Registracija
Kol
20

Međunarodni rukometni memorijal Stanko Sivrić Međugorje 2021.

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • SVI/SVI (M/Ž - 2006/2008/2010)
  • liga/natjecanje

Petak, 20.08.2021 17:00 Početak

Subota, 21.08.2021 22:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
20.08. 16:00 HRK Međugorje M06 RK Jerkovac Metković M06 25-17 1 Grupa A M06
20.08. 16:00 HRK Međugorje M08 RA Čapljina M08 16-17 3 Grupa A M08
20.08. 16:00 HRK Međugorje M10 RK Maglaj M10 12-16 2 Grupa A M10
20.08. 16:00 HMRK Zrinjski M10 HMRK Međugorje M10/2 8-5 4 Grupa B M10
20.08. 17:00 RK Metković Mehanika M06 RK Izviđač CO M06/1 18-25 1 Grupa B M06
20.08. 17:00 HMRK Zrinjski M08 RK Izviđač CO M08/1 7-16 3 Grupa B M08
20.08. 17:00 ŽRK Međugorje Ž06 RA Čapljina Ž06 8-9 2 Grupa A Ž06
20.08. 17:00 RA Jerkovac Ž06 ŽRK Katarina Ž06 10-0 4 Grupa A Ž06
20.08. 18:00 RK Izviđač CO Ljubuški M06/2 RA Čapljina M06 35-9 1 Grupa A M06
20.08. 18:00 RA Čapljina M08 RK Izviđač CO M08/2 10-20 3 Grupa A M08
20.08. 18:00 RK Maglaj M10 RK Izviđač CO M10/1 17-16 2 Grupa A M10
20.08. 18:00 HMRK Međugorje M10/2 RK Izviđač CO M10/ž 1-11 4 Grupa B M10
20.08. 19:00 RK Izviđač CO M06/1 RK Velež M06 19-7 1 Grupa B M06
20.08. 19:00 RK Maglaj M08 RK Metković Mehanika M08 17-12 3 Grupa B M08
20.08. 19:00 RA Čapljina Ž06 ŽRK Katarina Ž06 10-0 2 Grupa A Ž06
20.08. 19:00 ŽRK Međugorje Ž06 RA Jerkovac Ž06 2-23 4 Grupa A Ž06
20.08. 20:00 RK Jerkovac Metković M06 RA Čapljina M06 20-16 1 Grupa A M06
20.08. 20:00 RK Izviđač CO M08/2 HRK Međugorje M08 23-15 3 Grupa A M08
20.08. 20:00 RK Izviđač CO M10/1 HRK Međugorje M10 13-7 2 Grupa A M10
20.08. 20:00 RK Izviđač CO M10/ž HMRK Zrinjski M10 11-14 4 Grupa B M10
20.08. 21:00 RK Velež M06 RK Metković Mehanika M06 18-21 1 Grupa B M06
20.08. 21:00 RK Izviđač CO M08/1 RK Metković Mehanika M08 15-11 3 Grupa B M08
20.08. 21:00 HMRK Zrinjski M08 RK Maglaj M08 14-23 4 Grupa B M08
20.08. 21:00 HRK Međugorje M06 RK Izviđač CO Ljubuški M06/2 20-23 2 Grupa A M06
21.08. 15:00 RK Izviđač CO Ljubuški M06/2 RK Jerkovac Metković M06 20-21 1 Grupa A M06
21.08. 15:00 RA Čapljina M06 HRK Međugorje M06 18-27 2 Grupa A M06
21.08. 16:00 RK Maglaj M08 RK Izviđač CO M08/1 11-24 1 Grupa B M08
21.08. 16:00 RK Metković Mehanika M08 HMRK Zrinjski M08 22-18 2 Grupa B M08
21.08. 16:00 ŽRK Međugorje Ž08 RA Čapljina Ž08 8-10 4 Grupa A Ž08
21.08. 17:00 HRK Međugorje M06 RK Metković Mehanika M06 18-23 1 MO6 1/2 F A
21.08. 17:00 RK Izviđač CO Ljubuški M06/2 RK Izviđač CO M06/1 21-26 2 MO6 1/2 F B
21.08. 17:00 RK Maglaj M10 RK Izviđač CO M10/ž 13-12 3 M10 1/2 F A
21.08. 17:00 HMRK Zrinjski M10 RK Izviđač CO M10/1 8-13 4 M10 1/2 F B
21.08. 18:00 RK Jerkovac Metković M06 RK Velež M06 10-0 1 MO6 za 5. mj.
21.08. 18:00 RK Izviđač CO M08/2 RK Maglaj M08 11-14 2 MO8 1/2 F A
21.08. 18:00 RK Izviđač CO M08/1 RA Čapljina M08 25-16 3 MO8 1/2 F B
21.08. 18:00 RA Čapljina Ž08 RK Izviđač CO Ljubuški Ž08 7-19 4 Grupa A Ž08
21.08. 19:00 HRK Međugorje M10 HMRK Međugorje M10/2 19-7 4 M10 za 5. mj.
21.08. 19:00 RK Metković Mehanika M06 RK Izviđač CO M06/1 18-26 1 MO6 FINALE
21.08. 19:00 RA Jerkovac Ž06 RA Čapljina Ž06 24-9 3 Grupa A Ž06
21.08. 20:00 HRK Međugorje M06 RK Izviđač CO Ljubuški M06/2 24-12 2 MO6 za 3. mj.
21.08. 20:00 HRK Međugorje M08 RK Metković Mehanika M08 15-27 3 MO8 za 5. mj.
21.08. 20:00 ŽRK Katarina Ž06 ŽRK Međugorje Ž06 0-10 4 Grupa A Ž06
21.08. 20:00 RK Izviđač CO M10/1 RK Maglaj M10 13-12 1 M10 FINALE
21.08. 21:00 HMRK Zrinjski M10 RK Izviđač CO M10/ž 3 M10 za 3. mj
21.08. 21:00 RK Izviđač CO Ljubuški Ž08 ŽRK Međugorje Ž08 22-5 4 Grupa A Ž08
21.08. 21:00 RK Izviđač CO M08/2 RA Čapljina M08 15-7 2 MO8 za 3. mj.
21.08. 21:00 RK Maglaj M08 RK Izviđač CO M08/1 25-16 1 MO8 FINALE

