3 seniori 1/16
05.01. 17:10 ŽNK VIKTORI KKC PIXEL 0-2 Grupa B žene
05.01. 17:35 ŽNK KOPRIVNICA ORINOCO AGRAM 0-2 Grupa B žene
05.01. 18:00 STAKLARSKI OBRT BERTA VETERANI STARIGRAD 3-1 comfort 1/2
05.01. 18:35 LUNAR VETERANI OSVIT 0-3 comfort 1/2
05.01. 19:10 ŽNK KOPRIVNICA ORINOCO ŽNK VIKTORI 3-0 Grupa B žene
05.01. 19:35 KKC PIXEL AGRAM 0-1 Grupa B žene
05.01. 20:00 CB STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAK 2-3 seniori 1/16
05.01. 20:40 VINTAGE BAR UNIJA BETON ROBIN MARKETI 0 - 24 2-0 seniori 1/16
06.01. 15:25 PSV RENTA CAR FAMILY OLD CAMBIO 4-5 seniori 1/8
06.01. 16:00 TRGOVINE I PEKARE DERGEZ PLAYBOX MR. JACK 6-7 seniori 1/8
06.01. 17:20 ASO PONOS FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQE 2-1 seniori 1/8
06.01. 18:30 SUPERPRINT BIG BANG RITZ CLUB 3-1 seniori 1/8
06.01. 19:10 KLIKAJ.HR CB LAVERNA PETGRAD 4-0 seniori 1/8
06.01. 19:50 K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAK TOP CONSULT GRUPA 3-1 seniori 1/8
06.01. 20:30 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ AC JESENOVIĆ 1-5 seniori 1/8
06.01. 21:10 ART METALI JUNAJTED VINTAGE BAR UNIJA BETON 3-1 seniori 1/8
10.01. 18:00 ŽNK LEPOGLAVA KKC PIXEL 1-0 žene 1/2 finale
10.01. 18:35 ŽNK AGRAM METEORA PRODUKCIJA 3-0 žene 1/2 finale
10.01. 19:15 LUNAR STARIGRAD VETERANI 3-4 za 3. mjesto comfort
10.01. 19:50 STAKLARSKI OBRT BERTA VETERANI OSVIT 0-3 FINALE comfort
10.01. 20:40 KKC PIXEL METEORA PRODUKCIJA 1-0 za 3. mjesto žene
10.01. 21:15 ŽNK LEPOGLAVA ŽNK AGRAM 0-1 FINALE žene
11.01. 16:30 ASO PONOS KLIKAJ.HR CB LAVERNA 3-1 seniori 1/4 A
11.01. 17:25 RENTA CAR FAMILY OLD CAMBIO SUPERPRINT BIG BANG 2-3 seniori 1/4 B
11.01. 18:20 WWW. KUDUMIJA. HR EDITOM TROPHY 3-0 za 3. mjesto pro
11.01. 19:00 CB ACTIVE OPG RADIČEK NIKO TRADE 1-0 FINALE pro
11.01. 19:45 K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAK PLAYBOX MR. JACK 2-1 seniori 1/4 C
11.01. 20:35 AC JESENOVIĆ ART METALI JUNAJTED 6-5 seniori 1/4 D
12.01. 16:00 ASO PONOS K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAK 2-1 seniori 1/2
12.01. 16:50 SUPERPRINT BIG BANG AC JESENOVIĆ 3-1 seniori 1/2
12.01. 17:40 GRANIČAR ĐURĐEVAC PODRAVINA LUDBREG 0-1 FINALE ml. pioniri
12.01. 18:10 SLAVEN 2005 SLAVEN 2006 0-4 FINALE st. pioniri
12.01. 18:35 AC JESENOVIĆ K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAK 2-3 za 3. mj. seniori
12.01. 19:45 ASO PONOS SUPERPRINT BIG BANG 2-5 FINALE seniori

