Registracija
Kol
20

Međunarodni rukometni memorijal Stanko Sivrić Međugorje

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • dobna skupina (M/Ž - U 2004/2006/2008)
  • liga/natjecanje

Utorak, 20.08.2019 16:00 Početak

Petak, 23.08.2019 16:30 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
20.08. 16:30 RA Čapljina HRK Međugorje 19-18 Dvorana Grupa A M04
20.08. 16:30 HRK Međugorje 1 HRK Izviđač CO 14-15 1 Grupa A M06
20.08. 17:15 RK Jadro RK Velež 5-12 1 Grupa A M06
20.08. 17:15 HŽRK Grude RK Lokomotiva 17-9 2 Grupa A Ž06
20.08. 17:15 RK Ogulin HRK Izviđač CO 4-26 Dvorana Grupa A M04
20.08. 18:00 RK Marina Kaštela RA Čapljina 16-9 2 Grupa A Ž06
20.08. 18:00 RK Široki Brijeg HMRK Zrinjski 10-24 Dvorana Grupa A M04
20.08. 18:00 HMRK Zrinjski 1 RK Široki Brijeg 21-8 1 Grupa B M06
20.08. 18:35 RA Jerkovac HRK Izviđač CO 8-5 3 Grupa A Ž08
20.08. 18:45 RK Lasta ŽRK Metković 0-5 2 Grupa A Ž06
20.08. 18:45 HRK Izviđač CO RA Čapljina 26-16 2 Grupa A M04
20.08. 18:45 HRK Međugorje HŽRK Grude 2-22 Dvorana Grupa A Ž04
20.08. 18:45 HRK Međugorje 2 RA Čapljina 11-15 1 Grupa B M06
20.08. 19:10 HMRK Zrinjski HRK Izviđač CO 2 14-13 3 Grupa A M08
20.08. 19:20 RA Čapljina HŽRK Grude 5-19 4 Grupa A Ž06
20.08. 19:30 RA Čapljina RK Jadro 8-15 2 Grupa A M08
20.08. 19:30 RA Jerkovac ŽRK Metković 11-16 Dvorana Grupa A Ž04
20.08. 19:55 HŽRK Grude RA Jerkovac 8-14 4 Grupa A Ž08
20.08. 20:05 HRK Međugorje HRK Izviđač CO 1 3-11 2 Grupa A M08
21.08. 16:45 HŽRK Grude RA Jerkovac 13-22 Dvorana Grupa A Ž04
21.08. 17:00 RA Čapljina HRK Izviđač CO 2 8-6 3 Grupa A M08
21.08. 17:00 HRK Izviđač CO RK Jadro 23-2 1 Grupa A M06
21.08. 17:00 RA Čapljina RK Lasta 5-0 2 Grupa A Ž06
21.08. 17:00 RA Jerkovac HŽRK Grude 14-6 4 Grupa A Ž08
21.08. 17:30 RA Čapljina RK Široki Brijeg 17-18 Dvorana Grupa A M04
21.08. 17:35 HRK Izviđač CO 1 RA Čapljina 20-4 3 Grupa A M08
21.08. 17:45 RK Lokomotiva RK Marina Kaštela 10-14 2 Grupa A Ž06
21.08. 17:45 HMRK Zrinjski 2 HRK Međugorje 1 12-9 1 Grupa A M06
21.08. 18:10 HRK Izviđač CO 2 RK Jadro 7-24 3 Grupa A M08
21.08. 18:10 HMRK Zrinjski HRK Međugorje 9-14 4 Grupa A M08
21.08. 18:15 GŽRK Iskra HRK Međugorje 17-7 Dvorana Grupa A Ž04
21.08. 18:30 RA Jerkovac HŽRK Grude 5-9 2 Grupa A Ž06
21.08. 18:30 RK Široki Brijeg RA Čapljina 14-8 1 Grupa B M06
21.08. 18:45 RK Lasta RK Lokomotiva 0-5 3 Grupa A Ž06
21.08. 19:00 HRK Međugorje RK Široki Brijeg 21-16 Dvorana Grupa A M04
21.08. 19:15 HŽRK Grude GŽRK Iskra 25-15 2 Grupa A Ž04
21.08. 19:15 HMRK Zrinjski 1 HRK Međugorje 2 13-7 1 Grupa B M06
21.08. 19:30 ŽRK Metković RA Čapljina 12-10 3 Grupa A Ž06
21.08. 19:30 HRK Izviđač CO HŽRK Grude 9-8 1 Grupa A Ž08
21.08. 19:45 RA Čapljina RK Ogulin 16-14 Dvorana Grupa A M04
21.08. 20:00 ŽRK Metković HRK Međugorje 22-1 2 Grupa A Ž04
21.08. 20:00 RK Jadro HMRK Zrinjski 2 5-12 1 Grupa A M06
21.08. 20:15 RK Marina Kaštela RA Jerkovac 11-12 3 Grupa A Ž06
21.08. 20:30 HRK Međugorje HMRK Zrinjski 26-19 Dvorana Grupa A M04