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RK Izviđač CO Ljubuški M06/2 3 2 0 1 78 50 28 4 P P I
2 HRK Međugorje M06 3 2 0 1 72 58 14 4 P I P
3 RK Jerkovac Metković M06 3 2 0 1 58 61 -3 4 I P P
4 RA Čapljina M06 3 0 0 3 43 82 -39 0 I I I
1 RK Izviđač CO M08/2 2 2 0 0 43 25 18 4 P P
2 RA Čapljina M08 2 1 0 1 27 36 -9 2 P I
3 HRK Međugorje M08 2 0 0 2 31 40 -9 0 I I
1 RK Maglaj M10 2 2 0 0 33 28 5 4 P P
2 RK Izviđač CO M10/1 2 1 0 1 29 24 5 2 I P
3 HRK Međugorje M10 2 0 0 2 19 29 -10 0 I I
1 RA Jerkovac Ž06 3 3 0 0 57 11 46 6 P P P
2 RA Čapljina Ž06 3 2 0 1 28 32 -4 4 P P I
3 ŽRK Međugorje Ž06 3 1 0 2 20 32 -12 2 I I P
4 ŽRK Katarina Ž06 3 0 0 3 0 30 -30 0 I I I
1 RK Izviđač CO Ljubuški Ž08 2 2 0 0 41 12 29 4 P P
2 RA Čapljina Ž08 2 1 0 1 17 27 -10 2 P I
3 ŽRK Međugorje Ž08 2 0 0 2 13 32 -19 0 I I
1 RK Izviđač CO M06/1 2 2 0 0 44 25 19 4 P P
2 RK Metković Mehanika M06 2 1 0 1 39 43 -4 2 I P
3 RK Velež M06 2 0 0 2 25 40 -15 0 I I
1 RK Izviđač CO M08/1 3 3 0 0 55 29 26 6 P P P
2 RK Maglaj M08 3 2 0 1 51 50 1 4 P P I
3 RK Metković Mehanika M08 3 1 0 2 45 50 -5 2 I I P
4 HMRK Zrinjski M08 3 0 0 3 39 61 -22 0 I I I
1 HMRK Zrinjski M10 2 2 0 0 22 16 6 4 P P
2 RK Izviđač CO M10/ž 2 1 0 1 22 15 7 2 P I
3 HMRK Međugorje M10/2 2 0 0 2 6 19 -13 0 I I

Međunarodni rukometni memorijal Stanko Sivrić Međugorje 2021.

"Više od rukometa"


U organizaciji Hrvatskog rukometnog kluba Međugorje,  20. i  21. kolovoza 2021. godine održan je se memorijalni turnir «Međugorje 2021.», za mlađe uzraste koji se igrao u čast preminulog istaknutog športskog djelatnika i bivšeg predsjednika kluba, Stanka Sivrića.


Konačni poredak:

Djevojčice 2006. i ml:

1. RA Jerkovac Metković

2. RA Čapljina

3. ŽRK Međugorje

Najbolja igračica: Karla Šiljeg - RA Jerkovac Metković

Najbolja vratarka: Vanessa BebićRA Jerkovac Metković


Djevojčice 2008. i ml:

1. RK Izviđač Ljubuški

2. RA Čapljina

3. ŽRK Međugorje

Najbolja igračica: Marija Vegar RK Izviđač Ljubuški

Najbolja vratarka: Lana Petrović - RK Izviđač Ljubuški


Dječaci 2006. i ml:
1. RK Izviđač Ljubuški

2. RK Metković Mehanika

3. HRK Međugorje

Najbolji igrač: Ranko VidovićRK Izviđač Ljubuški

Najbolji vratar: Marko ČuljakRK Metković Mehanika

Dječaci 2008. i ml:

1. RK Maglaj

2. RK Izviđač Ljubuški 1

3. RK Izviđač Ljubuški 2

Najbolji igrač: Rijad HalilovićRK Maglaj

Najbolji vratar: Mate PavlovićRK Izviđač Ljubuški 1


Dječaci 2010. i ml:

1. RK Izviđač Ljubuški 1

2. RK Maglaj

3. RK Izviđač Ljubuški 2

Najbolji igrač: Hrvoje HercegRK Izviđač Ljubuški 1

Najbolji vratar: Irhad MulahasanovićRK Maglaj



Poveznice:

Čitluk.ba








Foto galerija

Sljedeće najave