Registracija
Kol
22

Međunarodni rukometni memorijal Stanko Sivrić Međugorje 2020.

  • Turnir
  • Muško / Ženski
  • dobna skupina (M/Ž - U 2004/2006/2008)
  • liga/natjecanje

Subota, 22.08.2020 16:00 Početak

Nedjelja, 23.08.2020 22:00 Završetak

Raspored turnira -

Početak Utakmica Rezultat Teren Faza natjecanja
22.08. 16:20 RA Jerkovac Ž06 ŽRK Sloga Ž06 14-19 4 Grupa A Ž06
22.08. 16:30 RK Lokomotiva Ž04 ŽRK Sloga Ž04 15-25 2 Grupa A Ž04
22.08. 16:30 RA Čapljina M04 HMRK Zrinjski M04 19-18 1 Grupa A M04
22.08. 17:10 RA Čapljina 2 M08 HMRK Zrinjski 2 M08 7-13 4 Grupa A M08
22.08. 17:30 RK Maglaj M08 RA Čapljina 1 M08 16-12 2 Grupa B M08
22.08. 17:50 HRK Međugorje Ž08 RA Čapljina Ž08 5-7 4 Grupa A Ž08
22.08. 18:00 RA Čapljina M06 HRK Međugorje 2 M06 10-12 3 Grupa A M06
22.08. 18:10 RK Katarina Ž04 RK Lokomotiva Ž04 5-20 2 Grupa A Ž04
22.08. 18:30 HMRK Zrinjski 1 M08 RA Čapljina 1 M08 15-9 4 Grupa B M08
22.08. 18:50 HMRK Zrinjski 1 M06 HRK Međugorje M06 17-10 3 Grupa A M06
22.08. 19:10 RK Lokomotiva Ž08 GŽRK Iskra Ž08 3-8 4 Grupa A Ž08
22.08. 19:40 HMRK Zrinjski 2 M06 RA Čapljina M06 11-5 3 Grupa A M06
22.08. 19:50 HRK Međugorje M08 RA Čapljina 2 M08 12-10 4 Grupa A M08
22.08. 20:10 HRK Međugorje M04 HMRK Zrinjski M04 23-24 1 Grupa A M04
22.08. 20:10 RK Katarina Ž04 RA Jerkovac Ž04 6-20 2 Grupa A Ž04
22.08. 20:30 HRK Međugorje 2 M06 HMRK Zrinjski 2 M06 25-29 4 Grupa A M06
22.08. 21:10 HMRK Zrinjski 2 M08 HRK Međugorje M08 11-9 1 Grupa A M08
22.08. 21:10 RA Čapljina Ž08 GŽRK Iskra Ž08 3-7 4 Grupa A Ž08
22.08. 21:10 HRK Međugorje Ž08 RK Lokomotiva Ž08 7-12 2 Grupa A Ž08
22.08. 21:20 HRK Međugorje Ž06 RA Jerkovac Ž06 2-12 3 Grupa A Ž06
23.08. 15:00 RA Čapljina M04 HRK Međugorje M04 24-20 1 Grupa A M04
23.08. 15:00 RK Maglaj M08 HMRK Zrinjski 1 M08 16-15 3 Grupa B M08
23.08. 15:40 RA Čapljina 2 M08 RA Čapljina 1 M08 0-0 4 M08 za 5. mj
23.08. 16:00 RA Jerkovac Ž04 ŽRK Sloga Ž04 16-32 2 Grupa A Ž04
23.08. 16:20 HMRK Zrinjski 2 M08 HMRK Zrinjski 1 M08 7-7 (3-0) 3 M08 1/2 finale A
23.08. 16:20 HRK Međugorje M08 RK Maglaj M08 9-13 4 M08 1/2 finale B
23.08. 17:00 HRK Međugorje M06 RA Čapljina M06 10-0 1 Grupa A M06
23.08. 17:00 HMRK Zrinjski 1 M06 HMRK Zrinjski 2 M06 22-19 2 Grupa A M06
23.08. 17:50 GŽRK Iskra Ž08 HRK Međugorje Ž08 9-1 2 Grupa A Ž08
23.08. 17:50 RK Lokomotiva Ž08 RA Čapljina Ž08 17-15 1 Grupa A Ž08
23.08. 18:00 ŽRK Sloga Ž06 HRK Međugorje Ž06 20-5 4 Grupa A Ž06
23.08. 18:10 HRK Međugorje 2 M06 HMRK Zrinjski 1 M06 5-22 3 Grupa A M06
23.08. 18:30 ŽRK Sloga Ž04 RK Katarina Ž04 31-15 2 Grupa A Ž04
23.08. 19:00 HMRK Zrinjski 1 M06 RA Čapljina M06 10-0 4 Grupa A M06
23.08. 19:00 HRK Međugorje M08 HMRK Zrinjski 1 M08 14-10 3 M08 za 3. mj.
23.08. 19:30 RK Maglaj M08 HMRK Zrinjski 2 M08 15-9 1 M08 FINALE
23.08. 19:40 HMRK Zrinjski 2 M06 HRK Međugorje M06 3 Grupa A M06
23.08. 19:40 RA Jerkovac Ž04 RK Lokomotiva Ž04 4 Grupa A Ž04
23.08. 20:10 HRK Međugorje M06 HRK Međugorje 2 M06 0-0 1 Grupa A M06

