Registracija
Tra
12

Međunarodni rukometni turnir „Croatia Trophy“ - 2000. BOYS

RUKOMET

Organizator

SudioniciHC CASSANO MAGNAGO 2 HC GRČA KOČEVJE HC CASSANO MAGNAGO 1HC MEDVEŠČAK HC SISAK HC WAT FUNFHAUSHC BRESCIA COLOGNEHC LINZ HC LINZ 2HC BOLZANOHC ROVINJHC ZG DUBRAVAHC MAKSIMIR PASTELAHC SAMOBORHC BORAC BANJALUKAHC PRVI ASHC LINZ HC MEDVEŠČAK HC WAT FUNFHAUS

Srijeda, 12.04.2017 12:00 Početak

Subota, 15.04.2017 18:00 Završetak

Raspored turnira - Kadeti

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
12.04. 12:00 HC CASSANO MAGNAGO 2 HC GRČA KOČEVJE 17-21 SPORT FIELD A Grupa B
12.04. 12:35 HC CASSANO MAGNAGO 1 HC MEDVEŠČAK 17-22 SPORT FIELD A Grupa C
12.04. 13:10 HC SISAK HC WAT FUNFHAUS 16-16 EURO 2018 SPORT COURT C Grupa B
12.04. 13:45 HC BRESCIA COLOGNE HC LINZ 12-22 SPORT FIELD A Grupa D
12.04. 14:20 HC LINZ 2 HC BOLZANO 17-15 SPORT FIELD A Grupa A
12.04. 15:30 HC ROVINJ HC ZG DUBRAVA 15-14 EURO 2018 SPORT COURT C Grupa A
12.04. 17:15 HC MAKSIMIR PASTELA HC SAMOBOR 26-13 SPORT FIELD B Grupa D
13.04. 09:20 HC BRESCIA COLOGNE HC SAMOBOR 13-12 EURO 2018 SPORT COURT C Grupa D
13.04. 09:20 HC ZG DUBRAVA HC LINZ 2 14-14 SPORT FIELD A Grupa A
13.04. 10:30 HC BOLZANO HC ZG DUBRAVA 13-16 EURO 2018 SPORT COURT C Grupa A
13.04. 10:30 HC BORAC BANJALUKA HC PRVI AS 12-11 SPORT FIELD B Grupa C
13.04. 10:30 HC MAKSIMIR PASTELA HC LINZ 17-17 EURO 2018 SPORT COURT C Grupa D
13.04. 11:40 HC CASSANO MAGNAGO 1 HC PRVI AS 22-10 EURO 2018 SPORT COURT C Grupa C
13.04. 11:40 HC ROVINJ HC BOLZANO 15-13 SPORT FIELD B Grupa A
13.04. 12:15 HC MEDVEŠČAK HC BORAC BANJALUKA 16-28 EURO 2018 SPORT COURT C Grupa C
13.04. 12:50 HC MAKSIMIR PASTELA HC BRESCIA COLOGNE 30-8 SPORT FIELD B Grupa D
13.04. 13:25 HC WAT FUNFHAUS HC CASSANO MAGNAGO 2 19-14 SPORT FIELD B Grupa B
13.04. 14:00 HC SISAK HC GRČA KOČEVJE 14-14 SPORT FIELD B Grupa B
13.04. 14:35 HC BORAC BANJALUKA HC CASSANO MAGNAGO 1 17-14 SPORT FIELD B Grupa C
13.04. 15:10 HC MEDVEŠČAK HC PRVI AS 29-16 SPORT FIELD B Grupa C
13.04. 15:10 HC ROVINJ HC LINZ 2 23-15 EURO 2018 SPORT COURT C Grupa A
13.04. 16:55 HC CASSANO MAGNAGO 2 HC SISAK 11-16 SPORT FIELD A Grupa B
13.04. 17:30 HC LINZ HC SAMOBOR 22-8 SPORT FIELD B Grupa D
13.04. 18:40 HC WAT FUNFHAUS HC GRČA KOČEVJE 21-15 SPORT FIELD B Grupa B
14.04. 09:00 HC LINZ 2 HC GRČA KOČEVJE 15-19 EURO 2018 SPORT COURT C Razigravanje 9-12. mj. A
14.04. 09:35 HC CASSANO MAGNAGO 1 HC BRESCIA COLOGNE 19-15 EURO 2018 SPORT COURT C Razigravanje 9-12. mj. A
14.04. 10:10 HC BOLZANO HC CASSANO MAGNAGO 2 16-14 EURO 2018 SPORT COURT C Razigravanje 13-16. mjestoj A
14.04. 10:45 HC PRVI AS HC SAMOBOR 17-12 EURO 2018 SPORT COURT C Razigravanje 9-12 mj. B
14.04. 13:05 HC ROVINJ HC SISAK 17-12 SPORT FIELD A 1/4 Finale A
14.04. 13:40 HC BORAC BANJALUKA HC LINZ 10-14 SPORT FIELD A 1/4 Finale B
14.04. 14:15 HC WAT FUNFHAUS HC ZG DUBRAVA 19-21 (17-17) SPORT FIELD A 1/4 Finale C
14.04. 14:50 HC MAKSIMIR PASTELA HC MEDVEŠČAK 23-16 SPORT FIELD A 1/4 Finale D
15.04. 08:20 HC WAT FUNFHAUS HC MEDVEŠČAK 21-14 SPORT FIELD A 5-8- mjesto
15.04. 08:20 HC SISAK HC BORAC BANJALUKA 12-20 SPORT FIELD A 5-8- mjesto
15.04. 10:10 HC ROVINJ HC LINZ 19-17 SPORT FIELD A 1/2 Finale A
15.04. 10:45 HC ZG DUBRAVA HC MAKSIMIR PASTELA 9-17 SPORT FIELD A 1/2 Finale B
15.04. 13:40 HC SISAK HC MEDVEŠČAK 0-10 SPORT FIELD B 7. mjesto
15.04. 14:15 HC BORAC BANJALUKA HC WAT FUNFHAUS 18-17 SPORT FIELD B 5. mjesto
15.04. 14:50 HC CASSANO MAGNAGO 2 HC SAMOBOR 18-12 EURO 2018 SPORT COURT C 15/16. mjesto
15.04. 15:25 HC PRVI AS HC BOLZANO 15-19 EURO 2018 SPORT COURT C 13/14. mjesto
15.04. 16:00 HC LINZ 2 HC BRESCIA COLOGNE 16-20 EURO 2018 SPORT COURT C 11/12. mjesto
15.04. 16:00 HC LINZ HC ZG DUBRAVA 21-13 SPORT FIELD A 3. mjesto
15.04. 16:35 HC GRČA KOČEVJE HC CASSANO MAGNAGO 1 18-29 EURO 2018 SPORT COURT C 9/10. mjesto
15.04. 16:35 HC ROVINJ HC MAKSIMIR PASTELA 23-22 (18-18) SPORT FIELD A FINALE