21.08. 20:45 RK Velež HRK Izviđač CO 4-14 1 Grupa A M06
22.08. 16:00 HRK Međugorje RK Ogulin 20-13 Dvorana Grupa A M04
22.08. 16:45 RA Jerkovac GŽRK Iskra 23-18 Dvorana Grupa A Ž04
22.08. 17:00 RK Lokomotiva ŽRK Metković 15-18 2 Grupa A Ž06
22.08. 17:00 HRK Međugorje HRK Izviđač CO 2 12-16 3 Grupa A M08
22.08. 17:00 HMRK Zrinjski 2 RK Velež 14-10 1 Grupa A M06
22.08. 17:30 ŽRK Metković HŽRK Grude 16-7 Dvorana Grupa A Ž04
22.08. 17:35 HRK Izviđač CO RA Jerkovac 11-5 4 Grupa A Ž08
22.08. 17:45 HRK Međugorje 1 RK Jadro 17-4 1 Grupa A M06
22.08. 17:45 RA Jerkovac RK Lasta 5-0 2 Grupa A Ž06
22.08. 18:10 RA Čapljina HMRK Zrinjski 11-6 3 Grupa A M08
22.08. 18:15 HMRK Zrinjski RA Čapljina 14-16 Dvorana Grupa A M04
22.08. 18:30 HŽRK Grude RK Marina Kaštela 10-10 2 Grupa A Ž06
22.08. 18:30 HRK Međugorje 2 RK Široki Brijeg 11-18 1 Grupa B M06
22.08. 18:50 ŽRK Metković RA Jerkovac 9-11 3 Grupa A Ž06
22.08. 19:00 RK Široki Brijeg HRK Izviđač CO 16-26 Dvorana Grupa A M04
22.08. 19:15 RA Čapljina HMRK Zrinjski 1 4-16 1 Grupa B M06
22.08. 19:15 HŽRK Grude HRK Izviđač CO 2-13 2 Grupa A Ž08
22.08. 19:30 RA Čapljina RK Lokomotiva 6-14 3 Grupa A Ž06
22.08. 19:45 GŽRK Iskra ŽRK Metković 7-20 Dvorana Grupa A Ž04
22.08. 20:00 RK Velež HRK Međugorje 1 4-11 1 Grupa A M06
22.08. 20:00 RK Jadro HRK Izviđač CO 1 10-12 2 Grupa A M08
22.08. 20:15 RK Lasta HŽRK Grude 0-5 3 Grupa A Ž06
22.08. 20:30 HRK Međugorje RA Jerkovac 5-22 Dvorana Grupa A Ž04
22.08. 20:35 HRK Međugorje RA Čapljina 10-14 2 Grupa A M08
22.08. 20:45 HRK Izviđač CO HMRK Zrinjski 2 22-8 1 Grupa A M06
23.08. 16:00 ŽRK Metković GŽRK Iskra 17-7 Dvorana Ž04 1/2 finale
23.08. 16:15 HŽRK Grude ŽRK Metković 9-3 3 Grupa A Ž06
23.08. 16:30 RA Jerkovac RA Čapljina 15-8 2 Grupa A Ž06
23.08. 16:30 HRK Izviđač CO RK Široki Brijeg 17-9 1 M06 1/2 finale
23.08. 16:45 HMRK Zrinjski HRK Izviđač CO 9-22 Dvorana Grupa A M04
23.08. 17:00 HRK Međugorje 2 RA Čapljina 15-12 4 M06 za 7. mj.
23.08. 17:15 HRK Izviđač CO 2 HRK Izviđač CO 1 17-26 3 Grupa A M08
23.08. 17:15 HMRK Zrinjski 1 HMRK Zrinjski 2 9-7 1 M06 1/2 finale
23.08. 17:30 RA Jerkovac HŽRK Grude 20-17 Dvorana Ž04 1/2 finale
23.08. 17:45 RK Velež HRK Međugorje 1 4 M06 za 5. mj.
23.08. 17:50 HMRK Zrinjski RK Jadro 0-12 3 Grupa A M08
23.08. 18:00 HRK Izviđač CO HRK Međugorje 29-11 1 Grupa A M04
23.08. 18:00 RK Marina Kaštela RK Lasta 5-0 2 Grupa A Ž06
23.08. 18:15 RK Ogulin RK Široki Brijeg 13-16 Dvorana Grupa A M04
23.08. 18:25 ŽRK Metković RK Marina Kaštela 11-8 3 Grupa A Ž06
23.08. 18:30 RK Široki Brijeg HMRK Zrinjski 2 8-13 4 M06 za 3. mj.
23.08. 18:45 ŽRK Metković RA Jerkovac 10-19 1 Ž04 FINALE
23.08. 19:00 HMRK Zrinjski RK Ogulin 13-9 Dvorana Grupa A M04
23.08. 19:10 RK Lokomotiva RA Jerkovac 10-19 3 Grupa A Ž06
23.08. 19:15 RK Jadro HRK Međugorje 15-5 4 Grupa A M08
23.08. 19:30 GŽRK Iskra HŽRK Grude 7-10 2 Ž04 za 3. mj.
23.08. 19:30 HRK Izviđač CO HMRK Zrinjski 1 18-13 1 M06 FINALE
23.08. 19:50 HRK Izviđač CO 1 HMRK Zrinjski 14-5 4 Grupa A M08