Poredak -

# Klub O P N I + - +/- Bod Forma
1 RA Čapljina M04 2 2 0 0 43 38 5 4 P P
2 HMRK Zrinjski M04 2 1 0 1 42 42 0 2 I P
3 HRK Međugorje M04 2 0 0 2 43 48 -5 0 I I
1 HMRK Zrinjski 1 M06 4 4 0 0 71 34 37 8 P P P P
2 HMRK Zrinjski 2 M06 3 2 0 1 59 52 7 4 P P I
3 HRK Međugorje M06 3 1 1 1 20 17 3 3 I P N
4 HRK Međugorje 2 M06 4 1 1 2 42 61 -19 3 P I I N
5 RA Čapljina M06 4 0 0 4 15 43 -28 0 I I I I
1 HMRK Zrinjski 2 M08 2 2 0 0 24 16 8 4 P P
2 HRK Međugorje M08 2 1 0 1 21 21 0 2 P I
3 RA Čapljina 2 M08 2 0 0 2 17 25 -8 0 I I
1 ŽRK Sloga Ž04 3 3 0 0 88 46 42 6 P P P
2 RK Lokomotiva Ž04 2 1 0 1 35 30 5 2 I P
3 RA Jerkovac Ž04 2 1 0 1 36 38 -2 2 P I
4 RK Katarina Ž04 3 0 0 3 26 71 -45 0 I I I
1 ŽRK Sloga Ž06 2 2 0 0 39 19 20 4 P P
2 RA Jerkovac Ž06 2 1 0 1 26 21 5 2 I P
3 HRK Međugorje Ž06 2 0 0 2 7 32 -25 0 I I
1 GŽRK Iskra Ž08 3 3 0 0 24 7 17 6 P P P
2 RK Lokomotiva Ž08 3 2 0 1 32 30 2 4 I P P
3 RA Čapljina Ž08 3 1 0 2 25 29 -4 2 P I I
4 HRK Međugorje Ž08 3 0 0 3 13 28 -15 0 I I I
1 RK Maglaj M08 2 2 0 0 32 27 5 4 P P
2 HMRK Zrinjski 1 M08 2 1 0 1 30 25 5 2 P I
3 RA Čapljina 1 M08 2 0 0 2 21 31 -10 0 I I

Međunarodni rukometni memorijal Stanko Sivrić Međugorje 2020.

"Više od rukometa"


U organizaciji Hrvatskog rukometnog kluba Međugorje,  22. i  23. kolovoza 2020. godine održat će se memorijalni turnir «Međugorje 2020.», za mlađe uzraste koji se igra u čast preminulog istaknutog športskog djelatnika i bivšeg predsjednika kluba, Stanka Sivrića. Po petnaesti put Međugorje će dočekati desetak rukometnih ekipa iz Bosne i Hercegovine, regije,  koje će uveličati ovaj tradicionalni međugorski festival rukometa.


ZAVRŠNI POREDAK

M04:

1. RA Čapljina

2. HMRK Zrinjski

3. HRK Međugorje


M06:

1. HMRK Zrinjski 1

2. HMRK Zrinjski 2

3. HRK Međugorje

4. HRK Međugorje 2

5. RA Čapljina


 M08:

1. RK Maglaj

2. HMRK Zrinjski 2

3. HRK Međugorje

4. HMRK Zrinjski 1

5. RA Čapljina

6. RA Čapljina



Ž04:

1. ŽRK Sloga

2. 

3. 

4. RK Katarina


Ž06:

1. ŽRK Sloga
2. RA Jerkovac
3. HRK Međugorje

Ž08:

1. GŽRK ISkra

2. RK Lokomotiva

3. RA Čapljina

4. HRK Međugorje






Sljedeće najave