Registracija
Tra
12

Međunarodni rukometni turnir „Croatia Trophy“ - 2006. BOYS

RUKOMET

1. HC MAKSIMIR PASTELA, 2. HC GORENJE VELENJE, 3. HC ZG DUBRAVA Organizator

SudioniciHC GORENJE VELENJEHC MAKSIMIR PASTELAHC ROVINJHC ZG DUBRAVAHC MEDULINHC POREČA1 - HC GORENJE VELENJEA4 - HC POREČA2 - HC MAKSIMIR PASTELAA3 - HC ZG DUBRAVA

Srijeda, 12.04.2017 12:00 Početak

Subota, 15.04.2017 18:00 Završetak

Raspored turnira - Dječaci B

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
12.04. 15:30 HC GORENJE VELENJE HC MAKSIMIR PASTELA 17-13 SPORT FIELD B Grupa A
12.04. 16:05 HC ROVINJ HC ZG DUBRAVA 7-8 EURO 2018 SPORT COURT C Grupa A
12.04. 16:40 HC MEDULIN HC MAKSIMIR PASTELA 10-12 EURO 2018 SPORT COURT C Friendly
13.04. 08:45 HC MAKSIMIR PASTELA HC ZG DUBRAVA 11-5 SPORT FIELD B Grupa A
13.04. 11:05 HC ROVINJ HC GORENJE VELENJE 6-13 SPORT FIELD B Grupa A
13.04. 14:00 HC POREČ HC GORENJE VELENJE 8-12 SPORT FIELD A Grupa A
13.04. 15:10 HC POREČ HC ZG DUBRAVA 9-10 SPORT FIELD B Grupa A
13.04. 16:20 HC POREČ HC MAKSIMIR PASTELA 6-14 Euro 2018 COURT C Grupa A
13.04. 18:40 HC ROVINJ HC POREČ 10-12 Euro 2018 COURT C Grupa A
14.04. 09:35 HC ZG DUBRAVA HC GORENJE VELENJE 10-10 SPORT FIELD A Grupa A
14.04. 10:45 HC MAKSIMIR PASTELA HC ROVINJ 13-7 SPORT FIELD B Grupa A
14.04. 14:50 A1 - HC GORENJE VELENJE A4 - HC POREČ 10-0 Euro 2018 COURT C 1/2 Finale A
14.04. 15:25 A2 - HC MAKSIMIR PASTELA A3 - HC ZG DUBRAVA 12-3 Euro 2018 COURT C 1/2 Finale B
15.04. 10:45 HC ROVINJ HC ZG DUBRAVA 5-12 SPORT FIELD B 3. mjesto
15.04. 11:20 HC GORENJE VELENJE HC MAKSIMIR PASTELA 9-15 SPORT FIELD B FINALE

Poredak - Dječaci B

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 HC GORENJE VELENJE 4 3 1 0 52 37 15 7 P P P N
2 HC MAKSIMIR PASTELA 4 3 0 1 51 35 16 6 I P P P
3 HC ZG DUBRAVA 4 2 1 1 33 37 -4 5 P I P N
4 HC POREČ 4 1 0 3 35 46 -11 2 I I I P
5 HC ROVINJ 4 0 0 4 30 46 -16 0 I I I I

KONAČAN POREDAK EKIPA:


1. HC MAKSIMIR PASTELA

2. HC GORENJE VELENJE

3. HC ZG DUBRAVA

4. HC ROVINJ

5. HC POREČ





Foto galerija

Sljedeće najave