Poredak - Seniori

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 LUNAR 3 3 0 0 8 2 6 9 P P P
2 VETERANI STARIGRAD 3 2 0 1 9 4 5 6 P I P
3 INDUCTA ++ 3 1 0 2 6 7 -1 3 I P I
4 TISKARA BOOM 3 0 0 3 3 13 -10 0 I I I
1 CB ACTIVE 3 2 1 0 7 2 5 7 N P P
2 EDITOM TROPHY 3 2 0 1 11 5 6 6 I P P
3 SIVEC TRANS 3 1 1 1 4 4 0 4 P N I
4 MAVIK - MESNICE MARTINJAK 3 0 0 3 3 14 -11 0 I I I
1 RADIO DRAVA DRAVA INFO 048 3 3 0 0 8 1 7 9 P P P
2 FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQE 3 2 0 1 6 3 3 6 P P I
3 K JOŽI STOLARIJA MODELARSTVO NOVAK 3 1 0 2 2 5 -3 3 I I P
4 TENNESSEE BAR 57 3 0 0 3 2 9 -7 0 I I I
1 METEORA FUTSAL 3 2 0 1 10 3 7 6 P I P
2 ŽNK LEPOGLAVA 3 2 0 1 7 2 5 6 P P I
3 NŠ ČAKOVEC 2 3 2 0 1 2 4 -2 6 I P P
4 NŠ ČAKOVEC 1 3 0 0 3 1 11 -10 0 I I I
1 ACTIVE COMMERCE 3 2 1 0 6 1 5 7 N P P
2 PEKARA ZRINSKI 3 2 0 1 6 5 1 6 P I P
3 OBRTNIČKA ŠKOLA KOPRIVNICA 3 1 1 1 5 4 1 4 N P I
4 PIZZERIA FOKUS 048 3 0 0 3 1 8 -7 0 I I I
1 WWW. KUDUMIJA. HR 3 2 0 1 5 2 3 6 I P P
2 OPG RADIČEK NIKO TRADE 3 2 0 1 7 7 0 6 P I P
3 RESTORAN KATARZA 3 1 0 2 7 6 1 3 I I P
4 VETERANI NK KRIŽEVCI 3 1 0 2 5 9 -4 3 I P I
1 SUPERPRINT BIG BANG 3 3 0 0 13 0 13 9 P P P
2 ART METALI JUNAJTED 3 2 0 1 11 1 10 6 P P I
3 JURA OBRT 3 1 0 2 5 13 -8 3 I I P
4 METEORA PRODUKCIJA 3 0 0 3 0 15 -15 0 I I I
1 AGRAM 3 3 0 0 9 0 9 9 P P P
2 KKC PIXEL 3 2 0 1 3 1 2 6 P P I
3 ŽNK KOPRIVNICA ORINOCO 3 1 0 2 3 3 0 3 I I P
4 ŽNK VIKTORI 3 0 0 3 0 11 -11 0 I I I
1 VETERANI OSVIT 3 3 0 0 10 4 6 9 P P P
2 STAKLARSKI OBRT BERTA 3 2 0 1 10 5 5 6 I P P
3 BIMBO 3 1 0 2 7 9 -2 3 P I I
4 NK DRAVA VETERANI NOVIGRAD PODRAVSKI 3 0 0 3 4 13 -9 0 I I I
1 POP CORN ŠAKIĆ EURO LIMBUS SASINA 3 3 0 0 17 4 13 9 P P P
2 EMERKATO.HR 3 2 0 1 6 9 -3 6 I P P
3 BOEMI KOTORIBA 3 1 0 2 7 8 -1 3 I I P
4 ZIP WDF 3 0 0 3 2 11 -9 0 I I I
1 OPG SLATINA PIKOVA DAMA 3 3 0 0 10 5 5 9 P P P
2 ROMANTIČARI 3 1 1 1 6 5 1 4 P I N
3 LEGRAD 3 1 1 1 4 4 0 4 I P N
4 NK SLOGA 3 0 0 3 5 11 -6 0 I I I
1 CB GULIVER 3 2 1 0 10 5 5 7 N P P
2 VINTAGE BAR UNIJA BETON 3 2 1 0 4 1 3 7 P N P
3 ROBIN MARKETI 0 - 24 3 1 0 2 4 5 -1 3 I P I
4 PETGRAD 3 0 0 3 3 10 -7 0 I I I
1 TOP CONSULT GRUPA 3 2 1 0 14 1 13 7 N P P
2 ASO PONOS 3 2 1 0 9 1 8 7 N P P
3 SPORT DOLENEC 3 1 0 2 7 15 -8 3 I I P
4 AUTOLIMARIJA NEMČIĆ 3 0 0 3 1 14 -13 0 I I I
1 PIZZERIA GROF 3 3 0 0 23 3 20 9 P P P
2 PSV 3 2 0 1 16 10 6 6 P I P
3 CB BLIC 3 1 0 2 6 17 -11 3 I P I
4 LEGE 3 0 0 3 4 19 -15 0 I I I
1 MOD GRADNJA 3 2 1 0 13 4 9 7 P N P
2 RENTA CAR FAMILY OLD CAMBIO 3 2 1 0 10 1 9 7 P P N
3 ACTIVE CB 3 1 0 2 6 12 -6 3 I I P
4 INTERSPAR 3 0 0 3 1 13 -12 0 I I I
1 PLAYBOX MR. JACK 3 2 0 1 11 1 10 6 I P P
2 AC JESENOVIĆ 3 2 0 1 12 5 7 6 P P I
3 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ 3 2 0 1 11 4 7 6 P P I
4 STRIDON PROMET 3 0 0 3 1 25 -24 0 I I I
1 CB STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA 3 3 0 0 14 3 11 9 P P P
2 KLIKAJ.HR CB LAVERNA 3 2 0 1 7 5 2 6 P P I
3 CARLSBERG TEAM 3 1 0 2 1 9 -8 3 I I P
4 H.E.S. 3 0 0 3 3 8 -5 0 I I I
1 RITZ CLUB 3 2 1 0 9 2 7 7 P P N
2 TRGOVINE I PEKARE DERGEZ 3 2 0 1 6 1 5 6 I P P
3 CB FORUM 3 1 1 1 7 3 4 4 P I N
4 MLADOST 17 PRELOG 3 0 0 3 0 16 -16 0 I I I

