Registracija
Lip
02

Mini-rukometni turnir Kamičak 2018.

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • Mini rukomet/Mini rukomet (U-10/11)
  • liga/natjecanje

MINI RUKOMET

SudioniciRukometni klub Kamičak Sinj
HŽRK Grude
Rukometni klub Dugopolje
Rukometni klub Šibenik 2015 2Rukometni klub Cetina Sinj
Ženski rukometni klub Sinj
Ženski rukometni klub Hoteli Makarska
Rukometni klub Jadro Solin 1Rukometni klub Dugopolje 1Rukometni klub Metković 2Rukometni klub Jadro Solin 2Rukometni klub Šibenik 2015 1Rukometni klub Dugopolje 2Rukometni klub Metković 1Rukometni klub Jadro Solin
Rukometni klub Šibenik 2015

Subota, 02.06.2018 10:30 Početak

Subota, 02.06.2018 18:30 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
02.06. 10:30 RK Kamičak Sinj 2007 HŽRK Grude 2007 11-5 1 Grupa A M 07
02.06. 10:30 RK Dugopolje 2007 Rukometni klub Šibenik 2015 2 2007 16-2 2 Grupa B M 07
02.06. 10:42 RK Cetina Sinj 2007 HŽRK Grude 2007 8-13 1 Grupa B Ž
02.06. 10:42 ŽRK Sinj 2007 ŽRK Hoteli Makarska 2007 17-2 2 Grupa A Ž
02.06. 10:55 Rukometni klub Jadro Solin 1 2008 Rukometni klub Šibenik 2015 2 2008 10-1 1 Grupa A M 08
02.06. 10:55 Rukometni klub Dugopolje 1 2008 Rukometni klub Metković 2 2008 12-4 2 Grupa A M 08
02.06. 11:08 Rukometni klub Jadro Solin 2 2008 Rukometni klub Šibenik 2015 1 2008 7-13 1 Grupa A M 08
02.06. 11:08 Rukometni klub Dugopolje 2 2008 RK Kamičak Sinj 2008 13-9 2 Grupa B M 08
02.06. 11:21 Rukometni klub Metković 1 2007 RK Jadro Solin 2007 18-5 1 Grupa B M 07
02.06. 11:21 Rukometni klub Šibenik 2015 1 2007 HŽRK Grude 2007 14-7 2 Grupa A M 07
02.06. 11:34 RK Dugopolje 2007 RK Cetina Sinj 2007 12-11 1 Grupa B Ž
02.06. 11:34 ŽRK Sinj 2007 Rukometni klub Šibenik 2015 1 2007 13-6 2 Grupa A Ž
02.06. 11:47 RK Dugopolje 2007 RK Jadro Solin 2007 17-10 1 Grupa B M 07
02.06. 11:47 Rukometni klub Metković 2 2007 RK Kamičak Sinj 2007 4-12 2 Grupa A M 07
02.06. 12:00 Rukometni klub Dugopolje 1 2008 Rukometni klub Jadro Solin 1 2008 7-7 1 Grupa A M 08
02.06. 12:00 Rukometni klub Metković 1 2008 Rukometni klub Šibenik 2015 1 2008 22-5 2 Grupa B M 08
02.06. 12:13 Rukometni klub Šibenik 2015 2 2007 RK Jadro Solin 2007 8-9 1 Grupa B M 07
02.06. 12:13 Rukometni klub Metković 2 2007 HŽRK Grude 2007 5-10 2 Grupa A M 07
02.06. 12:26 ŽRK Hoteli Makarska 2007 Rukometni klub Šibenik 2015 1 2007 3-7 2 Grupa A Ž
02.06. 12:26 RK Dugopolje 2007 HŽRK Grude 2007 9-7 1 Grupa B Ž
02.06. 12:39 Rukometni klub Metković 2 2008 Rukometni klub Jadro Solin 1 2008 2-13 1 Grupa A M 08
02.06. 12:39 Rukometni klub Dugopolje 2 2008 Rukometni klub Šibenik 2015 1 2008 7-7 2 Grupa B M 08
02.06. 12:52 RK Kamičak Sinj 2007 RK Šibenik 2015 2007 9-6 1 Grupa A M 07
02.06. 12:52 RK Dugopolje 2007 Rukometni klub Metković 1 2007 11-6 2 Grupa B M 07
02.06. 13:05 Rukometni klub Metković 2 2008 Rukometni klub Šibenik 2015 2 2008 4-5 1 Grupa A M 08