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 HRK Izviđač CO 5 5 0 0 129 56 73 10 P P P P P
2 HRK Međugorje 5 3 0 2 96 96 0 6 I P P P I
3 RA Čapljina 5 3 0 2 84 90 -6 6 P I I P P
4 HMRK Zrinjski 5 2 0 3 79 83 -4 4 P I I I P
5 RK Široki Brijeg 5 2 0 3 76 101 -25 4 I P I I P
6 RK Ogulin 5 0 0 5 53 91 -38 0 I I I I I
1 HRK Izviđač CO 4 4 0 0 74 28 46 8 P P P P
2 HMRK Zrinjski 2 4 3 0 1 46 46 0 6 P P P I
3 HRK Međugorje 1 4 2 0 2 51 35 16 4 I I P P
4 RK Velež 4 1 0 3 30 44 -14 2 P I I I
5 RK Jadro 4 0 0 4 16 64 -48 0 I I I I
1 HRK Izviđač CO 1 5 5 0 0 83 39 44 10 P P P P P
2 RK Jadro 5 4 0 1 76 32 44 8 P P I P P
3 RA Čapljina 5 3 0 2 45 57 -12 6 I P I P P
4 HRK Međugorje 5 1 0 4 44 65 -21 2 I P I I I
5 HRK Izviđač CO 2 5 1 0 4 59 84 -25 2 I I I P I
6 HMRK Zrinjski 5 1 0 4 34 64 -30 2 P I I I I
1 ŽRK Metković 4 4 0 0 74 26 48 8 P P P P
2 RA Jerkovac 4 3 0 1 78 52 26 6 I P P P
3 HŽRK Grude 4 2 0 2 67 55 12 4 P I P I
4 GŽRK Iskra 4 1 0 3 57 75 -18 2 P I I I
5 HRK Međugorje 4 0 0 4 15 83 -68 0 I I I I
1 HŽRK Grude 6 5 1 0 69 32 37 11 P P P N P
2 RA Jerkovac 6 5 0 1 67 47 20 10 I P P P P
3 ŽRK Metković 6 4 0 2 58 53 5 8 P P P I I
4 RK Marina Kaštela 6 3 1 2 64 52 12 7 P P I N P
5 RK Lokomotiva 6 2 0 4 63 74 -11 4 I I P I P
6 RA Čapljina 6 1 0 5 43 76 -33 2 I I P I I
7 RK Lasta 6 0 0 6 0 30 -30 0 I I I I I
1 HRK Izviđač CO 4 3 0 1 38 23 15 6 I P P P
2 RA Jerkovac 4 3 0 1 41 30 11 6 P P P I
3 HŽRK Grude 4 0 0 4 24 50 -26 0 I I I I
1 HMRK Zrinjski 1 3 3 0 0 50 19 31 6 P P P
2 RK Široki Brijeg 3 2 0 1 40 40 0 4 I P P
3 RA Čapljina 3 1 0 2 27 41 -14 2 P I I
4 HRK Međugorje 2 3 0 0 3 29 46 -17 0 I I I

Međunarodni rukometni memorijal Stanko Sivrić Međugorje 2019

"Više od rukometa"


U organizaciji Hrvatskog rukometnog kluba Međugorje, od 20. do 24. kolovoza 2019. godine održat će se memorijalni turnir «Međugorje 2019.», za mlađe uzraste koji se igra u čast preminulog istaknutog športskog djelatnika i bivšeg predsjednika kluba, Stanka Sivrića. Po četrnaesti put Međugorje će dočekati desetine rukometnih ekipa iz Bosne i Hercegovine, regije, ali i iz inozemstva koje će uveličati ovaj tradicionalni međugorski festival rukometa.


Ostatak fotogalerije pogledajte na linku: https://drive.google.com/drive/folders/14oE422qPt9hHAaKofSdVEAXB8x8LAwUa


DOBNE KATEGORIJE (DJEČACI I DJEVOJČICE)

  • U2004
  • U2006
  • U2008

Ž08 najbolji vratar: Vanessa Bebić (RA Jerkovac)

Ž08 najbolji igrač: Marija Vegar (RK Izviđač CO)


M08 najbolji vratar: Franjo Ćužić (RK Jadro Solin)

M08 najbolji igrač: Stipe Boras (RK Izviđač CO)


Ž06 najbolji vratar: Ema Marić (HŽRK Grude)

Ž06 najbolji igrač: Sara Šiljeg (RA Jerkovac)


M06 najbolji vratar: Josip Bošnjak (HMRK Zrinski 1)

M06 najbolji igrač: Milan Dedić (RK Izviđač CO)


Ž04 najbolji vratar: Marijeta Prnić (ŽRK Metković)

Ž04 najbolji igrač: Lukrecija Krstičević (RA Jerkovac)


M04 najbolji vratar: Petar Pehar (HRK Međugorje)

M04 najbolji igrač: Diano Ćeško (RK Izviđač CO)




PRIJAVNICA

INFORMACIJE

Foto galerija

Sljedeće najave