PAN Zimska liga Koprivnica


FINALNI DANI - ZAVRŠNICA

 


10.01.2020. (PETAK):

18:00  ŽENE ½  ŽNK LEPOGLAVA – KKC PIXEL

18:35  ŽENE ½  ŽNK AGRAM – METEORA PRODUKCIJA

19:15  COMFORT  ZA 3. MJESTO  LUNAR – STARIGRAD VETERANI

19:50  COMFORT  ZA 1. MJESTO  STAKLARSKI OBRT BERTA – VETERANI OSVIT

Podjela priznanja za veterane comfort.

20:40  ŽENE ZA 3. MJESTO

21:15  ŽENE ZA  1. MJESTO

Podjela priznanja za žene

 

11.01.2020. (SUBOTA):

16:30  A  SENIORI ¼ ASO PONOS – KLIKAJ.HR CB LAVERNA  

17:25  B  SENIORI  ¼ RENTA CAR FAMILY OLD CAMBIO – SUPERPRINT BIG BANG

18:20  VETERANI PRO ZA 3. MJESTO WWW.KUDUMIJA.HR – EDITOM TROPHY

19:00  VETERANI PRO ZA 1. MJESTO CB ACTIVE – OPG RADIČEK & NIKO TRADE

Podjela priznanja veterani pro.

19:45  C  SENIORI ¼ CB K JOŽI / STOLARIJA I MODELARSTVO NOVAK – PLAYBOX MR. JACK

20:35  D  SENIORI ¼ AC JESENOVIĆ – ART METALI JUNAJTED

 

12.01.2020. (NEDJELJA):

16:00 SENIORI ½   A - C

16:50  SENIORI  ½  B - D

17:40  MLAĐI PIONIRI FINALE

18:10  STARIJI PIONIRI FINALE

18: 35  SENIORI  ZA 3. MJESTO

Podjela priznanja pionirima

Nastup - Matej Veličanstveni

19:45  SENIORI ZA 1. MJESTO

 

 20:40 Proglašenje pobjednika Pan Zimske lige i najboljih pojedinaca








 

 


Foto galerija

Sponzori

Sljedeće najave