02.06. 13:05 Rukometni klub Dugopolje 2 2008 Rukometni klub Jadro Solin 2 2008 8-4 2 Grupa B M 08
02.06. 13:18 Rukometni klub Metković 1 2007 Rukometni klub Šibenik 2015 2 2007 19-3 2 Grupa B M 07
02.06. 13:18 RK Cetina Sinj 2007 RK Šibenik 2015 2007 10-8 1 Grupa B Ž
02.06. 13:31 Rukometni klub Jadro Solin 2 2008 RK Kamičak Sinj 2008 3-8 1 Grupa B M 08
02.06. 13:31 Rukometni klub Dugopolje 1 2008 Rukometni klub Šibenik 2015 2 2008 12-3 2 Grupa A M 08
02.06. 13:44 HŽRK Grude 2007 RK Šibenik 2015 2007 5-4 1 Grupa B Ž
02.06. 13:44 Rukometni klub Dugopolje 2 2008 Rukometni klub Metković 1 2008 7-7 2 Grupa B M 08
02.06. 13:57 Rukometni klub Metković 1 2008 Rukometni klub Jadro Solin 2 2008 13-8 1 Grupa B M 08
02.06. 13:57 Rukometni klub Metković 2 2007 Rukometni klub Šibenik 2015 1 2007 6-12 2 Grupa A M 07
02.06. 14:10 RK Kamičak Sinj 2008 Rukometni klub Šibenik 2015 1 2008 7-11 1 Grupa B M 08
02.06. 14:10 RK Dugopolje 2007 RK Šibenik 2015 2007 8-6 2 Grupa B Ž
02.06. 14:23 Rukometni klub Metković 1 2008 RK Kamičak Sinj 2008 14-3 1 Grupa B M 08
02.06. 14:45 ŽRK Hoteli Makarska / A3 RK Cetina Sinj / B3 0-3 1 Ž-za 5 mjesto
02.06. 14:58 Rukometni klub Jadro Solin 1 / A1 RK Kamičak Sinj / B4 9-7 1 1/4 M 08 1
02.06. 14:58 Rukometni klub Metković 1 / B1 Rukometni klub Metković 2 / A4 18-1 2 1/4 M 08 2
02.06. 15:11 Rukometni klub Dugopolje 1 / A2 Rukometni klub Šibenik 2015 1 / B3 8-5 1 1/4 M 08 3
02.06. 15:11 Rukometni klub Dugopolje 2 / B2 Rukometni klub Šibenik 2015 2 / A3 10-2 2 1/4 M 08 4
02.06. 15:24 RK Kamičak Sinj / A1 Rukometni klub Šibenik 2015 2 / B4 9-5 1 1/4 M 07 1
02.06. 15:24 RK Dugopolje / B1 Rukometni klub Metković 2 / A4 18-6 2 1/4 M 07 2
02.06. 15:37 Rukometni klub Šibenik 2015 1 / A2 RK Jadro Solin / B3 12-13 1 1/4 M 07 3
02.06. 15:37 Rukometni klub Metković 1 / B2 HŽRK Grude / A3 17-5 2 1/4 M 07 4
02.06. 15:50 ŽRK Sinj / A1 HŽRK Grude / B2 9-3 1 1/2 Ž 1
02.06. 15:50 RK Dugopolje / B1 Rukometni klub Šibenik 2015 1 / A2 10-5 2 1/2 Ž 2
02.06. 16:03 Rukometni klub Jadro Solin 1 / PČ1 Rukometni klub Dugopolje 2 / PČ4 7-8 1 1/2 M 08 1
02.06. 16:03 Rukometni klub Metković 1 / PČ2 Rukometni klub Dugopolje 1 / PČ3 10-9 2 1/2 M 08 2
02.06. 16:16 RK Kamičak Sinj / PČ1 Rukometni klub Metković 1 / PČ4 13-9 1 1/2 M 07 1
02.06. 16:16 RK Dugopolje / PČ2 RK Jadro Solin / PČ3 12-6 2 1/2 M 07 1
02.06. 16:29 ŽRK Sinj RK Dugopolje 15-8 1 FINALE Ž
02.06. 16:29 HŽRK Grude Rukometni klub Šibenik 2015 1 9-7 2 za 3. mj Ž
02.06. 16:42 Rukometni klub Dugopolje 2 Rukometni klub Metković 1 3-7 1 FINALE M 08
02.06. 16:42 Rukometni klub Dugopolje 1 Rukometni klub Jadro Solin 1 12-8 2 za 3. mj M 08
02.06. 16:55 RK Kamičak Sinj RK Dugopolje 11-9 1 FINALE M 07
02.06. 16:55 Rukometni klub Metković 1 RK Jadro Solin 10-11 2 za 3. mj M 07