Poredak - Kadeti

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 HC ROVINJ 3 3 0 0 53 42 11 6 P P P
2 HC ZG DUBRAVA 3 1 1 1 44 42 2 3 I N P
3 HC LINZ 2 3 1 1 1 46 52 -6 3 P N I
4 HC BOLZANO 3 0 0 3 41 48 -7 0 I I I
1 HC WAT FUNFHAUS 3 2 1 0 56 45 11 5 N P P
2 HC SISAK 3 1 2 0 46 41 5 4 N N P
3 HC GRČA KOČEVJE 3 1 1 1 50 52 -2 3 P N I
4 HC CASSANO MAGNAGO 2 3 0 0 3 42 56 -14 0 I I I
1 HC BORAC BANJALUKA 3 3 0 0 57 41 16 6 P P P
2 HC MEDVEŠČAK 3 2 0 1 67 61 6 4 P I P
3 HC CASSANO MAGNAGO 1 3 1 0 2 53 49 4 2 I P I
4 HC PRVI AS 3 0 0 3 37 63 -26 0 I I I
1 HC MAKSIMIR PASTELA 3 2 1 0 73 38 35 5 P N P
2 HC LINZ 3 2 1 0 61 37 24 5 P N P
3 HC BRESCIA COLOGNE 3 1 0 2 33 64 -31 2 I P I
4 HC SAMOBOR 3 0 0 3 33 61 -28 0 I I I

KONAČAN POREDAK EKIPA:

1. HC ROVINJ

2. HC MAKSIMIR PASTELA

3. HC LINZ

4. HC ZG DUBRAVA

5. HC BORAC BANJALUKA

6. HC WAT FUNFHAUS

7. HC MEDVEŠČAK

8. HC SISAK 

9. HC CASSANO MAGNAGO  1

10. HC GRČA KOČEVJE 

11. HC BRESCIA COLOGNE

12. HC LINZ  2

13. HC BOLZANO

14. HC PRVI AS

15. HC CASSANO MAGNAGO 2 

16. HC SAMOBOR



Foto galerija

Sljedeće najave