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Kamičak Sinj - 2007 3 3 0 0 32 15 17 6 P P P
2 Rukometni klub Šibenik 2015 1 - 2007 2 2 0 0 26 13 13 4 P P
3 HŽRK Grude - 2007 3 1 0 2 22 30 -8 2 I I P
4 RK Šibenik 2015 - 2007 1 0 0 1 6 9 -3 0 I
5 Rukometni klub Metković 2 - 2007 3 0 0 3 15 34 -19 0 I I I
1 Rukometni klub Jadro Solin 1 - 2008 3 2 1 0 30 10 20 5 P N P
2 Rukometni klub Dugopolje 1 - 2008 3 2 1 0 31 14 17 5 P N P
3 Rukometni klub Šibenik 2015 1 - 2008 1 1 0 0 13 7 6 2 P
4 Rukometni klub Šibenik 2015 2 - 2008 3 1 0 2 9 26 -17 2 I P I
5 Rukometni klub Jadro Solin 2 - 2008 1 0 0 1 7 13 -6 0 I
6 Rukometni klub Metković 2 - 2008 3 0 0 3 10 30 -20 0 I I I
1 ŽRK Sinj - 2007 2 2 0 0 30 8 22 4 P P
2 Rukometni klub Šibenik 2015 1 - 2007 2 1 0 1 13 16 -3 2 I P
3 ŽRK Hoteli Makarska - 2007 2 0 0 2 5 24 -19 0 I I
1 RK Dugopolje - 2007 3 3 0 0 44 18 26 6 P P P
2 Rukometni klub Metković 1 - 2007 3 2 0 1 43 19 24 4 P I P
3 RK Jadro Solin - 2007 3 1 0 2 24 43 -19 2 I I P
4 Rukometni klub Šibenik 2015 2 - 2007 3 0 0 3 13 44 -31 0 I I I
1 Rukometni klub Metković 1 - 2008 4 3 1 0 56 23 33 7 P N P P
2 Rukometni klub Dugopolje 2 - 2008 4 2 2 0 35 27 8 6 P N P N
3 Rukometni klub Šibenik 2015 1 - 2008 3 1 1 1 23 36 -13 3 I N P
4 RK Kamičak Sinj - 2008 4 1 0 3 27 41 -14 2 I P I I
5 Rukometni klub Jadro Solin 2 - 2008 3 0 0 3 15 29 -14 0 I I I
1 RK Dugopolje - 2007 3 3 0 0 29 24 5 6 P P P
2 HŽRK Grude - 2007 3 2 0 1 25 21 4 4 P I P
3 RK Cetina Sinj - 2007 3 1 0 2 29 33 -4 2 I I P
4 RK Šibenik 2015 - 2007 3 0 0 3 18 23 -5 0 I I I

Živo je bilo u Sinju cijeli subotnji dan. Sinjska sportska dvorana ugostila je dječake i djevojčice od Zadra do Dubrovnika koji su se natjecali u rukometu u dvjema godištima – 2007. i 2008.

Prvo mjesto kod djevojčica, 2008. godište, osvojila je ekipa Sinj, druge su se na postolje popele rukometašice Dugopolja, dok su treće mjesto osvojile mlade rukometašice Gruda.

Kod dječaka, godište 2007., prvoplasirani su bili domaćini – Kamičak, drugo mjesto zauzeli su rukometaši Dugopolja, dok su s broncom u Solin otišli predstavnici Jadra.

U kategoriji dječaka 2008. godište prvaci su rukometaši Metkovića 1, drugo mjesto osvojili su rukometaši Dugopolja 2 dok su trećeplasirani momci iz ekipe Dugopolje 1.

Najbolja igračica turnira bila je Lana Grubišić-Čabo iz redova ŽRK Sinj dok je nagradu za najbolju vratarku osvojila Amalija Lacman iz Dugopolja. Kod dječaka, u godištu 2007. najbolji je igrač bio Luka Grgić iz Kamička, a među vratnicama se najbolje snašao Mate Ćulin iz Dugopolja. U kategoriji 2008. kod dječaka titulu najboljeg igrača odnio je Matej Vladimir iz Metkovića dok je golman turnira bio Ante Kolić iz Dugopolja.

Dojmove o turniru podijelio nam je tajnik domaćinskog rukometnog kluba Kamičak, Marko Gazzari:

„Ovaj turnir se već treću godinu održava u Sinju i znači nam jako puno u razvoju naših mladih nada. Nakon tri godine ovogodišnji turnir je rekordan po broju ekipa – 24 ekipe od Metkovića, Šibenika, Gruda, Dugopolja pa i šire s više od 150 djece!“

Izrazio je Gazzari želju da s priča o rukometnom turniru u Sinju nastavi:

„Nadam se da će turnir iz godine u godinu sve više rasti. Mi ćemo se, u klubu, truditi i sigurno ga ponovno organizirati, ali moram istaknuti kako ovo nije jedini turnir ove godine – u planu nam je i turnir za vrijeme „Dana Alke i Velike Gospe“, prva ideja je ponovno mini rukomet, ali o tome više kad dođe za to vrijeme“, zaključio je tajnik Kamička, Marko Gazzari.

Foto galerija

Sljedeće najave